Téma: Dr. Csont

STKAKTUSZ 2010 ápr. 13. - 18:54:23
(1225/28805)
Ha valakit csak az tart vissza a folytatástól, hogy nem tudja honnan beszerezni a részeket, írjon privit nyugodtan, szívesen adok pár tippet:)
10/10
memari 2010 ápr. 13. - 15:08:32 10/10
(1224/28805)
Külföldi út miatt csak most tudtam pótolni az április Bones-okat, nehezen bírtam eddig várni. De annál jobban hatott. :)

Az elõzetes híresztelésektõl tartva félve néztem a 100.at, mert szomorúbbra számítottam a végén. De ez így volt jó, ahogy, ezt STKAKTUSZ is nagyon szépen elmagyarázta. Nagyon kíváncsi vagyok, h ezek után hogyan alakul a kettejük sorsa, pláne az évadzáró mit tartogat számunkra.

Ami az Rtl-t illeti:
3 rész marad még meg az évadból, vhova igazán bepréselhették volna, ha már mindenáron ezt a "csodás Kultúrmûsort" adja hétfõnként. Már csak az évadon átívelõ fõ szál miatt is kellene, h egyben láthassunk mindent. Sajnálom azokat,akik máshogy nem tudják/nem tehetik meg,h eredetiben nézzék,mert így is nagyon szuper, sõt, van ami a szinkronban teljesen máshogy jön át.
Otka 2010 ápr. 13. - 15:05:44
(1223/28805)
Hát ezt nem hiszem el komolyan. Erre van igény, hogy már megint ezt a hülye Gyõzikét megy hétfõnként! Végre volt egy sorozat, amit szerettem, azt is leveszi az RTL.
szeni5 2010 ápr. 13. - 14:45:18 Előzmény mesese
(1222/28805)
Már megbocsáss, de miért kell idekeverni a politikát? Az, aki a Jobbikra szavaz, nem feltétlenül nézi a Gyõzikét...Sõt!
10/10
pluhildi 2010 ápr. 13. - 12:21:59 10/10
(1221/28805)
STKAKTUSZ totálisan sikerült összefoglalnod az én érzéseim is, vannak félelmeim annak ellenére, hogy alapjában optimista vagyok és bízom benne, hogy minden jó ha a vége jó

sajnos hajlamos vagyok elhinni azt a kiszivárogtatott slide-okban lehet olvasni pedig ezek lehetnek hamisak is

bennem még mindig nagyon él egy kép egy - eléggé közhelyes - zárójelentrõl ahogy (vigyázat lehetséges SPOILER) a repülõtéren egymást keresik a tömegben, a gép(ek) pedig azonnal indul(nak), meglátják egymást elindulnak egymás felé félúton találkoznak és.....to be continued.....
9/10
orion.anna 2010 ápr. 13. - 10:00:50 9/10
(1220/28805)
Kivételesen nekem tetszik a szinkron! Elõször furcsa volt angolul, de most már fel sem tûnik a különbség!
Remélem még Gordon Gordon is feltûnik! :D Nagyon bírom azt az embert! És Sweets-et tökre megszerettem. Szegénykét mindig szívatják. :D

SPOILER
Nem tudom Booth mennyire képes tovább lépni. Brennen képes elfojtani, de BOoth mindig is inkább az ösztöneire és érésire hallgatott. Kíváncsian várom mit hoznak ki belõle!
STKAKTUSZ 2010 ápr. 13. - 00:11:31
(1219/28805)
De nem is csoda hogy bizakodó vagyok... kilóra megvesznek engem, HH nagyon ért hozzá hogyan kell interjút adni... (vigyázat, spoileres!)

“I think it opens it up in a whole new way,” maintains executive producer Stephen Nathan. “It gives us some history, which allows us to see all the additional possibilities that could occur between the two of them.” Adds series creator Hart Hanson: “We aren’t nervous about making them a couple, but we want it to play out in a way that is realistic for these two and that will make fans happy.

