Téma: Dr. Csont

wrossi 2012 nov. 30. - 18:02:38
(27845/28805)
Kemény kritikára kemény cáfolat,én mindegyiket egy kicsit soknak érzem,de tagadhatatlan,hogy van bennük igazság.Erõsen érzõdik az irónia a cáfolaton ami érthetõen nem esett jól a kritikusnak.
Bírom mikor felbolydul a szendergõ méhkas a "támadás" visszaverésére.
Angela és Hodgins kapcsolatát profi módon terelgetik,szó nem érheti a ház elejét.Nekem Michelle és Cam kapcsolata a hibapont,az a lány gyakorlatilag csak azért ugrik be néha,hogy jól leordítsa szegény Cam fejét.
10/10
csikrisz 2012 nov. 30. - 15:36:41 10/10
(27844/28805)
Szia!

Szerintem Taffet baromi jó volt a sorozatban! Az egyik legjobb sorozatgyilkos. Õt nagyon imádtam.
Azzal viszont egyetértek, hogy szerintem se hozták össze jól BB-t.. Jó, tudjuk Emily terhes volt, ezért kellett sietni. De megoldhatták volna mondjuk úgy, hogy elrabolják aztán 5-6 részbõl hiányzik.
Hannah és Booth kapcsolata izgi volt, felborzolta a kedélyeket.
Ms Julian visszajön majd bizonyos idõközönként, nem tûnt el.
A többihez nem tennék semmit hozzá, ízlések és pofonok.
1/10
Kaliff 2012 nov. 30. - 14:17:06 1/10
(27843/28805)
Baromira félreértettél.

Úgy kezdtem a mondandómat, hogy csalódott vagyok. Ki lehet csalódott? Szerintem az, akinek valami nagyon tetszett, de mostanában már olyan dolgok történnek ami annyira nem tetszik, viszont jobb lenne ha mégis. Tehát nagyon is szerettem a sorozatot, sõt most is nagyon kedvelném, és piszkálja a csõrömet a történet alakulásának....kidolgozatlansága, elnagyoltsága, ok-okozati összefüggéseinek elmosódása és az egész sorozat karaktereinek visszafejlõdése, ellaposodása.

