Téma: Dr. Csont

10/10
follia 2012 jún. 25. - 14:56:28 10/10
(26525/28805)
spoiler - vicces, hogy néha kiírjuk, néha nem, de tekintettel a friss arcokra, most megteszem, mert a többieknek semmi újdonság nincs benne /esetleg Susu-nek, de szerintem már õ is tud mindent, csak még a képi világ hiányzik hozzá/

a mostani évadzáró rám azért nem hatott meglepetésszerûen/sokkolóan, mert tudom, hogy úgyis visszajön Bren, és boldogan élnek, míg meg nem halnak. ez olyan, mint egy levezethetõ egyenlet. viszont a tavalyi azért volt döbbenetes, mert bár tényleg nagyon próbáltam hinni abban, hogy csak álom, ugyanakkor tudtam, hogy ha nem az, akkor "visszafordíthatatlan". ha már matekpélda, akkor az egyenlet, aminek az a megoldása, hogy nincs megoldása. ezekkel sosem tudtam és most sem tudok mit kezdeni...

nálam úgy mûködik, hogy ha a spoiler által jó dolgot tudok meg, akkor megnyugszom, és úgy várom, hogy az odavezetõ út is derûsebb, mert tudom, hogy pozitív a vége. ha viszont rossz dolgot tudok meg, akkor legalább van idõm felkészülni a film végéig a történésekre, és már nem sokkol, hanem tovább tudok figyelni az egészre. meglepetés ezzel együtt is van, mert maga a történet, amibõl egyik vagy másik esemény kibontakozik, még mindig izgalmas és érdekes tud lenni.
10/10
muveszno.gr 2012 jún. 25. - 12:06:29 10/10
(26524/28805)
én is kezdem rászoktatni a csoporttársakat, múlthéten derült ki az egyikrõl, hogy 2 vizsga között végignézte a 4-5. évadot..:D mondtam, hogy jó, hogy van erre ideje? xD:D de persze, büszke vagyok rá :DD

Spoiler

én azért nem szeretem a spoilereket, mert akkor nem lepõdök meg (épp azért amiért Te nem :) ) a mostani évadzáró sokkal ütõsebb lett volna, ha nem tudom, hogy Brennan lelép. Bár az okát nem tudtam, ezért szépen sikerült végigizgulnom az egész részt, de így a végén a hatás kevésbé volt drámai. De még így is élveztem :)
Ellentétben a 6. évadzáróval...xD
10/10
follia 2012 jún. 25. - 11:52:56 10/10 Előzmény sdt
(26523/28805)
ezesetben nem verbálisan, hanem képzeletben. :))

hosszú hónapokig reméltük, hogy valaki csak álmodik, de aztán mára egyre inkább úgy tûnik, hogy mégsem...
10/10
follia 2012 jún. 25. - 11:50:40 10/10 Előzmény muveszno.gr
(26522/28805)
csak el ne felejtsem nézni!! ha már pont ezt a részt leadják még szünet elõtt, akkor ez tutira egy jel... :D beállítom az ébresztõt.

majd jövök, és tudósítok. ha nagyon lehúzós leszek, bocs!
-------------------------

hétvégén találkoztam egy barátnõmmel, akivel kb. egy éve nem, és mondta, hogy õ is elkezdte nézni a Bones-t (a baráti körömben néha fény derül arra, hogy õ is nézi, meg õ is, meg õ is, NAHÁT! sose beszéltünk róla... :D). még csak a második évadnál tart, és angolt gyakorol rajta/vele. mondtam neki, hogy élvezze ki, mert az egy olyan szép idõszaka a sorozatnak. :)) aztán még egyszer szóba került késõbb, említett valamit, mire megkérdeztem, hogy "de tudod, hol tartunk most?" erre elkezdi: NEMDENEHOGYELMONDD! így, hadarva! :) aranyos volt, látta rajtam, hogy felcsillan a szemem, és bármikor nekiállok spoilerezni, úgyhogy még idõben lecsapta. :D
lehet, vége lesz a sorozatnak, mire naprakész lesz õ is, de akkor majd együtt nosztalgiázunk... :)

