Téma: Dr. Csont

10/10
follia 2011 jún. 30. - 09:59:35 10/10
(16005/28805)
ha õszinte akarok lenni, akkor - az általam mostanában rendszeresen nézett egyetlen másik sorozat és a Bones összehasonlításában - Lisa Edelstein a House-ból sokkal drámaibb volt, mint Emily. ez a "drama mama" megfogalmazás nálam M-re sehogy sem illik, ugyanakkor tudom, hogy azért van, mert mindkét sorozat dráma kategóriába van besorolva.
ettõl függetlenül Emily-re szavaztam. és bár bírom Julianna Margulies-t is, nem szeretném, hogy idén is õ nyerjen. örüljön a tavalyi elsõ helynek, most pedig választhatnának valaki mást... hajrá M!!!!! (vagy hajrá Lisa!) :)
10/10
follia 2011 jún. 30. - 09:52:04 10/10
(16004/28805)
szerintem mindnyájunknak ugyanazt írták, nagyon sablon szaga van annak a néhány sornak:

"Hello!

We are SO glad to have you aboard the Bones Map Project! Please feel free to pass the word along to other Bones fans you know. Also, we have some other projects that we are working on for the whole fan base, both to recognize how large we are and to raise some money for some great causes. Check out Project Bones Headquarters for more info and spread the word!

Team Project Bones :)"

cukik. bár a fõhadiszállásuknak elég érdekes címet választottak: http://gormogonsvault.1.forumer.com/
:))))))))))))


hááááááááááát, Zora, nem mondom, hogy jobban örülnék, ha az elejétõl végigkövethetnénk Bren terhességét, nekem akkor is fura lenne az egész. még. ha lenne csak néhány hónapjuk szabadon, gyerek (várandósság) nélkül - ami sorozatidõben mondjuk 10-12 hónapot ölelne fel -, akkor utána tõlem egész focicsapatjuk is lehet, ha jól meggondolták. :)
7Csipi 2011 jún. 30. - 07:46:44
(16003/28805)
Nekem is írtak vissza,akkor csak alakul valami.
10/10
zora 2011 jún. 30. - 06:38:08 10/10
(16002/28805)
Pont így vagyunk mi, ellenzõk is vele. Hoy egyedül az idõugrás miatt nem akarjuk. Ha most kezdik forgatni az elsõ részeket, ott már sajnos fog látszódni a nagy has, nem lehet ráfogni, hogy 3 hónapos. Idõugrás nélkül, úgy végigkísérni a terhességet mint A&H-nál - na az lenne számomra (számunkra?) a legmegfelelõbb...
10/10
muveszno.gr 2011 jún. 29. - 23:11:24 10/10
(16001/28805)
nekem válaszolt is a csajszi(?), hogy köszönik, h beküldtem :D meg ajánlotta a másik kettõt is, de nem írtam még vissza.

