svejci 2019 szept. 17. - 11:06:21 Előzmény janderka
(5944/18024)
Jött közben egy újabb levél Anikónak.

Az első levél, ha jól emlékszem, akkor a régi udvarlótól jött, akit dobott ugye Tibi miatt....
Őt szinte tiltották az Anikó szülei tőle.....
svejci 2019 szept. 17. - 11:04:01 Előzmény napraforgó
(5943/18024)
És Katóka rögtön tudta volna, hogy került az a levél a Dani holmija közé

Az rendben van...., megtudná, hogy ki is dugta oda....
DE, itt az a kérdés, hogy KI küldte ezt a névtelen levelet, ÉS MIÉRT!

Itt azért két dolog volt.... a Tibi hülyesége, hogy összevesszenek a lovászfiúval, és hogy Csabadoktor felnyissa Kata szemét....
1/10
janderka 2019 szept. 17. - 11:02:58 1/10
(5942/18024)
Jött közben egy újabb levél Anikónak. Azon se volt bélyeg. Csak a feladó - neve. Aminek önmagában ugye semmi értelme.

Ej-ej, retekklub! Csinálhatnátok ezt jobban is!!!
4/10
napraforgó 2019 szept. 17. - 10:56:51 4/10
(5941/18024)
Kata szerencsétlenkedése a névtelen levéllel annyira eröltetett.Látszik, hogy az alkotóknak nincs már ötletük, azért ez a hülyéskedés.

Mit csináltam volna én, ha a kezembe kerül az a levél? Látszik, hogy postán jött, ott van rajta a tértivevényes cimke (bélyeg nincs). Tekintsünk most el attól, hogy egy tértivevényes levelet fel sem vesz a posta feladó neve, cime nélkül, mert ugye oda kell visszaküldeni az átvételt igazoló tértivevényt.
Na tehát, jön egy levél postán. Ki kézbesiti? hát a postás. Én megkeresem a postást, jelen esetben Szlávent és megkérdem, hozott-e nekem mostanában levelet, éspedig feladó nélküli levelet? Mire Szláven válaszol: igen. Kinek adtad át? Apukádnak. Anyukádnak akartam, de Tibi kivette a kezemből. megkaptad? Mire Kata ::Iiigen. De Szláven tudod, hogy én most Daninál lakom a lovardánál, ezért ha jön bármilyen küldemény a nevemre, hát oda hozd légyszives. Ha nem találsz, hagyd ott a lovászfiúknál, bármelyiknél, csak arra kérlek, hogy a jövőben soha, semmilyen küldeményt, ami nekem szól, ne adj apám kezébe.
És Katának Szlávent megtalálni nem lett volna nehéz, mert ha nem találja a postán, akkor összefuthat vele Joli néninél, ahol rendel és ahol szláven lakik.

Ennyi. És Katóka rögtön tudta volna, hogy került az a levél a Dani holmija közé . És nem rohangálna az exbarátnőjéhez hülyeségeket kérdezni, meg nem menesztené a kórházba mondvacsinált riportokat késziteni, hanem, ha lenne csöpp esze, fölhivná Csabát, hogy tud-e róla valamit, avagy netán ő maga küldte azt az üzenetet.

Na de a debilvirus szedi áldozatait rendesen, már Kata is megkapta.
4/10
napraforgó 2019 szept. 17. - 10:41:05 4/10 Előzmény janderka
(5940/18024)
Józsi 3 hónap alatt kiismerhette volna annyira Mónikát, hogy őt nem a nomád tábortűz vonzza, hanem egy csilli-villi elegáns étterem. Bevihette volna az asszonyt Kárászi legelegánsabb éttermébe, ha már annyira készült.
1/10
janderka 2019 szept. 17. - 09:29:17 1/10 Előzmény svejci
(5939/18024)
Józsi egy kicsit túltolta ezt a nomád low budget vacsiztatást. Ennyire eddig nem volt se csóró se igénytelen. Pia, meg egy vékony szelet bacon mellé nyársra tűzött vöröshagyma fej??? Mindez az olajszagú műhelyének tövében? (Ahol egyébként mit hobbiszerel - mert vicc az egész ottani molyolása.) Hát hol hülyült el ennyire ez a srác? Legalább mentek volna valami piknik kosaras erdei tisztásra.
Komolyan nem értem. Nem hoherens.