btw, sosem tudom megérteni, hogy az emberek hogyhogy nem vevõk a spoilerekre. :) én valahogy szeretek felkészülni az elkövetkezõkre, hogy ne érjen - vagy ne AKKOR érjen, mikor nézem a filmet/olvasom a könyvet - drámai élmény. valószínûleg velem van a baj. :)
Endoresz 2012 jún. 25. - 09:43:55
(26521/28805)
Ha akarod tovább nézni a sorozatot ajánlom a mozicsillag.com, mind a 7. évadot végig nézheted!
10/10
csikrisz 2012 jún. 25. - 07:18:11 10/10
(26520/28805)
Hollandia a legjobb! :)
10/10
HLea 2012 jún. 24. - 22:57:02 10/10
(26519/28805)
Hát kicsit szomorú vagyok, hogy csak eddig jutottunk el a nyári szünet elõtt...de szerintem ez a rész is eléggé kiakasztós, mert amikor neten nem tudtam tovább nézni a 6/10et, akkor tényleg kiakadtam :D Lázasan keresgéltem minden letöltési lehetõséget, de csalódtam...nagyobb csattanót vártam a 10. résztõl. Nos nembaj, holnap ugyanúgy gyomorgörccsel fogom végignézni szinkronosan a 9est, mint ahogy itt néztem a gép elõtt feliratosan:) Imádtam azt a részt. Egyszer néztem meg csak, hogy kellõ izgalom maradjon bennem, ne unjam meg.És nagyon várom!
Viszont a napokban találtam egy részt, amit még nem láttam...a 6/11est tegnap néztem meg elõször, és az is iirtó jó volt :D Viszont még nem ijedtem meg annyira a sorozat nézése közben, mint amikor a kádat kinyitották és ott volt a csaj :O Számítottam rá, de ijesztõ volt. :D
Szóval várom a holnapot...:)
sdt 2012 jún. 23. - 20:15:39
(26518/28805)
Gondoltam, hogy a fárasztó, strapás, hagyományos módszert választották, és nem arra gondoltam, hogy bemutatják, hanem dramaturgiailag kicsit nagy volt az ugrás a "de aranyos vagy, jujj de örülök hogy ismét megmenthettelek"-tõl "néz itt a gyerek, ne legyen félreértés, tõled"-hez. Sajnos, nekem nem jön be Bones feltûnõen önállóskodó viselkedése, persze, van ilyen is, meg egyenjogúság, mondom, nekem nem jön be, és nem echte cicababát várnék. A film ettõl még jó. De akkor is a Southland a legjobb!!!
Endoresz 2012 jún. 23. - 14:01:36 Előzmény muveszno.gr
(26517/28805)
Persze, méltó a 6/9 erre, de én jobban örültem volna neki, ha a 6/13-nál hagyják abba. Az nem szomorú annyira, és aki nem tudja hogyan folytatódik, nem ismeri tovább a történetet, az megint "kiakad" , mint az én Nóri barátnõm. Kész volt már az 5/22-tõl is, aztán mikor elkezdõdött a 6. évad, reménykedett, én meg persze nem mondok neki semmit, mert akkor nem lesz neki érdekes. hát ez van! Mindent a maga idejében!
Szép napot nektek!
Endoresz 2012 jún. 23. - 13:57:07 Előzmény sdt
(26516/28805)
Nem talán sosem fogunk ott tartani, hogy verbálisan készüljön egy gyerek.(igaz van más módja is, de az nagy segítség akinek nem lehet). Legalábbis nagyon remélem, a "rendes" módja az igazi. Egyetértesz? De a valóvilág szólt közbe, és így kellett megoldani a sorozat készítõknek. Egyébként a 6. évad végén derül ki, hogy gyereket vár Bren. Így a 7. évad nem az "összecsiszolódásról" szólt, inkább az új helyzetekrõl, mint együtt, család meg minden. Ha nem nézted még végig, ülj le a feleségeddel és nézzétek meg érdemes. Az én férjem is mindig "cukkolt" vele, hogy megint azt nézem, de ma már együtt nézzük (persze ha itthon van, mert dolgozik messze, sajnos). Na, mindegy! Igaz a gyerekek még nem, mert még kicsik hozzá, meg nekik ott van a H2O. Szóval rajta nézzétek együtt, érdemes!
sdt 2012 jún. 23. - 08:22:50
(26515/28805)
A feleségem kedvenc sorozata, tehát 10 csillag. (Remélem, olvassa...) Tényleg jó.
De amikor egymáséi lettek, azon kívül hogy az elõzõ részekben majd felfalták egymást, utyuru putyuru, a következõ évad elsõ részében már gyereke lesz a dr. Csontnak. Világosítsatok fel, verbálisan készül egy gyerek?
cometzjeah 2012 jún. 23. - 08:18:18
(26514/28805)
Sértegetek , bántok , meg még mit csinálok ??
Igazából egyiket se mondanám , csak szimplán idegesítõnek!:)
Ne vedd komolyan! keressek ezt meg azt ,van egy csomó haverom és van két barátom.
elfoglaltságom is van ,nem is kevés .
Na szia ! Jó legyél!:)
Na itt megígérem ,hogy nem jövök vissza!!:)
10/10
muveszno.gr 2012 jún. 23. - 00:23:57 10/10
(26513/28805)
ja és nem tudom, láttátok-e a promót, de megint lelõtték a poént..:D van egy olyan sanda gyanúm, hogy bertalan ági sírása a végén közel sem lesz olyan szívszorító..na mindegy, azért megnézem az tuti :)
10/10
muveszno.gr 2012 jún. 23. - 00:22:23 10/10
(26512/28805)
gondoltam h valami csattanónál hagyják abba...de ami azt illeti, ez a 6x09-es rész szerintem méltó erre :)
persze nem azt mondom h örülök, h abbahagyják...épp annak örültem h végre itthon vagyok és lassan vége a vizsgaidõszaknak is és nézhetem hétfõnként...xD

