4/10
luci87 2019 márc. 26. - 06:53:17 4/10 Előzmény napraforgó
(1577/18017)
Egyetertek.
Zoli bekattant teljesen,es orjongeni fog,ha kiderul,nincd orokseg,de koszonje magansk.
Az ugyvedno miert nem erti meg,mi a szitu,elotte felhivta Kristof.
Tibit,Tomit kimentette,Kristofot nem?
Ez nem igazsag.
4/10
luci87 2019 márc. 26. - 06:50:50 4/10 Előzmény Lambada
(1576/18017)
Tibi a nagyon hulye,most versengett Sanyival,mert o a " neveloapjs" Stefinek,a hulye meg nem akar lemaradni,mert o meg az igazi apja...;)
Nevetseges ,es gaz volt ez a resz,a dzellemidezesel egyutt.Valit ilyen butanak abrazolni...mikor derul ki ,h nem szellem jart ott,hanem Panna...
4/10
napraforgó 2019 márc. 26. - 05:23:12 4/10 Előzmény Rojita
(1575/18017)
Panna elég hülye, magának kereste a bajt. Azt még megértem, hogy a házassági válsága miatt viszonyt kezdett egy másik férfival. Habár már az elején látni lehetett, hogy ez a férfi nem egy jófiú, na de hát a nők szeretik a rosszfiúkat... Egy viszony még belefér. Na de miért engedte a férfit beköltözni??? Jó, ott alszik egy héten kétszer, aztán szépen hazamegy .Jó pár hónap, vagy akár év is kell ahhoz, hogy egy nő, gyerekkel annyira elkötelezze magát, hogy egy új pasival összeköltözik.
Azt is rosszul tette, hogy az iskolában lejelentette Zolit nevelő apaként, mert azért valljuk be, egy pár hetes viszony azért erre nem egy biztosíték. És különben is, ha ezzel a fickóval szakít és 1-2 hónap múlva mással jön össze, akkor majd havonta új nevelő apukát fog bejelenteni? Mit fognak gondolni egy ilyen nőről?
De a Zolit sem értem. Mi a francot akar egy harmincas nőtől, gyerekkel?
Azt még megértettem volna, hogy rajta keresztül Kristóf örökségéhez akart volna hozzáférni, na de most már az is ugrott a pasi "jóvoltából". Azt valahogy nem hiszem el, hogy hirtelen olyan baromira beleszeretett Pannába, meg a lányába, hogy nem tud nélkülük élni.
1/10
janderka 2019 márc. 26. - 05:16:33 1/10 Előzmény napraforgó
(1574/18017)
És az összefoglalót is! :)
1/10
janderka 2019 márc. 26. - 05:04:06 1/10 Előzmény amira_daa
(1573/18017)
Köszi a kiegészítőt!