Régebben színesebb volt a történet, a kapcsolatok dinamikája. Számomra most már elszürkült, de még nézhetõ. Csak nem hiszem, hogy egy sorozat értelmezéséhez szükség lenne a háttérinformációra és a karakterek megformálói (színészek) a magánéletének ismeretére.
1/10
Kaliff 2012 nov. 30. - 13:07:06 1/10
(27842/28805)
De mi a fene volt jó a gormogonos részekben? Akkora abszurd volt az egész, hogy....ááááááá kezdetben Sweetset se nagyon bírtam. Dr. Zach Addy-t miért kellett kiírni?! Én kedveltem és nem örültem, hogy egy gyilkost csináltak belõle. Na jó tudom, hogy nem az, csak padavan, és valami elmegyógyban van, de mindenki azt hiszi róla, hogy õ a gyilkos.
1/10
Kaliff 2012 nov. 30. - 13:01:50 1/10
(27841/28805)
Köszi, de egy kicsit igazságtalannak érzem a kioktatást.
1. Egyszerû sorozatnézõ vagyok, honnan a bánatból kellene tudnom, hogy Emily Deschanel terhes volt amikor ezeket a részeket felvették?! Nekem egyszerûen csak érthetetlen volt, hogy hátradõlünk a franciágyon zokogva, és a következõ részben már terhesek vagyunk!
2. Max Keenan karakterét kiherélték, pont. Ebben sajnos nem tudsz meggyõzni. Nekem sokkal jobban tetszett a kapcsolatuk dinamikája amikor még Max egy igazi gazember volt. Pl. A börtönös karácsonyos rész, a legkirályabb rész volt amit valaha sorozatban láttam! Csodálatos volt! Vagy amikor Bones mentve az apját, elbizonytalanította az esküdteket és saját magát keverte gyanúba! Potyogtak a könnyeim! Ezt várom újra, ezért nézem, mert olyan részek voltak benne Max, Bones, Russ és Booth-al, hogy ha csak belegondolok végigfut a hátamon a borzongás!
3. Na ezt megint honnan a jóbánatból kellene tudnom?! Nem ülök órákat a gép elõtt, hogy minden háttérinfót megkeressek egy mellékszereplõrõl, vagy fan-oldalakat olvassak, bocs! Én kedveltem Mr. Nigel-Murrayt és nem örültem, hogy "Imhoteppel" kinyíratták.
4. Már megbocsáss, de Hanna Burley karaktere ezerszer érdekesebb mint a mostani (totálisan antiszociális) Bones. Haditudósító, politikai újságíró, független, gyönyörû, önálló, erõs igazságérzettel. Amikor szakítottak Booth-al nagyon meglepõdtem, hiszen Booth feleségül kérte. Tudtam, hogy a karakterben nincs benne a házasság, azt is tudtam, hogy ki fogják írni Hanna-t a sorozatból, de reméltem, hogy nem így.
5. Angela és Hodges kapcsolata nem felépítve van bocs. Nemrég még szakítottak, Angie valami csajjal élt, aztán Wendellel (!) óóóóuramatyám, Wendellel (!) kefélt össze, aztán hirtelen rájöttek Hodges-al hogy összetartoznak és egy börtönben összeadják õket, aztán gyerek, de nehogy csak szimplán egy gyerek, egy majdnem látássérült gyerek...hát kissé izzadtságszagúnak, erõltetettnek érzem.
7. Miss Juliet=Miss Julien államügyész bocs, elütés. Nyilván az a t betû zavart meg téged is.
Miss Vic= Daisy Wick ahogy többen helyesen rámutattak - Sweets barátnõje.
8.Gordon Gordon karaktere pont attól volt érdekes, hogy az FBI pszichológusa volt. Egy nímand szakács nem érdekel. Akkor se ha Gordon Gordon az, és akkor se ha Ramsay a vezetékneve. (bocs szójáték, nem tudtam kihagyni)
9. Cam kapcsolata a lánya balfasz nõgyógyászával döbbenetesen morbid. Cam karakterében az érthetetlen kettõsséget képtelen vagyok megérteni. A munkájában határozott, nõies, okos, szakmailag kifogástalan döntéseket hoz, kicsit merev, de jóindulatú. A magánéletében totális csõd. Amit a lánya továbbtanulása kapcsán mûvelt, hát az több volt mint a miafaszvanbazmeg kategória. Ha velem ezt csinálta volna az anyám,....
Amit pedig pasitéren mûvel, az katasztrófa! Egy idióta! Egyszerûen kizártnak tartom, hogy valaki ennyire....ennyire kétféleképp reagáljon élethelyzetekre!
fencikoci 2012 nov. 30. - 12:30:42
(27840/28805)
És még annyit fûzzünk hozzá, hogy Wendell a legjobb arc a gyakornokok között, õ tipikusan a jófiú. Daisy a vetésforgó szerint nem került bele néhány részbe, de megjegyzem, nem írták ki. Gyakornok csoport van, mióta Zach nincs, minden részben mással. Senki nem lett a csapatból kiírva. És van egy olyan érzésem, hogy Caroline lehet az a Ms. Juliet, aki egyébként Julian, és õ is mellékszereplõ, akit nem fognak miden egyes részben elõvenni. Õ államügyész, akkor játszik, ha bíróság is van a cselekményben, de minimum jogi cécó. Amúgy meg ha valaki nem bír egy sorozatot, nem kötelezõ néznie. Amúgy a legütõsebb részek voltak a gormogonos részek, azóta is várom, mikor hoznak még valami hasonlót.
e-batta 2012 nov. 30. - 11:40:07
(27839/28805)
Nem nézem a szinkronos verziót (általában késõbb, egyszerre ledarálom), úgyhogy nem tudok arra reagálni, hogy a szinkronos változat mennyire rontott az eredeti epizódokon.

