Téma: Dr. Csont

10/10
nuussi 2012 jan. 14. - 18:15:24 10/10
(21585/28805)
20.án lesz a következõ rész.
10/10
csikrisz 2012 jan. 14. - 18:13:01 10/10
(21584/28805)
Az utolsó mondatodon viszont nevettem egy nagyot. :D
10/10
csikrisz 2012 jan. 14. - 18:10:21 10/10
(21583/28805)
De miért kell hogy konfliktus legyen köztük az évadzáróban?
(úgy értem kell a konfliktus köztük persze, egyetértek, de hogy azzal záruljon..?)
Elég ha csak szomorúan de egymást szeretve hozzák meg a nehéz döntést. Én attól is bõgni fogok, de ha szétmennek akkor kész leszek...
10/10
csikrisz 2012 jan. 14. - 17:52:07 10/10
(21582/28805)
Ne szakítsanak.. :(((((
Én attól rosszul leszek. Ilyen arcot nem viselek el sokszor. :(
Ez túl durva lenne. Ne-ne-ne-ne.

Valaki jöjjön legyen szíves és értsen velem egyet. Légyszi...!
10/10
csikrisz 2012 jan. 14. - 17:41:08 10/10
(21581/28805)
Elfelejtettem:

***SPOILER***
10/10
csikrisz 2012 jan. 14. - 17:38:58 10/10
(21580/28805)
Plusz maga a szakítás nem is indokolt, hiszen imádják egymást. Nem? Az elõbb én mondtam Grétinek hogy ne lássa olyan pesszimistán a dolgot, de ettõl a hsz-edtõl rendesen megijedtem...
Ne szakítsanak már, az nem lehet...
10/10
csikrisz 2012 jan. 14. - 17:32:45 10/10
(21579/28805)
SPOILER

De az olyan rossz lesz, ha szakítanak..:'(
Még ha csak bizonyos idõre is.
Szerinted az a verzió nem elképzelhetõ, hogy együtt maradnak, csak Bren elutazik *ismeretlen helyre* (tegyük fel Booth tudja hová), és nem keresik egymást, mert azt a gyilkos ellenõrizheti. Egy darabig. Ez azért elég erõs zárás lenne. Ha lelépne a babával.
10/10
muveszno.gr 2012 jan. 14. - 16:57:16 10/10
(21578/28805)
Azt hiszem, én vagyok az egyetlen, aki péntek 13-a örömére teljesen elfelejtette, hogy péntek van és Bones :D És még most sem láttam, de letöltöm és este megnézem, mert most kémia tételezek.
Utána jövök kommentálni meg visszaolvasgatni Titeket ! ;)
Gréti18 2012 jan. 14. - 16:19:29
(21577/28805)
Jujjj, elfelejtettem kitenni hogy SPOILER!!!! Remélem nem okoztam gondot senkinek...

Igazad van teljes mértékben, sokkal pozitívabban állsz a dolgokhoz mint én :) Persze én sem végleges elválásra gondoltam, de ez az elutazós dolog tényleg durva lenne. Mondjuk lenne izgalom rendesen, az tény! :) Szerintem jót tett ennek a kis mosolygó géniusznak a felbukkanása, én imádtam a Taffetes részeket is.Durvák voltak, véresek, de kellettek! Erre is szükség volt már, mert tényleg kezdette ellaposodni a dolog... Ráadásul így, hogy nem zárult le teljesen, látszik, hogy több részen keresztül fog húzódni, így bonyolítva a dolgokat. Mindenesetre kíváncsi vagyok hogyan tudják majd elkapni.
10/10
csikrisz 2012 jan. 14. - 16:16:23 10/10
(21576/28805)
De látom jó döntés volt megvárni a tegnapi rész utáni véleményáradatot. Ha tegnap bedobom ezt az infót, kissé káosz lett volna itt. :D
10/10
csikrisz 2012 jan. 14. - 16:13:55 10/10
(21575/28805)
Erre annyit mondanék, hogy nekem meg pont hogy hiányzott már a konfliktus és a dráma! (azt nem igazán nevezném annak, mikor egyik jelenetben picit összekapnak, a másikban meg már egymás karjaiban vannak és kibékülnek >7x01)
Valószínû ezért is tetszett annyira a tegnapi rész, mert drámai volt! Szerintem jó lesz ez, nem akartam itt elszomorítani mindenkit. :)
10/10
csikrisz 2012 jan. 14. - 16:10:13 10/10
(21574/28805)
SPOILER

