amira_daa 2019 ápr. 14. - 14:43:22 Előzmény napraforgó
(2688/18028)
Amugy lassan ( hivatalosan csak 9 honap van de jo ha nem naptári év szerint vesszük a dolgokat)
Stefi tényleg elMónikásodik. Amugy semmi terve nincsen valoszinüleg Aniko fog dönteni a pénzről és kifizetik a tartozásokat és kb a maradékot lerakják semmi terve nincsen belőle.

Stefi össze vissza fog kavarni mert gyerek és ahogy pontosan leirtad önző. simán elengedhetné Danit hogy legyen boldog és ő is megy tovább dekorativ lány találna párt magának elég hamar.
Magdi 2019 ápr. 14. - 14:27:46 Előzmény napraforgó
(2687/18028)
Bizony, a pénz elégetése érthetetlen, ha meg akarnak szabadulni tőle adják rászorulóknak, alapítványnak, állatmenhelynek, csak be kell dobni a postaládába és kész, de elégetni?
4/10
napraforgó 2019 ápr. 14. - 14:20:13 4/10 Előzmény Rojita
(2686/18028)
Bizony, védelem kéne Kristófnak és a családjának.
Talán ha Zoli a főnökre és a bandájára vall, akkor azok nem támadják meg őket.
Zoltán meg egészségessé kell pofozni.
Legalábbis elérni, hogy szálljon le Kristóf családjáról.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 14. - 14:16:52 4/10
(2685/18028)
Nándi egyáltalán nem szállt ki, csak kell egy fedőfoglalkozás.

Mondjuk, azon én is elgondolkodtam, hogy mi lesz a pénzzel a csomagmegőrzőben, mert azt Zoli zsebre akarta tenni.

És már korábban sem értettem, hogy miért ígérte a főnöknek, hogy meglesz a pénz, meg estére meglesz, ha nem állt szándékában visszaadni. Miért ment le Kristófhoz? Azt ugye nem képzelte, hogy Kristóf a Kisbolt jövedelméből hirtelen kicsenget másik 4 és fél millát?
És mit ért volna el vele, ha sikerül Kristófot elkapni és felviszi a főnöknek? ha ronggyá verik, vagy megölik, a zsé nem jött volna vissza. Legalábbis tőle nem.

Milyen nagy marhaság volt Szláventől és Jolikától, hogy elégették azt a sok pénzt, amit a nyanyák találtak. Ugyan a származását nem tudták, hisz Mónika nem fedte fel, de hogy lehet valaki olyan könnyelmű, hogy milliókat elfüstöl? Tegye el, őrizze meg, tegye bankba, stb, na de elégetni?????
Ennek semmi értelmét nem látom és a szereplők (meg a szerzők) nem magyarázták meg.
7/10
Rojita 2019 ápr. 14. - 14:15:56 7/10
(2684/18028)
Ha a Vörös nem mondja el a rendőröknek, h a nála lévő kulcs mit nyit, akkor az a lopott pénz az övé lesz, ha kiszabadul?

Egyáltalán ez a "védett tanú"-sága azt jelenti, h ha az alvilági főnökére vall, akkor minden bűnét törlik? (Köztük a 2 x-es emberrablást)? A rendőrök nem veszik észre, h pszichopata, 1-2 év múlva megint az utcán lesz és ott folytatja az életét, ahol abbahagyta. Igazság ez?

A Vörös főnökének azt mondta utoljára, h a milliókat Kristóf visszavette. Ezek után várható, h ez a maffia-csoport, lévén, h nem találják a Vöröst, meg fogják keresni Kristófot a pénzért. Kellene, h Kristófot és az egész családját védje a rendőrség.
Jó ott van Szláven, de mégis csak Ő 1 fő.

4/10
napraforgó 2019 ápr. 14. - 13:41:31 4/10
(2683/18028)
Szerintem hívjuk le Fazekas dokit Stefihez is, ő éppoly bonyolult, mint a nővére. Fazekas majd jól kielemzi és megmondja neki is a tutit.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 14. - 13:38:48 4/10 Előzmény amira_daa
(2682/18028)
Én nem hiszem, hogy Stefi kavarásai kapcsolatban vannak az örökségével.
És furcsának találom, hogy egy hangot sem szólt még arról, hogy milyen tervei vannak, ha megkapja a 100 milliót. Az ember még olyankor is elgondolkodik ezen, ha pl. csak egy lottónyereményben reménykedik, aminek a valószínűsége nagyon csekély. Mi lenne, ha nyernék 100 millát? Mit is vennék belőle? Házat, autót, elmennék utazgatni, stb, stb.

