4/10
napraforgó 2019 jan. 20. - 07:00:20 4/10 Előzmény Szila86
(137/18017)
Az biztos, hogy rossz üzlet volt eladni a lakást 47 miilióért, ha valóban 80-at ér, de nyilván nem volt rá idő, hogy jobb vevőt találjanak. Mónika is keresett az üzleten, Attila 50 millió forintról beszélt, hogy annyit akar befektetni, így a 47 és az 50 közötti különbség nyilván Mónika zsebébe vándorolt. Azért azon csodálkozom, hogy Panni belement az üzletbe, mikor Kristóffal már nagyjából szétmentek, a válás is szóbakerült, ráadásul a lakás Panni öröksége, vagyis a különvagyona. Nagy felelőtlenség elkótyavetyélni, még akkor is, ha a zsarolók őt, meg a kislányát is fenyegették. Azért jó 30 milliót bukni a férje hülyesége miatt... Én megkockáztattam volna a feljelentést és rendőri védelmet kértem volna.
Szila86 2019 jan. 20. - 01:26:32
(136/18017)
Mindenki beleköt a legapróbb valótlanságokba, de a leglehetetlenebbet senki sem írta. Az a belvárosi lakás ami állítólag 80milliót ér, azt eladják 47ért tehát buknak 33milliót 6milliós tartozás miatt. Ez melyik féleszűnek fordul meg a fejében? Ha tényleg ér 80at akkor azt 70ért 1 nap alatt el lehet adni főleg hogy már vagy 2 hete hívogatják a behajtók. Az már más kérdés, hogy Mónikának mért érte ez meg annyira átpasszolni Attilának, mért nem vette meg ő? Vagy mértnem adott Kristófnak 6milliót és kér vissza 15öt egy év múlva abba simán belemenne.
7/10
Mngoo 2019 jan. 19. - 22:34:09 7/10
(135/18017)
Nem tudom feltünt-e valakinek de amikor Mihály Zsókának mutatta a kamerafelvételt Sándorról,ahogyan bemászik Anikó ablakán igencsak rövidre sikeredett az idö.
Mert a monitoron 22:43kor mászik be Sándor az ablakon, de 22:53kor már mászik is kifele a létran :))
Jó gyors menetre sikeredett :D ilyen rövid nem is létezik :D
7/10
Mngoo 2019 jan. 19. - 20:27:00 7/10 Előzmény Lambada
(134/18017)
Ugy értve szimpi Mónika, hogy jól hozza a ráírt szerepet. Ez a cinikus, affektálós, nyegle stilus jól illik ehhez a nöhöz szerintem.

Viszont egyre inkább vicces ez a Kata-kórház-álláskeresés dilemma.
Ragaszkodik a mezei hétköznapi kórházhoz, az elsö részekben még le is szolta hogy "nem akarom a Rózsadombon végezni magánklinikán"- ez vicc komolyan! Pont a milliomos (ha nem milliárdos) Rózsadombot szólja le, meg a maszek rendelöket, ahol 2x-3x akkora a pénz? Meg oda aztán a föorvoscsaj keze sem érne el.
A való életben más valamire való doki inkább praktizál magánklinikán Budán, mint egy sima kórházban, mert feljebb teszi a mércét.
Szóval ezt a forgatókönyvesek jól elszúrták.
Logikai alapja az nincsen :D
4/10
Peti817172M 2019 jan. 19. - 18:49:55 4/10
(133/18017)
Úgy tűnik Tamás kiesett az örökségből, mert az előzetesben beriasztott az órája, amikor a pesti kéglit kipakolták.

