Téma: Dr. Csont

10/10
csikrisz 2012 máj. 02. - 00:47:05 10/10
(25765/28805)
Mennyire édes, ahogy mondja hogy még mielõtt meg tudta volna mondani Kathleen-nek hogy nagy rajongója, Kathleen odament hozzá és elmondta neki hogy mennyire rajong érte. :)))
De hogy értékeli még akkor is ha füllentett. IMÁDOM!!! <3
10/10
csikrisz 2012 máj. 02. - 00:43:55 10/10
(25764/28805)
Ja a felvétel mai!! Látjátok milyen gyönyörû Em! Mennyire lefogyott, az arcán is látszik! <333
10/10
csikrisz 2012 máj. 02. - 00:41:34 10/10
(25763/28805)
Emily válaszol a Facebook-on neki feltett kérdésekre új filmjével, a Perfect Family-vel kapcsolatban.
Minden nap megjelenik egy videó. A mai:

#1: http://www.youtube.com/watch?v=7XDRZ6hlQVc&feature=plcp

A dolog érdekessége, hogy a kérdések (amibõl nincs túl sok szerencsére) között van Detti (k.bernadett) egyik kérdése is!! Drukkoljunk hogy Em neki is válaszoljon. :)
10/10
csikrisz 2012 máj. 02. - 00:19:18 10/10
(25762/28805)
Azt pár órája betettem.
10/10
csikrisz 2012 máj. 02. - 00:16:49 10/10
(25761/28805)
Érdemes elolvasni!! Évadzáró SPOILER meglátások.

--
So I’m maybe 90% sure this is a literal foreshadowing of something in the finale, and here’s why (more rumor than actual spoiler, but I’m just piecing things together here)

We all know “everything changes” and it’s something that we (according to ED “prob won’t like”) and I get the feeling this won’t be what a lot of people are thinking in that one of them will actually go off the reservation and take Pellant’s threats to B&B&C in to their own hands. I did at once… but not anymore.

Why? I read something about Booth arresting Brennan again (and basically that’s all it said - so I’m basing this off my knowledge of Show & bringing up past themes & foreshadowing us not-quite-subtly).

Now we know, if it happens, the arrest can’t be no big deal like the first time (S1) because, let’s face it, it’s the finale and Pellant is there causing murder and mayhem w/ his little ankle monitor. And then this whole “Christine needs at least one of her parents…” Now I don’t think Brennan could ever murder. She would sacrifice her reputation & implicate herself for it (like she did for her dad - past theme) but not the physical act itself.

Pellant probably knows this (he reads all of their court transcripts, remember?). And he likes to murder. And he’s smart as shit and so far - HAS committed the ‘perfect’ murder b/c there is no way he could have left the house and they have zero ‘proof’ that he did anything wrong. SO… logically… he could/would commit another ‘perfect murder’ and instead of just leaving the team to squirm (been there/done that), he will find some way to frame Brennan. Like REALLY frame her. Like the Jeffersonian team working 24/7 can’t even figure out how to un-frame her and find facts that support what WE know is the truth.

So… she sacrifices herself and will allow herself to be arrested for murder so that Christine will still have Booth (b/c if you have ever seen the show… you know that impeding a federal investigation is a felony and will get you put in jail, too). Leading to Christine having BOTH parents locked up, hence the “[she] needs at least one parent” comment. And the last thing we will probably see before Hiatus is Brennan’s arrest. And b/c show is evil they will probably find some way to force Booth to be the one who has to do it.

And then we will all fucking freak out and lose our shit because WTF w/ Pellant and his quantum indeterminacy and ‘genius’ and aaaHHH NO!!!

But I’ll say this - that WOULD end up being a “GIANT CLIFF” (SN-Paley) we would be hanging from, and WOULD change everything between B&B personally AND professionally in a way we ‘won’t like.’

… just my updated theory.

And lest we forget that one of VNM’s final words before he was shot was when Brennan was doing a ‘reenactment’ and she gets a little over-enthused and he has to say “Ok, I’m dead. I’m dead!”

*sobs for finale*
--
10/10
csikrisz 2012 máj. 02. - 00:06:09 10/10
(25760/28805)
melyik képet szeretnéd betenni? átdobhatod skype-on ha gondolod..
10/10
csikrisz 2012 máj. 01. - 22:56:35 10/10
(25759/28805)
Szia Detti!

