guess.who 2019 ápr. 21. - 17:20:44 Előzmény Rojita
(2950/18030)
Nem tudom, ott többen is mondták, hogy nem lenne baj, ha szakemberhez fordulna (már a hozzászóló), mert nagyon nagy bajok vannak a fejében... Szóval annyira nem vicces a dolog. Közhely, hogy mióta bezárták az OPNI-t, szabadon rohangásznak a közveszélyesek, és ezt még súlyosbítja az általános morális és erkölcsi züllés, a rengeteg frusztráció és az állandó propagandisztikus gyűlöletkeltés – mindezek eredménye az, hogy rengeteg ilyen ember van, aki valóságnak hiszi mindazt, amit a tévében vagy filmen lát (esetleg az elferdített híradókban); nem érti, mit jelent az, hogy egy színésznek az a dolga, hogy szerepet játsszon; és a saját magában felgyülemlett agressziót képes bárkin kitölteni, aki az ő torz fogalmai szerint erre rászolgált. És gondolj bele: itt azért egy közismert, jól felismerhető színészről van szó, akivel valóban akár az utcán is találkozhat az illető...

Ettől elvonatkoztatva amúgy tényleg tekinthetjük sikernek is, hiszen Bereczki művész úr jól elhitette az általa játszott karakter aljasságát, beteges hajlamait és agresszióját (számomra mondjuk nem volt hiteles, de ez csak az én véleményem, le is írtam korábban). És egy normális világban ez valóban vicces is lehetne, talán sokan emlékszünk még arra, amikor magyar nyugdíjason pénzt gyűjtöttek Isaura felszabadítására... :)
Bereczkitől elvonatkoztatva: nekem sem szimpatikus pl. Maunika aljaskodása, vagy éppen Tibi falusiakkal szembeni bunkó viselkedése, de egyrészt eszembe sem jutna ezt a színészre kivetíteni, másrészt valóban el kell ismernem, hogy Járó Zsuzsa kitűnően játssza el a rá osztott szerepet, teljesen hihető, amit csinál. Igaz, ezért tiszteletet érdemel, nem verést. :) Ha jól emlékszem, az első időkben nyilatkozott is valahol, hogy nagyon fél tőle, hogy a "gonosz" szerep miatt sokan meg fogják utálni...
amira_daa 2019 ápr. 21. - 16:47:21 Előzmény luci87
(2949/18030)
a TErápia az más stilusu de ez nekem is tetszett, az Aranyélet meg abszolut kedvenc. Igy most a Dö mellé jó mert felüdülés.
4/10
luci87 2019 ápr. 21. - 16:22:44 4/10 Előzmény amira_daa
(2948/18030)
Igen nezem,jobb hijan,nem rossz,de nekem pl.a Terapia,a Valotarsak,Aranyelet,Valotarsak ...magyar sorozatok jobban bejottek.
amira_daa 2019 ápr. 21. - 16:18:18 Előzmény Rojita
(2947/18030)
igen sajnos de érthető a dolog.
7/10
Rojita 2019 ápr. 21. - 13:59:26 7/10 Előzmény amira_daa
(2946/18030)
Nem biztos, h SzD elvállalná.
amira_daa 2019 ápr. 21. - 13:33:51 Előzmény Rojita
(2945/18030)
szerintem is tök jól játszotta de azért nem bántanám ha összefutnék vele, mert én birom személy szerint, de a Dórinak én is adnék egy szerepet hogy egyszer mindhárman benne legyenek. :D
7/10
Rojita 2019 ápr. 21. - 12:38:16 7/10 Előzmény Rojita
(2944/18030)
Egyszer olvastam egy hírben, h az "ilyen" nézők miatt Amerikában golyóálló képernyőjű tévéket is gyártanak.
7/10
Rojita 2019 ápr. 21. - 12:23:09 7/10 Előzmény guess.who
(2943/18030)
Ezen nagyon nevettem, h a DÖ- szerepéért van, aki le akarja csukatni, de inkább lelőni BZ-t. mert azért volt olyan hiteles Vörösnek, mert különben is ilyen lehet.
Azért ezt"sikernek" is elkönyvelheti a színész.
Mit csinálna ez a néző, ha az utcán meglátná civilben a "Vöröst"? Rendőrt hívna? Jó esetben. Mert ez a szerepazonosítás veszélyes is lehet.
amira_daa 2019 ápr. 21. - 11:16:30 Előzmény napraforgó
(2942/18030)
nekem a netes rtl szokott bekapcsolva maradni igy már néztem belőle Gyertek át-ot az tetszett és Krimit amikor nem akarta a DÖ-t megnyitni. Kb ennyi igy én maradok aztán majd valami műsort bedob az rtl. amin most nézek és tetszik és tudom ajánlani ( LUCI87 is nézi az a Viasat Izig vérig sorozata és elég jol beérett a negyedik részre és jó a sztori is. Hatalmas dumákkal. Ha esetleg vágytak valamire.
amira_daa 2019 ápr. 21. - 11:14:42 Előzmény Rojita
(2941/18030)
ez hivatalos közlés aztán elválik hogy mi leszutána, lehet hogy nem nézik őket és egy főzős műsornak most nagyobb keletje vanmint hogy itt szenvednek és olcsobban is megvan.
7/10
Rojita 2019 ápr. 21. - 11:02:19 7/10 Előzmény amira_daa
(2940/18030)
Ez elég pontatlan tájékoztatás: Nem "befejeződik", hanem ny ár i sz ü n e t et tart a sorozat. Persze, arról is illene tájékoztatni, h mikor indul a folytatás.
4/10
napraforgó 2019 ápr. 21. - 10:54:34 4/10 Előzmény amira_daa
(2939/18030)
Remek. nekem olyan mindegy, egyik műsorukat sem nézem.
Ha nem lenne A mi kis falunk, meg a Drága örökösök, akkor semmit sem néznék, pont úgy, ahogy a TV2-n sem.
amira_daa 2019 ápr. 21. - 09:44:42
(2938/18030)
amira_daa 2019 ápr. 21. - 08:57:01 Előzmény guess.who
(2937/18030)
Azt lehet izlésesen is csinálni ( már ha lenne nyaralos rész) poloba kisnadrágba és a férfi nézőknek meg a csajokat ( minusz Zsóka) levetkőztetni és akkor nem is gáz és lehet vicces is. amugy arra gondoltam ha jo lenne a szserepében Sanyi is meg -zsoka is akkor kevésbé figyelnénk rá hogy hány kg-.