Én is ezt tartom valószínûnek. DE gyorsan tegyük hozzá, hogy szerintem ez csak idõleges. Míg el nem kapják a gyilkost. (bár az tuti hogy nem az évadzáróban lesz, mivel az ugye cliffhanger....)
Nem tudom most mennyi idõ mire rács mögé juttatják/kinyírják, de azért jó pár részig fog tartani ha csak Taffet-re vagy a Gromogon-ra gondolunk.
Ne szomorodjunk el, fõleg mert az évadzárókban mindig is felnagyítanak dolgokat. Lásd 5. évad vége.
Nem hiszem hogy abból kellene kiindulni hogy mindez azért van mert összejöttek, és ebbõl nem kell olyan következtetéseket levonni, hogy 'bezzeg ha nem lenne baba, milyen más lenne'. Tény, de akkor is jó hogy van mert erõsíti õket is.
A másik meg hogy ezzel a lépéssel számos új utat is megnyithatnak (pl féltékenséget szülhet köztük, mondjuk Bren féltékeny lesz Booth-ra mert kap egy nõi partnert, (most ott van a Shaw, de rá én nem úgy nézek mint egy esetleges vetélytársra, inkább mint a nõi Sweets-re. :D) vagy ilyenek.
Persze ez az egész még nem biztos, az is lehet hogy nem válnak szét, az is lehet hogy szét válnak és el is utazik Bren. Elõször arra gondoltam hogy mi van ha elrabolják Brennan-t és/vagy a babát, és így ér váget a rész. De talán akkor nem használták volna ezt a "szakmai" kifejezést.
Én egyébként nem szontyolodtam el, csak elkezdett kattogni az agyam. Nyilván nem választják õket teljesen szét, csak fokozzák az izgalmat!
Gréti18 2012 jan. 14. - 16:06:50
(21573/28805)
Ahha, mostmár értem!Csak kell ide az a Lazy&Kabuki! :)

Annyit még hozzátennék az elõzõ hsz-emhez, hogy a baba érkezését én eddig kicsit "rószaszínen" fogtam fel. Persze tudtam hogy lesznek konfliktusok, mert alapvetõen két külön személyiségrõl beszélünk, sok mindenben eltér a véleményük, de azért reménykedtem, hogy meglesz az az idill. Hát ez most eltûnt...lehet hogy csak túlságosan is lesokkol ez a sok információ, de én szomorú vagyok...
10/10
csikrisz 2012 jan. 14. - 15:58:52 10/10
(21572/28805)
Visszanéztem mit is mondott pontosan. Lefoglalózta, de visszakapja a foglalót, egy havi fizujának megfelelõ összeget bukik csak, ha nem veszik meg.

Brennan milyen cuki hogy mikor bemennek a romhalmaz házba, még akkor is azon kattog, hogy nem lehet nála okosabb. :)

Bren: "Elfogjuk kapni, Booth. Talán idõbe telik, de nem okosabb mint én."
Booth: "Rendben."
:)
Gréti18 2012 jan. 14. - 15:57:53
(21571/28805)
Huh...nehezen tudom kifejezni azt amit érzek, de megpróbálom.
Elõször is, már nagyon vártalak, iszonyat kíváncsi voltam, ráadásul már jó elõre beharangoztad, így meg pláne!:) Annak nagyon örülök hogy David fogja rendezni, mert a 2 eddigi része is a kedvenceim között van, mind2 rendkívül hangsúlyos a BB szempontjából.
Nem is tudom, a szülésrõl nem voltak határozott elképzeléseim. Arról már hallottunk, hogy izgalmas lesz, istálló, stb., de boldog befejezéssel. Ezzel szemben én most azt érzem, hogy a baba rossz irányba terelte a kapcsolatukat, ahelyett hogy hogy összehozta volna õket, eltávolodtak egymástól. Amilyen nagy hévvel kezdtem olvasni a hsz-ed, annál jobban elszontyolodva fejeztem be. Nagyon féltem a 7. évadtól, mert el nem tudtam képzelni hogy hogyan is fogják kivitelezni, hogy talál igazából egymásra BB, hogyan fogják kezelni az egész terhességet. Végül jól sült el a dolog, de nekem valami akkor is hiányzik. Egyértelmû, hogy Booth az élete árán is megvédi õket, az "i would die for you i would kill for you" innentõl már nem csak Brenre vonatkozik. Én azt látom valószínûnek, hogy nem lesznek tovább partnerek. A teljes különválás óriási törés lenne minden szempontból, nem hinnám hogy ehhez folyamodnának. Mindkettõ rossz, nagyon, de inkább az elsõt "választanám". SN nyilatkozatából is ezt szûrtem le, végül is az FBInak meg van a joga hozzá hogy elválassza õket egymástól, hogy Booth másik társat kapjon, hiszem volt már arra példa hogy megkérdõjelezte a kettõjük kapcsolatát.
Nagyonnagyon kíváncsi voltam az évadzáróra, és el is vette a kedvem rendesen. Lesz idõm gondolkozni a 'hallottakon'...
10/10
csikrisz 2012 jan. 14. - 15:36:56 10/10
(21570/28805)
Na akkor úgy gondolom itt az ideje hogy a szezon zárórészével kapcsolatban megosszak Veletek néhány újdonságot. Erõs

*****SPOILER******-ek következnek.

Elõször is. Képzeljétek, David fogja rendezni a részt!!!!! Ennek annyira de annyira örülök! Iszonyat jól rendez szerintem! (lásd. 5x16, 6x16) :))) És minden rendezésében BB nagyon hangsúlyos szerephez jut. :)

A másik hírem kicsit sokkolós. Aki inkább izgulni akar, légyszi ne olvasson tovább!