A 6. évaddal nekem semmi bajom nem volt.
Válaszolnék néhány panaszodra:
1. Brennan és Booth "összejövését" a sorozat készítõi lassabban építették volna fel (liftes epizód), de közbeszólt a való élet (Emily Deshanel terhessége), és villámgyorsan kellett lépniük. Ezért érzi mindenki úgy, hogy összecsapott lett az összejövetelük. Ennek ellenére én úgy érzem, hogy ennyi mindenképpen kellett, ennél több nem (az nálam már illúzióromboló lett volna).
2. Brennan apja nem dolgozik a biliárdszalonba (ennyire nem figyeltél oda?), hanem hobbi szinten bowlingozik (nagy különbség!), azért mert ennyire kemény karakter, akkor már nem is lehet hobbija? A saját gyerekeit meg azért hagyta el, hogy megvédje õket, és nem azért mert önzõ lenne, és jelenleg is azért "szelidült" meg egy kicsit, hogy együtt lehessen a lányával.
3. Vincent Nigel-Murray-t ki kellett írni a sorozatból, mert saját sorozatot kapott (Alphas), és én nagyon örülök, hogy inkább egy ilyen katartikus és emlékezetes jelenettel írták ki, mint mondjuk egy semmitmondó "hazautazok Angliába az anyámhoz"-jelenettel.
4. Hannah és Booth kapcsolata Booth részérõl csak "pótcselekvés" volt, ezt a sorozat követõi nagyon jól tudták/tudják, amúgy nekem amolyan se hús se hal kapcsolatnak tûnt.
5. Angela és Hodgins kapcsolata évadokon keresztül lett felépítve, és neked ez sem volt elég meggyõzõ? Akkor nem igazán tudom, hogy mit szeretnél. Egyszer az nem jó, hogy egyik pillanatról a másikra összehoznak embereket, egyszer meg az, hogy többévi udvarlás, szeret/nem szeret, együtt vagyunk/nem vagyunk együtt, házasság, utazás terhesség, stb. jó hosszan felépített vonal, és ez sem tetszik? Akkor erre nem tudok mit írni.
6. Nekem még mindig átjön a humor. (Itt tényleg a fordítókon és a szinkronon múlik, szóval nem tudok hozzászólni).
7. Nem tudom ki az a Miss Juliet, fogalmam sincs kire gondolsz, mert ilyen nevû szereplõ nem volt visszatérõ karakter. (Ahogy Miss Vic-et sem tudom hova tenni, õ sem ismerõs, pedig tényleg mind a 8 évadot kívülrõl fújom).
8. Gordon Gordon nekem is hiányzik, de õ csak néhány epizódot színesített (remélem beleírják még egy-kétszer), amúgy nyugaton az emberek másképp állnak hozzá a munkához. Nem dolgoznak ugyanabban a szakmában életük végéig, hanem egyszer-kétszer hivatást váltanak (hogy bele ne unjanak?), itt nálunk ez kicsit szokatlan, ott viszont nem annyira. (tehát az hogy valaki pszichológusnak tanul, aztán húsz évvel késõbb úgy érzi, hogy séfnek kell átképeznie magát, az szerintem csak érdekesebbé teszi a személyiséget).
9. Cam kapcsolata a lánya nõgyógyászával (igazság szerint nem a nõgyógyásza, mert Michelle közölte, hogy keressen neki másikat) valóban nem romantikus, de ez nem egy romantikus sorozat, hanem egy morbidba hajló krimis sorozat. Szóval itt sem tudom, hogy mit szeretnél. Amúgy egy halottkém/patológus elég messze áll a romantikától, és Cam figurája inkább morbid, mint nõies, szóval...

