Téma: Dr. Csont

bonesfan 2012 márc. 12. - 21:39:16
(23145/28805)
Én is ezen akadtam ki...
bonesfan 2012 márc. 12. - 21:38:04
(23144/28805)
Nem tudom ismeritek-e, arra sem emlékszem hol találtam, de én imádom:

“She’s an anthropologist

He’s a FBI agent”

She’s brilliant

He’s brave

She’s scared of love

He wants give her all his love

She lost her mom

He lost his mom and dad

She has a partner/friend

He has a friend/partner

She’s afraid to make another step

He gave her a hand

She wanna be mom

He’s already a daddy

She has a lot of money

He has a lot of dreams

She gave him a new life

He gave her new memories

She loved him since they met

He always was her guy

She saw him loving someone else

He always loved her more than any other

She finally had the courage to fight for this love

He was afraid

She lost a friend

He lost a friend

She cried

He was there for her

She loved him

He loved her

She said that he’s her only love

He said that she’s the only one

She’s gonna be mom

He’s happy to be dad
i.sziki 2012 márc. 12. - 21:36:47
(23143/28805)
Nézi valaki a szinkronos részt az rtl-en?? Most ezt tényleg megvágták??? Csinálhatnak ilyet?
Nem véletlenül nem nézem szinkronosan...

Csikrisznek köszi a tudósítást/fordításokat! :)
bonesfan 2012 márc. 12. - 20:44:46
(23142/28805)
Szavaztam!
10/10
csikrisz 2012 márc. 12. - 19:19:57 10/10
(23141/28805)
Aki szereti a Bones-t annak KÖTELEZÕ szavazni Hart Hanson-ra!!!

http://www.thetvaddict.com/2012/03/12/play-tv-showrunner-madness-2012-round-1-division-1/
10/10
csikrisz 2012 márc. 12. - 19:03:27 10/10
(23140/28805)
David akkora idióta, Jézusom!!!!!!!

DB- Russ died

HH- Russ didn’t die

ED- What?!

DB- Oh, so sorry

ED- *fake cries*

DB- I’m so sorry,don’t worry about it. It’s okay, breathe, breathe, push, woman, push!

ED- Urrrrrrrr!

SN- He got shot in the head by some paint from a tank.

a kép hozzá: http://everythinghappesnseventually.tumblr.com/post/19186514422/willemma007maria-db-russ-died-hh-russ#notes
10/10
csikrisz 2012 márc. 12. - 18:58:59 10/10
(23139/28805)
Kösziiiiiiiii! Csak mert kaptam ma egy levelet, de nem volt egyértelmû és ez volt a sejtésem nekem is. Thx még egyszer. :)
10/10
csikrisz 2012 márc. 12. - 18:57:40 10/10
(23138/28805)
95% bambusz? Wow.
10/10
csikrisz 2012 márc. 12. - 18:57:06 10/10
(23137/28805)
Most nem tudom hogy ruhákat tervez, vagy mit csinál Emily, de ezt találtam:

"Emily Deschanel this week to offer amazing savings on their first collection. These prices are for one week only and will not be found anywhere else. The LovingEco team lives in their ea apparel pieces, now it is your turn to get on…"

http://www.lovingeco.com/ea-apparel/ea-sleepset.html
10/10
csikrisz 2012 márc. 12. - 18:44:17 10/10
(23136/28805)
OFF

Nem tudja valaki véletlenül, hogy USA Keleti parton szokott-e lenni óraátállítás, és ha igen mikor???
Köszi
10/10
csikrisz 2012 márc. 12. - 18:39:37 10/10
(23135/28805)
:))))))))))))))

(a szíveket egyszerûen a karaktertáblából szedem. Neked is van. :D)
10/10
csikrisz 2012 márc. 12. - 18:38:40 10/10
(23134/28805)
Emily árul dolgokat az interneten???????

http://www.lovingeco.com/todays-offers/

Az elõbb tette ezt a linket ki twitterre, a képen szereplõ felirattal együtt. Hmmmmmm..... Ennek utánanézek.
10/10
csikrisz 2012 márc. 12. - 03:20:08 10/10
(23133/28805)
A rész legvége olyan cuki, szerintem nem volt benn a forgatókönyvben, de mikor Booth és Brennan mennek be a Diner-be David megpróbálja megcsikizni Emilyt aki bemenekül. Nézzétek meg. :)))))))
10/10
csikrisz 2012 márc. 12. - 03:16:38 10/10
(23132/28805)
:)))

Én meg így az éjszaka közepén hirtelen felindulásból megnéztem a Judas on a Pole-t.
Ez a rész annyira ötcsillagos hogy csak na! Felkerült a top 5-be nálam. Zseniális.
Jó éjt, megyek aludni.
e-batta 2012 márc. 12. - 02:42:16
(23131/28805)
Köszi!!!!!!

