guess.who 2019 ápr. 21. - 07:33:12 Előzmény janderka
(2929/18029)
De gonosz vagy! :)

Ja, tényleg: Jolika. Teljesen kaotikus a karakter szerintem, vagyis az írók nem tudják eldönteni, hogy a "mindenttudó bölcs javasasszony", vagy a "félig már debil pletykabanya" legyen, így aztán idegesítővé válik. Ráadásul az utóbbi miatt az előbbi szerepében hitelteleníti el saját magát. :)
guess.who 2019 ápr. 21. - 07:30:27 Előzmény Rojita
(2928/18029)
Az az érdekes, hogy Tomi az első részek iszonyúan unszimpatikus, bunkó, érzéketlen, gonosz, lusta és semmittevő Tomikájából milyen hamar egy normális, jófej sráccá változott... :)

Nekem mondjuk Panna pont a fordítottja: mikor először megláttam (Kristófnak nyitotta ki az ajtót), nagyon tetszett, aztán elkezdték vele is a kavarást (láthatóan hülyére veszi Kristófot és kihasználja), meg Bereczkivel a liezonját, és igen gyorsan nagyon unszimpatikussá vált. Hiába rabolta el Bereczki, meg lett egy szerencsétlen nő belőle, nem vált szimpatikusabbá.
Katát valóban kicsit túladagolták, de hát főszereplő. Mónikából és Tibiből nem kellene több (az már fájdalmas lenne, mert túl töményen adják ezt a bunkópesti-vidékilenézős stílust), Kristóf vívódása elférne még, de attól tartok, hogy a készítők csak a "nyerek-eljátszom-búsongok" háromszögben tudnak gondolkodni vele kapcsolatban, az meg már unalmas. Tamás lehetne többet, de csakis Tamival! Ebből nem engedek, jó páros voltak. :D Vali nyavalygásától és szemétkedésétől nekem a szőr feláll a hátamon, ahogy Zsókáétól is – na, ők is jó párost alkotnak, csak ne szerepeljenek túl sokat. :) Sándor-Misi ha normálisak lennének, jöhetnének, de a debilkedésből nem kell több. Aztán Szláven és Dia: Szláven jöhet, Diának meg vissza kellene térnie a grimaszolós-szemforgatós énjéhez, az sokkal jobban állt neki. Amúgy szimpi, csak ne akarjon robot-táncot táncolni. :) Ja, meg Stefán: ha még mindig az első részek aranyos-gödröcskés szöszije lenne, akkor sokszor ennyit szerepelhetne, mindenki imádná, de ez a kopottas külsejű, aljas és idegbeteg liba azért hosszú távon nem túl jó szerep. Anikó bármennyit lehet, szeretem a hangját, csak nehogy elkapja a debilbetegséget! :) Renátó is jó, nála nagyon egymásra talált a karakter és a színész, remélem, nem fogják hülyére átírni. Dani szortyogjon egy kicsit egyedül az üvegházában, úgy hátha jobban el tudja dönteni, hogy a két csaj közül melyik Szappanos kell neki. Józsi is kezdhetne valamit, mert annyira szerel örökké a műhelyben, de úgy áll a csavarhúzó a kezében, mintha fakanál lenne. Lalit meg már el is felejtettük szinte. :( :)
1/10
janderka 2019 ápr. 21. - 07:25:43 1/10 Előzmény napraforgó
(2927/18029)
Ők is kipróbálják majd, de sajnos azonmód el is nyeli őket egy galád örvény ami aztán a kárászi SZTK reumatológiájának szennyvízlepárlójában dobja ki mindannyiukat :)))
4/10
napraforgó 2019 ápr. 21. - 07:13:44 4/10 Előzmény janderka
(2926/18029)
:D:D:D
Álmodik a nyomor. A te nudista strandodra én rögtön beltelepítem Margit néni, Lujza nénit és Jolikát.
offtopic
guess.who 2019 ápr. 21. - 07:12:40 Előzmény janderka
(2925/18029)
:)
guess.who 2019 ápr. 21. - 07:12:08 Előzmény amira_daa
(2924/18029)
Valahol az volt, hogy májusban kezdik a forgatást. Mondjuk azt én sem értem, hogy hogyan gondolják azt, hogy hónapokra megszakítják? A Mi kis falunknál egészen más, az eleve kevés résszel operál, a részek viszonylag lazán kötődnek egymáshoz (nem nagyon vannak részeken átnyúló szálak) és csak heti egy rész van. Ott egy pár hónapos kihagyás nem okoz törést – egy napi sorozatnál viszont tényleg hülyén mutat, hogy a télen felvett jeleneteket leadják tavasszal, aztán kihagynak fél évet, majd a tavasziakat leadják ősszel... Lehet, hogy az a cél, hogy az "egy évnyi" öröklést tíz évadon keresztül elhúzzák, és csak valamikor 2050 körül tudjuk meg, hogy ki nyerte meg a nemlétező örökséget: a nyugdíjas, görbebottal járó Tibi, vagy a önmaga tökéletességébe teljesen belecsavarodott, de már hajahullott Maunika?! :)