A Marosi cameot láttam, ott poloban volt és természetesebb volt ahogy futkosott Szifon után. :D

Szerintem a R. Zsuzsával nincsen semmi gond. A mi kis f-ban meg jo hogy epekedik ez hozza a komikumot hogy már annyira pasi hiány van hogy a pap az egyetlen lehetőség mindegyik nőnemű számára.
guess.who 2019 ápr. 21. - 08:44:14 Előzmény amira_daa
(2936/18030)
Szerintem Zsókica is emelné annyival a nézettséget a strandos szerepléssel, mint Sándor. :)

(Elnézést!)
guess.who 2019 ápr. 21. - 08:43:21 Előzmény amira_daa
(2935/18030)
R. Zsuzsa: hát igen. Színésznőként szerintem nem kellene erőltetni, modellként többre viheti. (És elnézést a színésznőmodelltől!)
Amit a Mi kis falunkban csinál (márhogy epekedik a papért, keveset beszél, inkább csak riszálja magát), azt elég jól hozza, de ettől sokkal többet nem várnék tőle. Valószínűleg a hanghordozása idegesít, semmilyen természetesség nincs benne, nagyon erőltetettnek hangzik. És pont ezt hozta az itteni kameoszerepben is. :)

Egyébként fordítva is eljátszották ezt: "dr. Marosi Gitta" előfordult Pajkaszegen, a plébánián a 6. részben Karola néven keménykedett. Érdekes módon ott sokkal csinosabbnak tűnt, mint ügyvédnőként. :)
amira_daa 2019 ápr. 21. - 08:10:46 Előzmény guess.who
(2934/18030)
A szinészek faceját azért látom mert egy-két ismerősőm követi őket és mikor like-ják, Igy botlottam bele a Józsit játszo szinészébe akit ugye birok igy nézem. De néha a Szlávenesre is ránézek és ott volt hogy forgatnak még. De leeht hogy később rakott ki forgatásost.