Mi Kopaszi-gáton voltunk, jó volt nagyon. Le is barnultam valamennyire. :))
Ne haragudj a reggelért egyébként... Olyan rossz hogy nem tudtam szólni semmilyen formában hogy gondok vannak a nettel.. :S
Még sosem volt ilyen hogy ne lett volna link.
Képzeld, csak az Usa-ban élõk látták élõben, senki más! Több száz követõje van a blogomnak, és SENKI nem látta csak az amcsik. Durva. Nem kicsit volt mindenki felháborodva..
10/10
csikrisz 2012 máj. 01. - 22:44:45 10/10
(25758/28805)
"ha nem jövök, ne hiányoljatok, ha pedig mégis jönnék, azon se lepõdjetek meg azért!!!"

A tipikus Sus. :DDDDDD
10/10
csikrisz 2012 máj. 01. - 20:36:13 10/10
(25757/28805)
10/10
csikrisz 2012 máj. 01. - 20:31:37 10/10
(25756/28805)
Dehogy, az mûbaba volt, Twitteren azon viccelõdtek õk is, hogy ha mûbaba, akkor az bizony nagyon mû. :D

Egyébként valamelyikõtök kérdezte hogy miért mindig ugyanaz a plédje. Hát mert egy babával forgatnak végig, és õ ezt szokta meg, biztos ettõl jobb kedvû, ez a kedvenc takarója. Nálunk is a családban a piciknek végig egy kedvenc takarójuk volt, abban tudtak elaludni. :)
Nekem is tetszik, nagyon puhának tûnik. :)
10/10
csikrisz 2012 máj. 01. - 20:05:21 10/10
(25755/28805)
:)
10/10
csikrisz 2012 máj. 01. - 19:59:54 10/10
(25754/28805)
Még csak annyi észrevétel, hogy ebben a részben annyira látszik, hogy Booth imádja Brennan-t. Nézzétek csak meg. Folyton õt nézi, a tekintetével keresi, mosolyog rá, odafigyel. Pl mikor Caroline viszi azt a sok aktát be neki az FBI-ba, akkor is folyton Brennan-en van a tekintete. Eddig ez ennyire nem volt szembetûnõ mint ebben a részben. Imádom. <3
10/10
csikrisz 2012 máj. 01. - 14:06:00 10/10
(25753/28805)
Narancssárga-Christine. :))
10/10
csikrisz 2012 máj. 01. - 13:51:34 10/10
(25752/28805)
SPOILER

7X11 The Family In The Feud - Összefoglaló


Elõször még annyit, hogy eddig minden alkalommal írt Jaime twitteren a Bones alatt/elõtt/közvetlen után valamit, hogy nézzétek a Bones-t vagy hogy milyen jó rész volt, ilyesmi. Most semmit. Önkéntelenül is összefüggésbe hozta a kis agyam a szexi crime scene-s jelenettel. Lehet annyira nem jött be neki. :PPP

Elsõ jelenet: "Oh yeah, come on baby! Show me what you got!" Tudtam hogy nem szexjelenet jön, de mikor a hatalmas disznó elõugrott hát úgy elkezdtem röhögni!! :DDDD Aztán az a kiabálás mikor felizzottak a hulla szemei. Áááá!! Gyerekkoromban a kacsamesékben sikítoztak így! XDDDDD

Utána jöttek a Sneak-jelenetek, mindet imádom. Booth kicsit erõsen odapörköl Brennan-nek, azzal a "You don't trust me now? I'm not a good enough dad?"-del. Szerintem Bren ezért próbálta a helyszínen olyan határozottan érzékeltetni hogy megbízik benne. :PPP

Úgy tetszettek az átvezetõ képek. Általában nem szokott izgatni, de azok a végeláthatatlan erdõk amiket mutattak, gyönyörûek voltak..

Hodgins milyen izgatott lett a szarvasgombától. :)

IMÁDOM a Brennan-Cam vitát!!!! 80 vs. 40 éves. Hogy izzik a levegõ köztük. :) Már úgy hiányzott egy ilyen vita!
Aztán végülis Brennan tippje volt a pontosabb (65 éves). Bár õ még ezen is felháborodott. :D
Booth tök jól megindokolja miért ne izgassa magát rajt. :)
Egyébként Cam most jobban néz ki mint az elõzõ részekben, ugye szerintetek is? Vagy csak bebeszélem magamnak, mert úgy szeretném..?

