guess.who 2019 ápr. 24. - 17:29:50
(3028/18028)
"Szerintem Katat nem azért nem szeretjük mert igy dönt, ahogy dönt."

Pontosan megfogalmaztad: azért nem szeretjük, mert NEM dönt sehogy, csak pillangóként szálldos egyik pasiról a másikra, majd vissza, és páros napokon Daniba, a páratlanokon meg Robiba lesz megint halálosan szerelmes. :) Ha jól rémlik, Rojita vagy Napraforgó írta korábban, hogy Kata úgy viselkedik, mint egy 12 éves kislány, érzelmileg annyira is tűnik fejlettnek, semmiféle felelősségérzete nincs, minden apróságon vérig sértődik és otthagyja az éppen aktuális nagy szerelmét...
guess.who 2019 ápr. 24. - 17:24:22
(3027/18028)
Az mondjuk jó poén volt tényleg: hogy elkezd Subkó sírni, jajj-jajj, mindenki azt hiszi, hogy azért, mert összeomlott, hogy most neki kell elvinnie a balhét – aztán benyögi, hogy csak az a baja, hogy azt a sok pénzt nem ő lopta el. :)

Mondjuk ezzel kapcsolatban azért megint van pár botorság: az előző polgi idején keletkezett a hiány, azaz az ő felelőssége, az új polgi hiába "nézi át a könyvelést", attól a hiány nem fog megszűnni vagy átsorolódni a kárászi hivatal számlájára.
Az előző polgi személye ismert, ráadásul mivel éppen előzetesben van, nem kell köröztetni, előállítani, nem kell aggódni, hogy bizonyítékokat tüntet el stb.
A másik: Subicz ugyan nem mondta, hogy mennyi pénz az a hiány, de akárhogy forgatom, amit a kép mögött Józsiék megtaláltak (és Szlávenék elégettek), az talán néhány százezer, esetleg 1-2 millió Ft lehetett. Kétlem, hogy ilyen összeg miatt Subicz kiakadt volna. Azaz sokkal jelentősebb összegű ellopott pénz van valahol – ez viszont azért furcsa, mert Attila Józsinak az egyetlen és legfontosabb dologként a kép mögötti széfet emlegette, tehát a szavaiból úgy tűnt, hogy az minden vagyona.
guess.who 2019 ápr. 24. - 17:16:18
(3026/18028)
A szakirányt nem közölhették, mert akkor kénytelenek lettek volna Tominak valami formát adni, így meg maradhat a léhűtő, lusta, de aranyszívű laza srác. :) Azt meg csak nem mondhatja mindenki képében, hogy büfészakra jár... :)
4/10
napraforgó 2019 ápr. 24. - 16:48:28 4/10
(3025/18028)
Vajon honnan tudta meg az a két nagydarab kopasz, hogy hol lesz Mónika? Hol lesz a találkozója? Mi lett volna, ha Nándi nem késik? Vagy épp ők tettek róla, hogy késsen?

Zoli Pannától tudott az örökségről, nem véletlenül forszírozta a házassági szerződést. Abban nyilván olyasmi volt, hogy Pannáé lesz az örökség fele.
De most gondolt egyet, ha már elbukja a 4,3 milliót, amit a csomagmegőrzőben hagyott, hát kárpótolja magát néhány százmillióval.
Bár lehet, hogy így is pofára esne, mert én nem úgy nézem azokat a kopaszokat, hogy rohannának hozzá a milliókkal.
Vajon vége lesz-e az akciónak a mai résszel?
4/10
luci87 2019 ápr. 24. - 14:27:27 4/10
(3024/18028)
Szerintem is lesz valami koztuk,mert miert keszultek olyan gondosan erre a "randira"...?
Nandi befujta magat,meg igazgatta a hajat,es vicsorgott az uvegbe...;)
Aki 10 eve elvalt,es egy masik not akar elvenni,templomban is,az nem igy viselkedik..
4/10
napraforgó 2019 ápr. 24. - 13:51:34 4/10 Előzmény svejci
(3023/18028)
Sajnos annyira homályos, én nem tudom elolvasni a fejrészt.
----------
Az előzetesből úgy tűnt, hogy Mónika elrablói az örökségre hajtanak - fejenként 100 millió, mondja az egyik kopasz. feltételezem, hogy a többi családtag részét is akarják, Móniért cserébe.
Én arra tippelek, hogy Zoli küldte rájuk az embereit bosszúból. Tamás és Tibi amatőrködése jócskán megnehezíti majd Nándi dolgát.

Amúgy miért hívta volna Nándi Marosit? Az igaz, hogy a karkötő alapján a pozicióját be tudják mérni, na de Nándi és Marosi egyáltalán ismernék egymást?
svejci 2019 ápr. 24. - 13:22:54
(3022/18028)
ez meg Subicznál...
svejci 2019 ápr. 24. - 13:22:14 Előzmény amira_daa
(3021/18028)
Fotót Fotót Fotót , köszi :D

az első a postán, amikor lebélyegezte, a második Subicznál....
amira_daa 2019 ápr. 24. - 13:17:26 Előzmény svejci
(3020/18028)
akkor az egész családot költöztesssék egy valodi faluba ami mellett to van " védettség cimszoval" és akkor szinte minden bajunk megoldodna ott uj szinészeket is kapnánk Kata meg maradna a régi faluban. :D na?
svejci 2019 ápr. 24. - 13:05:21
(3019/18028)
Na! Most én is gondolkodtam egy kicsit...

