4/10
napraforgó 2019 ápr. 09. - 13:21:50 4/10 Előzmény amira_daa
(2364/18024)
Ez még igaz is lehet, mert tényleg leszarták Kálmánt, Kata volt nála utoljára, 4 éve.
De ezt a nőt is csak 3 héttel a halála előtt vette el, azért nehogy már ő dirigáljon a többieknek!. Mert ha tudtak volna róla, hogy az apjuknak élettársa van, csak odafigyeltek volna. No és ezt a falu előtt sem lehetett volna eltitkolni!
Arról Lujzika és Margit, na meg Zsóka biztos tudott volna!
Na nekem ez sok, én nem tudom ezt elhinni, akkor már tényleg elmegy a sorozat irreálisba.

Én mindig úgy gondoltam,az elejétől,hogy Kálmán össze akarta hozni a gyerekeit, unokáit, nem még jobban szétzilálni a családját.
Egy ilyen özvegy, aki mindenkit szétszed, szétbarmol... na ilyet inkább ne is vegyen el az öreg.
Mónikát, Valit, a fiúkat tönkretenni, jajj inkább ne.
amira_daa 2019 ápr. 09. - 13:16:35 Előzmény napraforgó
(2363/18024)
a herbált az olyanhelyen tudod teriteni ahol van rá kereslet bárban vagy melegbárban, innen jött az ötlet.
meg attol is függ hogy hol van ökörapáti ha a határmentén van ugye a 120 km felfelé is lehet akkor szlovák magyar határon is telitheti de én osztrák magyar határt saccolom vagy a környékét.

amugy meleg szál azért kell mert ez igy kerek, meg divatos meg nem kell állást foglalni mellette csak megmutatni hogy Besteiner nagyi unokája meleg ráadásul ez Fazekasnak is adna melot megvizsgálnák a melegségét hogy érzi magát hogy viselkedik stb stb stb
amira_daa 2019 ápr. 09. - 13:09:11 Előzmény napraforgó
(2362/18024)
özvegy? hát Mónit zsigerből utálja természetesen azért jön két unokával hogy megvédjék a sok Szappanostol. Legyen ápolt intelligens minimum jogász vagy valami fejes és ezen felül jo humora legyen. Intelligensen intézze az örökösöket és lakoltassa ki őket. dozeroltassa le a házat Szeresse a zenét ezért hallgassa is. Legyen takaritásmániás azaz szoljon r ávalira. ezen felül emlékeztesse az örökösöket hogy leszarták Kálmánt. és hogy Ő CSAK AŐ VOLT MELLETTE.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 09. - 13:07:58 4/10 Előzmény amira_daa
(2361/18024)
Miért akarsz te ebbe a sorozatba mindenáron meleg szálat belevinni? Transzvesztita klubot, meg ilyesmit? Nekem pont elég ez a drogos szál, ami még mindig nyitva van. Még melegeket is nézegetni kelljen? jajj ne!

Már annyit törtem a fejem, hogy Attila hol adta el a herbált? Valahogy nem hiszem, hogy Ökörapátiban olyan nagy kereslet lenne rá.... De akkor hol terítette? Vagy a kopaszok csinálták neki?
4/10
napraforgó 2019 ápr. 09. - 12:59:53 4/10 Előzmény svejci
(2360/18024)
Zolika tényleg ramatyabbulnéz ki, de azért annyira nem kell sajnálni. A pénzt bedobta egy csomagmegőrzőbe, vagyis tényleg ő nyelte le. Majd rájönnek Viliék és számon kérik tőle. Fog ő még úszni a Dunában....
4/10
napraforgó 2019 ápr. 09. - 12:53:17 4/10
(2359/18024)
Remélem, hogy a folytatásban Vali tényleg kizavarja Tibit ásni, vagy kapálni.Hasonlóképp Zsóka a Misit. Vices lenne, ha két egymás melletti kertben kapirgálnának. Zsóka eddig is terrorizálta az urát, de most Vali is kitalálhatná, hogy nem maradhatnak el mögöttük! Elvégre ők Szappanosok! És akkor versenyezhetnének, kinek a veteményese fejlődik jobban....
Tibi ráadásul befoghatná az unokaöccsét is, annak sem ártana némi elfoglaltság.

És most jöjjön az özvegy! Vajon milyen nő lesz? Öreg, fiatal, dolgos, kivagyi?
offtopic
amira_daa 2019 ápr. 09. - 12:48:08 Előzmény janderka
(2358/18024)
de jöjjjön a nagyi leirtam hogy hivják és hogy legyen neki fiu és lány unokája és szépen a julcsa nevüt Tomika már viheti is az ágyba :D na kész legyen mostohanagyi mostohaunokákkal.
A fiu unoka meg Petike legyen meleg és vele összehozza a transzveszti bárt, vagyis az már van hiszen abbol lett pénze Kálmánnak :D

És felnőtt nézőknek Petike azaz Bersteiner Petike ugye meleg és vele volt anno Kálmánnak a biznisze innen van az örökség mert hogy máshogy lett volna tisztességesen 612 millioja. Na aztán Petike bejönne a P-is rendszámu kocsijával hozná Julcsát aki legyen mondjuk orvos mint Kata igy azért hogy legyen konkurencia harc és mozduljon rá Danira is és persze Tomikára is na? :D :D lenne itt izgalom.

és még vanak ötleteim.

Ha RTL felhasználnád az ötleteimet leköteleznél vele :D
svejci 2019 ápr. 09. - 12:47:46 Előzmény napraforgó
(2357/18024)
Hát ki hozná ide a bútorait?
Esetleg, ha Mónika kilakoltatná Pannát.....

Háát, tegnap elnéztem ezt a Zolikánkat...., elég szarul néz ki, a pénz nincs meg, a szerencsétlent is kidobta abból a lakásból....
Ebből még lehet bonyodalom Pannáék felé....
Mert ha Zoli nem tudja visszaadni, akkor lehet megint Kriftófon fogják számonkérni...., akkor neki kell majd bizonygatni, hogy ő odaadta, és Zoli a felelős....
Ha Vilianagyonhülye elfogadja ezt a választ, akkor Zolin fogja bevasalni, akkor talán kiszáll a történetből, és Pannáék is békében élhetnek...
amira_daa 2019 ápr. 09. - 12:43:12 Előzmény napraforgó
(2356/18024)
én is remélem hogy az öregasszony jön a Besteiner-Cseh Kata Mama remélem hogy igy fogják hivni :D

remélem hogy sejpitve fog beszéli magyarul ejátsza hogy milyen nagy ősmagyar és hogy Kálmán ő nélküle csak fél ember volt és hát hogy a bevétel a bárbol felében az övék :d végre ::D

Kedves RTL remélem hogy nem nehéz BESTEINER nagyi nénit irni még van egy-kettő név ötletem a többit már csak abbol a bizonyos heti ujságbol tudnám szedni de akkor eléggé keleti és déli neveket találnék ki a néninek és azt ti sem akarhatjátok.

ÉS KEDVES RTL KÖSZÖNJÜK A SZEX JELENEKETEKET A PUCÉR FELSŐTESTEKET KÖSZÖNJÜK HOGY KATA VÉGRE NEM SZÜZKÉNT VISELKEDIK KÖSZÖNJÜK HOGY KEVESEBB SMINK VAN RAJTA.

MÉG TÖBB FAZEKAST SZERETNÉK ÉS ESETLEG HA A FENTI EMLITETT NÉNI BESTEINER CSEH UNOKÁJA A VÁRJATOK CSAK legyen JULI szoval ha a Bersteiner-CSeh Julcsa jönne és szexelne Tomival lekölteleznétek :DjDe olyan istenesen varrja le Tomika. Köszi :D

