5/10
Lambada 2019 ápr. 13. - 20:23:17 5/10
(2644/18024)
Visszatérve egy korábbi kérdésre, hogy női szemmel jó srác-e Dani, szerintem külsejét tekintve mindenképpen. Magas, jóképű, megjelenését tekintve nincs vele semmi gond. Karakterét tekintve viszont egyáltalán nem: lagymatag, semmilyen, esetenként modortalan, nem lehet megérteni, hogy a két lány mitől bolondul érte. Stefit már akkor sem szerette, amikor Kata még nem is volt a láthatáron, de Katát is inkább csak a szavak szintjén szereti, tetteivel nem bizonyította, hogy ő lenne élete nője. (Ha csak azért nem, mert a többi nem ugrált folyton a derekára - pláne lovaglócsizmában!). Józsi nálam felejtős, Lali pedig még gyerek (szerintem Stefihez is túl fiatal). Robi nem az esetem. Vagyis, ha ha csak a külső alapján kellene választanom a kínálatból, mindenképpen Dani mellett tenném le a voksomat.
amira_daa 2019 ápr. 13. - 20:20:03
(2643/18024)
Szerinted amugy ez a kulturház ( osb-ből ) és templom épitési ötletünk nagyon széllel bélelt vagy lehet realitás alapja? Azért falu templom nélkül milyen már?
Annyira nem figyeltem meg csak hogy Tomi ráült vagy mellé és elbirta Diácskával együtt. A Mi kis Falnkba meg egy kakaos brios alaku sz... van ez amugy atipikus magyar kisfalu mementójára mindig van valami szobor ami köré lehet gyülekezni.
amira_daa 2019 ápr. 13. - 20:14:19
(2642/18024)
Az oké hogy megmutatták hogy mit dolgozik Nándi de okosabban is tehették volna, ez nem olyan téma hogy utána letelefonálom Mónikának. tuti elő tudnak huzni egy rosszakarót.

Jó volt a rész meg amit mutatni akart az RTL vele, de picit máshogy okosabb lett volna.
amira_daa 2019 ápr. 13. - 20:12:14
(2641/18024)
ténlyeg és akkor nem lesz Gál szerinted
Szappanos Gál Polli Marietta nem lehet ? vagy Szappanos Pamela?

Fiunál a Rómeo jo lehet vagy Szappanos Jaguár? na ? :D kettőt egy csapásra :D Szappanos Gál Jaguár
és Krisztofer? muszály ötletelni hátha megfogant már a gyerek :D
4/10
luci87 2019 ápr. 13. - 20:00:01 4/10 Előzmény amira_daa
(2639/18024)
De most nem ertem.Monika kerte,hogy ne mondja el az igazat.....akkor most Nandi ezt a sztorit csak kitalalta,hogy megnyugodjon Tamas??
amira_daa 2019 ápr. 13. - 19:56:59
(2638/18024)
amugy ez az emlékmű ez micsoda? vagy mit jelképez? nem lehetne Renátoéknak elvinni méhtelepre mikor gyűjtés van? :D
amira_daa 2019 ápr. 13. - 19:51:32
(2637/18024)
Ez az egész titkos ügynök dolog annyira erőltetett nem lehetett volna lelkizés nélkül a jelenet és mindenki azt godnolja amit akar. Szerintem elég baromság votl elmondani Tominak hogy mi van ha nem jön rá akkor ez van. Jó kis szarba sodorta most Nándi Mónit.
amira_daa 2019 ápr. 13. - 19:48:40 Előzmény guess.who
(2636/18024)
ez milyen jó ötlet adjunk nevet Kata gyerekének vagy Stefiének :D
Itt vannak verziok Katának ugy se tud dönteni :D
tuti Gál Szappanos Vanessa-Mariette lesz vagy Lendvai Szappanos Anna na? :D

