svejci 2019 ápr. 11. - 11:21:05
(2464/18024)
Jó példa rá Németkér.

Na! Honnét tudod, ismered? :)
svejci 2019 ápr. 11. - 11:16:54 Előzmény napraforgó
(2463/18024)
a sorkatonasági szolgálat és ő vagy nem vonult be, vagy megszökött.

Valami nem stimmel Szlávennel....
Emlékeztek, amikor a rendőrök lejöttem nyomozni Tibiékhez, Misiékhez, a postára...., úgy menekült, esett kelt a biciklijével...
Viszont, amikor a Dani házában a kopaszokkal szerbül beszélt, akkor, szerintem, azt mondta, hogy ő volt a parancsnokuk.... (én így emlékszem...)
Szóval, érdekes....
amira_daa 2019 ápr. 11. - 11:03:03 Előzmény stutamad
(2462/18024)
benne van a pakliban de az a szál elég zavaros, mert az öreg hazudhatott is és lehet hog ynem ismerik a nőt.
amira_daa 2019 ápr. 11. - 11:00:25
(2461/18024)
Az Robi lakása, Robi szerintem alapvetően jo parti, lakása volt neki orvosnak tanult, egy jómódu család fia aki tanult, jobb partinak tünik Tibinek mint Danika és a lovas sztorija, ráaádásul Tibi nem szereti se Zsókát se Misit ( pedig szerintem Misi jofej nagyon én birom hogy ilyen szerencsétlen. )

és Tibinek nem derogál hogy a lánya lovásszal van együtt Azért irtam hogy Stefi sem fog nyugodtam aludni, hidd el, Tibike be fog ott még rendesen kavarni.
5/10
stutamad 2019 ápr. 11. - 10:59:52 5/10
(2460/18024)
az nem lehet hogy az ügyvéd az özvegy? :D
amira_daa 2019 ápr. 11. - 10:57:53
(2459/18024)
igen másabb hogy egy falu tud tök jo közeg is lenni hogy elbujjon valaki. Csinálják ezt ugye többen. A nagyim falujában lakik pl egy elég hires szinész és olyan jol elvan ő a rajongok elől "bujt el" tök jol elvan,
amira_daa 2019 ápr. 11. - 10:35:16 Előzmény napraforgó
(2458/18024)
Nem az lenne a baja, hogy összeköltöztek, hanem hogy LOVÁSZ a fiú ő orvost akar a lányának, mind a kettőnek, igy szeirnetm Stefi is ezért csinált nagy hülyeséget, mert az apja TIBI APU ( MUHAHAHHAHAHA) szoval nyugi Stefit nem fogja hagyni hogy Danival is kavarjon ebből ugyis az a lesz a vége, hogy apuka bekavar. igy szerintem Steffi hülyeséget cisnált . állhatott volna bosszut de nem.


Szerintem hiába tudja hogy Danit akarja az apja be fog kavarni és ez szerintem rosszabb lesz mint gondolná, Kata nem tudja mit akar Polli Robit akarja. Robi még vissza tud Pollihoz táncolni. Dani m eg szerintem szivni fog főleg ha az aposjelölt mindkét lányé ugye Tibike kavarni fog. Viszont ez a szerepkör hogy kavar Tibi ez tetszik. De tény hogy kb bölcsis babás kislánynak hiszi a lányát.

Ennyire tiszteli is. azaz ovisként.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 11. - 09:30:21 4/10 Előzmény janderka
(2457/18024)
Hátha nemzetközi körözést adtak ki ellene és fél, hogy kiadják....
4/10
napraforgó 2019 ápr. 11. - 09:29:11 4/10 Előzmény amira_daa
(2456/18024)

"TEHÁT KATA nem nőtt fel nem érzi hogy felelősséget kéne vállalnia, hogy mit akar. valljuk be ilyen amikor mi 10-15 évesek vagyunk van hogy több pasi jön be és még vacilálunk de Kata a viselkedésével és ezekkel a hülye helyzetetekkel maga generálja hogy a karaktere egy béna pi...."