Daisynek tényleg hatalmas arca van:
(Cam-nek mondja) "Kiváló munkát végeztem, nemde? Egyébként annyira sajnálom hogy mind maga, mind Dr. Brennan tévedtek az áldozat korát illetõen. Tudom hogy sok feszültséget okozott."
Hodgins: "De maga ennek ellenére úgy döntött hogy felhozza."
:DDDDDDD
Cam utána rendesen osztja. A "No ma'am"-nél annyira beugrott Sweets a 7x07-bõl. :DDD

Már írtam, de mikor Hodgins és Angela kimennek az erdõbe, annyira tetszik Angie szerelése! A kabát, a felsõ, a naci, a csizma, minden! <3

Angie: "I don't even like truffles."
Hodgins: "What are you talking about?!" :DDD

A kocsis jelenet is jó, mikor Brennan szinte kint ül az ablakban és Max-szel beszél. :D Még jó hogy nem jött szembe valami nagyobb ág... :P

Az abszolút kedvenc jelenetem (poén szempontjából) a lövöldözõs volt!!!
Booth "Maradj a kerék mögött" -kérését Brennan kb 1 mp-ig be is tartotta. :D
Brennan kezében tényleg jól állt a fegyver. Jól nézett ki nagyon. Az amcsik szerint 'foreshadowing' volt amit Booth mondott (Azt akarom hogy maradj itt. Nem akarom hogy Christine mindkét szülõjét elveszítse.), de szerintem kicsit túloznak már.
Ahogy a muksó nem adta oda a puskát. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Jesszus, ezen a jeleneten nem bírok túllépni úgy hogy ne visítsak hangosan. Kegyetlen jó az a színészt választottak!!! Az a fej!! :DDDD És ahogy megy a huzavona, cibálják a puskát, ami közben el is sül. Atyám!!
Aztán utána még behúz Booth-nak egyet. :)))))))))))
A pasi mikor meglátja Brennan-t: "Miért nem õt küldte hogy lepofozzon? Õ csinos." :D
Brennan ahogy kijavítja a ragozását, hehehe. :)

Az eset is itt kezdett igazán megtetszeni.

Booth-Sweets jelenet:
Booth: "Didn't they teach you, you know, how not to be irritating at shrink camp?"
Sweets: "It was a university."
:))))

A Diner-ben teljesen át tudtam érezni Brennan helyzetét.
Brennan: "Miért nem veszi fel?"
Booth: "Millió oka lehet."
Brennan: "Így van. És nem mind jó."
Booth: "Bones..."
Brennan: "Ez az az ember, aki elhagyott engem és a bátyámat. Szó nélkül. Egyszerûen elment. Még mindig úgy gondolod, hogy nem kellene újra hívnom?"
Booth: "Ez egészen más."
Brennan: "Igen? És miért? Mondtam neki hogy hívni fogom. Mondtam, hogy legyen a közelében a telefon. Mi van ha megint egyszerûen csak elment?"
Booth: "Azt nem tenné. Valószínûleg elmentek sétálni."
Brennan: "Ne akarj meggyõzni Booth. Mondtam neki hogy felhívom."
*csörög Booth telefonja*
Booth: "Oké, várj egy pillanatot." *a telefonba* "Booth. Rendben." *Brennan-nek* "Megtalálták a kék kocsit. Megmondom mit teszek. Van egy haverom a washingtoni rendõrségnél. Felhívom és megkérem hogy nézzen rá Max-re, oké?"
Brennan: "Jó. Köszönöm. Én pedig hazamegyek és megvárom õket ha hazajönnek. Otthon is tudom végezni a munkát a csontdarabokkal."
Booth: "Hívj fel ha megtaláltad õket."


A kis szöszi csaj ahogy mesél, tényleg egy kis vidéki Rómeó&Júlia-történet alakult ki a egészbõl. <3

Bren-Angie-Cam piázgatás, ezt megismételhetnék még! Mondjuk a Founding Fathers-ben. Jól kibeszélhetnék a pasikat. :P


Daisy egyre jobban érti a módját hogy gyõzze meg Hodgins-t. :)) Õ meg belerak egy fél kiló tésztát a szájába, aminek fing íze volt. Úristen... :D:D:D

Brennan 2 babysitter-t is felvett, az egyik Christine-re felügyel, a másik meg az elsõre. :DDDD