Follia, "lilla szeme nem villámlott" :D, én is játszadozom a gondolattal, de azt egy éve már, de a valóságban még nem akarom. Illetve az õ jelenlegi helyzetükben nem. Majd..Viszont MSVH-val játszadozhat.
Na ma se fekszem már idõben, mert még itt ülök vizes hajjal.. tök jó, ma is hulla fáradt voltam...jó éjt Nektek!
10/10
follia 2011 jún. 29. - 22:06:46 10/10
(15999/28805)
még jó, hogy én hirdettem egyik nap, hogy hahó, le ne maradjunk a Bones Summer Project-rõl, és majdnem én maradtam le... :D most esett le, hogy még mindig nem találtam normális képet, úgyhogy hajrá!
és láss csodát, találtam egy egész bájosat. igaz, hogy kötött sapi+sál van rajtam, ez így egy nyári projektnél vicces, de tényleg az volt a legelõnyösebb. :) úgyhogy már én is rajta leszek a térképen - remélem! :)
jó éjt!
10/10
memari 2011 jún. 29. - 21:32:38 10/10 Előzmény follia
(15998/28805)
nem voltam/vagyok BB gyerkõc ellenes, ha már bevállalják, akkor még jól is elsülhet + HHnak az évadzáró után volt egy megnyugtató nyilatkozata (innentõl nem happy end, hanem a különbségeik ugyan úgy megmaradnak)
DE egybõl a 3. trimeszterbe ugrani :O és csak akkor gondolkodnak el a gyereknevelésrõl??? oké, itt is lehet még Booth idegesítõen óvó apa (ne legyen 2. Hodgins!), és Bones is az állapotát nem teljesen elfogadó/annak megfelelõen dolgozó/élõ anya.
Tudom, h nem mindig akkor jön a baba, amikor tervezik, de a terhesség alatt fel tudnak rá készülni,s a felkészülés is érdekes lenne. Az az érzésem, h a kezdeti, korai idõszak csodájáról, vicces helyzeteirõl ... (titkolózás, a többiek észreveszik a jelekbõl, reakciók, akkor most hogy is állunk egymással/egész baba dologgal, Bones terhességi hormonoktól való "megzavarodása", beszélgetések BBék és többiek között külön-külön és együtt) és a szitu elfogadásáról, feldolgozásáról fogunk így lemaradni. Ezzel ügyek mellett kb 3 részt simán el lehet tölteni, aztán ugorhatunk idõt, s jöhet a baba. De ezek nélkül olyan légbõl kapottnak tûnik egyenlõre. Szóval kell a felvezetés!!!
10/10
follia 2011 jún. 29. - 18:52:05 10/10
(15997/28805)
odavagyok a gyerekekért, ezért könnyû eljátszani a gondolattal, és azt sem mondom, hogy Brennan még nem érett meg a helyzetre. szerintem már megérett rá. viszont 2B kapcsolata még semmire sem érett meg. HH-ék bárhogy is bizonygatják, hogy már nem most jöttek össze, régóta tart a kapcsolatuk - az plátói volt, ez már nem az. azért mégis más. nem ártana még dolgozniuk rajta egy kicsit, mielõtt hirtelen hárman lesznek.
10/10
zora 2011 jún. 29. - 17:21:16 10/10
(15996/28805)
Hát, nem tudom, velem úgy volt, hogy az elmúlt 4 évben mélázgattam azon, hogy milyen lehetne BB babázva. Most meg... nem akarom. Még mindig. Végülis tök lényegtelen, én mit akarok, de még én is kíváncsi vagyok, novemberig változni fog-e a véleményem? Ha igen, rögtön megírom, megígérem!
10/10
pluhildi 2011 jún. 29. - 17:09:19 10/10
(15995/28805)
CSALÁD
ugye milyen furcsa?
Booth family... vagy Brennan family... vagy BB family... vagy Brennan-Booth family... vagy xxx

házasság úgysem lesz, majd ha piros hó esik, szóval ettõl nem kell tartani
a gyerek úgy tûnik már visszavonhatatlan, de mire megszületik szerintem ti is meg fogtok barátkozni a ténnyel

úgy legyen
10/10
pluhildi 2011 jún. 29. - 17:02:31 10/10
(15994/28805)
"....tegnap egy percre eljátszottam a gondolattal, hogy Brennan milyen édesen babázna...."
így kezdõdik.... :D
elõször csak játszol a gondolattal egy pillanatig elmélázol aztán észre sem veszed és már rákattantál.... kivéve akkor ha ellen tudsz állni a kísértésnek
10/10
zora 2011 jún. 29. - 16:49:37 10/10
(15993/28805)
Milyen kis szerények vagyunk: "Lesz-e több ahhoz hasonló jelenet, hogy egymásba karoltak?". Konolyan, mintha egy Bronte könyvet olvasnánk, amiben még csókokról sem esik szó... De én is ugyanígy vagyok vele, csak megpróbáltam kívûlrõl szemlélni a BB-állapotot... Eléggé el lehetünk keseredve, ha már egy belekarolástól csorog a nyálunk...

Szóval "család" lesznek? Ez viszont már haladás. Hogy egyáltalán megkockáztatják ennek a szónak még csak a kiejtését is. Csak gyerek ne legyen még, de ez a család-dolog jöhet!
10/10
follia 2011 jún. 29. - 16:36:30 10/10
(15992/28805)
deeeeeeeee, Zora miatt mindenképp akarjuk, meg néha nekem sincs kedvem angolul gondolkodni, és szerintem csak akaraterõ kérdése, hogy mit olvasunk el, és mit nem. gyerekes sztorit mondjuk nem szívesen olvasok, azt alul-felül szögesdrótozd be, egyébként meg írjátok csak, mi is írtuk, mikor még kedvünkre való volt a történet alakulása.