“Everybody always mentions Moonlighting, but that honestly never comes up in our discussions on how to deal with them,” Hanson continues. “The Moonlighting curse? Don’t believe in it. I think that was all about [Bruce Willis and Cybill Shepherd] hating each other’s guts. [David and Emily] do not hate each other.” /Ausiello-files/
STKAKTUSZ 2010 ápr. 12. - 23:42:50 Előzmény zora
(1218/28805)
---spoiler---

Szerintem Brennan abban reménykedik, hogy Booth talál magának valakit, akit megérdemel, és ha belegondoltok ehhez óriási önfegyelem kellett, hogy elengedje... mert Booth mondta hogy akkor õ tovább fog lépni és Bones ezzel tisztában van, ahogy mondta hogy "I know" gyakorlatilag engedélyt adott rá, hogy Booth beleszeressen valaki másba... Szerintem Brennan úgy érzi, inkább megéri hogy Booth egy ideig szenvedjen emiatt de aztán ha továbblép talál majd valakit aki teljes odaadással tudja õt szeretni. Booth egy ideig szaru fogja érezni magát de aztán boldog lesz, Brennan-nek viszont egész életében együtt kell élnie ezzel a döntéssel, hiszen sosem fog senkibe beleszeretni, sosem tud megnyílni senki másnak, és neki esélye sincs normális kapcsolatra. Szerintem ez az õ verziója, inkább most volt bátor és megadta Booth-nak a továbblépés lehetõségét, felvállalva ezzel azt hogy õ viszont egész életében szenvedni fog emiatt, míg Booth-nak szerinte van esélye arra hogy boldog legyen, valaki mással. Ez annyira szomorú...