Fiúnál Gál Szappanos Flórián ( jó tudom cigányos a keresztnév de hát na ) vagy pedig Gál Szappanos Mihály Dániel-Flórián
:D
de ha Reni lenne a kersztapa akkor Szappanos Gál Flórián Rómeó János Pál legyen. :D

RTL remélem hogy olvassátok az ötletem. :D Köszi :D amugy :d


Stefi tuti Gál Juliát adna. Az olyan jol hangzik vagy Gál Dániel József. Stefi hagyományos név-párti. szerintem és Stefi már tudja a ruha szinét méretét.
Szerintem még elég nyitott hogy végül ki hol találja meg a párját ebben a felállásban.

DE amit én godnlok Stefi és Daninak vége, felesleges erőltetni Stefi jó nő keressen jo pasit pesten.
Kata és Dani gáz bár szerintem ott fog kikötni mellette. Kata és Robi már lejárt Kata még Fazekassal jo lehetne de szerintem ez szakmai marad. Vagy egy uj pasi de azt már mi sem akarhatjuk.
amira_daa 2019 ápr. 13. - 19:38:18 Előzmény guess.who
(2635/18024)
2773. Jó pasi-e Dani? huha hát nálam mikor olvastam azt a bizonyos cikket amiben lenyilatkozta a szinész hogy ő josol és varázsol hát azért nem lett szimpatikusabb. hogy ne varázsoljon a boszorkány anyukájával béka királylánnyá igy mondjuk azt hogy nem az esetem. Nincsen humora, semmi férfiasság nincsen benne és nem nőtt még fel. Nekem nem szimpatikus a karaktere. A horvát verzioban a Robihoz ( hasonlo srác játszotta Dani karakterét és nagyon kedves volt és állandoan mászkált meg tevékenykedett. Lehet hogy van akinek ő a favorit a kedvenc nekem nem.

Nálam aki bejön stilusilag mert jo a karakter FAzekas doki, Józsi, Reni-Romeo, Szláven és Nándi.

Bár a karakter elég beteg volt de Bereczki karaktere is jo volt nekem. Lali tul cuki volt.

Örökbefogadás ott azért volt mert akartak gyereket de a két évad első évadában nem jött össze és azt hitték hogy nem lehet gyerekük. Kata amugy semmire nem akar koncentrálni szerintem figyelemzavaros is a karakter meg a szinésznő is. Meg a fejét elég tikkesen rázgálja is az sem jo.

Kata nem tudja mit akar aki nem nőtt fel azzal nincsen mit tenni. AMugy fura de Kata karakteréből is lehet tanulni hogyha nem nő fel akkor mennyi embernek önkéntelenül is keresztbe tesz vagy saját magának. Attól nem nő fel hogy szül egy gyereket és jó anya sem lesz, (Én amugy kék cipőfüző párti vagyok amugy, a párom zöld cipőfüző párti volt aztán döntött a bolt végül zöld lett, de a kakastaréjban egyet értettünk a fiunknál :D )


Abban igazad van hogy Stefi várni fog az alkalomra, és ha ugy jár mint az anyukája meg is ismételheti az egyedül gyerek nevelést. Szerntem hülye volt Stefi hogy nem várt egy picit, bár igy is elég jo pozicioban van még szart kavarni.

amira_daa 2019 ápr. 13. - 19:20:31 Előzmény luci87
(2634/18024)
Schmied Zoli szimpatikusabb sokkal :D Élőben is :D
amira_daa 2019 ápr. 13. - 19:19:58 Előzmény temi3
(2633/18024)
"Kata maga sem tudja, mit akar, azért ilyen határozatlan. Már rég meg kellett volna mondania Robinak, hogy van más. Ne akarjon mindenkivel "jókislány" lenni, ez nem megy.
Igaz, hogy a háborúban és a szerelemben minden megengedett, de az aljasság, az aljasság. Stefitől."