én "házaspárként" szívesen látnám õket, pont az lenne benne az izgalmas, hogy tudják, hogy szeretik egymást, de még annyit kell csiszolódniuk a másikhoz, és megszokni azt, hogy ketten vannak - ez tetszene. :) szigorúan gyerek nélkül.

bár - és most lelki szemeim elõtt látom Lilla villámló tekintetét (majdnem azt írtam, hogy Villa lillámló tekintetét xD) - tegnap egy percre eljátszottam a gondolattal, hogy Brennan milyen édesen babázna. de ez a pillanat nem tartott sokáig, mert esetükben a körülmények szerintem egyáltalán nem alkalmasak a gyermekáldásra, így inkább MSV Hodgins-szal játszon, MÉG ne a sajátjával! legalább még egy évig ne. :) köszi, ha ezt valaki meghallja! :D
10/10
muveszno.gr 2011 jún. 29. - 16:33:44 10/10
(15991/28805)
dedededede ! engem most annyira nem hoz lázba az egész, hogy feltétlenül spoiler-mentesítsem magam, vagy elolvasom, vagy nem..:D írd nyugodtan, biztos sokakat érdekel, fõleg Zorát, nem azért írtam ! :)
10/10
pluhildi 2011 jún. 29. - 16:25:03 10/10
(15990/28805)
magyar összegzést se írjak??? :D :D
tuuudom nem szeretitek, de nem bírom ki hogy ne osszam meg ha találok valamit azokkal akik legalább azt is tudják mirõl van szó.... :D nincs más, illetve csak egy kolléganõ, akinek mesélhetek errõl, de hát õ sem up to date a témában még úgy sem, hogy én ellátom rendesen információkkal... :)
10/10
muveszno.gr 2011 jún. 29. - 16:11:47 10/10
(15989/28805)
neeeem akarok babát.. én az angol részt nem olvastam tovább Ildi szögesdrótja után, de az összegzést igen magyarul. Mindegy, nem különösebben érdekel, fõleg, ha tényleg lesz gyerek. Nem akarom õket "házaspárként" nézni.

OFF de errõl jut eszembe
épp ma mondtam az egyik fiúbarátomnak, hogy lesz albérlet + megvan a lakótárs, erre kérdezte h van-e még hely, meg felháborodott, hogy én nem szóltam neki, meg én nem laknék vele :D aztán mondtam, h kétszemélyes, meg pont mondta a másik barátom, hogy akár lakhatnánk ketten is ezzel a sráccal, de én lehurrogtam, hogy a-aaa, nem akarok "házasságot". Egy baráttal pont olyan lenne, mint egy 40éves házasság: a "jó dolgoknak" már vége és folyna a vita a vécéülõkérõl... :DxD
10/10
pluhildi 2011 jún. 29. - 16:07:11 10/10
(15988/28805)
hûûû szavazok ezerrel :D
10/10
follia 2011 jún. 29. - 15:47:17 10/10
(15987/28805)
a 2011-es Teen Choice Award jelöltjei:

TELEVISION

Choice TV Show: Drama
“Bones”
“Gossip Girl”
“House”
“Make It or Break It”
“The Secret Life of the American Teenager”

Choice TV Actor: Drama
Penn Badgley, “Gossip Girl”
David Boreanaz, “Bones”
Chace Crawford, “Gossip Girl”
Daren Kagasoff, “The Secret Life of the American Teenager”
Hugh Laurie, “House”

Choice TV Actress: Drama
Emily Deschanel, “Bones”
Blake Lively, “Gossip Girl”
Josie Loren, “Make It or Break It”
Olivia Wilde, “House”
Shailene Woodley, “The Secret Life of the American Teenager”
10/10
pluhildi 2011 jún. 29. - 15:21:18 10/10
(15986/28805)
tartok tõle...
mondjuk talán egy ilyen elmélkedésbe belefér egy kis "eye-sex" is, meg hasonlók...
jaj olyan kíváncsi vagyok hogyan változik meg közöttük a dinamika azzal, hogy végülis egy család lettek???
lesz-e több ahhoz hasonló jelenet mint amikor Bren belekarolt Booth-ba....?