Én nagyon remélem hogy nem utazik el végül... mostmár egyszerûen össze kell hogy jöjjenek, nincs mese. Ezt már nem lehet tovább húzni. Egy kis idõt még nyertek ezzel a 100. résszel, de ha tényleg választaniuk kell a munkájuk és egymás között, akkor az a döntés szerintem végleges lesz a kapcsolatukra nézve. Legalábbis logikusan és életszerûen onnan már nincs visszatáncolás. Ha valamelyikük a munkát választja és egy évre elválnak, akkor ennyi volt. De én reménykedek hogy HH megoldja a dolgot. Túl sok a jó irányba mutató jel, megint hagyon magam átvágni, érzem...:P:D
10/10
pluhildi 2010 ápr. 12. - 23:22:49 10/10
(1217/28805)
én is tartottam attól, hogy milyen lesz angolul nézni, de szerintem nagyon jó
tetszeni fog az eredeti hang hidd el és sajnos a szinkron nem mindent tud visszaadni. pl a hanglejtések és egyéb apróságok a szinkronnal nem jönnek át
én a 3. évadtól néztem angolul, a szinkronos verziót csak azért néztem, hogy lássam még egyszer és kíváncsi voltam hogyan fordítottak. hát sokkal jobb az eredeti
10/10
jpm2005 2010 ápr. 12. - 23:00:47 10/10
(1216/28805)
Most komolyan: Mindjárt vége a Maunikasónak, kell valami pótlás a népnek. Nehogy már ilyen bonyolult dolgokkal kelljen foglalkozniuk. Nekünk meg marad a fél-legális lehetõség... Csak az a baj, hogy Bertalan Ági és Széles Tomi hangja nélkül nekem nem az igazi.
10/10
pluhildi 2010 ápr. 12. - 22:38:33 10/10 Előzmény orion.anna
(1215/28805)
engem már akkor megbabonázott mikor elkezdték magyarul vetíteni az rtl-en. korábban - sajnos - nem is tudtam errõl a sorozatról, de azóta ez lett a favoritom. sosem voltam nagy sorozatfan, de ennek nem bírok ellenállni.
....
mondjuk kissé elfogult vagyok David miatt, mert én õt már akkor szerettem mikor még Angel-t játszott a Buffy-ban. azóta ha õ szerepel valamilyen filmben, sorozatban azt biztos megnézem, vagy legalábbis belenézek mit is alkotott. + nagy kedvencem a Valentine
....
ettõl függetlenül David és Emily nagyon jól játszanak együtt, és tényleg jól összeillenek nem csak a sorozatban hanem az életben is (szép pár lehetnének)
9/10
orion.anna 2010 ápr. 12. - 22:19:06 9/10
(1214/28805)
Hát én nem nézem, az biztos! A Showder Klub sokkal elmésebb, inkább azon röhögök.
A Bonesra pedig tavaly szoktatott rá lakótársam, utána Coolon néztem. De meguntam, hogy csak az elsõ 2 évadot ismétlik, úgyhogy letöltöttem az eddig leadott részeket. Azóta pedig minden pénteken töltöm le az új részt. Nem tudom ti erre felé mennyire kíséritek figyelmemmel a sorit, de engem az S5 E16 nagyon megbabonázott! Az eddigi legjobb rész az egész sorozatban!
mesese 2010 ápr. 12. - 21:28:20
(1213/28805)
Az a baj, hogy a sok birka nézni fogja azt a retket.
Mind különbnek érzi magát és csak azért nézi, hogy kiröhögje. A Jobbikra szavaz és gyõzikét néz.
Vegyük tudomásul, hogy többség hülye és meg is érdemli, amit kap. Erre pedig az a bizonyíték, hogy még meg is vannak elégedve....
És a durva, hogy gyõzike az okosabb, ugyanis õ abból gazdagszik meg, hogy ezek birkák.Kár, hogy a parlamentbe még nem ette be a fene.
Graytee 2010 ápr. 12. - 21:27:46
(1212/28805)
Sziasztok!;-)
És akkor most nem is folytatják a Csontot?:-(((((
9/10
offtopic
zac607 2010 ápr. 12. - 21:18:31 9/10
(1211/28805)
Ezt most ugye nem gondolja komolyan az rtl? Ezt az IQ light f** kalapot kellene nézni hétfõ este a Dr. csont helyett, Ezt melyik agyhalott hülye találta ki? Remélem minuszban dönt nézettségi rekordot ez a marhaság!
thermopolis 2010 ápr. 12. - 21:14:49
(1210/28805)
Oké! Nagyon vicces azt RTL, de mi szerintem nevetünk ezen a viccen. Remélem nem nézi még a kutya se miszter IQ bajnokot! Remélem feleszmélnek, hogy a hétfõ esti programuk Csont nélkül egy hatalmas nulla!!!!!
10/10
Gabriella54 2010 ápr. 12. - 17:46:43 10/10
(1209/28805)
Eddig vettem a Bones-t, néztem az NCIS-t, dehát az rtl klub kiengedte a kezébõl a vezetést...Ki a fene kíváncsi Gyõzikéékre?!
10/10
dodo25 2010 ápr. 12. - 17:08:06 10/10
(1208/28805)
Ez komoly, hogy a Gyõzike hülye mûsora lesz a Bones helyett???? MIért kell ez??? Egy értelmes mûsort lecserélnek egy ilyen... hagyjuk, hogy mi is a vélemény ezekrõl...
Ritkán nézek tévét de legalább hétfõn esténként amikor hazaértem volt egy jó mûsor, amit néztem. Erre fel most?!
10/10
R.ka 2010 ápr. 12. - 15:06:19 10/10
(1207/28805)
SPOILER
Én csak annyit tudtam meg az évadzáróval kapcsolatban, hogy Bones talán mégse megy el áskálni. Egy casting side-on láttam ezzel kapcsolatban néhány sort, szóval nem biztos semmi, de mintha ott az lett volna a vége, hogy Hodgins és Angela beszélgetnek arról, hogy Brennan Daisy-t is viszi magával. Talán Angela mondta ki azt, mégsem megy, de az már számomra nem derült ki, hogy ez a "she" most Daisy vagy Brennan. Itt lett vége a side-nak.
Szóval Brennan menni akar, Daisy-t is viszi magával, aztán kiderült hogy mégse, de hogy most csak Daisy nem megy vele, vagy õ maga is otthon marad, ez sajna titok maradt.
Az én véleményem (vagy inkább reményem?) szerint ez - hogy Bones mégsem utazik - lesz az a döntés, ami meghatározza a sorozat további kimenetelét és a szereplõk egymáshoz való viszonyát.
Fúú, most nagyon elõreszaladtam, általában nem szoktam nagyon spekulálni, egyelõre várom a csütörtöki részt (osztálytalálkozó!) :)
Aztán jöjjön aminek jönnie kell...
10/10
pluhildi 2010 ápr. 12. - 13:28:59 10/10
(1206/28805)
tartok attól, hogy az évadzáróra Tempe feleszmél, de már késõ lesz
Booth elmegy és már nem tudja neki elmondani, így õ is lelép áskálni. látom magam elõtt a jelenetet. vagy ez túl közhelyes?
hallottátok azt a pletyit, ha ilyen jól megy a sorozat szekere elképzelhetõ folytatás a 6. évad után is?