Szóval David adott egy interjút a PCA-n (People's Choice Awards) szerdán. Az alábbiakat mondta:

"A szülés veszélyes, megjósolhatatlan, ijesztõ, hangos, kissé nyugtalanító, de végül mézédes lesz. (ezt a cseresznyevirágos meg mindenféle jelzõjét szerintem így lehet leginkább magyarosítani, de ez persze szabadfordítás)
De a dráma korántsem ér véget a baby megszületése után. Elég nehéz és kimerítõ idõszak." - spoilerkedik David. "Emily egy nagyon erõs karaktert játszik, aki nagyon határozott az elképzeléseiben, Booth pedig fizikailag erõs pasi, aki szintén határozott az elképzeléseiben, így sok problémával kell szembenézniük, melyek néha jól végzõdnek, néha nem. A Booth-Brennan világban ez már csak így megy. Nem minden rózsaszín mindig és ez teszi érdekessé a konfliktust."
Idõközben Christopher Pellant hacker megúszta az utolsó részben, de a szezon zárórészében gyõzelemittasan tér vissza, David Boreanaz rendezésében.
David: "Azt tudom elmondani az utolsó részrõl az évadban, hogy én fogom rendezni, és egy nagy cliffhanger lesz benn a sorozatgyilkossal."

Stephen Nathan: "Az évad zárórészében valaminek vége szakad Booth és Brennan között. Nem engedik bajba sodorni a gyereket. Ez új fejezetet nyit az életükben. Történik egy szakmai dolog, de ez a magánéletükre lesz óriási hatással. Hogy ez az FBI döntése lesz, vagy kettejüké az még kérdéses. De nagyon nehéz döntés és nem lesz örömteli egyiküknek sem."

Szerintem véget ér a partnerkapcsolatuk. Nem tudom hogy vitelezik ezt ki, de a baba veszélybe kerül, és ezért hozza meg valaki ezt a döntést. Ez elég durva, nem? :S
A másik variáció, hogy valamelyik elhagyja a másikat...? Mert hogy nem akarja hogy a babának baja essen? Vagy pl Booth mondja Brennan-nek hogy menjen el a gyerekkel bizonytalan idõre mondjuk Európába vagy valami? És akkor sírnak meg búcsúzkodnak a végén... :((
Akármi is lesz, szerintem sírós lesz nagyon.
--

Ennyi. Várom a véleményeteket. Engem lesokkolt kicsit.
Gréti18 2012 jan. 14. - 14:57:55
(21569/28805)
Erre én is gondoltam...:)))
Azt nem igazán tudtam kivenni, hogy most Booth meg is vette a házat, vagy csak megnézték? Mert nem volt valami jó állapotban( ha már látszottak a "csontjai" :D ), és idõbe telik, mire helyrepofozzák. A pici lány érkezése elõtt tuti nem végeznének :)
10/10
csikrisz 2012 jan. 14. - 14:51:12 10/10 Előzmény follia
(21568/28805)
Erre a "this"-kérdésre egy ilyen lehetséges választ találtam:


--
I wonder if B&B already talk about more children... because seems like they don't want to stop at the 1st one!


On the season premiere Brennan says they are starting a family, and now Booth says the house will be ready before >this< baby arrives?

The world wouldn’t mind a few more little Brennan-Booths (although, I’d prefer seeing them only on an epilogue on the series finale, for now I’m ready for some Booth-Brennan=Little Christine cuteness.).
--
10/10
R.ka 2012 jan. 14. - 14:45:46 10/10
(21567/28805)
Nagyon jó a képed!
Az egyetlen, ami engem kicsit "zavart", hogy néhány óra elteltével a vér azért bebarnul. Itt meg mindenhol tök piros volt. Ja, és a véres jacuzzinak is már kilométerekre bûzlenie kellett. Igazából nem is zavar, inkább csak észrevétel... De a sztori az nagyon ott volt! Ebbõl a kis mosolygó pasiból nem jót nézek ki :)
10/10
R.ka 2012 jan. 14. - 14:41:53 10/10
(21566/28805)
Én is csak figyeltem, hogy "mi van, nem ment át a hsz-om?" Aztán láttam, hogy nagyon egyszerre írtunk :)