amira_daa 2019 ápr. 12. - 12:05:56
(2544/18024)
-Margitkám kérsz 10 kg tőkemájat? kérdi Lujzi
-nem , én kaviárt szeretnék, , Kristofkám van egy kis Kaviárod tudod amilyet a multkor ettünk abból kápráztatttuk el a kárásziakatis. :D
amira_daa 2019 ápr. 12. - 12:04:34
(2543/18024)
vagy ha valaki korházba kerülne komolyabban az is kiesés elvileg
offtopic
amira_daa 2019 ápr. 12. - 12:03:31 Előzmény janderka
(2542/18024)
mivel hetero hapsi vagy ha jol értelmezem egyébiránt, hetero nő lennél másik nemhez vonzodo lennél lenne egy jo kis botoxolt 12-16-os karikás popsim a számodra :D

amugy a besorolás elég szemét dolog mert elvileg ha gyilkosság történik és nyomokban megmutatod. az már 12 és akkor egy csepp vér sem folyt.
1/10
janderka 2019 ápr. 12. - 10:47:37 1/10
(2541/18024)
OFF
Egyébként ez a korhatár besorolás iszonyú szánalmas már, mert miközben prűden nem tesznek be egyetlen kivillanó cicit vagy farpofát sem a sorozatba - mondván ott a sarokban a 12-es karika -, addig pl a vörös rém simán elrabolhat gyereket-felnőttet, apát-anyát-miegyéb, a polgármester meg terjeszthet könnyűdrogot a maffiával. De egy mell, vagy egy segg már nem fér bele a struktúrába... Nem beszélve arról, hogy a sorozat előtti és utáni ajánlókban karikázás nélkül ömlik a képernyőről a vér és a szenny...
ON
amira_daa 2019 ápr. 12. - 10:47:04 Előzmény janderka
(2540/18024)
Jaj de szeretnéd ezt az erotikát TE :D az már 12 plusz karikás.
Ez hogy komédia hát izé azért nem hinném de Stefivel jobb vigyázni mint ahogy Zolikával is kellett volna.

Gyüttmentek gyüttmentek kérlek mert ha RTLék beleirják irják helyesen magyarul na :D hol a folytatása a mellékszálnak ? :D
1/10
janderka 2019 ápr. 12. - 10:36:07 1/10 Előzmény amira_daa
(2539/18024)
Na de amira, akarsz te tényleg ebből a családi komédiaként induló sorozatból egy negyedik Keresztapát? Ha csuhi-puhi kell, arra ott az Alvilág. Ez meg maradjon meg inkább annak, aminek lennie kéne. Helyiek és jöttmentek ádász örökségharcát vicces formában bemutató családi komédiának - némi pikáns erotikával fűszerezve.
amira_daa 2019 ápr. 12. - 10:30:41 Előzmény janderka
(2538/18024)
Ja Dombit a népnek azt hittem valami x faktoros bevállalja :D de hát nem akkor nem :D
amira_daa 2019 ápr. 12. - 10:22:32 Előzmény guess.who
(2537/18024)
Én irtam hogy Stefi ki tudja ütni Katát,
pedig ki tudja ütni agy probálkozhat.

pl megmérgezi, ( köszönjük Vali anyu sütijét) vagy Danival kompromittálo képet csinál, vagy felgyujtja a házukat, vagy valami durvát.

én Stefiből azt a dühöt látom, hogy ő gyerekes-félkamasz énje Danit akarja azt nem fogja hagyni annyiban hogy elmegy és majd megoldja hanem szépen játszmázni fog. Stefi Szappanos ne feledjétek és még bejöhet olyan szereplő
EZÉRT IRTAM RTL-NEK NAGY BETÜKKEL PL BERSTEINER NAGYI ÉS JULCSIKA MEG PETIKE AMIBŐL pl Petike összejön Stefivel és a a srác hiába meleg olyan kavarást csinál hogy csak na. Ne feledjétek Stefi örököl bármi történik ha még lebörtözik valami miatt akkor is neki mindegy. neki Dani kell azért meg bármit.

Szoval azt mondom ha Stefi kiszámolja hogy mennyi gyogyszerrel kell katát egy "hugi nővér " talin megmérgezni ugy kiüti mint a szél. Szoval Stefi egy fel nem robbant bomba, szerintem ez a kezdet amit most csinál.

amira_daa 2019 ápr. 12. - 10:16:46 Előzmény napraforgó
(2536/18024)
Nándi apu szerintem tekeske lehet, vagy elháritásos különben nem tudna nagyon lépni. vagy ex kommandos amit meg nem mindig kell tudni a családnak is

látod látod mégse volt szexelsé miattad hogy ennyire lecseszted rtl-éket azonnal felvettek két jelenetet hogy nem aludtak együtt.

