1/10
janderka 2019 szept. 23. - 21:33:22 1/10
(6410/18030)
Ahogy fogta ott a hasát 9 hetesen(!) Kata, max azt tűnhet jelenleg elképzehetőnek, hogy a magzat megy el... És az lesz az a bizonyos tragédia. (Egyébként a SIsa IRL terhességéről jelent már meg bármi is, az itteni fórumvélelmen kívül?)
4/10
napraforgó 2019 szept. 23. - 21:23:53 4/10
(6409/18030)
Úgy tűnik az előzetesből, hogy Panna megpattant és elvitte külföldre a gyereket. Mert nem hiszem, hogy itt Budapesten van holland iskola.
Lehet, hogy mindkettejüket kiirják?
1/10
janderka 2019 szept. 23. - 21:22:46 1/10
(6408/18030)
Na azért az a tolószékes kanyar nagyon ott volt Renátótól azzal az "Énengem nem kaptok el..." felkiáltással. Röhögtem!
4/10
napraforgó 2019 szept. 23. - 21:19:55 4/10
(6407/18030)
29. rész
Kata ébresztgeti Danit, de sikertelenül, erre ir pár sort, felöltözik és elmegy otthonról.
Tibi korholja az öccsét és Tomit, hogy nem tették oda magukat tegnap a fociban. Kristóf hiába hivogatja Pannát, nem éri el, emiatt aggódik. Tibi morog, el akarja kobozni a telefonokat.
Stefi jön, pofátlankodik Mónikával, szobaszervizt akar, Móni kioktatja, Stefi visszadumál, ő fizetővendég, , megköveteli, hogy az óhajait teljesitsék, erre Móni "véletlenül" leönti.
Kata megkeresi a kórházban Csabát, de ő közli, itt nem beszélhet. Majd este, műszak után. Utána Andreát keresi, de egy cvider ápolónő nem ad túl megbizható ibnformációt, hol lehet a főorvosnő. majd elküldi a patológiára.
Tomi nyavalyog, hiába keresi Tamarát, a lány nem veszi föl a telóját. Dani jön, Katát keresi, mert csak egy cetlit talált reggel, hogy be kellett mennie a kórházba. Vali megijed, csak nem a babával van baj? Igy tudja meg a család, hogy Kata gyereket vár.
Attilát az út szélén lelocsolja egy locsolóautó, a férfi szitkozódik, majd leveszi a vizes ingét. Mónika igy veszi észre a gyűrűt a nyakláncán. (Legutóbb nem volt rajta, hiányoltam is) Szól Subicznak.

Kata megtalálja az alagsorban a Főorvosnőt. Megfenyegeti, hogy feljelenti a nőt lelethamisitással. Andrea előbb felajánl neki egy helyet az ösztöndijas állásából, de Kata visszautasitja, erre andrea kisétál az ajtón és rázárja katára. Nincs térerő, a nő nem tud telefonálni, és hiába dörömböl.
Stefi és Mónika folytatják a vitájukat, végül Móni kénytelen meghátrálni.A lány követeli, hogy a pénzéért megfelelő szolgáltatást kapjon. Mónika kedvezményt ajánl föl neki, de a lány nem kér belőle, ő a szinvonalas kiszolgáláshoz ragaszkodik.
Tibi aggódik a lánya miatt, bevallja, hogy felbontotta Kata levelét, lehet, hogy a lánya ezügyben ment el.
Marosi konstatálja, hogy Kata nyomkövetője nem küld jeleket. Felhivja Tibit és kérdi tud-e a lányáról. Tibi megijed, hogy a lánya kifut a 12 órából, megy Danihoz, hogy együtt menjenek föl Pestre megkeresni. Renátó is megy segiteni, az autóban a szervkereskedőkről szóló filmélményét meséli.
Szláven jön, hozza a szokásos levelét és elmondja, hogy Olga elment, el fognak válni. Sanyi ott sasol a pultnál és egy óvatlan pillanatban ellopja a levelet.