Ezer hála!!!

"Én nem vagyok a felesége" ezen visítottam!!! :DDDDD
10/10
csikrisz 2012 márc. 12. - 02:35:33 10/10
(23130/28805)
Ja és a blézerét is akarom! Most!
10/10
csikrisz 2012 márc. 12. - 02:31:50 10/10
(23129/28805)
Em_hair

#2

(érdemes rákattintani, nagyban olyan szép!)
10/10
csikrisz 2012 márc. 12. - 02:31:10 10/10
(23128/28805)
Wow, ezt nézzétek. Lilla, ez biztos tetszeni fog! Milyen gyönyörû a haja!! Énisénisénis!!!
(mindkettõ nagy kép!)
#1
10/10
csikrisz 2012 márc. 12. - 01:06:59 10/10
(23127/28805)
Hétfõn vagy kedden jönnek a TVGuide-s Cover fotók BB-rõl és a bébirõl!!!
10/10
csikrisz 2012 márc. 12. - 00:48:17 10/10
(23126/28805)
**************SSSSSSPPPPPPPOOOOOOIIIIIIILLLLLLLEEEEEERRRRRR*******************

**************SSSSSSPPPPPPPOOOOOOIIIIIIILLLLLLLEEEEEERRRRRR*******************

**************SSSSSSPPPPPPPOOOOOOIIIIIIILLLLLLLEEEEEERRRRRR*******************

Nos akkor, tegnap elõtt már leírtam a 7x07 második felének nagyon részletes összefoglalóját, amit az egyik blogtársam küldött, aki látta (és felvette!!! ÍÍÍÍ :)) ) a részt a Paley-n.
Mivel tegnap éjjel volt szerencsém 2/3-át megnézni nekem is Skype-on, gondoltam amit még nem említett, leírom nektek. Sajnos a szüléses jelenetet én nem láttam. :(((( még, de az elsõ felében is csomó izgis dolog volt.

Vagyis következzen a 7x07 elsõ fele.




Ahogy már írtam, azzal indul a rész hogy találnak a klotyóban egy emberi szemgolyót. Szokásos sikoly, majd indul a fõcím.
Következõ jelenet: BB a szülészeten!! <3 Ott van több pár is, õk meg vitatkoznak, valami olyasmin hogy Brennan elmondja hogy mit gondol arról hogy katolikus kórházban szüljön, az otthonszülés mellett érvel, Booth meg keresztet vet valami feszületnél amiatt amiket Brennan mond. :D Mintha meg is bámulnák õket az emberek. :D
Majd Bren valami vizsgál uv-lámpával asszem, az a baj hogy elég rossz minõségben láttam/hallottam de ez rémlik. Utána talál vért is, de egyre többen rosszallóan néznek rájuk majd Booth olyasmit mond neki hogy el kell azonnal menniük aztán megfogja és elindulnak kifelé. Nem tudom pontosan miért, de lényegtelen.

Beülnek a kocsiba, tovább megy a vita az otthonszülésrõl, Booth már tiszta ideges volt, majd jött egy hívás hogy van egy ügyük! Itt csatlakoznak õk is bele az epizód elején indult gyilkossági ügybe.

Következõ jelenet asszem az mikor a házban a klotyónál vannak, Cam próbálja kiszedni a szemgolyót valamit magyarázott nem értettem pontosan majd kiszedte.

Másik jelenet (bocsi lehet hogy ez az elõbbi elõtt volt, de már kicsit összefolyik...) Booth és Sweets bemennek e Diner-be, leülnek. Booth-on látszik hogy frusztrálja ez az egész otthon-szülés vs. kórház dolog. Aztán borul, és mondja Sweetsnek hogy segítsen már neki meggyõzni Brennant hogy kórházban szüljön, mert hogy biztonságban akarja tudni. (ne haragudjatok ha hülyeséget írok és félreértettem valamit, szóval a hibákért bocsi...) Mintha azt vetette volna be, hogy már a barátjának tekinti Sweets-et és ez egy baráti szívesség. Ettõl Sweets behal, felragyog az arca és persze hajlandó segíteni (ebbõl lesz még jó nagy kalamajka : DDDDDDDDDDDDD).
Valamit ígér neki Booth, de pontosan nem tudom már, valami focis vagy kosaras dolgot...nem emlékszem, sorry.:(
Lényeg hogy megegyeznek.