Marosi nem akar kiskaput kitalálni mert szerintem ő is hajt az örökségre, saját megérzés,

Amugy nagyon lázadoznak ( beleolvastam tegnap utközben ) a DÖ face forumba és nagyon unják ezt a sokszöget itt a négy szereplő között igy muszály az rtlnek változtatnia mert igy tényleg ahogy lenyomták elgé gáz volt.
amira_daa 2019 ápr. 12. - 10:13:43 Előzmény guess.who
(2535/18024)
Az orvosi központot én sufni tuningnak hivnám igazábol.
Ami megkülönbözteti Kata által tévelygő hapsikat Danit és robit pl REnátotol hogy REnátó FÉRFI IGAZI FÉRFI DOLGOZIK És ez nem szakmátol vagy szakmunka miatt mondom, hanem mert férfi karakter.

Amugy Józsi is ilyen ő is dolgozik ő is férfias karakter. De Dani és Robi még nem nőttek fel nem lehetnek férfiak sem, ezt gondolom.

Kata két fel nem nőtt karakter között nem fog tudni feljebb menni és még abban a mokuskerékben van.
Katán lenne tippem mi segitene egy kiados dug... kivül. :D

De nem segitek az iroknak.

Vannak olyan apák pl Tibi hogy a lányuk járt 4 évig valakivel és eleve illene már elvennie feleségül vanna ilyen apák egyrészről. Másrészről derogálna neki ha lovászfiu lenne aveje , sogoraMisi ( bár van rá elég nagy esély ) Mert ő orvost akar,
a horvát verzioban

Kata Dani karakterével lesz egy pár és lesz közös gyerekük kettő is.



Kata nem nőtt fel ha felnőtt volna találna megoldást hogy ne eg yévet üljön ökörfalván vagy dolgozna ott.
Az egészségközpont egy vicc. ugy ahogy van.
guess.who 2019 ápr. 12. - 09:37:33 Előzmény napraforgó
(2534/18024)
Gondolom, Nándi nem véletlenül adott golyóálló mellényt Tomikának – és vett fel egy másikat ő maga is...
guess.who 2019 ápr. 12. - 09:36:40 Előzmény napraforgó
(2533/18024)
Bocsánat, igazad van, én tévedtem kétszer: egyrészt 12 órás szabályt akartam írni (meg 8 órás munkaidőt, csak túl gyorsan gépeltem és összecsúszott), másrészt valóban én értettem félre a múltkori videoüzenetet, mert tényleg nincs eltörölve ez a szabály. Talán álmos voltam és nem figyeltem oda, mikor ez ment. :)
Viszont a hozzászólásom másik felét fenntartom: ha Kata végre valóban értelmes munkát végezne (nem csak azt a heti pár perces "egészségközpontos" bohóckodást), le tudna nyugodni és higgadtabban, felelősségteljesebben viselkedhetne, nem ugrándozna pasiról-pasira. :) Mert most leginkább az látszik, hogy iszonyatosan unatkozik, nem tud mit kezdeni az idejével, ezért állandóan kombinál, megsértődik és csapong ide-oda, nem képes kitartani senki mellett pár napnál tovább.

Tibi: lehet, hogy az ő keze is piszkos lesz néha, de a lényeg éppen az, hogy az ő saját társadalmi státuszánál (pesti taxis vállalkozó) magasabb polcon levő embert akar a lányának, és ezáltal úgy érezheti, hogy a lányán keresztül ő maga is magasabbra emelkedik. Elvégre egy ORVOS APÓSA lenne, az meg már valami! :)

