guess.who 2019 ápr. 15. - 07:50:28 Előzmény amira_daa
(2750/18030)
"multkor is szinte napokra rá kaptunk választ. "
Ez egyébként azért nem lehet így, mert pl. a mostani "szabadítós" jelenetet is márciusban forgatták: Szláven a FB-oldalán március 7. dátummal posztolt egy képet, amin Tamással és a puskával álldogálnak, szóval bő egy hónap spät van a forgatás és a tévében való bemutatás között, nehezen tudnának pár napon belül reagálni egy hetek óta dobozban levő jelenettel. :)
guess.who 2019 ápr. 15. - 07:41:19 Előzmény Lambada
(2749/18030)
Hát igen BGO azért az Üvegtigrissel (kivéve a 3. részt) letett valami humorosat az asztalra, elég komoly és megalapozott elvárás vele szemben, hogy itt is alkosson hasonlót. :)
guess.who 2019 ápr. 15. - 07:40:06 Előzmény svejci
(2748/18030)
A maffiás szál annyira szerintem nem volt lényeges, csak Bereczki karaktere miatt hozták be (meg azért, hogy Kristófnak legyen egy hely, ahol elverheti a nehezen megszerzett pénzét), így aztán a Miki-maffia részleget nem bonyolult kiírni sem, egyszerűen csak nincs tovább. :) Bár ez a pénzes-csomagmegőrzős dolog azért tényleg fura, tuti, hogy azzal akarnak még kezdeni valamit.
guess.who 2019 ápr. 15. - 07:35:53 Előzmény Rojita
(2747/18030)
Szláven/Guszti a FB-oldalán (ahonnan a képeid származnak) megmutatja, hogy igen jó humora van, szóval a sorozatban ez a kis morcos karakter nem teljesen igaz. Hagyhatnák a készítők egy kicsit kibontakozni és imprózni a szerepében, szerintem jót tenne neki. :)
5/10
Lambada 2019 ápr. 15. - 07:32:15 5/10
(2746/18030)
Nekem se bugyi, se gatya, se Fazekas doki nem kell! Ahogy luci87 írja, a vicces jeleneteket kedveljük, abból kérünk minél többet!
4/10
luci87 2019 ápr. 15. - 06:26:58 4/10 Előzmény Rojita
(2745/18030)
Mi a férjemmel nézzük...szóval azért nézik ezt férfiak is azért...:) De tőlem jöhetnek a bugyis -gatyás jelenetek is...:)
A vicces jeleneteket azért mi jobban kedveljük,abból kérünk sokat, ha szabad...
amira_daa 2019 ápr. 14. - 23:48:00 Előzmény Rojita
(2744/18030)
esetleg vehetnének egy import medencét és abban élveznék a strandot a fiuk is nyugodtan igy jo lesz? :D Felfujhatot :D
7/10
Rojita 2019 ápr. 14. - 23:36:19 7/10 Előzmény amira_daa
(2743/18030)
Kedves RTL!
Nagyon jók a Tamás - Szláven - közös jelenetek. Tisztára humorosak, szövegben és játékban is. Lehetne minél többet Belőlük?

Nem lenne igazságos, ha azok a melltartós - jelenetek túlsúlyba kerülnének, hiszen talán több nő nézi a filmet, mint ffi, - szóval egyensúly legyen a 2 nem között.
Nem neveznék meg senkit célszemélynek, de nem mindenkinek Józsi a kedvenc. A fürdőszobai jelenetek helyett lehetne kis napfürdő is, ha jön a jó idő.
Köszönjük.
amira_daa 2019 ápr. 14. - 23:32:12 Előzmény janderka
(2742/18030)
igen látom de ami mögötte volt hang az a keleti pályaudvaré volt :D amugy ahogy a napfény besütött abbol is az látszott hogy hajnalban vagy reggel vették fel a csomagmegőrzős jelenetet, és közben a SAjo vonat meg ha megy akkor délután 3 körül megy tehát nyilván mint az állatok hangját odavágták.

amugy meg volt stábbuli azaz évadzáro ami azt jelenti, hogy mivel a buli most volt április 4 körül a vonat pályaudvaros rész egy honapja akkor kb még 2-3 hét ökörfalva van aztán mehetnek pihizni nyaralni és godnolom utána ujratöltve folytatják.
https://www.instagram.com/p/BvzxTLeDD4M/
1/10
janderka 2019 ápr. 14. - 23:25:05 1/10 Előzmény amira_daa
(2741/18030)
A Nyugatinál forgathatták, mert onnan lőtt anno Bereczki egy szelfit: https://www.instagram.com/p/Bu0XyrYD5RV/
amira_daa 2019 ápr. 14. - 23:04:40 Előzmény janderka
(2740/18030)
https://archivum.mtva.hu/photobank/item/MTI-FOTO-RHlKWWxlR0t2TUFRVUVxT1VQclNVZz09

Amit a Vörös mögött hallottunk aszerint a SAjó vonat indult az a Keletiből ment , de majd átmegyek valamikor megnézni mert viszont belmagasságban meg a NYugati pályaudvarra hasonlitott.
1/10
janderka 2019 ápr. 14. - 23:04:07 1/10 Előzmény amira_daa
(2739/18030)
:)

Köszi! Régebben jártam én is a Keleti megőrzőjében. Hát, nem volt túl bizalomgerjesztő hely.
amira_daa 2019 ápr. 14. - 22:56:12 Előzmény janderka
(2738/18030)
külföldön valahogy ugy van hogy amig nem veszed ki ketyeg az ora ( 1 hét x euro) itt mintha zoli a kulcsot kivette volna. De ha szeretnétek felderitem a terepet a keletinél. Elvileg ott forgatták a jelenetet. Még szerencse hogy anno Pannát nem valami ilyen zárható konténerbe tette bele mert akkor zür lett volna.
1/10
janderka 2019 ápr. 14. - 22:47:47 1/10 Előzmény Rojita
(2737/18030)
A csomagmegőzrős pénzre én is kiváncsi vagyok. (Meg úgy az egész pályaudvari szeéfműködésre. Bedobsz 500 Ft-ot és ad egy kulcsot ami X ideig zárolja a csomagodat? Vag egy kulcsot és egy kódot? (Az kicsivel nagyobb biztonság lenne.) És ha lejár, felold? Vagy újabb pénzért nyílik csak ki? Mennyi ideig lehet elhúzni a "kiváltást"? Akár évekig is? Nem ellenőrzik hogy ki mit tett be?)
amira_daa 2019 ápr. 14. - 22:39:35 Előzmény svejci
(2736/18030)
haliho , Renátó jo arc szerintem is. :D
amira_daa 2019 ápr. 14. - 22:39:10 Előzmény Rojita
(2735/18030)
A várotermi zséért menjek ugorjak át a keletihez? szétosztanám igy a forumozok között :D
amira_daa 2019 ápr. 14. - 22:37:13
(2734/18030)
és mert ma vasárnap van RTL felé kérünk.

TEHÁT KEDVES RTL MINT MINDIG UJRA AZÉRT IROK HOGY KÉRJEK, NEM CSAK MAGAMNAK HANEM A FORUMTÁRSAKNAK IS. MI SEGITÜNK ITT IRUNK ÖTLETEKET LÁTJÁTOK MÉG ALMA FÖLDEKET IS MEGMOZGATUNK IGY REMÉLEM, HOGY TELJESITITEK A KÉRÉSEKET. EDDIG IS SEGITETTETEK MOST KÉRNÉK EGY KÉT DOLGOT.

1. előszőr is nem magamnak hanem a férfi/hapsi/jóképű forumozoknak több bikinis melltartos jelenetet, kértük hogy vetkőzzenek a lányok a fiu kommentelők legnagyobb örömére ez folytatodhat.
2 a női kommentelőknek Józsit szeretném még mindig pucéran a tus alól kijöve kérni, ahogy a szappan éppen lecsuszik a popsiján. Bár köszönöm hogy Németh Subicz Kristof levetkőzőtt de akkor is, na telhetetlen vagyok, ha már nem érinthetemhagy nézzem. Józsi popsija csinoska és na.

3. adtunk itt neveket Kata leendő gyerekének, legyen már terhes Kata. vagy valamelyik mert annyi jó nvet találtunk. Leónidasz Leonszio, Flórián, Burak, ( ugyis sok import töröks sorozat vanés esetleg akkor török gyroszos is nyilna a faluba vagy a Szamantha, Pamela, VAnessza, Virág nevekis szoba jöhetnek.

4. köszönjük hogy RENI-t megkaptuk a karaktere boldoggá tesz minket.

5. természetesen én még mindig a a nevére hasonlitó bár nem agyagedények megmunkálásával foglalkozó Fazekas dokiból sezretnék többet. Ez azt jelenti hogy jeleneteketnem csak megmutatni kérem szépen. Köszönöm.

6. Mónika abszolut szerethetőbb és Kata is kezd már nőiesedni de nem muszály ezt az akrobatikát erőltetni Kata sem ritmikus sportgimnaszta és Dani tökei se fogják ezt birni a sori végégig igy jo lesz odamegy és megcsokolja is köszi.

7. köszönjük hogy kevesebb maffia szál lesz, köszönjük hogy kaptunk állatokat vannak velük jeleneteket, de Stefivel csináljatok avlamitmert igy gáz lesz mint a nővére.

igy most ennyi köszönünk mindent.

A vasárnapot kérő nappá nevezem ki és akkor mi Én és a Forum törzskommentelői kiirjuk mire vágyunk.

Ne csak én Ti is. :D
7/10
Rojita 2019 ápr. 14. - 22:34:12 7/10 Előzmény amira_daa
(2733/18030)
ELVARRATLAN SZÁLAK: ( folyt.)
18. Mi történt Józsi anyjával?
19. Mi lesz a Vörös által várótermi szekrénybe zárt pénzzel?
amira_daa 2019 ápr. 14. - 22:23:04 Előzmény Rojita
(2732/18030)
Na melyik szálakon fantáziáljak. Irjál egykettőt tuti menne most este már végre.

:D Tényleg milyen elvarratlan szálak vannak irok egyet kettőt megint
DRÁGA ÖRÖKÖSÖK ELVARRATLAN SZÁLAK - MÁSODIK FELVONÁS az én és a Ti leggyakrabban előidézett kérdéseit.
1. ki mostohaanyuka -- ha egyáltalán létezik.
2. hol a mostohaanya
3. hol vannak Pannáék
4. Kata akkor terhes vagy nem és hogy mi lesz vele
5. Hol van Lali és a Lali papa kocsi, miért nem aggodik érte senki.
6. Mi lesz a sütis mérgezős dologgal?
7. Mamszi mit kavar és miért?
8. Mit csinált Szláven, és mikor ?
9. Hány éves Kata Tomi és ugy a szereplők a forgatókönyv-biblia szerint ( Napraforgonak extra kérdés )
10. Mi lesz Kristóffal?
11.Miért égették el a pénzt Mamsziék és nem adták menhelynek?
12. Mi lesz Attilával?
13? Lesz e templom vagy kulturház ( osb-ből is jo vagy papirbol csak tünjön ugy mintha)
14. Hol van az osztrák hütte?
15. Marosi mikor jön és miértilyenkor a videokkal?
16. Miért nincsenek vis major helyzetek ( gyerekrablás és társai amikor felmentés van a 12 óra alól)
17 Miért nincsen többet Fazekas doki és ki fizeti hogy mindig lemegy Ökörfalvára és vissza?

irhattok hozzá szabadon láttátok multkor is szinte napokra rá kaptunk választ.

svejci 2019 ápr. 14. - 22:15:23
(2731/18030)
Sziasztok! Bocs, hogy eddig nem reagáltam...
Olvastam az összes hozzászólást, bólogattam is közben, de nem igen volt időm eddig írni...
(dolgoztam itthon, kocsmában volta, meg a barátnőmnél... (megjegyzem, ő is nézi, de vele valahogy nem tudom úgy megbeszélni, mint veletek...))

Janderka..., beszarsz..., ez nagyon jó volt.... :)
Csak most összevissza válaszolgatnék....
Na! Nekem nagyon bejött ez a Nándiféle elbeszélés, a kérdés-válasz, meg hogy Tamás mondta az anyjának. ő meg meghatódott... két könnycsepp ki is jött...
De! Ez túl egyszerű lenne! (ez nem az igazság volt, szerintem...)
A mamszi mesélte, vagy valaki, hogy amikor Tamás 3 éves lett, akkor Moónika úgy vitte el, hogy majdnem rendőri segítséggel.... (ezért haragudhat rá...)
Szláven! Én úgy emlékszem, az első részekben egyszer a Sanyi mondta a Misinek, hogy ex jugós, és a Jolika fogadta be, és még papírjai sincsenek... (ha jól emlékszem.... ) tehát semmit sem tudnak róla, holott, akkor már az egylet kültagja volt... (ő volt a negyedik....)
Zolit, azért nevezte Nándi védett tanúnak, mert ahogy írtátok, ő nem gyanúsított, mert ez meg az a jog illeti, meg ügyvéd... stb...... ha védett tanú, akkor meg azt kell csinálnia, amit mondanak.... ez szerintem is így van, és így tudják majd kiírni a sorozatból... (megszabatitani Pannától, Szofitól, Kristóftól....) ugye olvastuk, hogy neki volt búcsú fogadása a stábnál...
Az, hogy Vilianagyonhülye dologgal mi lesz, az majd a Nándiék dolga lesz....

Azt hiszem, amire akarta, arra reagáltam...

Ja! A Renátóék lovaglása..... :)
Amikor Pesten voltak, írtátok, hogy mennyire "lecigányozták" az ékszerboltban lévő jelenetet....
Na! Most, hogy meglátogatták az apját, romos ház, piros Lada.... ez is épp olyan volt... (de a romáknak 1200-es piros Ladájuk szokott lenni... :) )