Szóval, Nándi az ügyvédnővel beszél, az majd a nyomkövetővel lesi Moónika helyzetét....
Közben ugye telefonon utasítja Szlávent, hogy ez nem egy egyszerű rablás, nehogy utána induljanak...
Persze a tahó Tibit nem tudják megállítani, és mennek (Katán kívül) mindenki....
Nagy cirkusz lesz, komoly gondokkal....
De Nándi a csapatával megment mindenkit.....
De, annyira belemásztak az olajszőkítéses bonyodalomba, hogy nincs más hátra, mint Moónikát védőőrizetbe venni, legalább egy évre.....
Az ügyvédnő azért megy le az örökösökhöz, és most nem Kálmán beszél a videón, hanem Moónika...
És az ügyvédnő azt tanácsolja, találja ki, hogy az a végrendelkezőnek is az érdekei megmaradjon, hogy naponta kétszer a családnak kell videótelefonon fél órákat beszélgetniük.... (ugye, mivel Moónika egy védett, ismeretlen helyen van, mindig új háttérrel színlelik a helyet, hogy senki ne tudja, hol is van.....)

Csak, gondoltam, ez se rosszabb sokkal..... :)
amira_daa 2019 ápr. 24. - 13:02:46
(3018/18028)
Fotót Fotót Fotót , köszi :D
amira_daa 2019 ápr. 24. - 13:01:56
(3017/18028)
Mit gondoltok ki fogja Mónit végül kiszabaditani. ?
Látatlanban mire tippeltek. Tibi vagy Tomi vagy Kristof vagy pedig Nándi és a csapata? ( gondolom SAnyi meg az ökörkörék nem mennek most )

Én Nándira adok egy szavazatot, mert mégiscsak ex feleség, és ugy vigyorgott a kocsi ablakba hogy szabaditás után békülő szex is kinéz ahogy láttam. :D
amira_daa 2019 ápr. 24. - 12:58:59 Előzmény svejci
(3016/18028)
Panna volt lakásában laknak ahogy irtam. Ami Attila tulajdona. Móni adta ki nekik sok sok pénzért azért ciki ez az egész mert ha van a tartozás ingoságra fogják rátenni előszőr a kezüket. Tehát Pannáék alol ugrik a lakás, és ugye Panna buta volt az ügyvédnőtől segitséget kérni.
amira_daa 2019 ápr. 24. - 12:50:50 Előzmény napraforgó
(3015/18028)
kifolyik a pénz a kezük közül és igazábol senki sincsen aki normálisan áll a dolgokhoz anyagilag.
svejci 2019 ápr. 24. - 12:50:45
(3014/18028)
Pannáék most hol laknak egyáltalán?

Én úgy emlékszem, hogy visszamentek a volt lakásukba, mert az ottani bérlők nem fizettek....
4/10
napraforgó 2019 ápr. 24. - 12:50:20 4/10
(3013/18028)
Bevallom nem igazán néztem meg, hogy milyen szelvényt pecsételt Zsóka, feltételeztem, hogy a tértivevényt.
Feladóvevényt, vagy ajánlott cédulát nem pecsételhetett, mert azok a feladónál maradnak (aki jelen esetben az ÁSZ). Ajánlott leveleket, küldeményeket meg átvételkor az ajánlott könyvben kell aláírni
ott nem kell pecsételni semmit. Az ajánlott könyvben csak a ragszám van feltüntetve (R betű és egy szám)
Egyáltalán nem tudom, hogy mit nézegethetett Subicz, mert a térti meg nem lehet őnála. Az, hogy ő mit adott fel és kinek, ajánlottan, nem oszt, nem szoroz.
amira_daa 2019 ápr. 24. - 12:48:59
(3012/18028)
Pannának volt a lakása amit Attilának Mónika nyomott áron, és amikor volt ez a Panna elrablás, utána hogy biztonságban legyenek ( ????) akkor azt mondta Kristof hogy lakjanak ott és mivel Attilának az üresen áll, igy beköltöztek jó nagy havi dijért ( amit majd egyszer az örögségből törlesztenek) végülis a régi lakásába. Panna oda került vissza ahonnan indult csak most nem a saját tulajdona. Bár ha jogilag meg tudnák támadni és a zsé megvolna akkor végülis még lehet hogy vissza tudná az ügyvédnő szerezni ha akarná.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 24. - 12:42:57 4/10
(3011/18028)
A lakás árát kifizette Attila, csak a Mónika kialkudott jutalékát, a 3 millió forintot nem.
De itt mindenki olyan nagyvonalúan bánik a pénzzekkel. Mónika keresztet vetett a jutalékára, Attila pénze a páncélból eltűnt, megsemmisült. Jolikáék égették el sok viszontagság után.
Kristóf kártyanyereménye visszakerült Zolihoz, kivéve az a százezer, amit Szlávennek adott, meg talán Tomi is lenyúlt belőle egy-két huszast.
offtopic
amira_daa 2019 ápr. 24. - 12:37:23 Előzmény janderka
(3010/18028)
láttad a TEnya locsolos videóját. ? vagy bárki aki érti is.
Visitottam 1 órán keresztül. :D :D
amira_daa 2019 ápr. 24. - 12:36:16 Előzmény janderka
(3009/18028)
oh ott is kommentelsz :D

amugy igen az bár én nem láttam a részt de ahogy irjátok nem vették a fáradtságot hogy konzultáljanak legalább egy rtl-nél dolgozo asszisztenssel vagy recepciossal aki tudja hogy hogy van ez. mármint a postaszelvény, tértivevény és társai.

Amugy leht hogy az RTL a sori végén kioszt egy dijat hogy mit nem vettünk észre és a legtöbbet hibát észrevevő kap valamit :D
néha azt érzem hogy direkt van az egész.