Téma: Dr. Csont

10/10
csikrisz 2012 ápr. 10. - 23:33:39 10/10
(25125/28805)
Season Finale Director On Set!! <33
10/10
muveszno.gr 2012 ápr. 10. - 20:47:56 10/10
(25124/28805)
visszanéztem a berakott képeket, Booth valami piszok jól néz ki azokon a képeken :D pláne, amin nevet ;P Ildinek is tetszeni fog, van egy olyan érzésem :DDD
10/10
follia 2012 ápr. 10. - 18:12:04 10/10
(25123/28805)
cuki Parker kölyök újra a CSI: Miami-ban!!! <3 aaaannyira édes! szerintem akkor is imádni fogom, amikor kis dög lesz a Bones-ban, és féltékeny a bébire. :)
e-batta 2012 ápr. 10. - 15:59:20
(25122/28805)
szerintem csak nekünk fura, hogy egyfajta megszólításként értelmezik a családnevet odaát. Itt tényleg furi lenne, ha valaki a férjét Kiss-nek vagy Horváth-nak hívná. De pl. a kolléganõm a saját férjérõl úgy beszél, hogy "A Borsodi" :DDD (igazság szerint csak azért tudjuk a keresztnevét, mert tudjuk a kolléganõm férjezett nevét :D)
Engem taszítana, ha Brennan "zuram"-nak, vagy "párom"-nak vagy bármimásnak hívná Booth-t, illetve, ha a drágám, szívem vagy ilyes megszólítást alkalmazná. Egyszerûen nem passzol a karakteréhez.
10/10
follia 2012 ápr. 10. - 15:50:22 10/10
(25121/28805)
jah, én sem arra gondoltam, hogy hívja hirtelen máshogy azért, mert együtt vannak, csak azért mégis, az a vezetékneve!! de ezt is onnan vezettem le, hogy adnék én olyan nevet a gyerekemnek, hogy "Booth"?? dehoooogy! aztán esett le, hogy jah, az a vezetékneve... és hát mégis... de úgy konkrétan nem zavar, csak már anno az X-aktákban is csodálkoztam, mikor a helyükbe képzeltem magam. de közben eszembe jut néhány barátom, akiket szintén a vezetéknevükön (vagy valami abból származtatott becenéven) hívok, és az persze természetes számomra is.
ha külsõ szemlélõ vagy, akkor mindig fura. gondolj bele, elmennek a gyerekorvoshoz, és vezetéknéven szólítják egymást... az orvos meg néz nagyokat... :) (bár ebben a sorozatban manapság senki semmin nem lepõdik meg...)

azért azt várom, hogy Brennan mikor fogja legalább egyszer "édesem"nek vagy valami hasonlónak szólítani! :))) nem a sziruposság miatt, csak a vegas-i részben is olyan vicces volt, mikor húzták egymást a becenevekkel.

meg legalább egy halovány jelét a féltékenységnek szintén várom - ez eszembe jutott a rész közben is, mert annyira édesen elvoltak, hogy az már citrom után kiáltott...
10/10
follia 2012 ápr. 10. - 15:38:58 10/10
(25120/28805)
nekem a gyerek eszembe sem jutott, azt hittem, Hodgins-szal pajzánkodtak... :)))) azon járattam az agyam, hogy "neeeem, Bren, nem szeretnéd sem gatyában, sem gatya nélkül látni Hodgins-t, aki a szekrény mögött bújkál!!!!" xD
10/10
follia 2012 ápr. 10. - 15:36:58 10/10
(25119/28805)
miközben írtam, nekem Hannah jutott eszembe... :S
10/10
muveszno.gr 2012 ápr. 10. - 15:11:02 10/10
(25118/28805)
Nekem az valahogy nem furcsa, hogy Bren Booth-t Booth-nak hívja. Számomra inkább az lenne a fura, ha Bren felvenne mindenféle "szerephez kötött" hülye szokást, most, hogy Booth párja (fizikailag is) és amiért anya lett. Pl most, hogy együtt vannak és emiatt úgy érezné, hogy "nem hívhatom a páromat a vezetéknevén, mert az milyen már?" pedig eddig úgy tette, nekem az lenne zavaró. Ez egyfajta becenév is, Angela is ritkán hívja csak Hodgins-t Jack-nek.
Ha én megismerkedésünktõl fogva a vezetéknevén szólítanám a páromat, azért mert együtt lennénk, nem hiszem, hogy változtatnék rajta, csak azért mert furán hangzik.( Persze itt most nem gondolok alá-fölérendeltségi munkahelyi hierarchikus viszonyra, hanem pusztán baráti kapcsolatra.)
Vagy ha pl Brennan féltékenykedési jeleneteket adna elõ - na az még elég dühítõ lenne. Vagy folyton megszabná, hogy mit csinálhat, hova mehet Booth...(csak azért mert "anya" meg "majdnem feleség" :D)
Nekem õk most így tetszenek, ahogy vannak, bár a csókot most is hiányoltam a rész végérõl :P:D;DD
10/10
muveszno.gr 2012 ápr. 10. - 14:50:39 10/10
(25117/28805)
Angela zavart reakcióját látva, rögtön sejtettem, hogy Michael van a dologban, pusztán azt reméltem, hogy nem valami gépbe szuszakolta be a gyerekét :D annyira tündér az a gyerek, imádom :DD Bren is beviheti felõlem Christine-t, csak ne egy csontos-dobozba tegye...:D

