4/10
napraforgó 2019 ápr. 06. - 19:39:04 4/10 Előzmény Rojita
(2277/18017)
Nekem akármelyik ötlet tetszene, de legvalósznűbbnek azt tartanám, hogy a Zoli meg akarta tartani a pénzt, neki a legkönnyebb a Kristófra terelni a gyanút.
Megvan az a pénz a Zoli kéglijében, ahová véletlenül sem akarta elvinni Pannáékat. Mert Zoli is lakott valahol azelőtt, nemde?
7/10
Rojita 2019 ápr. 06. - 19:27:21 7/10 Előzmény Nakahara
(2276/18017)
Persze, kihagytam, h Ő maga (a Vörös) költötte el, elkártyázta. (Valahogy arra gondoltam, h spórolós. Nem is tudom miért?) Pedig akkor hamar visszamondják a más kaszinóbeliek, h hol játszott, vesztett.
1/10
Nakahara 2019 ápr. 06. - 18:24:17 1/10
(2275/18017)
Igen, a pénz utoljára a vörösnél volt. A főnökének nem adta oda, és nem is akarja egyenesen megmondani, hogy hol van. Valamit titkol, valószínűleg nincs meg a pénz. Lehetőségek szerintem:
- elköltötte
- elkártyázta
- elvették tőle valakik
- elvették tőle Kristóf+Szláven, amikor elrabolták
- Szláven megtalálta és elvette, mikor Pannát szabadította ki
1/10
janderka 2019 ápr. 06. - 17:34:56 1/10 Előzmény Rojita
(2274/18017)
Az 1-es és a 2-es a legvalószínűbb. Bár a 3-as se elkepzelhetetlen.
Annyi csak velük a baj, hogy ha így történik majd, az a leggyengébb Agatha Christie sztorikat megszégyenítő írói kispályásság lesz. Közepes szinten mindenkit gyanússá tesznek, miközben szigorúan nem mutatnak senkiről semmit. Hogy aztán a végén valamely félmozdulatukra hivatkozva egy sosem látot flashbackkel ránktolják, hogy márpedig az történt, hogy! Mi pedig meglepett elégedettséggel tapsoljunk e frappánsnak gondolt lezárásnak. Hááát...
7/10
Rojita 2019 ápr. 06. - 16:24:30 7/10
(2273/18017)
Hát ha Nektek se rémlik, h felbukkant volna a Kristóf nyerte pénz, akkor megnyugodtam. Azt hittem, csak nekem esett ki.
Az világos, h az Attila-féle pénz egyidejű szerepeltetése, majd elégetése az a mi megtévesztésünknek szólt. Működ-gyártás.
(Egyébként, talán azért kellett az Attila-féle pénzt elégetni, mert a Herbál szomszédságától igenis "a pénznek lett szaga". Lebukhatott volna vele Szláven, vagy Jolika.)
Akkor mi történhetett Kristóf pénzével?

1. A Vörös megszerezte a boltban Kristóf nyereményét és megindult Pestre. Azonban a pénzt mégse vitte el a főnökének, hanem megtartotta és lakásán (csak van neki), kocsijában, vagy valahol eldugta. A főnökének most azt mondja, h Kristóf visszavette.

2. . A Vörös megszerezte a boltban Kristóf nyereményét és megindult Pestre. Azonban a falu határában Szláven lekötelezett ismerősei (az elengedett kopaszok) megállítják, elveszik a pénzt és Szlávennek adják.

3. Amikor Szláven kiszabadította Pannát Pesten, kikérdezte az őröket, h hol van a Vörösnek szállása. Odakanyarodott, megtalálta a pénzt, majd később elvitte az ügyvédnőnek, h őrizze meg, mert a kisházában nem tudja biztonságban eldugni. Ha Kristófnak visszaadja, megint elveszik tőle, vagy elkártyázza.

4. Amikor a Vörös kibogozta magát a kiskunyhóban, a panzió padlásán rejtőzött. Amikor látta, h Szláven kocsival elviszi Pannát és a kislányt, a sötétedésben ő is megindult Pestre. Azonban addigra Szláven éppen hazatért. Összefutottak, rövid beszélgetés. Szláven felhozza a Vöröset és a rejtekhelyről megkapja az elvett pénzt. Azt ügyvédnőhöz vitte.