Tomi Mónikát kéri, hivja föl az apját, nyomozza le a Tamarát. Mónika beszél is Nándival, aki megnyugtatja, majd elintézi a fiával.
Tibi a kórház recepción recepcióján cirkuszol az őrrel, mert az nem akarja beengedni őket, mivel nincs látogatási idő. Renátó a vita közben belóg. kergetőzik a biztonsági őrökkel.
Megjelenik Marosi Benedek alezredessel. Követelik, hogy engedjék be őket. Két csapatra oszlanak, mennek körbe. Tibi minősithetetlenül viselkedik, mindenkibe beleköt. Közben a családi csapat találkozik Csabával, elmondják, hogy Kata eltünt, a csuklóján lévő jeladó nem ad jelt. Csaba szerint az alagsor van leárnyékolva az izotóp miatt. Ezután a család tovább tekereg, de Csabának jó ötlete támad, megnézeti a biztonsági felvételeket, és meg is tudja, hogy Kata a patológiára ment.
Sanyi felbontatja Krisztián levelét Misivel, aki miután elolvasta, összetépi. Sanyi ezután otthon megpróbálja összerakni a darabkákat, és ebben Dia segitségét is kéri.
Subicz megpróbál Stefinél elérni valamit, leginkább a focicsapat szponzorálását. Mónika kontrázik neki.
Kata már rosszul van a laborban. Csaba megtalálja Katát, de Andrea orvul rájuk zárja az ajtót. Renátó a közelben van, beszélnek az ajtón keresztül, majd Csaba elküldi a kulcsért. A portán megint van egy kis cirkusz, de a rendőr hatására csak megkapják a kulcsot.
Subiczot megint köpölyözi Boriska, eleinte ordit, aztán jön Stefi, akinek Mónika bebeszéli, hogy ez egy extra luxus szolgáltatás, meg nagyon divatos, erre stefi ráharap. Subicz meg nyögdölőzik, hogy jajj, de jó....
Végre kiengedik Katát és Csabát, utána Gitta és az alezredes elmennek megkeresni a főorvosnőt.
1/10
janderka 2019 szept. 23. - 20:25:59 1/10 Előzmény amira_daa
(6406/18030)
Józsi maffiafőnök lesz? Ez új. És hol?
amira_daa 2019 szept. 23. - 20:05:28 Előzmény napraforgó
(6405/18030)
a vadászos nem ugy volt kicsalták a horvátban vadászni, hogy közbe megölhessék, mert igy több jut a többi örökösnek, de ez horvát verzioja, amugy szerintem is Szofi lehet, de többet tudunk holnap.

tippek halálozásra

VAgy Kata vetél el valami miatt, amit irtam is, és emiatt kiesik mondjuk az örökségből igy korházba tud kerülni, és tudja otthon várni a saját babáját.

Össze is tudja magát még Szőke Steffi is törni de azért valjuk be az nem renditené meg őket.

Tibit ne hiszem hogy kiirnák ő a kedvenc elvileg.

Meg Jodi néni is meghalhat de ő sem nagyon sok vizet zavarna, br ha egy k-két titok kiderülne nem lenne rossz.

Szláven tul nagy kedvenc meg nem Szappanos.

Nándi meg csak nem patkol már el ő nélküle a sorozat nem megy tovább infok nélkül.

A szépitők közül nem nagyon hat meg senkit szerintem ha történik valami.

Jozsi maffiafőnők lesz igy meghalhat.

szoval igy összegezve én Pannára tippelek vagy a kislányra hogy valamibe belekerülnek és onnan már nem tudják kihozni őket. szerintem vagy Zolika pénzét el akarja vinni és ugy vagy nem tudom, vagy még amugy Attila is kinyirhatja őket. vagy ki tudja.