Kis elégtétel lenne a mai napért ugyanis ma raktátok fel 12 orakor a részt és elég depressziv voltam egész nap. Köszönettel hű nézőtők, Amira és a két háziállata,
amugy a két teknősömet nem vihetem castingra? :D pont illene a falusi miliőbe :D
4/10
napraforgó 2019 ápr. 09. - 12:38:30 4/10 Előzmény janderka
(2355/18024)
Akárhogy is, de be lett ígérve....
1/10
janderka 2019 ápr. 09. - 12:37:30 1/10 Előzmény napraforgó
(2354/18024)
Hát fene tudjam. De szerintem teljesen felesleges behozni bárki új figurát.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 09. - 12:15:17 4/10 Előzmény janderka
(2353/18024)
Mert most szereztek róla tudomást!
Hiányoltuk, hogy nem varrták el ezt a szálat sem.
Na most lesz valami kis cirkusz. Hát ki hozná ide a bútorait?
Esetleg, ha Mónika kilakoltatná Pannát.....
1/10
janderka 2019 ápr. 09. - 11:58:06 1/10 Előzmény napraforgó
(2352/18024)
Az Özvegy? Nemár! Miert pont most akarna beköltözni? Hol volt eddig???
4/10
napraforgó 2019 ápr. 09. - 11:52:44 4/10
(2351/18024)
Én örömmel nyugtáztam, hogy sokunk kívánsága meghallgatásra került. Van sok szex és meztelenkedés, igaz csak szolídan, fehérneműben. De félpucér férfiak is bőven, nemcsak a fehérneműs lányok.
A vérszegény Katácskából vérmes hölgyike lett, lépten-nyomon letámadja Danit. Neki is jót tett ez a kis szerelem....
Robit meg leakasztották róla, hálistennek.
Tibi tahóságából visszavettek, viszont Kristóf is aktívabb lett és nem csak kártyafronton.
A "két ökör" is ügyködik rendesen, habár Ökörhang Rádió hamar levitézlett....
Fog ez menni. A második évadra már biztos lesz pár csirkeól, birkaakol, meg kecskelak is.
Remélhetőleg az elvarratlan szálakat is megoldják.
Olvasom, hogy hamarosan bútorszállítóautó jelenik meg Szappanosék házában, gondolom jön az özvegy és majd be akar költözni! Most már fúrja az oldalam a kíváncsiság, ki lesz az!
1/10
janderka 2019 ápr. 09. - 11:19:30 1/10
(2350/18024)
Én is köszi.
amira_daa 2019 ápr. 09. - 10:04:22 Előzmény napraforgó
(2349/18024)
köszi az összefoglalást most hogy végre tele van szexxel a jelenet erre nem rakja fel az rtl klub :( Mindegy legalább volt időm aludni :D meg szexelni :D
ezek szerint az iro elég kanos volt hogy megint sokat szexeltek :D

Viszont ki van irva a 78 rész ajánloja ez a husvét utáni keddi napé szoval megy tovább a sori ott már Subicz királysága fog bukni.

Majd irok ha felteszi az rtl a részeket.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 09. - 06:06:47 4/10 Előzmény luci87
(2348/18024)
Szívesen, de még nem tették fel sem az RTLMostra, sem a sorozatbarátra.
Pedig ilyenkorra már rég fenn szokott lenni. Kicsit még várni akartam, de így is le tudom írni elmlékezetből a lényegét.

