Téma: Dr. Csont

e-batta 2012 okt. 05. - 04:14:27
(27605/28805)
mai adag :DDDD

SPOILER 8x03

Hodgins: Találjátok ki hogyan fogjuk lenyomozni a robbanószert?
Brennan: Egy végbélkúp?
Hodgins: Nem. Ez a detonátor huzalja. És a huzalon egy svábbogár tojása.
Cam: Azok nincsenek mindenfele?
Brennan: Beleértve az ételünket és a vizünket. Biztos vagyok benne, hogy ma több tucat svábbogár tojást fogyasztottunk el.
Hodgins: Tök jó, nem?

-------------------------------------------

Mrs. Langella: Mit akarnak tõlem?
Sweets: Tud akárkit, akinek lett volna oka, megölni a férjét?
Mrs. Langella: Nem, azt hittem én voltam az egyetlen.
Sweets: Miért akarná, hogy a férje meghaljon?
Mrs. Langella: Nyilvánvalóan maga nem házas.
Sweets: Hol volt 10:35-kor ma reggel?
Mrs. Langella: Bíróságilag elrendelt közmunkán.
Sweets: Bíróságilag elrendelt?
Mrs. Langella: Utcai erõszak.

-------------------------------------------


Sweets: Elmondom Sparling ügynöknek.
Angela: Azt lefogadom.
Sweets: Tessék?
Angela: Ó, semmi.
Sweets: Tudod, lehetséges úgy dolgozni egy nõvel, hogy ne legyen közöttük semmilyen kapcsolat.
Angela: Oké.
Sweets: Daisy-vel vagyok. Soha nem bántanám meg.
Angela: Észrevettem, hogy azt mondtad "Daisy-vel vagyok", nem "Daisy-t szeretem".
Sweets: Ó, ne már! Megtennéd, hogy nem használod ellenem a nyelvi mutatókat, amiket tanítottam?
Angela: Ez õ, ugye?
Sweets: Ez nem..
Angela: Fel kéne venned. Máris elvörösödtél, és foltos vagy és kanos.

------------------------------------------------

Cam (a mobiljába): Dr. Saroyan. Valaminek a közepén vagyok éppen. Persze, oké. Ott leszek. (Brennanhoz:) Booth-nak kellek. Bürokratikus vészhelyzet.
Brennan: Izgalmasan hangzik. Én ellenõrzöm a kapcsolódobozt.

------------------------------------------------

Brennan: Vásárolhatok most már neked?
Booth: Nem, nem vásárolhatsz. De rendben, Christine-nek vehetsz dolgokat.
Brennan: Tudom, hogy szeretnél egy új grillt.
Booth: Christine szeretné az új grillt.
Brennan: Imádná.
Booth: A babáknak szüksége van grillre. Szükségük van grillre, és új szerszámos ládára.

---------------------------------

no, mentem aludni :DDDDDDDD
10/10
follia 2012 okt. 04. - 10:47:03 10/10
(27604/28805)
én érteni a nagy részét értettem, de az volt a gondom, hogy nem érdekelt igazán. az ügy fõleg nem, inkább élveztem a színészi játékot, a grimaszokat és a maradványokat... na ez a durva, ha még a maradványok látványa is jobban leköt, mint maga a sztori, ott már baj van...

Christine nekem is hiányzott, de a múltkor írtam is, hogy logikátlan a jóval korábban felvett epizódokat betenni az évadba ide-oda, mert Emily sem úgy néz ki, ahogy korábban, de egy bébi meg kb. hétrõl hétre változik - ezek alapján sejtettem, hogy Christine ritka szereplõje lesz az extra részeknek... :( plusz a szereplõk közti dinamika sem folyamatos, hanem ezekkel megtörik.
eddig nem szeretem ezeket az extrákat. :((
e-batta 2012 okt. 04. - 02:31:20
(27603/28805)
Az utolsó, de ez a legnagyobb kedvenc, aztán tényleg befejezet:

SPOILER 8x03

Booth az irodai telefonba: Ez egy igazán egyszerû kérdés. Oké? A golyóálló mellényeitek egyenruhának vagy felszerelésnek vannak besorolva. Miért nem egyszerû a kérdés? Igen. Viseled. Mi.. Ezért hívják mellénynek.. (csörög a mobilja) Tartsd egy percre. Sweets. Sweets, csak adj egy percet. (megint az irodai telefonba)Elmondom mi lesz. Miért nem veszed fel a golyóálló mellényedet, én odamegyek, és lelõlek. Rendben. Akkor elmondhatod, hogy egyenruha, vagy felszerelés. (lecsapja) Idióták. Rendben, remélem jó híred van, mert nem vagyok jó hangulatban.
Sweets: Megfenyegettél valakit, hogy lelövöd?
Booth: Olyasmi. Mi a helyzet?
Sweets: Sparling és én elmentünk Robert Carlson feleségéhez, elmondani, hogy a férje halott, csakhogy a férj felbukkant.
Booth: Mi?
Sweets: A halott férj felbukkant. Élve.
Booth: Bones hibázott?
Sweets: Tudom, nekem is furán hangzik.
Booth: Tudod mit? Hívd fel a labort, és hallgasd meg mit tudnak mondani.
Sweets: Fel fogom. Uh. Másik dolog.
Booth: Gyorsan, oké? Van még pár ember, akiket meg kell fenyegetnem.
Sparling láthatólag nem bízik abban, ahogy én, mint pszichológus végzem a munkámat.
Booth: Nem is tudom, azt hiszi idióta vagy?
Sweets: Ezt nem mondanám, de laikus szemmel.. igen.
Booth: Oké, nézd. Pszichológus vagy. Vedd elõ a pszichiáter agyadat, és használd rajta.
Sweets: Sok lelõlek beszéded lesz ma még, igaz?
Booth: Igen. Szóval a te helyedben, elbújnék.

Kész, végem volt... :DDDDDD
e-batta 2012 okt. 04. - 02:21:36
(27602/28805)
Folytatom, mert most jön az egyik kedvenc:

SPOILER 8x03


Cam: Talán ez segít. A májába beágyazódva találtam. Ez szervetlen.
Hodgins: Ez egy huzaldarab és néhány fémtöredék. A detonátor része lehetett. Ez segítene leszûkíteni a bomba eredetét. Hát igen, de... ezt oda kellett volna adnod az FBI bomba szakértõinek.
Cam: Igen, de õk így is lemaradtak, és úgy tûnt, hogy te élvezed a robbanásos dolgokat.
Hodgins: Te vagy a legjobb fõnök.
Cam: Igen, de úgy vélem, ez talán meggátolhat, hogy felrobbants dolgokat a laborban. Meg fog, ugye? Uh...
e-batta 2012 okt. 04. - 02:08:57
(27601/28805)
most, hogy megnéztem felirattal, szétvisítottam az agyam :DDDDD

SPOILER 8x03

Brennan: Nem azt mondtad, hogy lehet, hogy kapsz emelést hamarosan?
Booth: És addig Christine-nek jó lesz az olcsóbb babakocsi, egy olyan színben, amirõl már hallottak az emberek, mint... Ne csináld ezt... Ne nézz így rám, kérlek.... Ne vágd a szomorú kiskutya fejet. Kérlek... Ááá, gyerünk... Nem, nem nézek oda. Vezetek. Gyerünk... Csak vezetek... Ó, soha nem tudtál így nézni a baba elõtt. Mit csinált veled?

----------------------------------------


Cam: Úgy tûnik az áldozat elhagyta a hotelt a kocsijához ment, és bumm.
Hodgins: Ez egy jó érv a parkoló fiú mellett.

-------------------------------------


Cam: Azt hiszem itt leszünk egy darabig. Maradványok mindenfele, három folyosón is.
Hodgins: Igen, a testrészek elrepültek majdnem mindenhova. Ez a nagy darab rejtélyes izom például beékelõdött a futómûbe.
Cam: Ez a garat, de megköszönök minden hasonlót, Dr. Hodgins.
Hodgins: Nincs kráter az autó alatt, tehát nem egy alváz bomba volt. A hely felerõsítette a robbanást. Mivel a falak igazi szilárd betonból vannak visszaverték a robbanás hullámait és kilõtték, mint egy ágyú. (boldogan vigyorog)
Cam: Jó lenne ha ez nem tenne ilyen boldoggá. Hátborzongató.
Hodgins: Imádom az égési változókat, mióta felrobbantottam a többfunkciós termet a középsulim tudományos vásár projectjénél. Elõször csináltam engedéllyel.
Cam: Igen, ez kevésbé hátborzongató.

---------------------------------------------


Hodgins: Érzek egy kis szódium nitrátot, ammónium nitrátot, ez mire utal? Savanyodott tejre, vagy romlott tojásra?
Cam: Ismerem ezt az illatot. Ezek a belek és a gyomor. A gyomor és a belek hasznosak lehetnek, szóval ha megtalálnánk..
(Miután telibekapja az arcát a mennyezetrõl lezuhanó emberi testrész)Hodgins: Megtalálva.
Cam: Oh, ne mozogj Dr. Hodgins.
Hodgins: Mm-mm, nem is mernék.
Cam: Oké.
Hodgins: Um, nem tudnád elõször a nagyobb darabokat?
Brennan: Hmm.
Cam: Csak néhány kisebbet.

-------------------------------------------------------

Angela: Oké, én nem vagyok halottkém, de szerintem a halál oka az óriási nagy robbanás volt.
Cam: A halottkém egyetért.

------------------------------------------------------

Angela: Elkezdem az arcrekonstrukciót. Kölcsönkérhetem a koponyát, mielõtt leszeded róla a trutyit?
Cam: Ó, itt van hozzá egy kis orr.
Angela: Nyami.

-----------------------------------------------------

Hodgins: Nézd meg ezt a mûanyagot. Propilén. Ez egy "UltraGulp" pohár. A mûanyag darabokra hullott, tehát a gyilkosnak ezt kellett használnia, hogy elrejtse a bombát.
Brennan: Ami azt jelenti, hogy leszûkíthetjük a gyanúsítottak körét valakire, aki hozzáférhetett az "UltraGulp" poharakhoz. (itt könnyesre röhögtem magam, ahogy Brennan nézett közben, nagy komolyan :DDDDD)
Cam: Az ügy gyakorlatilag megoldja magát.

------------------------------

Booth: Hagytam neked üzenetet.
Caroline: Szivi, beszélnünk kell az irodádban.
Booth: Oh, nem, nem. A Baird Hotelbe megyünk éppen. Megnézzük a biztonsági felvételeket.
Caroline: Seeley Booth! Amikor kivonszolom magam a kényelmes, de szûk irodámból, az azt jelenti, hogy sürgõs. Borsókavirág majd megnézi a felvételeket. Menni fog ugye? A törvény embere vagy.
Booth: Nem, nem, nem mehet egyedül. Az elõírások szerint.
Caroline: Jó, jó. Te, te ügynök vagy?
Sparling: Uh, igen asszonyom különleges ügynök Olivia Sparling. Új vagyok itt.
Caroline: Te csinálod. Valakit felrobbantottak a Baird-ben. Találja meg ki volt, és hozza be. Megy, mint a karikacsapás. Dr. Sweets veled megy.

------------------------------------

Sparling: Miért hívott doktornak?
Sweets: Mert doktor vagyok. Pszichológus vagyok, és profilalkotó.
Sparling: Te most viccelsz. Egy agyturkásszal dolgozok.
Sweets: Több vagyok, mint egy agyturkász. Oké? Az iroda adott nekem fegyvert, oké? Én vezetem a kikérdezést. Ez az én dolgom.
Sparling: Csak ne lõj le.

--------------------------------

Caroline: Éppen ebédeltem egy étteremben, a sonkámon és a rozskenyeremen merengve amikor a fõnököm füstölögve bejött, hogy megkapta a DOJ pénz elszámolását, és hogy nézzen a költségvetésedre.
Booth: Miért? Nekünk van a legmagasabb elítélési mutatónk a körzetben.
Caroline: És a legmagasabb költség per per is. És engem hibáztatnak, mert én dolgozok veletek. Meg kell indokolnod a részleged kiadásait a negyedéves költség áttekintésen.
Booth: Én? Nem, ne én. Én terepen dolgozok. Tessék.
Caroline: Ezért fogod te csinálni. A nagy termetes ügynökök, mint te megfélemlítik az aktakukacokat. Én megvillantanám a fegyverem a helyedben.
Booth: Kell valaki másnak is lennie.
Caroline: Bocsánat, szivi, de nincsen nagyobb vagy csinosabb nálad.
Booth: Állj.



Gyakorlatilag az egészet bemásolhatnám, mert hasonlóképpen folytatódik.... könnyesre nevettem magam :DDDD

(lehet, hogy válogatok majd még :)))
e-batta 2012 okt. 04. - 00:32:24
(27600/28805)
iszonyú gyorsak voltak!!! le a kalappal elõttetek bones-team!!! köszi-köszi-köszi!!!!

http://subtitlesbank.com/bones-the-gunk-in-the-garage-hungarian-srt-2166895/
10/10
Balcsik 2012 okt. 03. - 22:37:43 10/10
(27599/28805)
Sziasztok! Nem tudja véletlenül vki, hogy a mai rész végén (a Cool-on) milyen dal ment?
10/10
follia 2012 okt. 03. - 10:13:49 10/10 Előzmény muveszno.gr
(27598/28805)
de fura, nekem meg abszolút nem volt semmi kiugró ebben a tegnapi részben... :)

SPOILER

én is este néztem, és bevallom õszintén, kicsit unatkoztam. nagyon tetszett, hogy a többiek végre többet szerepeltek az átlagosnál, de semmi extra nem volt azon kívül, hogy Cam beugrott Booth helyett prezentálni. jah, meg Hodgins lelkesedése az elején - az volt a vicces, hogy már Brennan is ferde szemmel nézett rá, pedig ha valaki, hát õ aztán tudja, mit érez Hodgins ilyenkor. :))
bájos volt az új lány, de nekem kicsit hirtelen lett jófej, bár elismerem, hogy Sweets tényleg magával ragadó. :) sajnálom, ha Sweets dobni fogja Daisy-t miatta, mert szerintem Daisy sokkal színesebb egyéniség, és nagyon jól hatottak egymásra. Olivia is maradhatna, mert FBI-osként tetszik.

ezeken, és a babakocsis (már ismert) jeleneten kívül még az utolsó tetszett, ott is Brennan, aki egyszerûen hihetetlen! a nézése, amilyen stílusban beszél Booth-hoz, amilyen finom és érzékeny tud lenni - imádom! remélem, még sokáig nem fogom ezt megszokni tõle, és minden egyes epizódnál megemlíthetem! :)
jah, és az a párbeszéd a grillrõl meg a szerelõkészletrõl (vagy mirõl) nagyon édes volt! :))

és Cam háromszínû ruhája!! <3
10/10
muveszno.gr 2012 okt. 02. - 22:00:38 10/10
(27597/28805)
éééénis ! szép csaj :) Angie annyira édes volt, ahogy cukkolta Sweets-et xD Ilyet én szoktam xD:D
10/10
muveszno.gr 2012 okt. 02. - 21:33:58 10/10
(27596/28805)
húúúú Lányok, nekem nagyon tetszett ez a mai rész !!! :))

Amint elkezdõdött, vacsi mellõl üvöltök a szobából, hogy "Áááá, végre egy jó gyilkosság" -a robbanás pillanatában, lakótársam, röhögve jön megnézni, hogy minden oké-e..:D

Megint nem értettem semmit, tehát rászorulok a feliratra, de ez a Sweets-szpke csajszi páros nagyon bejött nekem ! :D Kellett ez a kis "vérfrissítés" a sorozatnak, ugye állandó szereplõ lesz a csajszi? :) Olivia? Vagy a nevét se értettem már..?:S:D

Amúgy az ügy témája is tök jó volt (na, azért azt értettem), végre nem olyan gagyi, ugyanarra a sablonra épülõ :) Bren kicsit hiányzott, de örültem, hogy a többieket többet láthattuk :) Számomra tökéletes rész volt ! ^^


OFF: nem kellett alkalmaznom a Bren-féle szomorú-nézést, a kedvenc témámat kaptam anat demón és 5-öst kaptam ^^ ráadásul egy jó öreg anatómusnál, akinek az egész funkcionális anatómia a fejében van, szóval büszke vagyok :P még kb 3 órráig, aztán holnaptól sírok az élettan meg a szövettan miatt..:D
10/10
follia 2012 okt. 02. - 08:11:59 10/10
(27595/28805)
ilyen is kimaradt jelenet is van: http://t.co/yeM4fsOi

OFF
egyelõre malmozom, mert fél 8 óta töltõdik az aktuális rész... így megint csak délután fogom tudni megnézni. csodás...
10/10
follia 2012 okt. 02. - 07:52:05 10/10
(27594/28805)
igen, így utólag már én is így magyarázom meg magamnak... :)
10/10
follia 2012 okt. 02. - 07:47:58 10/10 Előzmény csikrisz
(27593/28805)
jah, ne is mondd! :)))))))
kiadhatnék róla egy könyvet... xD
10/10
follia 2012 okt. 02. - 07:47:07 10/10
(27592/28805)
nem azon akadtam fenn, ahogy csinálták, hanem hogy ebbõl gyerek lett. és ez a szintû nem-gondolkodás az, amivel nem tudtam mit kezdeni.
(SPOILER annak, aki még nem látta végig a 6. évadot)
szerintem Brennan-nél mindenki csak arra várt, hogy végre "lazuljon" egy kicsit, és kevésbé irányítsa az agya, szóval a ténynek, hogy Booth-nál talált vigaszt, én is örültem, félre ne érts.
10/10
follia 2012 okt. 02. - 07:38:37 10/10
(27591/28805)
DAISY!!!!! :)
10/10
csikrisz 2012 okt. 02. - 07:26:15 10/10
(27590/28805)
fist-bump in real! :D :D
10/10
csikrisz 2012 okt. 02. - 07:25:21 10/10
(27589/28805)
10/10
zora 2012 okt. 02. - 07:10:00 10/10
(27588/28805)
Esetleg nem tudnád ide, a port-ra feltenni ezt az írást? Mármint egyszerû hozzászólásként. Én is nagyon vártam a tiédet... :-(
e-batta 2012 okt. 02. - 04:20:35
(27587/28805)
én is :DDDD az biztos, hogy el kell küldeni egy kis lõgyakorlatra, kissé rosszul lõ, FBI-ügynök létére :DDDD

de Sweets mekkorát alakított már!! :DDD

nagyon várom a feliratot... észrevettétek, hogy nem volt egy gyakornok se?
e-batta 2012 okt. 02. - 03:23:03
(27586/28805)
négy perc alatt lejött, úgyhogy most megyek és megnézem :DDDD