Anikó meg elvitte DNS tesztre Stefi nyálmintáját.
7/10
Rojita 2019 jan. 19. - 17:57:36 7/10 Előzmény A Tengerész
(132/18017)
Igen, már többen kifejtettük, hogy a forgatókönyvírókat le kellene cserélni, mert zsinórban képtelenségeket írnak.
1/10
A Tengerész 2019 jan. 19. - 17:37:53 1/10
(131/18017)
Nem tudom mi a rosszabb, a forgatókönyv, a rendezés, vagy a színészek. Mondjuk a legkevésbé a színészek hibáztathatók, ha egyszer az van kiadva, hogy "játszd el, hogy vihar van, mert nincs pénzünk szélgépre, elköltöttük műfalura", akkor olyan sokat nem tehet a hitelességért. Ha az van kiadva, hogy " játszd el azt hogy állva sz@sz a budin, hogy végig látsszon az arcod a lukon", vagy az, hogy "játssz el egy hülye orvost aki ahelyett, hogy a sebész orvosi táskáját veszi magához, hogy segítséget nyújtson, inkább egy pokróccal szaladgál hülyén az erdőben", esetleg azt, hogy " játszd el az ördöglovast, igaz, hogy ma ültél először lóra, de kaszkadőrre nincs pénzünk"akkor azt kell tennie. Ez a senem vígjáték, senem dráma, senem semmi, hiteltelen következetlenül megformált, nem vicces ( AZ a Csengetett M'lordban van) hanem hülye figurákkal egyszerűen szánalmas. Pedig az alapötlet zseniális, megérdemelt volna egy hozzáértő kibontást.
6/10
Yoshi-Hashi 2019 jan. 19. - 11:42:39 6/10 Előzmény napraforgó
(130/18017)
"Kata megpróbál állást szerzni a közelben, naná, hogy rögtön arra gondolnak, hogy alkohol-, vagy drogproblémái vannak, különben miért jött el a pest kórházból?"

Ez egyébként valós helyzet. Egy kis faluból származtam el, oda speciel pont egy olyan ex-sebész jelentkezett háziorvosnak, akinek masszív alkoholproblémái voltak. A kis falvak, ahol relatíve olcsón lehet praxishoz jutni (vagy már éppenséggel két kézzel kapnak bármelyik háziorvos után) a valóságban sajnos tényleg a megcsúszott orvosok utolsó mentsvárai szoktak lenni.
Sz. Péter 2019 jan. 19. - 11:30:26 Előzmény napraforgó
(129/18017)
"aki vidéken vállal állást"