Brennan és Booth totál semmilyen kapcsolatára meg annyit reagálnék, hogy kezdd elölrõl, nézd végig újra az összes évadot, és utána mondd azt, hogy totál semmilyen kapcsolatuk van.
1/10
Kaliff 2012 nov. 30. - 10:03:05 1/10
(27838/28805)
Én nagyon csalódott vagyok. Nem letöltve nézem, hanem az egyik kereskedelmi tévén szinkronosan. Nem tudom visszatér-e valaha ennek a sorozatnak a sava borsa, de rettenetesen csalódtam benne, már másodszor.
Szerintem a színészek megfásultak, az írók is, valahogy túlhúzták Booth és Brennan összejövését és mire megtörtént (!) mivan, nem is láttam semmit ami azt bizonyította volna, hogy megtörtént (!) rögtön bedobtak egy "gyerekünk lesz" zagyvaságot, aminek semmilyen elõzménye nem volt. Annyit láttam, hogy Booth hátradõlt Brennan meg a mellkasán sírdogált. Nekem ebbõl nem jött le, hogy szexeltek is.
Kezd olyannak tûnni az egész sorozat mint az általam rettenetesen utált gormogonos részek alatt (azt az évadot nem is néztem, pocsék volt!)
Ez már csak kapálózás a nézettségért:
Ms Teffet visszahozása és fejbelövetése
- Brennan apjának a visszatérése, de szabályosan kiherélve - szerintem ha visszaemlékszel a régi karakterre - Colombusra aki felgyújtott és felvágott embereket, vérbeli csaló volt és átvágott bárkit a saját gyerekeit is elhagyva, annak valahogy nincs benne a jellemében, hogy egy biliárd szalonban dolgozzon. Mindegy. Ez irracionális.
- Vincent Nigel-Murray megöletése szükségtelen volt a történet szempontjából, semmit nem adott hozzá, pláne úgy, hogy a legérdektelenebb karakter hagyták meg, a kis szõke hülyegyereket, akinek nevét se tudom. Ennél még Miss Vic is jobban szórakoztatott, õt meg egyszerûen eltüntették a sorozatból. Arra sem vették a fáradtságot, hogy valami sztorival írják ki.
- És hogy õszinte legyek engem jobban érdekelt Hanna és Booth "kapcsolata", mint a mostani Brennan és Booth nagy totál semmilyen kapcsolat. Mert ez a helyzet...semmilyen kapcsolat nincs köztük,se a karakterek között, se a színészek között, megkockáztatom szerintem õk is unják már.
- Angela és Hodges kapcsolata pedig....hááááát részemrõl ezt sem dobta fel jobban a házasság és a gyerekvállalás.
- a humoros beszólások szinte elfogytak, mint magas hegyen a levegõ, és már inkább csak kínosak, mintsem érdekesek.
- Buck és Vanda pedig.....erõltetett volt na, nem vicces, nem szórakoztató.
- Ms Juliet is eltûnt pedig õ tényleg színt visz ebbe a bandába.
- A másik ilyen Gordon Gordon pszichológus volt, aztán szakács (!) (mégis hogyabánatba????) lett, aztán õt is eltüntették...
- Dr. Saroyan elbaszott kapcsolata egy nõgyógyásszal (!) aki azzal kezdte, hogy a lányát vizsgálta EZ A LEGKEVÉSBÉ SEM ROMANTIKUS kapcsolat, hanem MORBID! 200%-osan MORBID! Én Dr. Saroyan mellé egy ízig-vérig macho feka sportoló, vagy rendõr, vagy egy másik FBI-os, vagy ügyvéd pasit képzelnék el, mint pl. Taye Diggs a Doktor Addisonból.