Következõ jelenetben Hodgins, Brennan és Daisy vannak, a csontokat vizsgálja Bren és Daisy, Daisy megint mond valamit amitõl Brennan rendre utasítja, majd jön Angie és Cam de túl kevés a maradvány így egyelõre nem tudják a halál okát. Majd valahogy rájönnek a szemgolyóból hogy egy fegyenc aki pár hete szökött meg a börtönbõl.

Aztán Booth beszél az áldozat özvegyével. Asszem pénzmosásért ültették le az embert, de a nõnek nem jutott semmi. Abban maradnak hogy ne hagyja el a várost.

Most jön az egyik kedvenc jelenetem:)))
FBI konferenciaterem. Brennan, Booth és Sweets.
Sweets egy új FBI-kiértékelési szabályról kezd el beszélni, hogy mivel Brennan hamarosan szül, Booth mellé az FBI kell hogy kijelöljön egy új partnert a Jefferson-ból. Brennan furán néz hogy õ errõl az új szabályról nem hallott..Sweets mondja hogy hát mindig mindent változtatnak, tudja...és õt is ki kell elemezni hogy hasonló partnert találjanak majd Booth-nak. Brennan mondja hogy ok, értékelje ki akkor õt.
Sweets elsõ kérdése: "Milyen embernek tartja magát: a) túl óvatos b) bizonyos dolgokban óvatos c) egyáltalán nem óvatos." Bren válasza: bizonyos dolgokban.
Sweets következõ kérdése: "A döntéseit mi alapján hozza?" a) megérzések b) jól bizonyítható érvek alapján.
Brennan: "Mindenek elõtt a megfelelõ bizonyítékok alapján!"
Sweets: "Rendben. De mi van akkor, ha olyan helyzet adódik, melyben két lehetséges megoldás mellett és ellen is szólnak érvek és ellenérvek...
Brennan közbevág: "Mondjon egy példát Sweets!"
Sweets: "Háttöööööööööö.... mondjuk az otthonszülés vs. kórházban szülés.
Brennan rájön mi folyik itt. (ez annyira jó itt visítottam Emilyn :DDDD ) "Látom mire megy ki ez az egész!!!" Majd valamit odaszól mérgesen Booth-nak és elviharzik.
Booth meg jó mérgesen rárivall Sweetsre hogy minden az õ hibája és természetesen semmit nem kap abból amit megbeszéltek! Majd Brennan után rohan.

:)))))))))))))))))))

Következõ jelenetben BB ül a kocsiban mennek a börtön felém Brennan még tök mérges.
Booth: "Szeretlek." ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ [AWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW, csajok!!!!!!!!! :)))))))))))))] "Ha bármi történne a babával én nem élném túl." Brennan itt kicsit magába néz szerintem.
Booth: "Meg kellene tanulnod néha kompromisszumot kötni bizonyos dolgokban."
Brennan: "Tudok kompromisszumot kötni... Hajlandó vagyok hagyni hogy megkereszteltesd a lányunkat."
Aztán valami a bibliáról beszélnek meg mondának nevezi Brennan, Booth meg kikéri magának, tök jó lesz. :))
Aztán Bren azt mondja hogy hajlandó hagyni hogy megkereszteltessék a kislányt, ha Booth beleegyezik az otthonszülésbe. Booth fejeket vág. :D

A következõ jelenet mikor megérkeznek a börtönbe. Booth még a széltõl is óvja, nagyon cuki!!! Mondja neki hogy menjen távol a celláktól meg megbeszélik hogy bár ók elítéltek de úgysem támadnak meg egy terhes nõt.
Booth beszél a börtönõrrel valamit, aztán beszélnek a börtönkosztról, a pasi mondja hogy az õ felesége is vega volt, de a terhessége alatt csak úgy falta a húst. Brennan: "Én nem vagyok a felesége!" XDDDDDDDD

Utána hallgatja ki azt a fura szemût Booth, efelett elsiklottam, bocsi...
Aztán az egyik nõ beszól nekik, Brennan-re mutatva hogy "Õ úgy néz ki mint aki mindjárt szül. Nem szabadna már itt lennie!"
Aztán Angela még valamit szöszöl a laborban, erre annyira nem figyeltem, majd utána jön a börtönlázadás, amit tegnap hajnalban lefordítottam Nektek a csajszi beszámolója alapján. Aztán ennyi, a börtönlázadás elejét láttam és behalt a Skype...

Remélem azért tetszett, noha egyáltalán nem volt pontos és lehet hogy orbitális félreértéseket írtam le.
De király volt hogy láttam ennyit is belõle! :))

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx