Téma: Dr. Csont

e-batta 2013 ápr. 12. - 22:49:14
(28265/28805)
e-batta 2013 ápr. 12. - 22:48:48
(28264/28805)
innen szedd le, mert Queen of the Lab ide rakta fel (néhol az idegesítõ Google translate is ott van, mert egy idióta ezzel szórakozik, de könnyen kiszûrheted)
10/10
zora 2013 ápr. 12. - 22:07:14 10/10 Előzmény Kaliff
(28263/28805)
Hûha, nagyon kijött belõled! :-)
Igen, Bren "hülyeségei" azokban a részekben tényleg idegesítõek voltak, de tarts ki, egyre jobb lesz! Booth hozzátartozói hiányoznak nekünk is, de gondolom forgatókönyvileg nem fér bele minden mellékszereplõ minden részbe. Bár nekem is csupán egy említés elég lenne...
10/10
zora 2013 ápr. 12. - 22:01:21 10/10 Előzmény follia
(28262/28805)
Hát, most bölcsiben dolgozom, és bizony van nem is egy gyerek - egy 2 éves fiú és egy 3 éves lány -, akik szeretnek harapni. A fiú válogatás nélkül, a lány csak a 10 hónapos öccsét... Nekem égnek állna a hajam egy ilyen szülõtõl, ugyanakkor ezzel plusz 100 pont az alkotóknak, mert ez nagyon karakterhû dolog volt. Egy anya, aki antropológus, meg "nyomozó" is egyben.
Szóval, le a kalappal!
Ja, és szerencsére eddig egyik szülõ sem akadt ki a dolgon, de persze az ilyen gyerekekre jobban figyelünk...
10/10
csikrisz 2013 ápr. 12. - 21:59:49 10/10
(28261/28805)
Ja igen én is ott kezdtem reggel, de egyik linkjük sem elérhetõ, úgyhogy körbenéztem a nagyobb feliratos oldalakon. Opensubtitles-en fenn vannak, de a 8x17 és a 8x19 hibás, azaz fordítóprogrammal lettek a szavak lefordítva egyenként. Szörnyû. :)
Mindegy, leszedtem az angolt, azért megértettem vele.
10/10
csikrisz 2013 ápr. 12. - 21:13:31 10/10
(28260/28805)
SPOILER

Most tartok a 8X18-nál. Annyira furi nekem hogy Sweets még mindig Brennan-éknél lakik.
Amúgy tetszenek a részek, csak kár, hogy a 8X17-hez és a 8X19-hez nincs normális felirat..
10/10
csikrisz 2013 ápr. 12. - 17:26:52 10/10
(28259/28805)
Engem nem zavarnak azok a részletek, hogy miért nem láttuk az egyik részben Max-et, Russ-t, és miért látjuk a másikban.
Ez szerintem részletkérdés.
Igazad van abban, hogy a 7. évadban tényleg ki lett sarkítva Brennan karaktere, és sokszor valóban idegesítõ.
De engem például az ügyek is érdekelnek, amirõl te viszont semmit sem írsz. Persze nyilván vannak, akiknek -így neked is - a magánéleti szál sokkal fontosabb, nekem nem.
Na szóval én ennyit tudtam hozzá tenni, majd a többiek is biztos elmondják a véleményüket.
1/10
Kaliff 2013 ápr. 12. - 17:21:08 1/10
(28258/28805)
Amúgy igazad van. Nekem már ez kezd kín lenni...lehet megfogadom a tanácsod.
1/10
Kaliff 2013 ápr. 12. - 17:18:23 1/10
(28257/28805)
Oké, rendben legyen Parker Angliában, de azért legalább lehetne rá valami utalás, valami, hogy felhívom a fiam, hogy megszületett a testvére, vagy csinálok fotót, elküldöm Parkernak, vagy ez az USA-ban nem szokás? És hol van Russ és Max? Russnak saját családja van úgy emlékszem, oké ez sosem lett a képernyõre vágva, csak elmondva. De akkor is, Bones terhessége alatt egyszer sem láttam sem Max-et, sem Russ-t. A családtagok az USA-ban nem érdeklõdnek ha egy nõ terhes lesz?
Mi van Bones könyveivel? Kiderült az egyik részben, hogy Angelával együtt írták a könyveket és Bones kifizette neki a részét. Miért nem ír tovább? Elvégre így ismertük meg, hogy õ törvényszéki antropológus, bírósági szakértõ és író. Mellesleg az FBI felkérte az ügyek kivizsgálásában való segédkezésre.
Hova tûnt ez a vonal, azon kívül, hogy hullákat találnak különbözõ helyeken és Bones "betegesen" vonzódik a különbözõ halálnemek kutatása iránt.

Most már semmi másról nem szólnak a részek, csak egy szélmalomharcról. Arról, hogy a Booth nevezetû Don Quijote
elkeseredetten küzd a Bones nevezetû szélmalommal, mert az hiszi, hogy egy antiszociális emberi kapcsolatokra teljesen képtelen egyébként zseni nõszemélyt emberré tud formálni, tanítani.
Tegye a kezét mindenki a szívére és vallja be legalább magának: Egy ilyen szinten totálisan antiszociális embert még a munkatársának se tudna az emberek 99%-a elviselni, nemhogy beleszeretni!
Ameddig védtelen, esetlen és nagyon is emberi volt Brennan (az anyja halálának felkutatása, Max és Russ felbukkanása, Dr. Addy megzakkanása és a gormogonos részek alatt) addig nagyon szerettem. De nagyon le van sarkítva, "ki van élezve" mostanra a karakter. Nem annyira árnyalt és kedvesen esetlen mint a korábbi részek alatt.

Párhuzamosan nézem az új részeket és a régieket, nekem ezért nagyon feltûnõ a különbség.
10/10
csikrisz 2013 ápr. 12. - 17:06:50 10/10
(28256/28805)
SPOILER

Most nézem a 8x15-öt, hát nem semmi ahogy Booth az elején kiosztja Bonest, azta! Már nagyon érett a dolog.. :)
10/10
csikrisz 2013 ápr. 12. - 16:53:02 10/10
(28255/28805)
Parker Angliában van.
Én magyarul nem nézem, mert gyûlölöm a szinkront, szerintem negyedannyira sem jó a rész szinkronnal mint anélkül.
A szüléses jelenet nekem se nagyon tetszett. Ettõl eltekintve viszont szerintem borzasztóan túlzó és végletes amit írsz, a legtöbb dologgal nem értek egyet.
Úgy gondolom, hogy ha valaki eljut egy sorozattal erre a szintre, amikor így kifakad hogy mennyire sz.r, annak abba kell hagynia a nézését és kész. Viszonylag egyszerû. Én biztos nem kínoznám magam. Van még ezer másik.
Üdv.
1/10
Kaliff 2013 ápr. 12. - 16:53:02 1/10 Előzmény e-batta
(28254/28805)
Te jó isten...hova a bánatba tart ez a sorozat? Valami elfuserált Hetedhét Mennyországot csinálnak belõle?!
Itt valami nagyon nem kerek...ezek a párbeszédek borzalmasak!
És itt a fórumon, titeket ez érdekel?! Ennyire, hogy képesek vagytok begépelni?! Akkor miért nem szappanoperákat nézegettek, ahol csak ez a téma?! Ahogy pedig Bones viselkedik az rettenetesen idegesítõ!
Szörnyû felületes és ostoba lett a sorozat. Nagyon nagyon szomorú vagyok.
1/10
Kaliff 2013 ápr. 12. - 16:42:02 1/10
(28253/28805)
Bocsi, tudom, hogy elõrébb tartanak sokan, de nem bírom magamban tartani (továbbra se).
Tegnap láttam azt a részt amiben megszül Brennan.

Én egész egyszerûen nem értem hova a fenébe tart ez a sorozat. Elnagyolt lett és egy csomó megválaszolatlan kérdés van. Booth miért viselkedik komplett idiótaként amóta Bones terhes? Hova tûnt Parker és az anyja? Booth miért viselkedik úgy mintha még az életben nem született volna gyereke, mikor ott van Parker, de hol? Hol van Tempi apja és testvére Russ? Megszületik egy gyerek és basszus nem a családja az elsõ akik rohannak hanem a munkatársai?! (Na jó Angela a legjobb barátnõje oké, bár nem értem miért) de Max és Russ hol vannak?!
Booth miért nem mutatja meg Parkernak a testvérét?!
Mi a fene az a szöveg, hogy család lettünk, Booth-nak már van egy fia! Nem értem az egészet!
Brennan pedig úgy viselkedik mint egy totálisan elmeroggyant szociopata! Mindenórás terhesen egy börtönben?! Ki a fene veszi ezt be?! Összeomlik körülötte minden, egymásnak esnek a rabok, õ meg csak megy elõre mint valami dúvad és kidülledt szemekkel követel egy bakancsot! Beszarás, aki még az életben nem látott terhes nõt, az ezt elhiszi, de ez egész egyszerûen képtelenség!
Már évadok óta azt várom, hogy visszakapjam a valódi Brennant aki kedves volt, intelliges, néha esetlen, de sosem idegesítõ és végképp nem tahó. Booth jóarc volt, igazi pasi, lehengerlõ, de érzékeny, vallásos és mély meggyõzõdésû de nem bigott.
Most meg mit látok?! Komolyan elhiszi a Bibliát, hányja magára a keresztet akárhányszor elmegy egy kereszt mellett, idegesítõ, ostobán viselkedik (Jaj Bren nehogy kimenj a napra leég a benned lévõ gyerek) ráadásul úgy hogy van már egy fia, aki a fene se tudja hol a nyavalyában van, plusz még Booth elképesztõen tahó is Sweets-el és úgy általában mindenkivel. Soha nem hinném el az õ szájából a szeretlek-et Brennan felé. Ezt eddig a viselkedésével mutatta ki, nem azzal, hogy totálisan idióta ostoba csöpögõs nyálas helyzetben szeretleket susog Bones arcába, ami egyáltalán nem romantikus, Bones arcán annyi a reakció, mintha azt mondta volna, hogy beindítom a kocsit, várj egy kicsit.
Döbbenetes szar a mostani és az elõzõ évad is.
Cam játéka kimerül a dögös rucikban való megjelenésben és a kidüllesztett szemforgatásban.
Jack és Angela kapcsolata számomra egyáltalán nem hiteles, Angela és Bones barátsága sem az, legfõképp mert annyira totálisan mások, hogy nem is értem mi közös témájuk lehetne.

Már csak az ügyészcsaj Caroline miatt, meg a gyakornokok miatt nézem. Hogy miért kellett Gordon-Gordont eltüntetni azt végképp nem értem, és hogy Sweets a magas IQ-ja ellenére miért ennyire balfasz szintén nem értem. Még szerencse, hogy Daisy Vick feldobja a közös jelenetüket, különben halálra unnám magam.

A szülési jelentet pedig hogyis mondjam ultragáz volt! Egyáltalán nem volt se meghitt, se romantikus, se valóságos, inkább borzalmasan csöpögõs. Ezért kár volt azt a pár hónapos kisbabát összemázgálni.
Nekem jobban bejött Angela és Jack szülési jelenete, az legalább vicces volt.
Egy szó mint száz, egy csomó kérdésem van, hogy mi a fenét mûvelnek ezzel a sorozattal, ha valaki felhomályosítana, nagyon megköszönném.
10/10
csikrisz 2013 ápr. 12. - 08:04:24 10/10
(28252/28805)
Úgy döntöttem, kihasználom hogy itthon vagyok betegen, és behozom a lemaradásom Bones-ügyileg. :)
Ami kb 10 rész... Remélem jó az évad 2. fele, úgy izgulok. :)
Puszi Nektek, mindenkinek szép hétvégét!
10/10
csikrisz 2013 ápr. 12. - 07:57:46 10/10
(28251/28805)
Sziasztok. :)
10/10
follia 2013 ápr. 12. - 00:40:02 10/10
(28250/28805)
SPOILER
sõt mi több, még valószínûleg bûntársa is lesz... http://tvline.com/2013/04/09/ask-ausiello-spoilers-on-glee-nikita-more/
10/10
GecóPista 2013 ápr. 11. - 13:46:14 10/10
(28249/28805)
A gyakornokok nem kék köpenyt szoktak hordani. Nem tudom, hogy ki lehet, szerintem egy Jefferson alkalmazott csak.
10/10
follia 2013 ápr. 11. - 11:42:40 10/10 Előzmény D.E.T.T.I.
(28248/28805)
MamaBooth jófejnek tûnik - kíváncsi vagyok, mit rejteget... :D
10/10
follia 2013 ápr. 11. - 11:40:26 10/10 Előzmény GecóPista
(28247/28805)
új gyakornok is felbukkan, vagy ki az a srác a háttérben?
10/10
follia 2013 ápr. 11. - 11:38:10 10/10
(28246/28805)
pardon, én néztem be nagyon!!! bocsánat! csak valahogy bennem is az volt, hogy MamaBooth az évadzáróban bukkan föl. fura is volt, hogy közben sztriptízelnek is, új családtag is bekerül a képbe, plusz még ott van Pelant - érdekes 42 perc lett volna ez így mind egybe sûrítve. :)

és igen, tényleg április végén megy adásba az utolsó, ráadásul azt - ha jól tudom - most forgatják (ha azt rendezi DB, és abban lesz az a halom autó). vagy az úgy kizárt? na mindegy, én sem értem a készítõket, de már ott tartok, hogy spoilereket sem olvasok, csak képeket nézek meg, mert az a biztos. vagy az sem...