A Mi kis falunkkal nehéz összehasonlitani mert az inkább Komedi-dramedy és heti sori és ahogy irtad nincsen közös cselekményszál nem is fontos inkább hogy jol felépitsenek egy poént. Azt sem könnyebb irni - szerintem de nagyon jol és látszik hogy jol dolgoznak rajta. Amugy Mónika dizájnerében ki ismerte fel Dorkát? na :D mármint a mi kis falunkbol? ( Ripli Zsuzsát) ő simán kaphatott volna egy szerepet itt is.

A DÖ-nél többször irtam hogy sok a történetszál egyet végigvinnének poénos lenne és kevesebb debilség. A forgatás ugye azt irtam ha megszakad akkor vannak a háttérben gondok nyilván orvosolja az RTL is ezt és jön ( remélhetőleg ) egy flottabb folytatás vagy leveszik a képernyőről.

Igen a sori akor lett volna jo ha előre megcsinálják pl a részeket és leadják vagy teszt közönség előtt mutatják amugy az alapötlet baromi jo én azért is nézem hogy kiváncsiak vagyunk. Amugy be lehetne a sztorit pörgetni. Az tényeg hülyén fogja kivenni magát hogy ősszel lesz tavasz. Erre a mi kis falunknál is figyeltek hogy ne télen adják a nyári részeket. Ezért volt jo ötlet a tanárt közé tenni és az ugye iskolaidőben játszodik. :D ( a forgatás meg nyáron van )

Igy most elképzelhető hogy lesz másik sorozat, de mivel az Alvilágnál is gondok voltak le kell ülni az RTL-nek és átgondolni mit akar, vagy olyan forgatokönyvirokat felkérni akik legalább láttak már forgatokönyvet vagy ha nem is jártak ilyen suliba akkor legalább olvastak szakirodalmat. Vagy láttak forgatokönyvet vagy értik hogy mit akarnak. Vagy bármi.
amira_daa 2019 ápr. 21. - 07:57:45 Előzmény guess.who
(2933/18030)
Amugy nekem semmi bajom nincsen vele mármint Katával azaz Sisával ha olyan szerepet kapna pl mint a hasonló karakterű szinésznők: krimiben szemforgatós fapofáju szerepet. Ő az a karakter, Nem a kedves lány akit szeretnek hanem a gonosz lány, amugy ha forditva lett volna Steffit játszaná az hihetőbb lenne amugy. mert Steffinek nem kell sok mindent mutatni, de mivel Stefániánk ugye cuki szőke lett igy nehezebb a dolga.

Más országokban az ilyen tipusu csajok ( mint Sisa) nem véletlenül nem komikus hanem komolyabb szerepet kapnak. Mellesleg azt godnolom hogy Sisa is komolyabb nő mint amit el kéne Kataként játszani és azért nem tud azonosulni a szereppel már eleve ki volt nőve a szinésznő a szerepből.

A közutálatot nem ugy értettem és elnézést az erős jelzőért, nem szeretjük, de amugy ha a karaktere pl rendőr lenne ahol ténlyeg 4-5 arcvonással megmutat mindent akkor a karakter jol ülne. de hogy egy vidám sorit a hátán elvivő csajt kéne játszania az nem megy neki.

Inkább ez a gond vele. A Face forumot nem olvasom csak nagyon nagyon ritkán még most DÖ-t sem néztem csak Napraforgot olvastam. sőt még Mi kis falunkkal is le vagyok maradva.
amira_daa 2019 ápr. 21. - 07:49:56 Előzmény napraforgó
(2932/18030)
én Zsókát is kizavarnám a strandra :D majd ő kibeszél mindenkit. :d
amira_daa 2019 ápr. 21. - 07:46:54 Előzmény guess.who
(2931/18030)
én is egyet értek hogy inkább Polli mint Zalán de mivel Zalán fő karakter és bajforrás igy ő marad, bár inkább Zalán mint Kata :D én itt tartok. :D