viszont MEGFORDITVA A GONDOLKODÁST HA AZT VESSZÜK HOGY VALAKI A FORGATOKÖNYVIROKON KIVÜL IRÁNYITJA A SZÁLAKAT.( MAROSI FELŐL) AKKOR PANNA KAVARTA UGYE BE A SZÁLAKAT A MAFFIÁVAL ÉS AZZAL HOGY MIATTA BEBUKTATTÁK TULAJDONKÉPPEN MONIKÁT ÉS NÁNDIT. SZOVAL HA VALAKI BOSSZUT AKAR ÁLLNI AKKOR UGYANUGY PANNA VAGY HA NAGY FÁJDALMAT AKAR OKOZNI AKKOR SZOFI LESZ BENNE ÁLDOZAT.
amira_daa 2019 szept. 23. - 19:55:19 Előzmény guess.who
(6404/18030)
Lali vicces volt,Polli jo volt ott is én itt is szeretem a karakterét igazi vadmacskás mindenkire rámászik és eléri amit akar. én birom amugy.

hogy ki hal meg érdekes kérdés, igazábol az ügyvédnő halála lenne érdekes mert akkor kaphatnak egy másik ügyvédet esetleg, bár az elég gyalázatos csavar lenne, örökösök közül valaki de a horvátban mindenki tulélte, bár itt azért nem is tudom kivel lehetne bármi is, holnapra többet tudhatunk.

Ha megérzésre kéne hagyatkozni Panna annyi baromságot csinált hogy én is a kislányt gondolom hogy kiirnák, az megrenditene mindenkit. Amugy haösszetartotak volna amugy bárhogy is lesz PAnnával nem lenne ugy panna meg a gyerek ahogy lett, ha Monika azt a cudar alkut nem ajánlja stb szoval ja.
4/10
napraforgó 2019 szept. 23. - 19:48:04 4/10 Előzmény guess.who
(6403/18030)
És Mónika gyászba borulna, ha Vanessza elhalálozna. Haha.
guess.who 2019 szept. 23. - 19:46:21 Előzmény amira_daa
(6402/18030)
Lali pajkaszegi megjelenésén én is felnevettem, Pollen meg ott is csinos volt. :)
guess.who 2019 szept. 23. - 19:44:32 Előzmény Rojita
(6401/18030)
"Általában hajnalban - reggel forgatnak."
Ez érdekes, mert én meg pont azt akartam írni már, hogy elég zavaró, hogy "hajnali", meg "kora reggeli" jeleneteket mutogatnak nekünk, de közben a képeken a nap jól láthatóan delelőn van, hiszen egy fél lépésnyi az emberek árnyéka. Pl. amikor most legutóbb Zsókáék a gödröt ásták, akkor is dél volt, pedig nagyon próbálták eladni pirkadatnak. :)
4/10
napraforgó 2019 szept. 23. - 19:42:31 4/10 Előzmény amira_daa
(6400/18030)
Úgy látom, hogy a magyar verzió alaposan eltér a horváttól.

Itt ha Tibi vadászni akarna, maximum muflont lőhetne a budai hegyekben, esetleg megkergethetné egy vaddisznó.