Sajnos úgy látom, hogy Stefi karakterét is elviszik óvodás irányba. Kezdődött azzal, hogy megsértődött, mert Dani nem szentelt neki akkora figyelmet, mint szerette volna. Rögtön ki is adta az útját. (na jó, ebben azért igaza volt).
Aztán rögtön beugrott Lali ágyába. Úgy nézett ki, hogy valóban vár valamit ettől a kapcsolattól. De amikor Dani rámozdult Katára, rögtön féltékeny lett. Nehezen hiszem el, de mondjuk, hogy csak féltékennyé akarta tenni Danit a másik fiúval (normális ember nem hülyéskedik az életével). Sokkal inkább az irígység motiválta.

Ahogy kiderült, hogy Katának is kell Dani, rögvest vissza akarta kapni a megunt játékát.
Hát felnőtt viselkedés ez? Nem. Mert nem azért küzd Daniért, mert annyira szereti (akkor nem fekszik össze mással), hanem csak irgységből, hogy másé se legyen.
Talán nem csak Katát akarta bántani, hanem magát Danit is. Ő se legyen boldog, mert nem szaggatta magát őérte. Stefike éppoly önző, mint Kata, elvárná, hogy körülötte forogjon a világ.

Nagyon szeretném, hogy ha most a vérig sértett Stefi el akar menni Ökörapátiból, ahogy fenyegetőzött, innentől vonatkozzon rá is minden szabály. Kapjon nyomkövető karkötőt és legyen ő is a faluhoz kötve. Miért mehetne fel Pestre, vagy akárhová és valahol idegenben várja, hogy az ölébe pottyanjanak a milliók?

Eddig csak azért nem korlátozták,mert amúgy is ÖA-ban lakott. Na de ha el akarna menni? Én bizony odakötném a többiek mellé.
Ha Szláven tudósítja Marosit Stefi távozási szándékáról, jöjjön az ügyvédnő és regélje el a feltételeket.
Persze nem kellemes egy intrikus ember közelében élni, de talán megszelidül a 10 hátralévő hónap alatt.
amira_daa 2019 ápr. 14. - 13:37:52 Előzmény napraforgó
(2681/18028)
Stefi szerintem azt hiszi hogyha Mónikával szövetkezik akkor több zsét kap és hatalmat és ő irányit de szerintem eléggé téved és nem veszi észre hogy van méretbeli különbség Móni meg Stefi között. Stefi kihasználja az alkalmat én sem látom hogy annyiraszerelmes lenne ez olyan bosszu inkább.
amira_daa 2019 ápr. 14. - 13:32:21
(2680/18028)
szerintem utobbi lesz de tuti túléli szerintem a gyerek tőle lesz a Dani meg bevállja
amira_daa 2019 ápr. 14. - 12:40:26 Előzmény luci87
(2679/18028)
Stefi gonoszkodásai
Nagyon jó vonal én már nem mertem irni mert ezt godnolom hogy Stefi szépen be fog kavarni minden szálon. Valinál ahogy tök jól megirtad egy "apuci Aniko kamu foto vagy szituácio elég lenne"
Egy kamu gyerek Daninál az is elég jó érv. Azért lehetne az is hogy Tibit kiüti hogy látta többször hogy VAli ezt az Endrét megcsokolgatta de csak ugy elmeséli hogy nem akarta pedig hogy apu Tibi tudjon rola de az életben jobb ha tud rola és ez egyértelmű is számára.
nyilván Kristofnál nem tudna mit kamuzni Tomival meg cisnálnak kamu kompromittálo képeket és megzsarolja hogy mégis unokatesok. Ja Stefi elmehet ebbe az irányba.
amira_daa 2019 ápr. 14. - 12:30:28 Előzmény napraforgó
(2678/18028)
No válaszolva a kérdéseidre.

Stefi elbizta magát hogy ott a zsé a markában és most bármit megtehet hiszen ő örököl bármi van viszotn ez kiszurás a többiekkel szemben azt gondolom.

Tominak is nyilván leesett hogy mi van, deez van el kell fogadnia, az apukája mondhatta volna hogy most sajnos nincsen ideje és hogy Tomi koccoljon vissza viszont NÁNDI AZT SZERETTE VOLNA HA A FIA BENNE BIZIK MEG. AZÉRT MÉGISCSAK TOMI ÖRÖKÖL 100 MISIT AZ JOL JÖHET APUCINAK IS. Ugye itt ne feledjük hogy arrol szol a sorozat hogy mit csinálsz meg 100 misiért vagy mennyivel vagy kedvesebb. Nándi is leszarta a fiát sokáig aztán most hogy igy alakult elmondta, amugy meg hogy rohamot kapott Tomi igy valamit mondani kellett. Bár szerintem több volt mint amit kellett volna, hogy beteges gyerek volt, ez bőven elég és Tomiba ez a szálka ugyis benne lesz.