Esküszöm, én is erre gondoltam. Kata nem úgy viselkedik, ahogy egy 25 éves nő, aki már 4 éve együtt is élt egy férfival, Robival, meg felnőttként rezidenskedett egy kórházban, hanem úgy, mint aki 15, aki nem nőtt még ki a kamaszkorból. Hát hogy felnőttből hogy fejlődött vissza kis kamaszlánnyá hirtelen?
Hát micsoda dolog az, hogy még most is az apja irányítja, aki viszont 10 évesnek látja, aki szeret babázni!
És Tibi is érthetetlen, soha nem volt kifogása az ellen, hogy a lánya együtt éljen Robival, de most meg dúl-fúl, mint a bika, mert a lány 2 napja elköltözött egy másik férfihoz. Megy, hogy hazahozza, mintha a lánya 15 éves kis pisis lenne.
Zavaros!
amira_daa 2019 ápr. 11. - 09:20:10 Előzmény janderka
(2455/18024)
kérjél már részesedést és rajta lenne a biotejen meg a bio smoothien hogy "Janderka bio lé " :D na????
1/10
janderka 2019 ápr. 11. - 09:17:21 1/10 Előzmény guess.who
(2454/18024)
"Arról nem is szólva, hogy a két debil a faluszépítésből eddig valahogy nem sokat mutatott. :)"

Sajnos ez egy teljességgel ki nem aknázott lehetőség volt. De most, hogy megy a lecsóba a sorozat, jó ideig nem is lesz kiaknázva...
1/10
janderka 2019 ápr. 11. - 09:08:18 1/10 Előzmény napraforgó
(2453/18024)
Na jó, de ezt itthon ki nem tojja le, hogy titkolnia kelljen? Úgy hülyeség az egész, ahogy van. Az elején beleírták (tuggyafene, lehet hogy az eredetiben is volt ilyen karakter, csak öregebbe) és rajtuk maradt ez a baromság.

Egyébként figyelitek, hogy Kristóf bővíteni akarja a kisbolt kínálatát? Na, a végén még rááll az általam is preferált biocuccokra, és meggazdagszik belőle :)))
A masszázs is bejött a képbe - igaz, nem Máónika csinálja még...
guess.who 2019 ápr. 11. - 09:07:32 Előzmény amira_daa
(2452/18024)
Ez igaz, most nagyon jó volt Fazekas doktor beugrása, végre nem csak a flegmázás ment, hanem jól elhelyezett visszaszólásai, amikkel pontosan vezette Katát. Mintha igazi agyturkász lett volna. :)
guess.who 2019 ápr. 11. - 09:05:33 Előzmény napraforgó
(2451/18024)
Nem is tudom, folyamatosan az megy, hogy gyakorlatilag mindegyik szereplő a telefonját nyomkodja (még Jolikának is van és éjjelre sem kapcsolja ki! :) ), de valahogy mindig olyankor "nem veszi fel", meg "elérhetetlen" a szereplő, amikor egy telefonhívással tisztázni lehetne valami műkonfliktus miatti félreértést. Az a baj, hogy ha mindenre ezt a rafinált megoldást adják a sorozat írói, igen hamar ki fog üresedni a sztori.

Meg úgy általánosságban az a baj, hogy kétdimenziós, üres papírlapok csak a szereplők, és jóformán bárkinek a komplett személyiségét le lehet írni egyetlen szóval, amit 70 rész óta folyamatosan csinál: Mónika, Zsóka és Vali intrikus, Kata debil, Tibi bunkó, Sanyi és Misi ostoba, Kristóf naiv (bár néha nem) stb... Talán Szláven az, akiben ennél több van: a félénk szívtipró, a postás munkagép és a kommandós vagány egyetlen testben. :)

Azt viszont sajnálom, hogy Anikót mindig csak pult mögött mutatják, mert egy-két alkalommal látszott, hogy veszett csinos. :) Sanyi meg már hetek óta rá se néz, pedig előtte örökké járt a padlásra, sőt: úgy rémlik, volt Dia fodrászkodásának elején arról is szó, hogy odaköltözik Anikóhoz, hogy Diácska elférjen.
Egy ideig szórakoztató Hajdú Steve debil ostoba szerepe, jól el tudja játszani és még a hanghordozása is passzol ehhez – de emberkínzás csak ebbe az egy profilba belekényszeríteni. Megmutathatná végre, hogy okos, ügyes, jókezű ezermester (aki nem egy ócska rádióvevőből fabrikál műsorszóró állomást :) ), esetleg a katasztrófa megvédésén és Lali pofozgatásán túl másban is szakember... Arról nem is szólva, hogy a két debil a faluszépítésből eddig valahogy nem sokat mutatott. :)
amira_daa 2019 ápr. 11. - 09:02:44
(2450/18024)
a 79. részben Mónika el fog tünni végre valami izgalom :D lesz nyomozás is.