Amúgy óvatosan ezzel a "közutálatnak van kitéve" kezdetű jelzőzéssel... Valamelyik nap beleolvastam a FB-on a hozzászólásokba, van egy illető, aki habzó szájjal, üvöltve követelte, hogy öljék meg Bereczkit és sitteljék le (lehet, hogy nem ebben a sorrendben :) ), mert az egy elmebeteg állat, és biztos benne, hogy amit a sorozatban Diával (és Szofival, Pannával) művelt, az igaz. Amikor mondták neki, hogy ez CSAK film, nem a valóság, akkor sem hitte el, végül oda jutott, hogy lehet, hogy Bereczki csak eljátszotta azt, hogy aljas és erőszakos véglény, de csak akkor tudja ilyen hihetően eljátszani, ha egyébként a valóságban is ilyen...
Szóval érted: nekem sem szimpatikus már egy ideje "Kata", sokkal inkább idegesítő, és ami bosszant, hogy "Kata" 3-4 grimaszát Sisa egy-az-egyben produkálja tévés interjúk során is, de ettől még nem kell utálni a színészt. Lehet úgy is, hogy csak nem szeretjük. :)
1/10
janderka 2019 ápr. 21. - 07:06:15 1/10
(2923/18029)
Valamiért bemásolta a mobilom egy másik filmhez (Sráckor) írt kommentemet. Itt nincs retardált drogos. Csak kerti buzgár!
guess.who 2019 ápr. 21. - 07:01:45 Előzmény janderka
(2922/18029)
Nem túl bonyolult ez a szál így? (Főleg a retardált drogos rész ;) ) Sokkal egyszerűbb lenne kivonszolni az udvarra egy felfújható medencét és lehet nudizni a partján.
Csak nehogy kiderüljön, hogy Sándor titokban nagyobb nudista, mint Anikó, mert rettentően megugrana a nézettség... :)
guess.who 2019 ápr. 21. - 06:59:09 Előzmény janderka
(2921/18029)
A vidéki sztoriba tökéletesen passzol Polli, és egyébként éppen tegnap láthattad is a Mi kis falunkban majdnem bármiben elég sokat. ;) És ott is vidéki a sztori. :) Mondjuk abban határozottan egyetértek, hogy százszor inkább Erdélyi Tímea, mint egyszer Makranczi Zalán – de hát úgy látszik, kettejüket csak egyszerre lehet már nézni. :D
1/10
janderka 2019 ápr. 21. - 06:55:09 1/10 Előzmény amira_daa
(2920/18029)
Ne csa Kata!
Tibi miközben megkezdi végre régenvágyott tavaszi házkörüli munkálatait, a fészer mögötti árokpart felszántása közben fémesen kopogó akadályba ütközik. Konok és elszánt lényét nem hagyja nyugodni a dolog, így addig áskálódik Az hogy átlagtörténet még nem baj. A gáz, hogy ömlesztve rakják elénk. Semmi elválasztás az évek vsgy a főbb életlépcsők között. 12 év nyersanyagát így elnaszni nem kis felelőtlenség.
Az csak hab a tortán hogy minél nagyobb srác, annál antipatikusabb lesz a külleme (kb mint egy retardált drogos) e földbe rejlett furcsa akadály körül, mignem sikerül elmozdítania azt annak talajfogságából. Ám legnagyobb meglepetésére nem egy rég elásott kincsre bukkan ádáz munkálkodásával, hanem egy rég eltemetett mállottfedelű ólomdugóra, melynek kifordításával hatalmasra rúgó gejzíroszlopot varázsol a szikes talajú árokpart közepére. A feltörő kénes víz hamar hatalmas tóvá duzzasztja a forró folyamot, melynek partján rögtönzött falusi gyógystrandot rittyent a furfangos pesti bérkocsis. E csodás természeti kincs mellett aztán egymást túllicitálva kezd nuditsa fürdőzésbe a család és a falu apraja és nagyja.
Így természetesen Kata, Stefike, Mónika, valamint a hír hallatára visszatérő Panna és az őt lefuvarozó Polli lányka is.
amira_daa 2019 ápr. 21. - 05:30:58 Előzmény napraforgó
(2919/18029)
ez nyilván egy száll volt, jó leszálltam róla, részemről ez egy hatalmas zárojel és megjegyzés volt de ezek szerint értetted te is hogy mire gondoltam.
Nem kell ujabb szál de attol akkit ismernek lehet ismeretlen. amugy a videoban mi van ha az öreg hazudik? na érted mit akarok én mondani :d arra senki nem godnolt?
amira_daa 2019 ápr. 21. - 05:29:09 Előzmény janderka
(2918/18029)
kérő vasárnap lesz igy ird össze mit szeretnél, csak kata vetkőzzön? :d
4/10
napraforgó 2019 ápr. 21. - 04:02:51 4/10 Előzmény amira_daa
(2917/18029)
Csak nem szállsz le Bernsteiner mamáról. Nem Manci néninek semmi köze hozzá.