Kata a belépő Dani nyakába, derekára ugrik föl, nevetnek, csókolóznak, kiderül végigszeretkezték az éjszakát, de Kata nem bánná az ismétlést. Kiderül, hogy Dani csak másfél órára ment ki az istállóhoz.
Egy másik pár, Polli és Robi is úgy ébred, hogy éjjel már háromszor, de Polli még szeretne egy negyedik numerát is. Ők is hemperegnek egy kicsit az ágyban.
Sanyi régi rádiókból, alkatrészekből összerakott egy rádióadót. Misi jön már kora reggel és üzembe helyezik az Ökörhang Rádiót, egy a kárászi helyi rádió melleti rádiófrkekvencián. Így majd nemcsak Ökörfalván, hanem a szomszédos községekben is hallható lesz. Eleinte tök érdektelen dolgokról dumálnak, vadetetőkről, meg tűzgyújtási tilalomról, de aztán Sanyi kitalálja, hogy legyen ez egy betelefonálós műsor, és akkor majd mindenki megkérdezheti azat, ami érdekli. Sőt, néha zenét is beadnak.
Vali szokás szerint egy lábasban kavargat valamit a tűzhelynél, Tibi meg szokás szerint csinálja a semmit, de azt nagyon. Közben egy régi Sokol rádiót tekerget. Valit idegesíti a zene, a hírek és minden, de Tibi váratlanul rátalál az Ökörhang rádióra, megismerik Misi és Sanyi hangját. Na onnantól már odafigyelnek.
A kocsmában a törzsvendégek is követelik Anikótól a rádiót, aki kelletlenül, de bekapcsolja. Nos, ők is rögtön meghallják az adást.
Subicznak kihozzák a masszázságyát, amit jobb híján a polgármesteri váróba helyez el. Mónika jön pár irattal, át kéne nézni, meg aláírni. De ez most Suvickot nem érdekli, ő egy masszázst szeretne. Móni közli, ő nem ért hozzá. Icuka ajánl egy asszonyt, Boriskát, akinek nagyon jó keze van, tud dögönyözni, meg köpölyözni is. Rögtön érte is küldetnek. Így megtekinthetjük Suvick kidolgozott mell és vállizmait is. Boriska jön is, köpölyöz, de a fájdalomtól Subicz ordítozik és nem fizet az asszonynak a kínzásért.
A kocsma népe is elkezd mindenféléket kívánni Sanyiéktól, van, aki zenét a feleségének, de van, aki a polgármestertől akarná számonkérni az igérvényeit, leginkább a járdát.
Icuka megint tudósít, Mónikának tetszik az adás, de a polgi feldühödik és rátelefonál valami fejesre, hogy itt Ökörapátiban egy kalózrádió működik, intézkedjen.
Stefike a mamutfenyős szobor alatt üldögél bánatosan. Jön Tamás, vígasztalni akarja. De ő boldog, mert Tamara üzent, hogy hazajön!
Kristóf Józsival dumál a kisboltban, szeretné bővíteni a választékot. Józsi szerint erre semmi szükség, de aztán belemegy, hgy Kristóf megcsinálja, de a saját felelősségére. ha bejön a nyereség 25 %-a az övé, de ha bukik, akkor övé a kár.
A két öreglány is hallja a rádiót, el is rohannak Zsókához a postára tudósítan. Zsóka elrohan Sanyihoz, épp jókor, mert egy egyenruhás rendőr és egy civilruhás nyomozó épp őket vonja felelősségre az illegális frekvencia használatért. Zsóka kiragadja a Misit és magával vonszolja. innentől már csak Sándor vegzálják. De látják, hogy elég primitív a készülék, ráadásul egy része füstölni is kezd. Így eltekintenek az őrizetbevételtől, csak megígértetik, hogy beszüntetik az illegális adást.
Zoliból is láttunk egy keveset, egy pályaudvari csomagmegőrzőben helyezte el a pénzt, pontosan 4 millió 30020ezer forintot, mert ennyi maradt a 4,5 millából. Utána Zoli fölmegy egy lakáshoz és az ott lévő fiatal férfival elég agresszívan közli, hogy még ma el kell hagyja a lakást.
4/10
luci87 2019 ápr. 09. - 05:11:10 4/10
(2347/18024)
Nem tudtam megnezni a tegnapi reszt,es ma melozok estig...Napraforgo,leirnad ,mi tortent?Koszi!!:)
7/10
Rojita 2019 ápr. 09. - 01:08:19 7/10
(2346/18024)
Azért egy volt rádióstisztnek fogalma sincs a rádiós frekvenciáról?
svejci 2019 ápr. 08. - 18:56:13
(2345/18024)
Szerintem, Szláven azért hallgatózott, hogy a dilidoki mit mondhat róla...
Én úgy emlékszem, hogy amikor diagnosztizálta, hogy milyen ember lehet, azt nem előtte, hanem a mamszi, és Kata előtt mondta...
De, abban azért volt valami, amitől fel állt a hátamon a szőr....
De, én is imádom, jól is adja elő, de kíváncsi leszek, mi fog kiderülni róla...
Diácskának meg drukkolok, hogy jöjjenek csak össze..
Az még jobban felkavarja az állóvizet...