(Arról a készítői bakiról nem beszélve, amit a szemlátomást full ugyanolyan rönkök fölött elhadartattak vele. Miszerint direkt más és más magasságúra vágta a rönköket, hogy igény szerint váltogatni tudja Mónika az üléspózait, ha netán elfáradna - a miben is?)
4/10
napraforgó 2019 szept. 17. - 08:55:04 4/10 Előzmény svejci
(5938/18024)
Na és az Olga? Szerintem ő éppoly jól érezné magát, mint a cigányok gyerekköszöntő buliján. Ő nem finnyáskodna a füst, meg a szúnyogok miatt.
Érdekes, hogy ebben a faluban senki nem főz bográcsban, senki nem grillez szabad tűz felett, pedig helyük lenne hozzá. Még divatból sem, holott Zsóka asszony piszkosul ad az úri divatra. Erdész férje meg érthetne is hozzá - egy jó vaddisznó- , vagy őzpörkölt, stb.
Avagy, mivel nekik vannak birkáik, alár egy jó birkapörkölt, néhány kedves vendéggel, szomszéddal.
svejci 2019 szept. 17. - 08:34:42
(5937/18024)
A tábortüzes esti szalonna sütéshez, én is nagyon szeretem, a gyerekeinkkel rengeteg ilyen estét csináltunk....
Józsi is jót akart, mindent előkészített, csak nem a megfelelő alanyt választotta hozzá....
Még a Dia, annak idején sem jött volna lázba tőle.... :)
4/10
napraforgó 2019 szept. 17. - 06:14:28 4/10 Előzmény Rojita
(5936/18024)
Attila az erdőbe ment az ásóval, ott van a temető. Csak nem sirásó lett? kérdik a nénik.
4/10
napraforgó 2019 szept. 17. - 03:53:37 4/10 Előzmény napraforgó
(5935/18024)
Igazad van, Olga útlevelén májusi dátum van! Dia kocsmában később(!!) a március végi, áprilisi naptárt lapozgatja, hogy nincs szabad időpontja Szlávennek. Most meg Józsi a március végét akarja megünnepelni Mónikával.

Úgy tűnik, itt Ökörapátiban visszafelé megy az idő!!!

Józsi akciója hülyeség, mi lett volna, ha azt a harmadik hónapot ünnepli a nővel, hogy együtt vannak? Miért kellett neki azt a hülyeséget kijelenteni, hogy három hónapja van lenn Mónika ÖA-ban?

Bár a májusban érkezett Olgát is 9 hónapra akarja alkalmazni Mónika, mert annyi van még hátra ÖA-ban nekik.

Jajajj, tényleg összezavarodtak itt az alkotók a március-április-május hónapokkal!
4/10
napraforgó 2019 szept. 17. - 03:44:12 4/10 Előzmény Rojita
(5934/18024)
Kata máris kevésbé balhézott Danival,mint korábban, de annyira azért igen, hogy Tibi nagyon örüljön.
Ha a mérgét lenyelte volna és csak a szülei távozása után teszi fel a kérdést Daninak, Tibi ottmaradt volna a bizonytalanságban, mert nem tudta volna, hogy Kata egyáltalán megtalálta a levelet.
Kata is annyira naiv, mondhatni hülye, vajon miért nem gondol arra, hogy ha az apja megnézte azokat azokat az okleveleket, miegymásokat, amikhez hónapok óta nem nyúlt senki (!!!), akkor a nagy szarkeverő keze benne lehet a névtelen levél dologban.
De iott a gondolkodás nem nagyon jellemző senkire.
4/10
napraforgó 2019 szept. 17. - 03:37:14 4/10 Előzmény amira_daa
(5933/18024)
Mivel te sokszor áttekered a részeket, biztos kimaradt, hogy Reni nevezte Dumbónak először Szlávent . Duplafülű,meg Dumbó - igy jellemezte, igy nevezte.

