amira_daa 2019 ápr. 24. - 12:31:54
(3008/18028)
A Cool tv-n ujra indul amugy a sorozat.

Nem tudom hogy kifizette-e szerintem ott is volt valami csavar, de ha jol emlékszem kifizette. Viszont ezt ha ugye ki kell fizetni a tartozást ( polgármesterit) tuti hogy zárolják igy Pannáék ujra költözhetnek ( ez szinte biztos )
1/10
janderka 2019 ápr. 24. - 12:28:03 1/10
(3007/18028)
Döbbenetes felszínesség már megint. Ahogy arra magam is rámutattam az eggyel arrébbi topikban :)
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=151170084&t=9239514
amira_daa 2019 ápr. 24. - 12:08:02
(3006/18028)
nyilvánvalóan van valami kiskapu amit irtam korábban is hogy például felhivja Mónika az ügyvédnőt és telefonba belemondja hogy átörökösiti utána meghalna Móni és ugy szoval vannak kiskapuk. lehet hogy jogilag nem oké amit irok de mivel bemondásra volt a Kristofnak átadott pénz is igy nehéz ez. de szerintem nem véletlenül cseszett ki az ügyvédnő Kristoffal és ezt irtam is anno 1 hónapja hogy Kristof nagy bajt szabaditott rájuk. A probléma ott van hogy felmegy az egész család az összes örökös - mondjuk Kata nem de a többiek igen akkor a KAta örökségén kivül az összeset ki tudják belőlük zsarolni.

Ezért is irtam hogy ez egy játék ami arról szol hogy aki a legkevesebbet teszi azé lehet az összes zsé. Eddig Tomika volt rá nagy várományos de ha igy fog pattogni akkor igy gáz lesz. És nyilván a remélhetőeleg sikeres szabaditás után az ügyvédnő hoz ujabb videókat.
amira_daa 2019 ápr. 24. - 11:59:53
(3005/18028)
Igen a másik hogy ez az egész ha a sztorit nézzük Kristof miatt van ahogy irtam korábban is a felelőtlensége miatt került most már Mónika is veszélybe. És itt is ha Panna nem dumál az örökségről akkor kevesebb baj lett volna. Irhatnám hogy az a buta liba, de nyilván ez volt a szerepe,hogy hülyeségeket dumáljon. Mónit mostmár duplán megértem, hogy kirugta Pannáéket de azt gondolom hogy Pannáékat a régi lakásbol is meneszteni fogja Mónika és nem is biztos hogy megmarad az a lakás mert ugye ha Attila tartozik a vagyontárgyaival felel érte,
amira_daa 2019 ápr. 24. - 11:35:07
(3004/18028)
gondolom biznak benne, hogyha elmennek nyaralni akkor már nem fogunk emlékezni a részletekre.
amira_daa 2019 ápr. 24. - 11:33:53 Előzmény svejci
(3003/18028)
de most jön majd a szezonja milyen család a Szappanos ha nem lesz cefre főzés, Azt tudom hogy Anikó lebukott vele véletlenül
svejci 2019 ápr. 24. - 11:02:06 Előzmény amira_daa
(3002/18028)
cefrével lesz szerintetek cefre és zug pálinka főzés.

Volt! Anikó le is bukott az ellenőrnőnél vele.... :)
amira_daa 2019 ápr. 24. - 10:51:06 Előzmény Rojita
(3001/18028)
de ez falusi film még az Aranyéletben is voltak disznóvágáson amugy imitálhatnák hogy esznek az magyaros lenne, pálinkával, ténlyeg mi lesz a cefrével lesz szerintetek cefre és zug pálinka főzés.
amira_daa 2019 ápr. 24. - 10:47:37 Előzmény janderka
(3000/18028)
A sztorilájn itt elég gáz mert nyilván Attila sem tudott annyit sikkasztani , bár ki tudja.
Szappanosék ahogy irtam jobban jártak hogy nem nyertek a választáson semmit minden szempontbol.
Lehetett volna konkrét csalás vagy el nem készült körforgalom mint pl a Mi kis falunkban.
7/10
Rojita 2019 ápr. 24. - 10:41:07 7/10 Előzmény amira_daa
(2999/18028)
Semmi se jó?
Disznót nem szabad vágni filmben, nagy evésre nincs pénz, két pofára se bírna minden színész enni.