NA de a fő téma KATA

köszönöm hogy végre van Fazekas aki elmondja azt amit ÉN IS SZOKTAM ITT IRKÁLNI SZOROL SZORA, KÖSZI RTL OLVASSÁTOK AMIT IROK.

TEHÁT KATA nem nőtt fel nem érzi hogy felelősséget kéne vállalnia, hogy mit akar. valljuk be ilyen amikor mi 10-15 évesek vagyunk van hogy több pasi jön be és még vacilálunk de Kata a viselkedésével és ezekkel a hülye helyzetetekkel maga generálja hogy a karaktere egy béna pi....

Ha nem birja felfogni hogy azzal hogy leviszi Robit ökörfalvára azzal azt éri el hogy aaz apja ujra kavar, hogy ujra variálnak és igy tovább.
Amugy ÉN AZT SZERETNÉM KÉRNI AZ IROKTOL HOGY KICSIT EZT A KATA RINGLISPIRT ÁLLITSÁK MÁR MEG LEGYENEK OLY SZIVESEK. EGY KICSIT KATA LEGYEN EGYEDÜL GONDOLJA MÁR ÁT MIT CSINÁL.
MEG TI IS KEDVES IROK HOGYHA ORVOS IGY HOGY TUD TANÁCSOT ADNI BÁRMIBEN IS HA Ő NEM TUD LEÁLLNI ÉS LEGALÁBB 1 HÉTIG SZINGLI LENNI ÉS ÁTGONDOLNI HOGY MIT akar, jó lenne nekünk nézőknek is.
guess.who 2019 ápr. 11. - 08:54:13 Előzmény janderka
(2449/18024)
Az évszámok és életkorok sok helyen nem stimmelnek, ezen már meg sem akadok. :)
4/10
napraforgó 2019 ápr. 11. - 08:49:47 4/10 Előzmény janderka
(2448/18024)
A délszláv háború 1991-95 között volt. Vagyis 24 éve véget ért. Sokkal valószínűbb az a szál, hogy katonaszökevény. Talán ott még tart, vagy 10 éve még tartott a sorkatonasági szolgálat és ő vagy nem vonult be, vagy megszökött.
1/10
janderka 2019 ápr. 11. - 08:47:00 1/10 Előzmény amira_daa
(2447/18024)
Ez is lehet simán.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 11. - 08:46:01 4/10 Előzmény guess.who
(2446/18024)
Na igen, igazad van. Kata azt mondja Daninak a nyakába csimpaszkodva, hogy ilyet még soha nem érzett, sem más pasi, se Robi mellett.
Most meg újra hazaviszi Robit? Miért? nem volt képes határozottan rászólni, hogy szálljon ki az autójából, mert köztük ígyis-úgyis vége. Ő meg menjen haza Pollihoz és tisztázzák, ki mit akar a másiktól. Vagy mondta volna, hogy neki ezt még át kell gondolnia, de nélküle. Tapodtat sem viszi sehová. És nem indul el, amíg a férfi ki nem száll.
De tényleg miért nem tudta sem felvenni a telefonját, amikor Dani hívta, sem az autóban oda, vagy visssza. Jó, nem vagyok a híve a vezetés közbeni telefonálásnak, de egy rövid hívásra, akár félreállva csak szakíthatott volna időt.
Mondjuk Dani sem a hűség mintaképe, hogy Kata eltűnt napközben, ő meg még aznap összefekszik a régi babájával.
Kata rúgja ki mindkét pasit, ne vacilláljon!
Egyik hazug, hűtlen, a másik csak hűtlen, de tényleg, egyik sem az igazi! Hogy egy pasi sem birja ki pár napig nő nélkül???? Dani miért nem tudott addig várni, míg kiderült hová lett a szerelme. Akármi is történhetett vele, baleset, vagy bármi, de Dani már fél nap után a húgával hetyeg.
De Kata is döntésképtelen, nyilván neki is tetszik, hogy mindkét férfi odavan érte, közben meg szenved, de nagyon.
amira_daa 2019 ápr. 11. - 08:35:55 Előzmény janderka
(2445/18024)
amugy lehet hogy csak a kettes metron bliccelt ( az ottanin) és azért keresik és felruházodott a büntetés és amiatt kéne ülnie. reméljük.

Bár én azt godnolom hogy Szláven butaságot cisnált, egy ügyvédnőnek kiadni a titkát hogy keresik őt és hogy liyen miatt, elég bátor huzás volt tőle ez még visszaüthet főleg ha tényeg valami szaftosabba került bele.