A pingpongasztali jelenetsortól már újra bekapcsolódtam a sztoriba. Bereczki jól tolta a kezdődő pszichopatát! (A Lepkegyűjtő c. darabban játszott hasonlót. https://youtu.be/kmeWLF-_2OM )
4/10
napraforgó 2019 márc. 26. - 04:58:48 4/10
(1572/18017)
Sziasztok!
59.rész
Kora reggel Sándor a posta falát támasztja, Zsóka kérdésére elárulja , hogy fontos csomagot vár. Zsóka azt hiszi, hogy a titkos csomag valami prosztata gyógyszer vizelési problémákra.
Kristóf nem tudott aludni, eléggé le van törve, Valinak elmeséli, hogy Zoli elrabolta a gyerekét.
Vali cirkuszol vele, hogy miért nem ment utána. Kristóf az ügyvédnővel beszél telefonon, aki a szabályokra figyelmezteti.
Tibi hozza a szokásos hülye formáját, szerinte ez nem gyerekrablás, csak gyerekszállítás, lehet hogy Panna új pasija a nő megbízásából vitte el a gyereket. Kristóf elviszi Tibi autóját és Pestre indul.Közben Pannával beszél, kiderül, hogy a nő az iskolában is megadta Zoli nevét, mint nevelőapát.
Stefi Diának mutatja Dani levelét, aki szerint Dani nincs még rajta túl. és látja, hogy Stefi sem... Közben meg kicsit sajnálja a tesóját.
Stefi Zsókával beszélget, Dani még nem indult el az olajfúró toronyba, mert vihar van a tengeren. Stefinek az az ötlete támad, hogy Danit azzal hozzák vissza, hogy baj van a lovasközpontban, az Dani szívügye.
Stefi levelet ír Lalinak, miszerint vagy a lovak, vagy ő. Lali nem érti a dolgot, a húgának panaszkodik. Dia szerint jobb, ha a lovakat választja.
Vali és Joli Zsókát várják a szellemidézésre. Zsóka nem tud elindulni, mert Szláven a kocsmában Diának udvarolgat.
Tibi elmenekül a kocsmába, Anikó elárulja neki, hogy ma van Stefi 21. születésnapja. Mivel Feri is most jön elszámolni, Tibi megkéri, vegyen a lányának virágot, meg valami rendes csokit.
Tamás Valinál reggelizik, közben hülyíti, rosszul aludt, mert hangokat hallott. Vali meg ijedezik, a szellem! És meg van győződve, hogy Tomi a médium! Tamás hajlandó a szellemidézésre. Zsóka érkezése után hozzá is fognak. Tamás ökörködik a szellemidézés közben, és a két nőt meghülyíti. Csak Joli néni nem ugrik be neki.
Sándor valami kis elektromos rollert vett Stefinek ajándékba. Erre Tibi is megbízza a Ferit, hogy akkor ő is valami jó kis ruhát vegyen a 21 éves lányának. Sándor még valami muzsikust is hív a Stefike szülinapjára. Tibi ezen is kiakad. A kocsmában elkezdenek mulatni az emberek - egyelőre még Stefi nélkül.
Szofi kérdezgeti Zolit, mikor látja az anyját. Zoli azt mondja, az anyja kérte, hogy vigyázzon rá pár napig, és addig ne is hívja telefonon, sőt kiveszi a SIM -kártyáját a gyerek telefonjából.
Az ügyvédnő látja a monitoron, hogy Kristóf elhagyta Ökörfalvát, jkv-be veteti, hogy Kristóf kiesett az örökségből.
Panna találkozik Zolival, kérdi, hol a gyereke. Kristóf figyeli őket. Zoli azt képzeli, hogy Panna és Szofi a családja, ő meg akarja menteni a törpe nyomoronctól, aki a férje. Arra kényszeríti a nőt, hogy csókolja meg és kézenfogva sétáljanak el. Kristóf dühöngve nézi őket. Majd felhívja Pannát, aki Zoli instrukciói alapján azt mondja, hogy ő kérte meg Zolit, hozza vissza a kislányt tőle. Kristóf rákérdez, hogy tud-e beszélni és hallja, hogy nem. Vagyis sem Panna, sem a lányuk nincs igazán biztonságban.
Tibi számtalan ajándék zacskóval köszönti fel a kocsmába belépő Stefit. Sándor átadja a rollert, szól a zene, mulatnak.
Este Tibi lebukik Vali előtt, a nő tudja, hogy Stefi születésnapját ünnepelték, mert Feri beadta hozzá a virágot, meg a bonbont.
Tomi röhögve meséli Joli néninek, hogy Zsóka és Vali bevették a bohóckodását a szellemidézésen.
7/10
Rojita 2019 márc. 25. - 23:50:43 7/10
(1571/18017)
Szláven szerelmes. Csetlik-botlik Dia mellett. Meg nem mellett. Még a lámpa is nekimegy a fejének.
7/10
Rojita 2019 márc. 25. - 23:40:35 7/10 Előzmény amira_daa
(1570/18017)
Nem értem, h miért nem?
Zolinak semmi jogi alapja nincs, h magának követelje a gyereket. Viszonya volt Pannával, nem házassága. A gyereknek élnek a szülei és nem mondtak le róla. Se a gyereket, se Pannát nem tarthatja erőszakkal magánál.
Eddig úgy tűnt, h Kristóf örökségére hajt, de a mai rész után a pasi orvosi eset. Kényszerképzete van. Veszélyes.
Panna félelme, h az iskolának ő Zolit nevezte meg pót-apának és mit gondolnak most majd róla? Na és? Több száz ilyen felbomlott kapcsolatot végigélnek a gyerekek és tanáraik.
Panna másik félelme, h Zoli bántani fogja a gyereket és Pannát bosszúból, - inkább reális veszély. Zoli azon a ponton van, h képes lenne ölni is, ha vki el akarja tőle venni a magának képzelt családját.
Itt csak a hatóság tud segíteni. Zolika nyakát el kell kapni.
amira_daa 2019 márc. 25. - 23:18:50 Előzmény Rojita
(1569/18017)
igen vagy előző nap, de szerintem nem fog segitséget kérni.
7/10
Rojita 2019 márc. 25. - 23:14:49 7/10
(1568/18017)
Sztem Pannának most kellene segítséget kérnie a rendőrségtől.
amira_daa 2019 márc. 25. - 23:12:34 Előzmény janderka
(1567/18017)
Kristóf elviharzik közbe felhivja Pannát, aki ugye nem szolt a rendőrségnek de kiderül ( ekkor Kristof még közel van Ökörfalvához) hogy Zolika mint nevelt apuka került bele a kislány naplojába mert nevelőapjaként adta meg a PAnna ( gratula neki) ezután Kristof nem az hogy rálépne a fékre és hazahuzna megy Pestre majd meglesi Pannát és Zolikát ahogy randiznak. ( A kislányt is mutatják Zoli azt hazudta neki hogy PAnna kérte meg, hogy vigyázzon rá néhány napig, tehát kár votl hazudni Pannáéknak inkább megmondták volna a Szofinak hogy ne menjen el Zolikával. )
Zolika arra kényszeriti PAnnát hogyjátsza el hogy minden okés.
Közben van a Marosis jelenet amit irtam utána még Kristof felhivja PAnnát.