Kíváncsi vagyok, h Tibi és Tamás szabadítási próbálkozása mennyi kárt fog okozni?
amira_daa 2019 ápr. 24. - 10:29:18 Előzmény svejci
(2998/18028)
nem tudom kit hivott én Örökösmentes vagyok péntekig a többiek megirják mert nálunk most nincsen online rtl :(

de igen jól olvastad ujra jön a mentés. Remélem sikeres lesz mert Mónyit birom nagyon.

amira_daa 2019 ápr. 24. - 10:25:22 Előzmény Rojita
(2997/18028)
igen meg ott nagyon kedvenc karaktert szabaditottak ki :D de azért ne essünk tulzásokba egy disznovágás vagy összenépi zabálással vagy szülinappal is lehetett volna az első etapot zárni
7/10
Rojita 2019 ápr. 24. - 10:01:15 7/10
(2996/18028)
Azt olvastam cikkben, h a sorozat legnézettebb, legtetszőbb része volt a Diácska össznépi kiszabadítása. A nézőknek tetszett, h az egész falu összefogott, (nekünk is tetszett).
A szünet előtt nyilván akarnak egy ugyanolyan sikeres zárást, - most már a család ffi - tagjai is részt vesznek a harcban.
1/10
janderka 2019 ápr. 24. - 09:58:38 1/10
(2995/18028)
Ha időközi választás volt, akkor ahhoz a falu önkormányzatának képviselői és jegyzője is kellett volna. Vagyis a képviselőtestület. Ők írták volna ki a választást is - és nem Máónika agyából pattant volna csak úgy elő az ötlet. Namármost így a falu korábbi pénzügyi helyzetéről is kellett volna, hogy információval bírjanak. Kár hogy sose láttunk, hallottunk rólauk semmit. Mintha csakis polgármestere lett volna Ökorapátinak meg az ügyek nélküli Egylet - senki más. Pedig ha másnak nem, az Egyletieknek képben kellett volna és kellene lenniük a falu helyzetét illetően, hiszen elvileg kapcsolatban állnak a vezetéssel - ha másként nem, akkor az állandó vegzálásukkal, hogy a költségvetésből inkább erre vagy arra kéne költeni. De hiába akart maga Misi, az Egylet-elnök is indulni, neki se volt fontos tudnia bármit is a falu állapotáról. (Hogy Szappanosék is indultak, az tényleg csak egy vicc volt - nekik tényleg nem kellett ismerniük semmit korábbról.)

Különben meg, mi az hogy az ÁSZ egyszercsak rájön, hogy csődben a falu? Miből? Felpanaszolta tán Ökorapátit a regionális szemétszállító holding, vagy a villanyosművek, netán a csatornások, hogy nem fizetik a számlákat a 25 háznyi szeméátszállításért meg az 5 póznányi közvilágításért??? Irdatlan pénz lehet az... Irdatlan... Tekintve, hogy sem oktatási-egészségügyi-kulturális-ipari intézmény nincs a faluban, se semmi más... Mit kérhet ezen számon az ÁSZ???
svejci 2019 ápr. 24. - 09:39:03 Előzmény amira_daa
(2994/18028)
Basszus megint emberrablás ..... Most jön ujra a mentőakcio gondolom.

Én láttam rosszul, vagy Nándi tényleg Marosit hívta, ő meg Szlávent utasítja, hogy az örökösök nem hagyhatják el a falut?

De, szerintem ennek lesznek következményei.....

Szerintem Subic ügy független a Moónika ügytől.....
amira_daa 2019 ápr. 24. - 09:28:07 Előzmény guess.who
(2993/18028)
Manyuikát azért kell elrabolni mert gondolom kellett a következő sztoriszálhoz pedig ha vártak volna még 10 részt az jobb lett volna. Mert meglepődünk igy meg hopp ellopták.