Mit szóltok?
4/10
napraforgó 2019 ápr. 06. - 09:32:34 4/10 Előzmény janderka
(2272/18017)
Na, ezen én is fönnakadtam, egy szegény nyugdíjas öregasszony csak úgy égeti a milliókat. Hát hol jellemző ez?
Van 120 ezred egy hónapra, abból épp kifizeted a rezsit, a gyógyszereidet és még marad valami kajára is, nnna.. .. én el nem tudnám képzelni.
Na és még Szlávenre is főz, aki lehet, hogy fizet neki havonta pár ezret, de akkor is..
1/10
janderka 2019 ápr. 06. - 08:31:29 1/10
(2271/18017)
Jajjmár, milyen sorszám?! Hagyjuk már ezt a hülyeséget! Az max. valami dílerpénz lehetett, de az se biztos. Az sokkal nagyobb faxság, hogy miközben a zsoldos és a boszorka elvileg azt se tudta róla, hogy kié-mié, fogta és elégette. Lakolniuk kéne még ezért valamikor!
4/10
napraforgó 2019 ápr. 06. - 07:56:22 4/10 Előzmény Rojita
(2270/18017)
Az biztos, hogy a Vörös elvitte a pénzt Kristóftól a kisbolt raktárából. De akkor talán nem adta át a főnöknek.
A másik kb 4 milliót meg Jolika néni elégette Szlávennel (ami elég nagy hülyeség). Ha tényleg Attila pénzének sorszámát lejegyezték volna, akkor pont ki is lehetett volna cserélni, és akkor a kártyabbarlangra terelték volna a gyanút.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 06. - 06:40:36 4/10
(2269/18017)
Kata reggel beállít Joli nénihez, habár csak délután rendel, de délelőtt jön hozzá a Fazekas doki. Joli néni meglepődik, még a reggeli kávéját is kiborítja.
Attilát kiugrasztjáka fogdában az ágyból hajnalban, beszélőre kell mennie. Subicz keresi, ki akarja bérelni a polgármesteri hivatalt. Végül megegyeznek a korábbbi bér háromszorosában. Cserében Attila azt kérné, Mónikát tegye ki a panzióból. Subicz azt állítja, hogy Mónika oda van érte, erre Attila kiröhögi. (ami ugye jogos is)
Polli és Robi együtt ébred, Robi el akar rohanni munkába. Polli figyelmezteti, holnapután estére tegye magát szabaddá és legyen elegáns!
A kártyabarlang tulaja (Vili, a nagyon hülye) két ázsiai gésával mulat és épp leszúrja egyik emberét. Ekkor bekúszik Zolika, akit szintén leszúr a "Vili", és számon kéri tőle a Kristóf millióit.
Tibi és Tomi reggeli közben beszélgetnek , és Tibi számonkéri, hogy Tomi az unokatesójával meztelenkedik. Tomi megörül, mert üzit kap Tamarától, működött a dolog, Tami visszajön. Na ettől nagyon boldog lesz. Tibi meg nem ért semmit.
Vili számonkéri Zolit, ő már nem hasznos neki. A 4.5 millióját keresi, de Zoli vetít, megvan, meglesz a pénz.
Mónika Icukát irányítja, az erkélyt leszarták a madarak, takarítsa le! Meg dugványozzon virágokat. Iciuka visszabeszél és a Józsi dugványozási kedvéről beszél...
Józsi roppant kedvetlen, nem is melózik, csak Daninak panaszkodik. Eközben Renátó fel-le tologat egy üres talicskát fene nagy munkát mímelve. De Dani meg van vele elégedve....
Fazekas doki megérkezik, Kata hűvösen fogadja.
Subicz tájékoztatja Mónikát, hivatalosan is libérelte pg. irodát, Aztán Suvick kérdésére elkezd hadoválni neki Attiláról, meg a korábbi viszonyukról, meg Attila brutalitásáról. Suvicz mindent elhisz....
Vili Zolit nyaggatja, hol a pénze??? Szerezze vissza a pénzét! Kiderül, hogy Kristóf feleségét és a lányát is elvitték. Zolinak beigér egy dunai úsztatást, ha nem szerzi vissza a pénzt!
Misi és Sanyi lehallgat, azt hiszik,megcsípték a Suviczot! Sanyi ragaszkodik hozzá, hogy őt és Anikót is vigyék magukkal a pálmafák alá!
Szláven Kata ablaka alatt leseselkedik, hallgatózik, mikor Dia ráijeszt. Randizni hívja a férfit.
Renató fölajánlja, hogy a 4. lónak megépíti a lóállást, cserébe a kis barna lányért...
Sanyi elmegy Subiczhoz és furán beszél, a fontos dolgokat kiviszi innen a huzat, Misi lehallgatja őket, Zsóka meg észreveszi. Szexrádió, hitetlenkedik, most ráadásul férfiak egymás között! Fúj.!!!El is rohan Valihoz panaszkodni!
Misi valami malac szexrádiót hallgat! Vali elrohan Sanyihoz és közli, mondja meg a Misi barátjának, ne hallgassa azt a rádiót, mert Zsóka kiteszi a szűrét!
Dia benéz a kisboltba, elmeséli Kristófnak, randija lesz Szlávennel. Kristóf szerint nem ő lesz az igazi...
Sanyi elmegy Misihez, valóban kéne valami helyi rádióadó, ahol tanácsokat adnak párkapcsolati témában.
Kata fürdőkádban akar relaxálni Danival, épp csókolóznak, mikor rájuk nyit Renátó. Meglepődik, mert ő már arról álmodott, hogy Kata lesz a felsége és lesz vagy egy tucat gyerekük.
7/10
Rojita 2019 ápr. 06. - 00:32:03 7/10
(2268/18017)
Azért érdekelt volna, h a Vörös hogyan és mikor jutott a panzió padlásáról, kocsi nélkül Pestre?
7/10
Rojita 2019 ápr. 06. - 00:28:40 7/10 Előzmény Nakahara
(2267/18017)
De már szó volt virágültetésről a panzió elé.
7/10
Rojita 2019 ápr. 06. - 00:27:17 7/10
(2266/18017)
Elvesztettem a fonalat a 4 és fél millával. Addig megvan, h a Vörös elveszi a pénzt Kristóftól az üzletben és elviszi. Ezek szerint nem vitte vissza a főnökének. De mi történt a pénzzel aztán? Hol van most?