Apropó, az elején a Diner-ben láttátok Cam szoknyáját? :S Illetve nem is a szoknyát, hanem a combját? :/ Én nem vagyok egy kifutómodell-alkatú, de inkább leszek ilyen, minthogy úgy nézzek ki, mint most Tamara...:S:( Nagyon szeretném, ha fölszedne 5 kilót !
10/10
follia 2012 ápr. 10. - 13:55:24 10/10
(25116/28805)
részemrõl a magánélet/ügy arány maradhat olyan, mint a mostaniban, csak kicsit jobban találják ki a megoldásokat. mondjuk ha több energiát (sorozatidõt) emészt fel az ügy, akkor az automatikusan az egyéb dolgok idejét csökkenti, de HH-ék nagy koponyák, szóval oldják meg!

btw, Lilla, a múltkori ügyre már nem is emlékszem, olyan jelentéktelen volt ezek szerint... azon is sokáig kellett gondolkodnom, mi is volt egyáltalán az elõzõ részben, de aztán rájöttem, hogy gyerekszületés. :) meg aztán beugrottak a rabok is, meg a börtön, de az ügy még mindig nem...

viszont kétségtelenül cuki a bébik jelenléte! :)

ami engem kicsit zavar Brennan-ben, hogy saját magától sosem mer meglépni olyan dolgokat, amik elsõre nem tûnnek logikusnak, vagy helyesnek (szerinte). most is Angela hatására kellett, hogy leessen neki, hogy egyáltalán nem rossz az, ha mégsem tudja elhatárolni az anyai érzéseit a kötelezettségeitõl, és ha bevallja, hogy munka közben igenis hiányzik a lánya, és zavarja, hogy nincs vele.
máskor is gyakran volt, hogy Booth-nak kellett kimondania, hogy ez vagy az egyáltalán nem gyengeség/logikátlanság/bármi, hanem természetes emberi reakció.

magával a ténnyel eddig is tisztában voltam, de õszintén szólva csak most lett nagyon fura számomra, hogy a vezetéknevükön szólítják egymást (vagyis Bren Booth-t). most elõször tudtam róluk elhinni, hogy igazi család, és emiatt nagyon idegenül hatott Brennan valamelyik mondata, amit úgy kezdett, hogy Booth... persze, így van ez más sorozatokban is, de most valahogy nagyon megütötte a fülem. (persze jobb, mintha Seeley-t mondana, mert az tényleg rémes!)