Azért nem mindegy, hogy vidéken hol.
Pl. Szeged is vidék de egy olyan kis faluba váltani egy ilyen fiatal, kiváló referenciájú orvosnak, az valóban gyanús lenne bárkinek. :)
4/10
napraforgó 2019 jan. 19. - 09:53:51 4/10
(128/18017)
Szerintem a Mónikát és a Diát alakító színésznők nagyon jók a szerepükben. Hajdú Steve nekem nagyon modoros. A többieket meg nem ismerem.
-----
Sándor és Anikó viszonyára fény derül, kiderül, hogy nagyon sokan már eddig is tudtak róla, vagyis fölösleges volt a nagy titkolózás.
Attila egy dög, a pesti lányoknak ha nem is romlott, de mégsem friss disztnótorost szolgál fel. Gondolom, ha elég bort itat velük, a lányok nem is veszik észre...
Tibi sem egy rokonszenves figura, kihasználja a feleségét is, aki hülye, hogy eltűri, de a munkatársait is ( ő a drosztfőnök, ja...) Nem tudom, hogy vajon a gépkocsik is vajon az ő tulajdonában vannak-e és a taxisok neki dolgoznak, vagy mi van, hogy is van ez?
Na és Mónika csupán az ingatlaneladásokból ilyen nagymenő???? Csak úgy szórja a pént, leginkább az ingyen élő nagy kisfiára.
Kristóf egy hülye lúzer, de legalább nem egy alattomos, aljas senki. Ő az, akit mindenki kihasznál.
Kata megpróbál állást szerzni a közelben, naná, hogy rögtön arra gondolnak, hogy alkohol-, vagy drogproblémái vannak, különben miért jött el a pest kórházból?
Na szépen vagyunk, újabb pofon az orvostársadalomnak, aki vidéken vállal állást, az kishibás...., vagy nagyon... Elég borzasztó....
Ehhez képest az, hogy Anikónak Sándorral viszonya van, kicsit sem fontos.
4/10
luci87 2019 jan. 19. - 07:23:27 4/10 Előzmény Lambada
(127/18017)
Igen,jo alakitja az ellenszenves negativ szereplot Monika,az eletben biztos( remelem) nem ilyen.....Viszont Tibi viselkedese egyre ellenszenvesebb.Kivancsi vagxok,mivel magyarazza ki a nejenek,ha kiderul,tenyleg joban volt Anikoval.Fe lehet,hogy Stefirol o sem tud.Ha igaz lesz.
5/10
Lambada 2019 jan. 19. - 07:04:52 5/10 Előzmény Mngoo
(126/18017)
Hogy érted azt, hogy Mónika stílusa egyre szimpibb? Én csak remélni tudom, hogy kevés ilyen végtelenül cinikus, lekezelő stílusú, undok, önző, számító, kapzsi, a pénzért még az édes testvérét is sárba taposó ember szaladgál a világban.
De ha úgy érted, hogy a színésznő jó a szerepében, akkor azzal egyetértek. Bár korábban még nem láttam őt, igazán jól alakítja ezt az ellenszenves szerepet.
És egyetértek Napraforgóval: a felrobbant budi nem volt színvonalas poén, nyugodtan kimaradhatott volna!
8/10
Pünkösdi Kató 2019 jan. 18. - 23:45:23 8/10
(125/18017)
Ne úgy nézd, hogy "lejáratja az orvosgárdát", mert akkor semmit sem lehetne nézni a tv-ben, csak a monoszkópot... Minden sorozatban vannak foglalkozások, amelyek negatívnak tűnnek fel.
Papp Sándorné 2019 jan. 18. - 18:09:51 Előzmény Peti817172M
(124/18017)
Köszönöm.
4/10
napraforgó 2019 jan. 18. - 14:35:33 4/10 Előzmény luci87
(123/18017)
Ez elkerülte a figyelmemet.
4/10
luci87 2019 jan. 18. - 13:58:00 4/10 Előzmény napraforgó
(122/18017)
Szerintem is kamu.Mikor megolelte Katat,gyozelem jelet mutatott a huvelykujjaval...
4/10
napraforgó 2019 jan. 18. - 11:55:51 4/10 Előzmény Mngoo
(121/18017)
Miért gondolod, hogy kamu a koponyafelvétel? És pláne, hogy Csaba, Robi barátja, kollégája Robi kezére játszott ebben?
7/10
Mngoo 2019 jan. 18. - 11:27:18 7/10
(120/18017)
Egyre undoritóbb ez a szamárfejü Robi.
Lejáratja a sorozat az egész magyar orvosgárdát...kamu koponyafelvétellel lelkiterrort alkalmaz Katával szemben, éljen a nagy "szerelem" (mert ez most igenis erröl szólt) plusz még a dokipajtás is részt vesz benne. Igazán erkölcsös orvoslás.
De a katasztrófavédelmet is lejáratják ezzel a nyomi Sándorral... Tiszta lúzer banda :D
Na meg ez a Kristóf.. Egyre antiférfiasabb számomra.
Viszont Mónika stílusa egyre szimpibb, hihetetlen ez a szerep de jól áll neki :) na meg a boltos Dia beszólásain jókat röhögök. Jófej csaj:))
4/10
napraforgó 2019 jan. 18. - 04:16:54 4/10
(119/18017)
Ez a "felrobban a budi" nekem olyan amerikai tipusú altesti humornak számít, azért annyira nem volt vicces.
Az viszont nagyon is nevetséges, hogy Anikó - egy ki tudja már mióta tartó viszonynál - még mindig elvárja, hogy a Rómeója az ablakon másszon be. Ez azért kicsit fura, hisz a szülei már nem élnek, Stefi meg nagykorú és mivel sokszor alszik Daninál ezért nem gondolhat arra sem, hogy harmatos szűz. Egy felnőtt nő meg megérti egy másik felnőtt nő kapcsolatát, minek ez a titkolózás?
Sanyi és Anikó most viszont lebukott Zsóka előtt (nem hittem, hogy a nő hajlandó létrára mászni a sötét éjszakában).
És tényleg, nem tűnt fel senkinek a hónapok, évek során, hogy Anikó ablakának támasztva sűrűn áll egy hosszú létra?
Kata már egészen elgyengült Robi baja miatt, de most megint féltékeny a főorvosnő miatt. A Robinak szóló "drágám" megszólítást ő nem hallhatta, ez lehetett akár egy kolléga iránti fokozott érdeklődés is.
Nekem a korábbi eset volt gyanús, amikor Robi nagyon tollászkodott, nyilván hölgyvendéget várt, de helyette Kata és Kristóf robbant be érdeklődve, hogy miért torpedózta meg az álláslehetőségeit.
Szinte bizonyos, hogy Robi és Andrea között van valami. Robi egy sunyi helyezkedő, a munkahelyén benyal a főnöknőnek, a civil életben meg hülyíti a reménybeli örököst.
4/10
Peti817172M 2019 jan. 18. - 00:35:08 4/10
(118/18017)
Wikipediáról némi információ az alkotókat illetően:

Alkotó Hámori Barbara

Író
Búss Gábor Olivér
Hámori Barbara
Domokos Gábor
Bereczki Viktor