Móni nem biztos hogy kiszállt ebből a bizniszből csak nem olyan mély partoknál uszkál az még elképzelhető.

4/10
napraforgó 2019 ápr. 14. - 11:15:07 4/10 Előzmény luci87
(2677/18028)
Az biztos,hogy Tomi úgy tudta, hogy az apjának étterme van - tett is egy ironikus megjegyzést az apjának az autóban : nem is tudtam, hogy ilyen veszélyes szakma az étterem vezetése. Nem buta az a srác, már akkor sethette az igazságot, amikor az apja ráadta a golyóálló mellényt.

Az, hogy Mónika mit csinált 25 éve, nem annyira érdekel. Ha Nándi azt mondta, hogy ő is ezt csinálta, nekem mindegy. Sokkal érdekesebb,hogy most mit csinál és hogyan.
Feltételezem, hogy akkor tudta magához venni a fiát, amikor sikerült kiszállnia a dologból, és ő valóban civil pályára ment.
Aztán Nándi veszélyes munkája miatt gallyra ment a házasságuk, mert nem lehet úgy családi életet élni, gyereket nevelni, hogy az élete minden nap veszélyben van.
1/10
janderka 2019 ápr. 14. - 10:02:19 1/10
(2676/18028)
Nemtom, de ha épp ez a kommandós dolog a kamu, akkor mi lehet az az igazság, ami még ennél is rémísztőbb lenne? Hogy 3 évesen örökbefogadták, és addig Kálmánék nevelték? Ki nem szarná ezt le ma duplahülyeséget ma már? Vagy hogy az erdőben egy fejbelőtt nő mellett találták, 7akit Szláven próbált meg épp elásni a füstölgő puskáját épp elpakoló Mihály utasítására? Triplabaromság.
Netán ő volt Tibi és Anikó eredeti zabigyereke, csak végül elcserélték Stefire mert nekik fiu kellett? Kvatrofaszság.
1/10
Nakahara 2019 ápr. 14. - 09:49:17 1/10 Előzmény luci87
(2675/18028)
Az apjának étterme van, az anyja ingatlanügynök hivatalosan, nyilván ezt írta be.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 14. - 09:24:12 4/10 Előzmény luci87
(2674/18028)
Én nem hiszem, hogy Tibi ebbe belemenne, pláne Vali szeme előtt.
Amikor Vali otthagyta és felment Pestre, annyira maga alatt volt, már másnap ment utána Katával és csak visszakönyörögte.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 14. - 09:22:28 4/10 Előzmény luci87
(2673/18028)
Stefi nagyon pofátlan, de a markát majd tartja az osztozkodásnál.
Szetenék én is attól megzakkanni, hogy hozzámvágnak 100 milliót....
4/10
luci87 2019 ápr. 14. - 09:21:07 4/10 Előzmény napraforgó
(2672/18028)
Na igen,valoszinu,hogy ez tortent,csak Stefi a kepzeleteben kicsit atirja,megszepiti a dolgokat.
Csak nehogy legkozelebb mar az apjat,es Anikot hozza ossze,h borsot torjon Vali orra ala is....
4/10
luci87 2019 ápr. 14. - 09:19:09 4/10 Előzmény napraforgó
(2671/18028)
Igen,Vali bamulatos,pedig biztos nagyon fajt neki,meg en is atereztem,pedig kivulallo vagyok..
Gonoszul odaszurt,pedig nem tudhat errol oly sokat,csak mondott valamit,hogy visdzavagjon,es fajjon.
Egyreszt vhol megertem,h megzakkant....kiderult nem az az apja,anyja akit eddig hitt, volegenye mast szeret,egy vagyont orokolt...mast is megviselne ennyi esemeny,megrazkodtatas.
4/10
luci87 2019 ápr. 14. - 09:15:46 4/10 Előzmény napraforgó
(2670/18028)
Hat igen.
De ekem ez olyan eroltetettnek tunik.
Mintha hirtelen nem tudtak volna mas magyarazatot kitalalni erre a szalra.
Nem tudom Monikat mint rendort,titkosugynokot,stb.elkepzelni....:)
Mondjuk az sem hiheto,h Tamas nem tudta mi az apja szakmaja,soha nem esett szo rola otthon,es mit irt be az iskolaban stb.,anyja ,apja foglalkozasakent eddig??
4/10
napraforgó 2019 ápr. 14. - 08:48:48 4/10 Előzmény luci87
(2669/18028)
Frászt szerette, csak kihasználta az alkalmat. Meg aztán mind a ketten ittak valamennyit, ami föllazította a gátlásokat itt is, ott is, azért estek egymásnak egyetlen alkalommal. Tibi utána egy percig sem mondta, hogy szereti Anikót. Sőt, nyilván előtte se.