Szar látni egy sorozat ilyen szintû leépülését. Mindig vannak hullámvölgyek (gormogonos évad) de úgy érzem, ez most mélyebb, mint amibe akkor kerültek.
fencikoci 2012 nov. 29. - 18:49:51
(27837/28805)
http://bones.gportal.hu/gindex.php?pg=33322273

itt is találsz feliratot (a harmadik poszt a fõoldalon)
10/10
zora 2012 nov. 29. - 18:17:58 10/10 Előzmény GecóPista
(27836/28805)
Nem tudnád feltölteni valahova máshova? sajnos a tûzfalam, vagy vírusjelzõm, vagy tudomisén mi, nem enged az oldalhoz.. :-((((
10/10
csikrisz 2012 nov. 28. - 10:00:58 10/10
(27835/28805)
Ez annyira jó. <3
Várom ezt a részt.
--
Brennan: Pontosan tudom, miért szeretlek.
Booth: Igazán? Oké, akkor miért nem mondod el a három legfõbb okát?
Brennan: Az elsõ... Hogy szeretsz. A második, hogy Christine-t szereted. A harmadik... Hogy te...
Booth: Titokzatos vagyok, nem igaz?
Brennan: Nem, hadd szedjem össze a gondolataimat.
Booth: Pont ezért van zene és költészet is, Bones.
Brennan: Harmadik... A fizikai adottságaid igazán figyelemre méltóak. Most te mondd el nekem, neked mi a három legfõbb okod rá, hogy szeretsz.
Booth: Nincs okom rá. (Brennan elmosolyodik) Mi az?
Brennan: Azt hiszem, amit az imént mondtál, az nagyon romantikus volt.
Booth: Mit is mondhatnék? Romantikus vagyok, Bones. Szabad a karod?
--
e-batta 2012 nov. 28. - 03:32:34 Előzmény fencikoci
(27834/28805)
nekem meg ez az egyik szívem-csücske :DDD

https://www.youtube.com/watch?v=YgSrnFOTGbI
e-batta 2012 nov. 28. - 03:13:19
(27833/28805)
nem tudom, hogy ez melyik részben volt, talán a 8x07-ben? nem ismerem fel a hátteret...

SPOILER 8x07

úgy tûnik tényleg örökbefogadták Sweets-t :DDDD
Cam indokát meg nem tudom hova tenni, mármint, hogy miért rúgta ki Pault. Ugyanis az a baja, hogy a lánya nõgyógyásza... holott még jól emlékszem arra, hogy Michelle nyomatékosan kérte, keressen neki egy másik nõgyógyászt, ha már összejött a pasival... úgyhogy szerintem itt HH-ék öngólt rúgtak...

és akkor néhány kiragadott párbeszéd, vannak benne viccesek is, meg érzelmesek:

-------------------------------------

Brennan: Kérlek titeket, ne Christine elõtt vitassátok meg az ügyet.
Booth: Nézd, Christine már alszik. Olvashatnál inkább valami felnõttesebbet is, mint a Rosszcsont Mackó.
Brennan: Nem tudok pihenni, míg Kicsi Lou nincs biztonságban.

---------------------------------------

és egy igazán hosszú, de szerintem nagyon nevettetõ párbeszéd:

Booth: Mégis mit csinálsz? Ne beszélj a munkáról a házban.
Sweets: Ó, igen, de csomagold be, mielõtt beteszed a hûtõbe.
Booth: Miért csomagoljam be, ha úgyis enni fogok belõle az éjszaka közepén?
Brennan: Christine elaludt.
Sweets: Tudod, mit? Majd én becsomagolom.
Booth: Nem, nem csomagolod be. Majd akkor csomagolhatsz összevissza, ha már van saját lakásod.
Sweets: Keresem, oké? Az ingatlanpiac elég szûkös mostanában.
Brennan: Ez nem az õ hibája, Booth. Sweets számára bizalmi kérdés otthont találni. Mivel árvaként nõtt fel, a harag visszavetette õt az egészséges perspektíva kifejlõdésében, így nem is tudhatja igazán, mi jelenti számára az otthont. Ez késztette õt arra is, hogy kötõdjön hozzánk, így nem kell foglalkoznia a saját érzelmi bizonytalanságával.
Booth (ujjongva): Szép volt, Bones, hárompontos!
Sweets: Honnan jött ez a pszicho-marhaság?
Booth: Hát, ott hagytad a pszicho-baromságos könyvedet a fürdõszobánkban.
Brennan: Igen, lenyûgözõ volt.
Sweets: Igen, de számít, hogyan értelmezed az információt, oké, de te teljesen távol állsz ettõl az egésztõl. Intenzíven keresgélek. Félelem nélkül, már keresem, rendben? Ez csak... Ez csak elég nehéz most.
Booth: Szép mentegetõzés.
Sweets: Ez nem mentegetõzés.
Booth: Ez természetes.
Brennan: Mi megértjük.
Sweets: Lehetne, hogy az ügyrõl beszéljünk?
Booth: Amivel Sweets az imént próbálkozott, az a hárítás.
Sweets: Én nem hárítottam semmit.
Brennan: Úgy hangzott, mint a hárítás. Élvezem a pszichológiát.

----------------------------------------------------

Hodgins: Ez ironikus, amíg mi azzal foglalkozunk, hogy megtaláljuk a bizonyítékokat, addig nekik az a munkájuk, hogy eltüntessék azokat. Mint valami õsi harc köztünk és köztük.

---------------------------------------------------

Brennan: Nem a nõ tette, Booth. És nem is õ, és nem is az anyja. Melvin Carville a tettes.
Booth: Mi alapján?
Brennan: Érzem a zsigereimben, ahogy Sweets könyvében olvastam, felszínre hozom a tudatalattimat.
Booth: Nem, nem, nem. Nem. A zsigereimben én érzem, emlékszel?

--------------------------------------------

Brennan: Tudtam, hogy õ volt.
Booth: Hát, igazad volt.
Brennan: A probléma az, hogy nem tudom, honnan tudtam.
Booth: Az igazán fontos dolgokról nem tudjuk, honnan tudjuk.
Brennan: Ezzel nem értek egyet.
Booth: Mi van a szerelemmel?
Brennan: Pontosan tudom, miért szeretlek.
Booth: Igazán? Oké, akkor miért nem mondod el a három legfõbb okát?
Brennan: Az elsõ... Hogy szeretsz. A második, hogy Christine-t szereted. A harmadik... Hogy te...
Booth: Titokzatos vagyok, nem igaz?
Brennan: Nem, hadd szedjem össze a gondolataimat.
Booth: Pont ezért van zene és költészet is, Bones.
Brennan: Harmadik... A fizikai adottságaid igazán figyelemre méltóak. Most te mondd el nekem, neked mi a három legfõbb okod rá, hogy szeretsz.
Booth: Nincs okom rá. (Brennan elmosolyodik) Mi az?
Brennan: Azt hiszem, amit az imént mondtál, az nagyon romantikus volt.
Booth: Mit is mondhatnék? Romantikus vagyok, Bones. Szabad a karod?
Brennan: Szabad.
Booth: Bor, vacsora, gyertyafény?
Brennan: Mit jelentsen ez?
Booth: Fogalmam sincs.