Nekem Reni továbbra is tetszik: szájhősködik folyamatosan, meg beszólogat mindenkinek, de amikor Józsi hívta, egy szóra ment és megcsinált mindent, annak ellenére, hogy akár bele is bukhatott volna, ha kicsit komolyabbak a rablók. Az előzetes alapján pedig most is a falusiak élére áll a Vörössel szemben. Talán éppen az van meg benne, ami a sok másik állandó szereplőből hiányzik: az, hogy TESZ is valamit (Szláven is hasonló karakter), nem csak úgy unottan elvan magának. :)
amira_daa 2019 ápr. 12. - 09:24:51
(2532/18024)
Ki van irva a 81. rész igy megyünk tovább. :D éljen éljen és éljen.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 12. - 09:23:40 4/10
(2531/18024)
Az összefoglalóból kimaradt, hogy amikor Zoli vezetés közben benyúlt a kesztyűtartóba egy rágóért, ott egy pisztoly is volt. és tudjuk a régi színházi szabályt, ha a szinpadon fegyver van, az előbb-utóbb elsül.
Én arra számítok, lesz itt még tűzpárbaj, feltehetőleg épp Dia kiszabadítása kapcsán. A mai rész is izgi lesz.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 12. - 09:01:27 4/10 Előzmény guess.who
(2530/18024)
Ebben lehet valami, Tibi talán valóban egy "fehérgalléros" úrifiút akar a lánya mellé, nem egy olyan valakit, a két keze munkájával szerzi a megélhetését.
Bár akkor saját magát is meg kéne vetnie, mert egy sofőr keze is piszkos lesz néha - pl. kereket kell cserélnie, vagy gyertyát, vagy bármit, ha útközben lerobban valahol.
-----
A Vörös tényleg pszichopata, gyakorlatilag fogva tartotta Pannát, elrabolta a kislányát, most meg Diát. Azt hittem Kristófot akarja, csak ő időben kiugrott az ablakon és elfutott. Így maradt a Dia túsznak. Zoli szerintem nem tudja, hogy Szláven gyengéd érzelmekkel viseltetik irányában, ő csak jobb híján vitte el őt. Kell neki valaki, akivel zsarolhatja Kristófot. Azt látta, hogy ők ketten jóban vannak.
Na de Jön majd Szláven a szerb kopaszokkal és kiszabadítja. Remélem. Vagy Nándi apu, aki szintén kemény fiúnak látszik.....
4/10
napraforgó 2019 ápr. 12. - 08:48:53 4/10 Előzmény guess.who
(2529/18024)
Soha nem volt 8 órás szabály, mindig 12 volt és az most is annyi van.
Kata azért nem tud elmenni 8 órás munkaidőben doktorkodni, legalábbis kórházba, mert bizony az orvosi pályán vannak 24 órás ügyeletek szép számmal .Úgyhogy hiába van Kárásziban kórház, ő az ügyeletek miatt nem tud ott állást vállalni.
-------------
Azon gondolkodom, hogy mi van, ha Diát nem tudják rögvest kiszabadítani, Tamáska nem csúszik-e ki a 12 órás szabály alól, ha nem megy időben vissza? Vagy megint kap felmentést Marositól?
-----------
Már korábban mondtam én, hogy ilyen vis maiorokra is fel kellett volna készülni. Emberrablás, gyrekrablás - mindkettő a Vörös műve, Tibi infarktusa, őrizetbe vétele, na ezek mind olyan körülmények, amikor nem az az örökösjelölt akaratától függ, hogy nem tudja betartani a 12 órás szabályt. lehet, hogy erre eredetileg nem gondoltak, de Marosi találhatna rá valami kiskaput....
4/10
napraforgó 2019 ápr. 12. - 08:36:56 4/10 Előzmény Lambada
(2528/18024)
Dombóvári István stand up komédiás humorista, nem véletlenül ökörködött a képernyőn. Az ő beceneve a Dombi, nevének lerövidítése.
5/10
Lambada 2019 ápr. 12. - 08:33:00 5/10 Előzmény janderka
(2527/18024)
Ki az a Dombi? Nekem semmit nem mond ez a név, nem is hangzott el az adásban. Csak egy felvételt mutattak, amelyen valaki ökörködött.
1/10
janderka 2019 ápr. 12. - 07:51:38 1/10 Előzmény napraforgó
(2526/18024)
Abban lehet Tibi számára különbség a két diplomás Kata-lovag között, hogy az egyikük stabil fővárosi, és jólfizető(nek tűnő) (magán) orvosi munkát végez, a másikuk viszont egy erdőmérnöki diplomája ellenére máig az identitasát kereső, folyton mozgolódó vidéki/vidékhez vonzódó lovarda tulajdonos - ami ha nem megy, akkor elég rossz megélhetést ad. Ha pedig megy is, akkor sem egy fehérgalléros pesti álommeló. Bár egy ilyen legalja taxistól, mint Tibi, tényleg elég fura ez a rangsorolgatás.
guess.who 2019 ápr. 12. - 07:42:39 Előzmény janderka
(2525/18024)
Ne számolgass, mert belezavarodsz. Az életkorok és az évszámok szerintem még egy alkalommal sem stimmeltek ebben a sorozatban. ;)