Csiki-csuki igen a Katánál volt de erről irtam korábban hogy Kata és Robi egy egyetemi szerelem??? és együtt élés házasság nélkül ami probatétel elé került és kiderül thogy méeg egyik sem nőtt fel és az irok meg erőltetik hogy szenvedjenek emiatt. ha felnőtt lenne bármelyik is elengedné a másikat vagy együtt lenne vele.
A CSiki - csukit amugy játszmázo hapsik/nők szokták csinálni ha több vasat is tüzben akarnak tartani valamikor bejön valamikor nem. ilyen esetbe hogy Robi nagyon beteg ( elvileg de ha kiderülne hogy mégsem véletlenül , mint egy két filmben korábban) akkor Kata dönthetne végre és felnőne hogy kap egy szabadságot Robi vagy pedig együtt maradnak.

Szerintem Katat nem azért nem szeretjük mert igy dönt, ahogy dönt. lehetne ő tök szerethető figura is de nincsen benne kedvesség, ha mindenkivel cukifalat lenne akkor szeretnék ( nyilván lenne utáloja is de pl a horvát verzioban nagyon szimpi a szinész csaj ) és mellette Robit meg szivatná. Itt a karakter sincs kedvesre megirva, Katát játszo szinésznő sem ez a kedveskedő tipus és a a forgatokönyv is a brazil szappanoperákat idézi. Szoval nem lehet hálás feladat Katát játszani Sisának és a másik hogy én nem látom rajta hogy élvezné vagy hogy akarná és ez nagyon átjön. Nekem az egész erőltetett. Amugy Dani karaktere is elég modoros. illetve én látom az irigységet pl a Józsi Dani részeknél hogy Józsi kedvenc annak ellenére hogy Mónyival él és Dia is kedvenc ez biztosan Sisának rosszul esik én azt látom hogy fájdalom van a szemében amikor játszik.

Itt az is hozzátesz szerintem hogy akarja-e ezt a szerepet Sisa, én nem nagyon látom hogy akarná. nyilván olvasnak kommenteket is hogy nem nagyon szeretik a szinésznőt mellette Dia karaktere meg nagy kedvenc. AMugy Melittának sem lehet könnyű hogy ő lett az abszolut kedvenc Szlávennel ésnem a főszereplők.

De hát ezért szinésznő hogy kibirja, változtasson rajta, változzon. MEg ezt meg is lehet tanulni hogy megélni elfogadni a sikert nyilván a kevésbé kedvencek is de Sisa is tudna változtatni.





amira_daa 2019 ápr. 24. - 09:09:25 Előzmény janderka
(2992/18028)
van ebbena sorozatban az egy-két kecskén kivül valami reális amugy? mert nem sok.
amira_daa 2019 ápr. 24. - 09:06:44 Előzmény napraforgó
(2991/18028)
milyen szerencse hogy nem Manika vagy Tibi nyerte végül a választást, elvitték volna őket a böribe. Van amikor jobban jár az ember hogy nem kap meg valamit. de Zsoka szerintetetk most ezért megüti a bokáját vagy nem?
amira_daa 2019 ápr. 24. - 09:04:24 Előzmény napraforgó
(2990/18028)
Köszi Napraforgo az összefoglalót itt még minidg nem tudjuk fogni az online RTL-t igy várnom kell hogy élőben nézhessem köszike. :D igy a kommentemet a te elbeszélésedre alapozom.

Nekem van ismerősőm aki 10 éve egyetemista kb 28 éves tehát simán bárhány éves lehet TAmás,

Amit irtál Tomi tök hülye hogy ilyen dolgokat mesél hogy olajozás stb ezzel még mostanában is ovatosan kell kezelni meg amugy is.

Basszus megint emberrablás jaj ne már Kezd elég lehetetlenné elmenni a sztori. Vagy már elment. Most jön ujra a mentőakcio gondolom.

A kecskevidámpark tuti jo cucc. köszi mégegyszer az összefoglalot jo hogy a sori végére haza is érek :D
4/10
napraforgó 2019 ápr. 24. - 07:45:46 4/10 Előzmény guess.who
(2989/18028)
Igen, ez már a sokadik emberrablás 3 hónap alatt, ez valahogy nem emlékeztet a hétköznapi falusi életre....
Hogy ennyi rosszfiú legyen kapcsolatban Ökörapátival kapcsolatban.....
---------
De Subicz tetszett, ahogy elrítta magát, hogy az a sok pénzt nem ő lopta el.... Bár nem tudom, hogy tudta volna kivédeni a hűtlen kezelés vádját.... Mert azért az ÁSZ csak figyelt....