---------------------------------------------------

Cam: Gondolod, Hodgins megtartja a titkunkat?
Arastoo: Igen.
Cam: Angela elõtt?
Arastoo: Nem. Meglepne, ha még nem tudná.
Cam: Gondolod, Angela meg tudja állni, hogy elmondja Brennannek?
Arastoo: Nem. Nem sokáig.
Cam: Ó, ne, meg kell tanulnod hazudni.
Arastoo: Erre nem lesz szükség. Brennan hallgatni fog.
Cam: Nem gondolod, hogy elmondja Booth-nak?
Arastoo: Csak ha megkérdi. És mi az esély rá, hogy felteszi ezt a kérdést? Sajnálom. Tudom, hogy titokban akarod tartani.
Cam: Ó, Arastoo, én egyáltalán nem szeretném titokban tartani.
Arastoo: A többi gyakornokot leszámítva.
Cam: Határozottan.
Arastoo: És mindenkit, aki a Jeffersonban dolgozik.
Cam: Átkozott helyzet.
Arastoo: Szeretnéd, hogy befejezzem?
Cam: És éljek bûntudattal? Ó, nem, köszönöm.
Arastoo: Tehát összefoglalva, mindenkinek el akarjuk mondani, de nem akarjuk, hogy bárki is megtudja.
Cam: Igen. Õrültség, igaz?
Arastoo: Inkább költõi.
10/10
csikrisz 2012 nov. 28. - 00:33:40 10/10
(27832/28805)
De szép ezen a képen Emily! WOW.
Ez a rész már volt?
Én még mindig le vagyok ragadva a 8x03-nál. :'((
10/10
follia 2012 nov. 27. - 14:50:29 10/10
(27831/28805)
belenéztem a 8x08 végébe. Emily vicces! :))))))
10/10
follia 2012 nov. 27. - 14:39:00 10/10
(27830/28805)
gyerekek, bevallom, hogy mindezidáig eszembe sem jutott, hogy van új Bones rész! most gondolkodtam, hogy benézek ide, van-e élet, erre leesett, hogy hééééé, tegnap volt új rész! de úgy látom, ti sem pörögtök nagyon a témán. :O
elkezdtem letölteni, de megnézni csak este lesz idõm. majd értekezünk. :)

az esti (rtl-es) részen elaludtam a második reklám alatt, aztán MSVH sírására ébredtem fel. érdekes élmény volt. :) tudtam, hogy nem a saját gyerekem sír, mivel nincs, de tudat alatt valami nagyon különös érzésem volt. aztán kinyitottam a szemem, és épp megszületett Michael bébi. :) aztán bevillant a "Luke, én vagyok az apád" mondat, elkezdtem röhögni, és vigyorogva néztem végig a maradék 2-3 percet. szóval így magyarul, 2 év fáziskéséssel elég jól fogadtam a hírt, hogy Bren gyereket vár. :)))
na jó, ennyit errõl, nem fárasztalak titeket, dolgozom tovább, csak gondoltam, beköszönök. sziasztok!
wrossi 2012 nov. 27. - 11:15:09
(27829/28805)
Én csak zenekedvelõ vagyok,ezért utána kellett néznem mit is jelent ez a hangzatos név.Amit találtam:zenei szakkifejezés(ez nem lepett meg),szaggatott,darabos.Ezért írtam,hogy ökörség,de szakmai berkekben biztosan másképp használjátok,az ilyen jelentésmagyarázatok eléggé megbízhatatlanok.
Nem tudom kinek az érdeme Angela családi hátterének a megkomponálása,de akárki is csinálta volt fantáziája. Billy Gibbons gitárszolóitól a halottak is feltámadnak.
fencikoci 2012 nov. 27. - 00:46:31
(27828/28805)
én, mint zenész azt mondom, nagyon is jó. Ha belegondolsz, hogy Angela Pearly Gates Montenegro, ahol a Pearly Gates Billy Gibbons gitárjának a neve (õ játsza Angela apját), akkor ez a Staccato annyira nem is szörnyû. Pattogós/játékos/rövid/ütemes - pont, mint egy kisgyerek. Csak azt sajnálom, hogy nem lett belõle Joseph, mint az apjából. De ez így tuti. A sapival, amin rajta van a neve :)
wrossi 2012 nov. 26. - 22:32:43
(27827/28805)
Szóval mégiscsak Staccato lett.Jól hangzik,de a jelentése ökörség.
fencikoci 2012 nov. 26. - 21:49:44
(27826/28805)
leszokok a magyar szinkronról... mennyivel jobb az angol szöveg! sokkal jobban kijönnek a szavak és a kifejezések. Bren és Angela beszélgetése teljesen félresiklott. Ez sucks!