Téma: Dr. Csont

e-batta 2012 nov. 20. - 05:24:52
(27785/28805)
SPOILER 8x07

Hodgins elájult! Annyira röhögtem, hogy meg kellett állítanom a filmet, mert visítottam :DDDDD
e-batta 2012 nov. 20. - 03:43:06
(27784/28805)
OFF

atyám ez nagyon ütõs jelenet volt, szám tátva maradt!

meg kell szereznem ezt a filmet!

a Good Night, Good Luck! címû film volt ekkora hatással rám, fõleg David Strathairn alakítása (Jeff Daniels abban is fõszereplõ volt)
wrossi 2012 nov. 20. - 02:18:02
(27783/28805)
http://youtu.be/WsY-BP3RCsg .. az említett rész
wrossi 2012 nov. 20. - 01:28:35
(27782/28805)
Vincent Nigel-Murray halála kellõen motiválttá tette Booth-t és a többieket,hogy rövidre zárják Jacob Broadsky üldözését.Ugyanezt tette 9/11 az amerikai néppel,a gyász elmúltával erõsebb és egységesebb lett mint valaha,a terroristák csak felébresztették az alvó oroszlánt.Persze egy olyan tragédiát ami ennyi emberéletet követel sértõ motivációs tényezõnek beállítani,de valójában mégis az,mert azóta a többség egy irányba húzza a szekeret és egy ilyen súlyos helyzetben csak ez vezet eredményre.Én nem értek a politikához ezért ha jobban belemerülnék biztosan tárgyi tévedések sorát pakolnám egymásra,inkább csak annyit mondok,hogy vannak esetek amikor a cél szentesíti az eszközt.

Nagyon hálás vagyok a sorozat készítõinek,hogy Vincent nem úgy végezte mint a sírásó,mert amikor láttam Broadsky fegyverét komolyan azt hittem,hogy az lesz a vége.

A lentebb elhangzott állításra miszerint az ember lassan megszûnik különbözni az állattól csak annyit reagálnék,hogy ez nincs így.Talán csak védem a mundér becsületét,mert én magam is ember vagyok,de töretlenül hiszek az emberi fajban.Talán mi magyarok most épp nem történelmünk legfényesebb napjait éljük,de azért tegyük meg amit lehet,hogy legalább ne rajtunk múljon.
Ha nem léteznének negatív emberi tulajdonságok akkor a pozitívak is értéküket veszítenék.Mit érne az õszinteség ha nem lennénk képesek hazudni?
Éppen néhány hete volt egy meghatározó élményem,a könnyekig hatott meg Jeff Deniels lelkesítõ beszéde melyet a Híradósok elsõ részben intézett az amerikai néphez,mert az elsõ lépés a probléma felismerése,addig hiába is próbálnánk bármit tenni.
Amerika talán tényleg hatásvadász és sokan ezért utálják õket,de ez tényleg akkora bûn?Ha jól csinálják ennek felhajtó ereje van,lelkesítõ és ez viszi elõre õket.Minket mi visz elõre,mert a panaszáradat biztosan nem.
e-batta 2012 nov. 19. - 22:47:27
(27781/28805)
fenn lesz valaki? mert én megpróbálok fenn maradni...
e-batta 2012 nov. 19. - 22:46:31 Előzmény follia
(27780/28805)
tulképp minden soroddal egyet kell, hogy értsek, mert a Keep Smiling nekem annyira erõltetett, hogy arcomra fagy a vigyor tõle, nem bírom ezt a folyamatos mûboldogságot (fõleg, ha nincs miért boldognak lenni)

a kettõsükkel viszont én ki vagyok békülve, epizódonként egy-egy jelenet, vagy mondat erejéig mindenképpen foglalkoznak a kapcsolatukkal, hol így hol úgy, nekem ez elegendõ...

Abernathynak sztem nem brit akcentusa van, hanem déli, bár angolból perfekt megbuknék, de úgy tudom, hogy a déli akcentust ott különösön "szexi"nek tartják...
fencikoci 2012 nov. 19. - 22:40:45
(27779/28805)
Más: hát a szinkron elég ratyi volt a felirathoz képest, de Brennen beröhögése Angela mitörténtmiutánbebújtálazágyába kérdésére haláli volt. Az az egy jobb volt, mint az eredeti(felirata). És a lime in the coconut... :) magyar hangokkal még szétszórtabb :)
fencikoci 2012 nov. 19. - 22:33:42
(27778/28805)
Juppi jejj! :)
wrossi 2012 nov. 19. - 22:10:31
(27777/28805)
A tévén-nézõknek mondom,hogy december 3-án már a 7.évad elsõ része lesz az RTL CLUB-on.
10/10
zora 2012 nov. 19. - 21:33:23 10/10 Előzmény follia
(27776/28805)
Ez a "többet mutathatnák a kapcsolatukat"-dologhoz tudok egy OFF példát. A Castle-ben Rick megkéri Kate-et, hogy a kedvéért vegyen fel egy bizonyos jelmezt. Kate: "Álmaidban!" Erre Rick: "Nézd meg az életem! Minden álmom valóra vált!" (merthogy már kb 2 éve szerelmes a nõbe és végre együtt vannak) Nem tudom, érthetõ a példám? Mert számomra ez a 3 mondatos párbeszéd annyira romantikus és érzelemteli és nem is tudom milyen volt, hogy elolvadtam tõle! Amúgy Kate is, legalábbis az arcára ez volt írva...)
10/10
follia 2012 nov. 19. - 14:49:14 10/10
(27775/28805)
a minden lábbal a földön járóknak: http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdkjzsSXSO1qc1xdlo1_r2_500.jpg
:)
10/10
follia 2012 nov. 19. - 14:41:44 10/10
(27774/28805)
jah, de! még valami:
azt is utálom, hogy amikor azt írom: NÉHA egy KICSIT TÖBBET mutathatnának Bren és Booth kapcsolatából, és még azt is odaírom, hogy nem arról beszélek, hogy folyton egymáson csüngjenek, akkor MINDENKI azt válaszolja, hogy nem kellenek ágyjelenetek ahhoz, hogy tudjuk, szeretik egymást. tök jó lenne néha úgy érteni a dolgokat, ahogy a másik írja, és nem a jokerválasszal élni. persze, nyilván én is tudom és látom, hogy szeretik egymást, de attól még ha ti együtt vagytok valakivel, akkor a körülöttetek élõk nemcsak egy-egy pillantásból látják, hogy összetartoztok, nem?

és ezek után valószínûleg ti is utáltok, de sebaj. :) vannak jobb napjaim is!


+1: Finn, vagyis Luke Kleintank játszott a Good Wife tegnapi részében. középiskolás még-nem-tudjuk-eldönteni-rosszfiú-e, és nincs brit akcentusa, mint gyakornok alteregójának. :)
10/10
follia 2012 nov. 19. - 14:30:26 10/10
(27773/28805)
mindenre összességében reagálok, lesz benne OFF is:

végül én is rájöttem, hogy amennyi empátia van bennem, az épp elég. csak ami személyesen érint valamilyen módon, az jobban meghat, ami meg nem, az nem. a Bones kapcsán a színészi játék persze felerõsítette bennem az együttérzést, belegondoltam a karakterek helyzetébe, és egy külföldibõl nem is muszáj, hogy más hatást kiváltson ez a rész. nyilván az amerikaiak (és akiket háború közvetlenül érint/érintett) más érzésekkel nézték, de - ahogy Zora is írta - egy hazai tragédia engem is nagyobb mértékben lesújt, mint 9/11.