...nézhetem majd a valóvilág 242-t...
10/10
csikrisz 2012 jún. 22. - 22:41:39 10/10
(26511/28805)
Ahhoz képest hogy utálod, csomót vagy itt. Savanyú a szõlõ. :D
cometzjeah 2012 jún. 22. - 22:24:40
(26510/28805)
Most mi lesz ? Egy világ omlik össze , csak ismétlést adnak ? Ne már .
Annyira fárisztó ez az egész , két részt se tudtam végig nézni nem hogy 8 évadot.. igénytelenség+ okádás a megfelelõ szimbólum.
Endoresz 2012 jún. 22. - 22:15:31
(26509/28805)
Sziasztok!
Szomorú hír azoknak, akik magyarul nézik az rtl-en a sorozatot.Most néztem a mûsorokat a neten, sajnos tévedtem, hogy leadják a nyári szünet elõtt a feléig!Hétfõn lesz az utolsó, aztán kitudja, mikor lesz folytatás! De nem baj, lesz majd 8.évad! Már nagyon várom, addig beérem az ismétléssel, ha hiányom van, meg a neten angolul!
10/10
follia 2012 jún. 22. - 14:30:45 10/10
(26508/28805)
mint mindenki, én is magamból indulok ki, no meg a kritikus ismerõsökbõl/barátokból. a küllemmel és a kompozícióval nekem sincs bajom, de mikor ott ülök már ki tudja hány órán keresztül egy olyan faszéken, fáj rajta az egész hátsó felem, kiszakad a harisnyám (ha nincs rajtam, akkor csak a bõröm karcolódik), mert annyira avítt (ez itt most pozitív és negatív jelzõ is egyben), akkor lehet, hogy nem tudok úgy hozzáállni a dolgokhoz, hogy éljen az ifjú pár, együtt örülök velük.
meglehet, hogy kényes vagyok, de sajnos mindig a "legrosszabb" élmények maradnak meg szorosan a legjobbak mellett hosszú távon az emlékezetemben. :)
10/10
muveszno.gr 2012 jún. 21. - 21:44:27 10/10 Előzmény follia
(26507/28805)
óóóó az én esküvõmet is õk szervezik akkor ! :)
10/10
csikrisz 2012 jún. 21. - 19:53:17 10/10 Előzmény follia
(26506/28805)
A tányérral kapcsolatban egyetértek veletek, viszont a székek szerintem igen-igen jók!!
Teljesen összhangban vannak a többi díszítõelemmel, és tudjátok mit, engem abszolút nem zavarna ha ennyit áldoznom kellene az ünnepélyesség oltárán! :) Sõt, örömmel megteszem, annyira bejön.
Rá kell tenni egy puha párnát és kész. :)
Sokkal jobb mint azok a nyomi fehér mûanyag székek a legtöbb amcsi esküvõn.