Kata nem tudja merre az előre már többször kifejtettem itt Kata véleményemet, igaz én ezen átmentem már jo régen igy saját tapasztalatbol tudom, hogy a tiszta beszéd mindig jobb. Igen a "jókislány" szerepnek mindig van ára. Stefi szerintem még a lefeküdtek Danival dumát és a kamu terhességet tuti bedobja. Ez igy első blikkre. de joó amit irtál.
offtopic
amira_daa 2019 ápr. 13. - 19:17:16
(2632/18024)
2774. irjak még egy-két segitő infot. :D tetoválások száma például? :D
amira_daa 2019 ápr. 13. - 19:16:02 Előzmény Rojita
(2631/18024)
Wow köszi ez tök jó kép. Amugy Tomi kiférfiasodik ez tetszik amugy, de várhato volt hogy a betegség és egyéb dolgok miatt ő felnő végül. Már csak Katával történhetne valami :D

amira_daa 2019 ápr. 13. - 19:14:26 Előzmény napraforgó
(2630/18024)
2772.-re ha Kata terhes lenne az tuti hogy nagyon nagy káoszt okozna, igy nem hiszem hogy Steffi elmenekülne első körben.

2816, imádom hogy ezzel az évszámokkal manipulálsz de jol számoltál szerintem is illetve belső harcokbol lehet hogy van amit mi sem tudunk, és ahhoz is számolhattad volna Szlávent de végre valami vezérvonalat találtál az életkorokat illetően.

2784-re lehet hogy Dani bátor és most akadt dolga, de a cserjésből azért kimenteni Katát, az nem volt nagy feladat. Igazi erdőt szeretnék mert mint ahogy a térképen jeleztem ott ahol forgatnak nincsen erdő.

2783-re, igen a horvát verzioban Kata agilis csaj, ott egy jo 10 kg-val nagyobb sulyu csajszi játsza és ő elbirja a karaktert nem ugrál a fiuk nyakába és elég normálisan viselkedik. a mi Katánk hát elég kislány a horvát verziohoz képest. Ott érettebb volt és Robi karaktere is határozottabban ki volt rugva.

Attól hog yKata mit akar vagy mit nem amilyen felelőtlen simán kinézem hogy bebabázodik. Amug Steffi egy éjszakát kapna Danival higgyétek el, hogy felcsináltatná magát. bár még behazudhatja hogy mikor Daninál aludt volt ez az és hogy terhes, azért azzal két három hétre ki tudja ütni Katát aki addig akár vigasztalodhat is mással pl Robi vagy Fazekas. Bár esküszöm még Renátoval is el tudnám képezelni Katát.

Józsi karaktere nagyon jol meg van irva, anya komplexosos és ezért Mónikázik, amugy meg működnek együtt. Móninak tetszik hogy tudja tanitani Józsit ( és persze hogy pénze van ) és hogy nem olyan határozott mint annó Nándi volt Szerintem jobban működik Monyi és Józsi együtt mint Kata bármelyikkel is. Szerintem ők maradhatnak is együtt meg ez jo sok konfliktust is tud generálni. Szoval az jo alap bármire is.

7/10
Rojita 2019 ápr. 13. - 19:09:11 7/10 Előzmény amira_daa
(2629/18024)
Szálljál be! Itt a hétvége.
amira_daa 2019 ápr. 13. - 19:00:21 Előzmény Rojita
(2628/18024)
köszi a cikkeket Rojitaén is be tudok a telenovellásokkal szálni :D
4/10
napraforgó 2019 ápr. 13. - 18:23:29 4/10 Előzmény guess.who
(2626/18024)
Apropó ellenőr. Pár résszel korábban Anikó kapott egy levelet, amelyben hivatalosan értesítették, hogy hamarosan ellenőrzést fog kapni. Ehhez képest pár napra rá odaengedte Diát fodrászkodni.
Ezt a szálat is elejtették, nincs folytatása.