Panna nem hivott rendőrt bármit, simán lekapcsolták volna saját magának kereste a bajt.
ja és Zoli kimondta a mondatot " eljátszottad Panna a szabadságodat" szuper. a tökönrugás és rendőrért kiálltás az nem jut Pannának eszébe.
1/10
janderka 2019 márc. 25. - 23:01:36 1/10 Előzmény amira_daa
(1566/18017)
Addig még megvolt, hogy Kristóf félrelökve Tibit elviharzik, de ezekszerint az utána következő Marosi jelenet - és a korábbi ajánlóban lévő kocsielkötés pillanata - kimaradt. Valszeg akkor kapcsolhattam épp máshova... :(
amira_daa 2019 márc. 25. - 22:51:26 Előzmény janderka
(1565/18017)
Kristóf beszélt MArosival hogy vészhelyzet van, és hallatszik hogy azt mondja Kristof hogy ő akkor is elmegy. Aztán annyi van ami az ajánloban is volt hogy Marosi szol a titkárnőnekhogy Egy örökös a mai napon kiesett és hogy jegyzőkönyvbe veszi és az ajánloba volt hogy lemegy, de konkrétan nincsen semmi megnevezve.

1/10
janderka 2019 márc. 25. - 22:44:45 1/10
(1564/18017)
Miután több sorozat is veresenyez a kegyeimért ebben a műsorsávban és vagy 3x lökték a képembe kéretlenül, hogy "piros", szörfölgettem egyet a távkapcsolóval a D.Ö. alatt. Talán emiatt, de inkább ettől függetlenül, a mai rész kissé zagyvának tűnt számomra.

Mindenesetre hogy Kristóf előzetesben vázolt kiesése bekövetkezett volna, arr valahogy nem emlékszem.
amira_daa 2019 márc. 25. - 22:38:23 Előzmény Lambada
(1563/18017)
nagyon gáz volt és hogy Stefi hozza vissza Danit. Na ez a szál sem kellett. Ebből de jo sok félreértés lesz .

Nekem most a Pannás is mélypont meg a szülinapos is. De Panna mit akar? és nem volt aki elmagyarázta Kristófnak, hogy ez igy gáz egy nappal később üldözni.
Tibinek Anikó szol hogy szülinap van nyilván

nálam is végét járja a sori nézése, vagy nézem csk a FAzekasos részeket. :D

Napraforgó kivi vagyok mit fogsz irni, mi történt. :D
amira_daa 2019 márc. 25. - 22:32:42
(1562/18017)
izé...Kristóf karaktere normális, utközben mondja neki az asszony, hogy Zolika nevelőapa, és másnap a gyerek után menni??? ahhh , és Zolika de ügyesen is csinálta, egynek örülök ha Kristóf kiesik a játékból, akkor legalább Panna nem kap egy vasat sem.

A szülinap is extrém gáz volt. Árpival :D ajándékkal :D

Hát igen ugy érzem hogy a médiumos rész is fantasztikus volt.
A rész amikor azt éreztem hogy le kéne szokni a sorozatrol a következő mondat volt
"Tomi te médium vagy? " :D :D
5/10
Lambada 2019 márc. 25. - 22:28:21 5/10
(1561/18017)
Én ezt nem értem! Korábban, amikor Stefi elment Tibihez, mint apjához látogatóba, Tibi hallani sem akart arról, hogy Katán kívül más lánya is van, most pedig elhalmozza születésnapi ajándékokkal. Nem emlékszem, hogy időközben találkoztak volna. Akkor ez most mi volt? Vagy kimaradtam volna valamiből?
Az a szellemidézés pedig olyan primitívvé teszi a sorozatot, hogy attól tartok, fogytán van a türelmem!
5/10
Lambada 2019 márc. 25. - 22:21:09 5/10 Előzmény amira_daa
(1560/18017)
Semmit nem vesztettél, szerintem a mai epizód volt az eddigi mélypont. De majd jön Napraforgó, és részletesen beszámol arról a sok zagyvaságról, amit ma ránk zúdítottak.
amira_daa 2019 márc. 25. - 21:09:36
(1559/18017)
mi volt a mai részben mert az online felület elfüstőlt az rtl-nek és nem lehet megnézni a részt.
amira_daa 2019 márc. 25. - 20:33:53 Előzmény Nakahara
(1558/18017)
köszi :D
amugy azért nem ment át a kisboltbaJózsi mert épp összeveszett Moncsival és nem volt hancur

BAsszus tényleg a 27. percnél :D előtte elveszi a kiskanalat Fazekas és aztán Katánál van. Ügyes. :)aztán 27.37nél forditva na ebből látszik hogy többet kéne aludnom :D