amit Detti ír az amerikai összetartásról, azt én sokszor túlmisztifikáltnak érzem. elismerem, hogy erõsebb a nemzeti öntudatuk, és talán pozitívabban is állnak az élethez, de amilyen problémák nálunk jelen vannak, azok náluk is. csak mi sokkal kevesebben és sokkal kisebb ország vagyunk, így durvábbnak tûnik a helyzet.
engem pont a hatalmas "pozitívságuk" idegesít sokszor - még ha ez is túlzás az átlagember életében, és inkább csak a médiából árad. utálom, mikor olyan embereket favorizálnak, akik nemcsak senkik, de még tehetségtelenek is abban, amit csinálnak, mégis elhitetik vele, veled, mindnyájunkkal, hogy valaki. és hatalmas pénzeket nyernek vele. és amit a legjobban utálok, hogy most már ez van nálunk is, és szinte a világon mindenütt. és ezek az emberek támogatják egymást, így lesznek cuki összetartó közösség, és persze "jó" példa. már nem azért, de pl. egy Katy Perry-tõl nekem baromi vicces, amikor Obamát promózza Twitteren, és ömleng, hogy mekkora élmény volt neki énekelnie. bár nem ismerem, de szerintem Obama egy villásreggelin nem Katy Perry mellé ülne le a világ dolgairól elmélkedni, de persze meghívni a kampányába "ismerõs arcnak", az elmegy... ez csak egy példa, de a felénk áradó "amerikaiságok" többségébõl nekem ezek a szánalmas helyzetek jönnek le, szóval lehet, hogy mi borús nép vagyunk, és lehet általánosítani, hogy mindenki mindenkitõl elidegenedik, de akkor õk meg kívülrõl egy szép fényes alma, ami belülrõl rohad.
bocsánat, ha bárkit megbántok, nem ez a célom. csak utálom a folyamatos általánosítást, meg azt, hogy mi magyarok milyen szarok vagyunk, mert............ nem, én nem érzem magam annak, ha van olyan ügy, ami mellé oda tudok állni, mert egyezik az értékrendemmel, odaállok, az emberek felé alapvetõen nyitott vagyok, még akkor is, ha ez nem úgy tûnik. és nem hinném, hogy fényévnyire lennék egy amerikai embertõl. szerintem sem elõrébb, sem hátrébb.


hú, Kriszti, amiket nézel (8x04-5), azokra én már nem is emlékszem. :)) jó hír, hogy visszatértél!

most más nem jut eszembe, a sneak-eket meg nem akarom megnézni, legyen meglepetés a holnapi rész.
10/10
kicsi1030 2012 nov. 19. - 07:21:50 10/10
(27772/28805)
Sziasztok!

Jelölték a Bones-t és Emily-t

http://www.peopleschoice.com/pca/vote/votenow.jsp

Ezekben a kategóriában találjátok meg

Favorite TV crime drama és Favorite dramatic TV actress


További szép napot :)
10/10
csikrisz 2012 nov. 19. - 00:40:13 10/10
(27771/28805)
SPOILER

8x04-et néztem most meg.
Tetszett ez is nagyon. Bár a 8x03 talán még jobban.
A rész végén Sweets képébe úgy bele tudtam volna térdelni egyet. Mekkora szemét. Nem a döntéséért, hanem mert úgy ott hagyja a szegény lányt. Lehet hogy most a kelleténél is érzékenyebb vagyok az ilyen dolgokra, de iszonyat szemét húzás volt ezt így csinálni. Lehetett volna sokkal szebben is. Olyan meg nem nagyon van, hogy délelõtt még lelkendezik hogy összeköltöznek és bátran tervez, utána meg úgy megijed, hogy el is hagyja Daisy-t. :(
Na mindegy, jöjjön a 8x05.
10/10
csikrisz 2012 nov. 18. - 23:06:47 10/10
(27770/28805)
légyszi! bent vagyok :)
D.E.T.T.I. 2012 nov. 18. - 23:02:05
(27769/28805)
Átküldhetem skypon, ha szeretnéd!:))
10/10
csikrisz 2012 nov. 18. - 22:35:37 10/10
(27768/28805)
8x04 magyar feliratát nem találom. Azt írja hogy a kért url nem található.
e-batta 2012 nov. 18. - 22:13:11
(27767/28805)
a többihez is készült felirat, vagy a Bones-team által, vagy pedig Queen of the Lab által. a linkek fennt vannak a gportálon
D.E.T.T.I. 2012 nov. 18. - 22:10:27
(27766/28805)
JAja!
<--- néha, elkelne egy ilyen!