ami a legjobban tetszett: Michael a fiókban! :))))))) Angela jófej!
10/10
zora 2012 ápr. 10. - 13:27:04 10/10
(25115/28805)
Tõlem biztos nem! Én is pont így érzek. Mert azért mégiscsak krimi, eddig is megvoltunk a 10% magánéleti szállal, én ezután is meglennék. Persze, nagyon jó, hogy együtt vannak, de ha családi sorozatot akarok, nézem az Army Wives-t.
10/10
muveszno.gr 2012 ápr. 10. - 12:48:29 10/10
(25114/28805)
húúú most ezért mit fogok kapni...:DDDD
10/10
muveszno.gr 2012 ápr. 10. - 12:48:06 10/10
(25113/28805)
örülök h nem lesz daycare, de nekem nem tetszett a rész. Mármint, cukik a babával, meg imádom a szereplõket, de ha ilyenek lesznek az ügyek, szép lassan felcsaphatnak Jóbarátoknak vagy valami másnak...
Shaw-t nagyon hiányoltam már, és épp eszemben volt, hogy rég láttam, nagyon örültem, amikor megláttam (meg meglepett a bejelentésével)
Finn-t imádom, a fizimiskáját :D meg azt is, ahogy beszél, és örülök neki meg Michelle-nek, szurkolok ^^
Igazából minden szuper és jó volt az ügyet leszámítva, de mivel ez egy ilyen krimi sorozat, mindent egybevetve, az ügy maga eléggé lehúzza az epizódot. Mondjuk nem csak ezt, hanem mostanában az összeset (kivéve a Pelant-est, meg ugye a múlthetit).Épp ma reggel néztem a 2x02-t meg a 2x05-öt (asszem). Teljesen "egyszerû" részek, az egyikben az anya barátnõje megölni a terhes nõt, és ellopja tõle a magzatát,illetve kicseréli a sajátjára, a másikban meg feloldják a törékeny csontú pasit a kádban. Mindkét részben van magánéleti szál is, mindkettõben van humor, de az ügyes mégsem gagyik, és együtt nagyszerû az egész. Itt viszont nagyon jó a magánéleti szál, és tényleg, abszolút nincs mibe belekötnöm, én is lefolyok a székrõl, amikor Christine-t vagy Michael-t mutatják, vagy a végén BB-t együtt, de nálam valahogy nagyon gyengék az ügyek.
10/10
kitti8916 2012 ápr. 10. - 12:34:48 10/10
(25112/28805)
Probáld VLC media playerrel lejátszani, és hozzáadni a feliratot. Nekem így mûködik.
e-batta 2012 ápr. 10. - 12:26:09
(25111/28805)
mivel mp4-ben szedtem le az epizódot (fura, mostanában így pakolják fel õket) BS-Playerrel játszom le (idáig a többi mp4-el nem volt gond). Errõl az oldalról szoktam leszedni pl. a Castle feliratokat, mert Dante sokkal hamarabb elkészül vele, mint a hosszupuskás Aliasék.
e-batta 2012 ápr. 10. - 11:45:43
(25110/28805)
az a baj, hogy ezt nekem nem játssza le, akármit csinálok is vele :(
10/10
csikrisz 2012 ápr. 10. - 05:14:29 10/10
(25109/28805)
Lilla, látod! Nem lesz itt daycare! :P
10/10
csikrisz 2012 ápr. 10. - 05:09:03 10/10
(25108/28805)
Nem igaz már. Pedig most jól bírtam, az utolsó jelenet kivételével nem könnyeztem meg. Azt egyszerûen nem lehetett. Annyira átéltem.

Jó lenne már egy rész végig nézni sírás nélkül. :)
Szerintem a következõnél esélyes. Ott a röhögéstõl fogunk szakadni. :D
10/10
csikrisz 2012 ápr. 10. - 05:05:39 10/10
(25107/28805)
"I just miss her so much."

Nézzétek meg a jelenetben Emily-t. Szerintem egyáltalán nem színészkedett!! Egy az egyben látszik rajt, hogy átéli az egészet, ugyanezt érzi Henry-vel kapcsolatban. <33
10/10
csikrisz 2012 ápr. 10. - 05:02:03 10/10
(25106/28805)
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

--
Booth: So you're gonna go put her in the crib so you can get some rest?

Brennan: No I'm not

Booth: Why not?

Brennan: I can't, I can't let her go.....I just...I miss her so much

Booth: I though you was ok with this, it was fine that...

Brennan: It's not rational, I know, but I, I mean...Look at her, I just miss her so much

Booth: Maybe it's too soon for you to go back to work, maybe you should have taking more time for yourself

Brennan: No, no I can't. I'm needed. You know, what I do is for her now, too. She should know that what I do is important

Booth: I know

Brennan: It's just because something is important doesn't mean I shouldn't do it

Booth: Look, I'm here for you and for her, anything you need

Brennan: I'm gonna sneak her into the lab...every day

Booth: You're a good mom
--