Margit néni, vagy Lujzi néni halála tuti nem renditené meg és főleg nem hozná össze a Szappanos családot. csak közeli családtag halála lenne ilyen, pláne, aszerint amit az előzetes irt.
Őszintén szólva Panna kiirása sem érdekelne nagyon senkit, legfeljebb Kristófot sajnálnák kicsit, mert bánkódik.
De nem hiszem, hogy akár Mónika, akár Tibi megrendülne. Kata meg Tomi szinte alig ismerték és hát egyébként sem az a szent asszony.
Csak a kicsi lány erőszakos halála lenne az, ami a teljes családot megrenditené. Sajnos. Baleset, vagy esetleg a maffia....
guess.who 2019 szept. 23. - 19:40:49 Előzmény Rojita
(6399/18030)
"Vígjáték a sorozat, csak nem halatnak meg vkit?"
A sorozat első része azzal kezdődött, hogy "elhunyt" a "főszereplő", akinek így kb. tízperces volt a jelenléte összesen. Szóval ne bízz az írókban ennyire. :)
guess.who 2019 szept. 23. - 19:39:51 Előzmény Rojita
(6398/18030)
(Én is a kecskére gondoltam először amúgy. :) )
guess.who 2019 szept. 23. - 19:39:18 Előzmény janderka
(6397/18030)
Szörnyű gonosz vagy azzal a szerencsétlen állattal! :D :D :D :D
guess.who 2019 szept. 23. - 19:37:52 Előzmény napraforgó
(6396/18030)
"A 30.-ban Kristóf sokkoló hirt kap. Vajon ki hal meg a 39.-ben?"
De miért gondolod, hogy ennyire jelentős? A bulvártúlzásos "sokkoló" szó miatt? Szerintem simán lehet az is, hogy megmondják neki, hogy az ezredes visszakapta a gyűrűt, és a bűnbarlangjában hiába ügyeskedett Kristóf, egy fillért sem fog viszontlátni abból az egymillióból, amennyit ért. Az is lehet sokkoló. :)
guess.who 2019 szept. 23. - 19:35:20 Előzmény svejci
(6395/18030)
Igen, ezt akartam én is betenni: tiszta lila az egyébként narancsos-sárgás-okkeres pénz... Szóval szín alapján tízezres, az arckép alapján meg húszas. Gondolom, éppen azért csinálták ilyen bénán a "kellékpénzt", hogy nehogy valami pénzjegynyomási-hamisítási perbe keveredjenek.
offtopic
amira_daa 2019 szept. 23. - 19:33:43 Előzmény napraforgó
(6394/18030)
én azt gondolom, hogy gyerekszereplő kiválasztásánál nagyon odafigyelnek, nyilván Szofi karaktere nem csak a cuki átmegy fagyizni és sütit enni dolgokban volt benne, az hogy szerepel-e ez nyilván az RTL és a casting cég dolga eldönteni, ha nem a kislánnyal de kell Szofi akkor lesz másik kislány szereplő és csere ami érhető is. de ezek jogi casting és szerződés dolgok,

apropo ki látta a mi kis falunkat, Csaba doktor volt benne és rosszalkodott benne, illetve az elveszett Palágyi Lali is megint balféket alakitott benne, akit érdekel. :D ja és Polli Mi kis falunkos verzioja megint mesztelenkedett.
amira_daa 2019 szept. 23. - 19:30:11
(6393/18030)
Tul sok értelme lehozni Szofit nincsen főleg vidékre nincsen jobb helye van elvileg az anyukájánál de én kristof helyébe eltüntetném a gyereket egy bentlakásos suliba mert Panna nem bezsámithato.
horvát halál spoiler

ott kertészkedés közben az egyik öreg néninek Lujzi párosbol halt meg az egyik fele. igaz ott első évad 30 részében itt a második évad 30 részében várhato halál. bár itt nem lehet tudni kire sujt le. ugye Tibi karaktere hal meg majdnem amikor medvevadászaton majdnem megölik de ő tuléli.



Kristóf horvát spoiler


Kristóf karaktere kiirodott elég sok részben szinte 50 részig börtönben volt ugye majdnem Kristof is és ő azért bukta volna az örökséget, ugyanabban a részben. viszont a drogbizniszt itt Kristof és feleségének a karaktere nyomta, ebből lett elég nagy problémájuk


7/10
Rojita 2019 szept. 23. - 16:08:16 7/10 Előzmény napraforgó
(6392/18030)
"akkor Kristófnak intézkednie kéne, hogy a gyerek leköltözzön hozzá, akkor viszont sűrűn kéne szerepelnie. "
Általában hajnalban - reggel forgatnak. Biztos, ezért hagyták ki a kislányt már jó ideje. Sőt, ezért nincs gyerek a faluban sem.
4/10
napraforgó 2019 szept. 23. - 15:42:48 4/10 Előzmény Rojita
(6391/18030)
Elég különös lenne, ha a kislány szülei pont a nyári szünetben folytatott forgatásra nem engednék el a gyereküket, hisz igy még az iskolából sem hiányozna. Az internátus valóban jobb ötlet lenne és sok mindennel lehetne magyarázni. Panna Kristóf elől dugta be oda a lányát. Vagy Kristóf dugta be Panna elől. Vagy közös akarattal dugták be, mert Zoli kiszabadult .

Ha mégis Pannát nyirnák ki, akkor Kristófnak intézkednie kéne, hogy a gyerek leköltözzön hozzá, akkor viszont sűrűn kéne szerepelnie.