A zárójelenet megható volt. <3 Noha nekem sem tetszett Bren kék felsõje - a piros viszont igen.
Elõször aggódtam Max miatt, de olyan jó hogy Bren belátta mennyire fontosak egymásnak és a családnak.
Túl szép volt minden ahhoz hogy megnyugodjak egyébként. Szerintem ez tipikus mézesmadzag-effektus az évadzáró elõtt. Lányok, én egyre jobban félek hogy mi lesz. Nem akarom hogy Max-szel történjen valami... :(

A rész viszont igen jó volt! Biztosan sokszor megnézem még! Az arányokat (crime-drama-comedy-romance) szinte tökéletesen eltalálták. Így kell ezt csinálni!!! :)
10/10
muveszno.gr 2012 máj. 01. - 11:34:30 10/10
(25751/28805)
SPOILER

Én a felét nem értettem :D, bár annyira nem is figyeltem, de egyet értek, Follia, az a nõ tényleg tiszta TAFT volt :DD Nekem is õ ugrott be róla :D
Bren-en nagyon nem tetszett az a piros meg a kék ing. Néha olyan jól eltalálják, és sikerül elõnyös ruhát ráadni, de most ez a két ing szerintem melléfogás volt.
De a haja jó ^^ <3
Max és Christine cuki volt :)

Ja amúgy csak nekem furi, ahogy Christine-t kézbe fogja Brennan? Itt Magyarországon máshogy fogjuk a gyereket, nem? :D Vagy csak az én körömben? :D Nekem úgy nem állna rá a kezem, ahogy õ tartja, de érdekes :)
10/10
csikrisz 2012 máj. 01. - 10:58:48 10/10
(25750/28805)
Nem aludtam túl sokat, hehe. :))
Gyorsan megnézem még 1x és írok összefoglalót én is.
"Daisynek akkora arca van mint egy óriásplakát." Ez jó! Milyen igaz. :)))))))
Na jövök hamarosan.
10/10
follia 2012 máj. 01. - 09:35:39 10/10
(25749/28805)
még valami: Christine annyit van kézben, hogy ha ezt a való életben játszanák el, le sem tudnák tenni, úgy megszokná... lenne vele bajuk rendesen. ráadásul Max még sétálni is ölben vitte.

egyébként ez a bébi tényleg feltûnõen hasonlít Emily-re! :)) nagyon édes!! és tök jókedvû, fõleg, hogy egy forgatáson van. szuper választás volt!
10/10
follia 2012 máj. 01. - 09:12:28 10/10
(25748/28805)
7x11

tetszett! nagyon!! az ügy is jó volt, és szeretem, ahogy Brennan fejlõdik. és abszolút megértem az érzéseit és a félelmeit Max-szel kapcsolatban, de azért örültem, hogy ilyen "könnyen" megbocsátott neki!

az ügyvédcsajnak volt némi TAFT-os beütése számomra, így még izgalmasabb volt várni, hogy vajon õ lesz-e a tettes.

és Hodgins meg a szarvasgombái!!! kééééész! :))))) és Daisy-vel az a tésztaevõs jelenet...! Daisy-ért odavagyok, akkora arca van, mint egy óriásplakát, de olyan bájos!

a közös csajos turmixozás aranyos volt, ilyen "közös program" lehetne máskor is!

most ennyire emlékszem, de tényleg nagyon aranyos rész volt. kicsit úgy érzem, kárpótolni próbálnak minket a sok idõugrás és idõhúzás miatt. meg egy kis vihar elõtti idilli hangulata is van az egésznek, de sebaj, lássuk, mi jön ezután.
10/10
csikrisz 2012 máj. 01. - 05:24:09 10/10
(25747/28805)
SPOILER

Utolsó utáni jelenet. :)


BOOTH: She definitely has your eyes

BRENNAN: I thought she had your eyes

BOOTH: Ya think?

BRENNAN: Yeah
10/10
csikrisz 2012 máj. 01. - 05:22:05 10/10
(25746/28805)
SPOILER

Utolsó jelenet. :'(
:')

Max és Brennan annyira jók együtt.

--
Max: "I don't wanna loose you again. I'll do whatever you want."
Bren: "I just... I wanna forget about this. I want you to bring Christine's grandfather. I want us... I want us to be a family."
Max: "That's funny. That's what I want."
--

Kérlek HH & SN, ne csináljatok Max-szel semmit. Kérlek! Annyira nem akarom....:(((
*fingers crossed*