Bekavart az Attila - féle pénz és herbál. (Azokat Jolika és Szláven elégette).
1/10
Nakahara 2019 ápr. 06. - 00:11:13 1/10
(2265/18017)
Mai epizód leírása: "Katának nehezebb lesz megszabadulnia Fazekas doktortól, mint képzelte..."

Csak az a kár, hogy ezt teljesen elfelejtették bemutatni...

Mondjuk a mai rész egészében véve egy nagy nulla volt, kb. semmi sem történt, csak idétlenkedés, időhúzás, és a karakterek még debilebbé tétele. Izgatottan várjuk, sikerül-e a következő részre letakarítani a teraszról a madárszart.
amira_daa 2019 ápr. 05. - 23:30:43 Előzmény janderka
(2264/18017)
Az az egyik dolog lehet hogy visszakérte vagy szerezte szláven másik, hogy azt irta az rtl hogy FAzekastol nem szabadul KAta erre egy beszélgetés nem votl köztük ez is elég sületlenség.
1/10
janderka 2019 ápr. 05. - 23:11:58 1/10
(2263/18017)
Na visszanéztem a mai rész elejét is. Az egy dolog, hogy Szláven kiszabadította Pannát meg Szofit, meg hogy elhozta túszul Zoltánkát, aki aztán mégiscsak visszaszökött vilitenagyonvagány-hoz. De hogyan és kitől szerezték vissza Kristófék a 4,5 milliós duplapaklis lóvét? Vagy akkor ezt most tényleg csak bekamuzta Zoli?
amira_daa 2019 ápr. 05. - 22:29:42
(2262/18017)
köszi kérünk képet videot :d
amira_daa 2019 ápr. 05. - 22:20:30 Előzmény Nakahara
(2261/18017)
amugy nem lehet hogy van egy titkos láthatatlan autoparkolo ami a térképen nincsen rajta és néhány titkos ház Kálmánék felett mert ténlyeg a két néni onnan jön mindig.
amira_daa 2019 ápr. 05. - 22:19:39 Előzmény janderka
(2260/18017)
ja bkv, amugy mit szoltok amai részhez. Kata rájött hogy milyen relaxálo ha együtt fürdenek.

AMUGY KEDVES RTL NEM ARROL VOLT SZO HOGY FAZEKAS DOKIT MUTATOBA RAKJÁTOK BELE A RÉSZBE HANEM egészében igy tesssék szépen beleirni mert igy se füle se farka nem volt az egésznek. köszi
1/10
janderka 2019 ápr. 05. - 20:59:58 1/10
(2259/18017)
Kata úgy érkezik haza a "munkából" mintha másfél órányi bkv-zás lett volna mögötte :) Tiszta vicc!
svejci 2019 ápr. 05. - 19:05:27 Előzmény janderka
(2258/18017)
Háát, épp ezt mondtam reggel....
Ő Pannának mondta, hogy rendezi, és majd visszakapja...
De, akkor kezdett el udvarolni neki...
Kristóf erről nem tudott, ő vitte is fel a pénzt, de akkor látta őket....
Szóval, Kristóf nagy szarban van...