A napraforgót meg ne tessék bántani, mert ő csak a nap járását követi, és nem következetlen.
Amire te gondolsz, az a szélkakas, aki mindig arra fordul, amerről a szél fúj.
7/10
Rojita 2019 szept. 16. - 22:29:50 7/10 Előzmény amira_daa
(5932/18024)
Remélem, Kata nem fog megint állandóan veszekedni, mint a téli hónapokban, mert már unalmas.
7/10
Rojita 2019 szept. 16. - 22:26:57 7/10 Előzmény amira_daa
(5931/18024)
Azt a "cserbenhagyást" még nem tudjuk, h volt.
amira_daa 2019 szept. 16. - 22:24:09 Előzmény Rojita
(5930/18024)
én drukkolok Volginak és Renátonak, mert Szláven bárhogy nézzük cserben hagyta Olgát. ti Dumboztatok előszőr nem tudom kicsoda :D de bejött :D

Stefire nincsenek szavak én ezért irtam nektek korábban hogy őt tartotta mindenki butának de ő tudja kihozni a dolgokat jol
7/10
Rojita 2019 szept. 16. - 22:19:55 7/10 Előzmény amira_daa
(5929/18024)
Igen, itt Dumbózott vki.

Nagyon jó volt az Olga - Reni ölelkezése.
Olga most csak kihasználja Renátót. Remélem, idővel meg fogja szeretni a srácot.
amira_daa 2019 szept. 16. - 22:09:39
(5928/18024)
és REni leDUMMBO-zta Szlávent és az az ölelés ugy érzem a filmmüvészet csucsa.


és ki mit szol Polli é s Kata ujra végre barátok lettek szálhoz :D tessék kinek irtam hogy Kata mint a napraforgo nem tudja mit akar
amira_daa 2019 szept. 16. - 22:02:42
(5927/18024)
Pollit ha szeretnéd látni a Mi kis falunkra kapcsoljál át a szombati részben elég sokáig volt bikiniben és Laci simogatta :D igy nézd meg :D ott jobban látszik minden.

Polli lakásában az az égő mi a sz@r ki látta a lámpát 13:59 körül? ennek nincsen izlése pedig birom Polli karakterét
amira_daa 2019 szept. 16. - 22:00:47 Előzmény napraforgó
(5926/18024)
én azt gondolom, hogy Tibi jol elcseszte a Danis házasság lehetőségét, hagyhatta volna Zsokáék kamuzzanak és nem megalázni őket oké hogy kamu volt de igy a Dani Kata kapcsolatot is aláássák,
Tibi okosabb is lehetett volna. én direkt utána egymás között mondtam volna hogy mi a véleményem a kamu nyaralásrol

és nem tudom hogy DAni fején láttátok-e ezt az örökség megszrzéséért gratulálo Danikát akkor picit látszott hogy azért van az a pénz amiért ő is dumál Steffivel. Kata nyüg lesz neki szerntem.
amira_daa 2019 szept. 16. - 21:54:00
(5925/18024)
Stefi ha tanul valami egyszerut az is jo lehetett volna. a honapok összemosodnak mert az Olgás részeket később vehették fel mert az utlevélen is későbbi dátum ( május) volt és közben meg Diánál március volt.

Volgás részeket később vették fel és össze vissza vannak a felvételek ez a titka hogy össze vissza öltöznek viszont ne feledjétek áprilisban meleg volt nagyon májusban hüvi volt.

Anikónak az örökségről nem kellett volna dumálniaSteffinek akkor nem lehetett volna ez.