Ne felejtsd el, a videóüzenet szerint már valamennyien ismerik az özvegyet, de Bernsteineréket a KUTYA SEM ISMERI!: Vagyis nem ők a nyerők.
Persze behozhatnak még új szálakat is, kell is, hogy tovább bonyolódjon az ügy, de remélem, hogy Bersteinerék soha a büdös életben nem tűnnek föl Ökörapátiban. Szerintem te is felejtsd el, vagy kombináld őket bele valamelyik másik butaságba.
7/10
Rojita 2019 ápr. 20. - 23:41:39 7/10 Előzmény amira_daa
(2916/18029)
Tamás és Stefi is jó fejek, Anikó is szimpatikus, Mónika is nagyon jó, Valit, Kristófot is szeretjük, azért Tibin is nevetünk. Katát kissé utáljuk, ez igaz, de erről az alkotók tehetnek. Határozatlan a karakter, - ehhez képest 3 x annyit szerepel, mint bárki más.

Azt mondod, nem mennek most szabadságra, forgatnak tovább? Dehát akkor megint nagyon elcsúsznak az időjárással. Gondolom, adásban majd csak szeptember közepétől láthatjuk a most még kb. 2 hónapig felvett anyagot. Vagyis az áprilisi- májusi képeket szeptember - októberben láthatjuk.
1/10
janderka 2019 ápr. 20. - 23:22:16 1/10
(2915/18029)
Nem passzol a vidéki sztoriba egyáltalán, de én Pollit szívesen elnézegetném bármiben :) De Panna is helyes, úgyhogy belőle is adhatnának többet. Stefi visszahelyesedhetne, és megjelenhetne végre Szinetár Dóra :) Cserébe eltűnhetne örökre Jodika. Kata ha vetkőzik, akkor maradhat. Egyébként viszont egy siralom a mimikája.
amira_daa 2019 ápr. 20. - 21:51:24 Előzmény napraforgó
(2914/18029)
jó ez a történetszál tetszik nagyon. ügyes vagy. :D

neme leht hogy Manci férjhez ment egy BErsteiner Péterhez és abbol lettek unokák és neki volt a testvére Bersteiner néni akivel összemelegedett Kálmán és ezután már szinte két lépés és minden titkot megfejtettünk?

AMugy kérdés felétek ti mit szeretnétek jobban vagy várnátok el a sorozattol igazságokat hogy kiderüljenek? vagy hogy szaftosabb videok kerüljenek ki és utána az igazság ? vagy most hol tartotok a sorozattal?
amira_daa 2019 ápr. 20. - 21:42:36 Előzmény Rojita
(2913/18029)
Boldog Húsvétot sok locsolot vagy finom ételeket kivánok Neked és mindenkinek itt a forumon.
amira_daa 2019 ápr. 20. - 21:20:50 Előzmény napraforgó
(2912/18029)
Igen de szerintem akkora közutálatnak van pont kata kitéve hogy nehéz lenne ebből jot kihozni pedig ki lehetne. A főszereplők közül kb senkit sem szeretünk egy-két kedvenc mellékszereplő van és a sztori áll. És lehetne kertészkedni dehát látod mégse fog. Amugy lehet hogy időt ugranak hogy akkor ősszel mi avn holott jot is ki lehetett volna ebből hozni.

szerintem nem ment a sori és probálnak valamit csinálni.
szerintem át kell ezt még godnolni elvileg évadzáro lesz de majd kiderül. Amugy aki a Józsit játsza ő azt posztolta a facera hogy forgatnak tovább.
amira_daa 2019 ápr. 20. - 21:18:03 Előzmény janderka
(2911/18029)
szerintem nagyon elcsusztak a sorival és elég sok hiba volt pl amikeg mi is irtunk és nem tudták átgondolni szerintem pihentetik és közben forgatnak tovább de eléggé utálták nem csak mi a szerelmi négyszöget és azért a sori sikere a kedves szereplőkben lenne vagy viccesben most irjatok már Dián és Szlávenen kivül egy cuki szereplőt?

És hogy Kata ekkora közutálatnak van kitéve ez elég gáz szerintem.
1/10
janderka 2019 ápr. 20. - 18:15:25 1/10
(2910/18029)
Gyanús hogy ennyi volt. Háromnegyedénél csak úgy kilépni nem szokás.