4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 22:02:21 4/10
(6885/18025)
Tehát, mi van a méhen kivüli terhességgel?
guess.who 2019 okt. 02. - 22:00:16 Előzmény napraforgó
(6884/18025)
Azért Misi lepapucsállatkázása eléggé durva sértés. :D Az egy dolog, hogy pont egy Sándor mondja, de Misung éppen az állatot játszotta, amikor megkapta, hogy otthon nem oroszlán, csak egy papucs. Állat ugyan mindkettő, de van némi különbség. :)
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:58:49 4/10
(6883/18025)
Ez lehetett az egyik főok, amiért Kata kiszeretett Robicsekből. Az a disznóság, hogy kirúgatta jó ürügy volt. De meg is mutatta, hogy mi Robi valódi célja, mert álnokul úgy vigasztalta Katát (mielőtt kiderült volna a szerepe), hogy nem baj kicsim, el tudlak én tartani.

Mondjuk, ehhez képest nem értem, hogy miért nyakta annyit Dani faházát, ahelyett, hogy rávette voln a szerelmes ifjút, hogy főzzünk együtt, mosogassunk együtt, takaritsunk együtt, stb.
Na, szerencsére ezt már nem csinálja annyit és Dani is nagyon próbál mindent kivenni a kezéből, mióta tud a babáról.
guess.who 2019 okt. 02. - 21:58:29
(6882/18025)
Gondolom, amíg nem akarják komolyabb, rendszeres szereplővé előléptetni, addig marad a "HR-es" titulus. Később meg lehet a stáblistában "Evelin, tudod, az a nagy barna őzikeszemű HR-es, akivel a Makranczi művész úr...". Bár ez így túl hosszú lenne, nem férne ki, úgyhogy valószínűleg rövidítik Evelinre. :)

Tényleg: Laura neve feltűnt egyáltalán valamikor ott?
guess.who 2019 okt. 02. - 21:56:19 Előzmény amira_daa
(6881/18025)
Igen, valami ilyesmi Lóbeltünk.
Vagy inkább szeretne ilyesmi lenni, de vedd hozzá, hogy nem jött össze sem a Kataházicseléd-biztospont, sem az Andreanaccságosasszony ágyrajárás, sem a Pollenes ágyrajárás (na jó: az egy kicsit), a Tóth Evelines meg MÉG nem jött össze. Szóval lehet, hogy állati sármos a szakállkezdeményével Lóbelt (szerintem nem az, de nem az én dolgom megítélni), de a sztoriban eddig egy totális lúzer, akit ráadásul kirúgtak a tuti pesti kórházból, ahol később főorvos is lehetett volna, és most azért bokázik egy kis vidéki városka 24 órás ügyeletében a HR-es nő előtt, hogy könnyítsék meg 8 órára az ügyeletet... :) Nem egy tipikus sikertörténet.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:53:26 4/10 Előzmény Lambada
(6880/18025)
Az örökbefogadott gerek és a nevelt gyerek egy tekintet alá esik a vérszerintivel.Már pedig, ha Kálmán bá nem kifogásolta nejénél az apaságot (aztán meg a biróságnál) , akkor jogilag mindenképp ő az apja mindegyik Szappanos gyereknek.
Amúgy a végrendelet név szerint nevesiti az örrökösöket, csak Stefit nem, őnála valóban a leszármazás döntött, igy nem lehet kizárni senkit sem.

De persze eljátszogathatnak a DNS vizsgálatokkal ezügyben is, az is megtölt 3-4 epizódot. Meg Marosi is nyilatkozhat ezügyben, akkor van egy hétre való anyaguk.
7/10
Rojita 2019 okt. 02. - 21:49:28 7/10 Előzmény Lambada
(6879/18025)
Mindegyik gyerek Kálmán bácsi nevét viseli. Vér szerint Ő az apjuk, vagy egyiknek se Ő az apja, sztem mindegy. Jogilag, mindegyik gyerekének Ő az apja.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:47:03 4/10
(6878/18025)
Szerintem Robi 8 órás ügyelet ötletét megfontolják, majd Robi kidolgozza, hogyan lehet megvalósitani. És akkor Kata megkaphatja álmai állását Robi mellett/ alatt, igy be tudja tartani a 12 órás időhatárt.
Evetke meg majd lekesen segit Robicseknek, miközben ő is abban reménykedik, hogy megakad majd rajta a szeme.
7/10
Rojita 2019 okt. 02. - 21:44:58 7/10
(6877/18025)
Kíváncsi vagyok, h Robi dr meg tudja-e változtatni a kórház 24 h-ás ügy.rendszerét. Anno, ugye Kata e 24h-ás miatt nem vállalhatta el az állást.
Van rá sansz, h egy jóképű, új orvos miatt megváltoztatják a régi, kórházi beosztást.
5/10
Lambada 2019 okt. 02. - 21:44:38 5/10 Előzmény Rojita
(6876/18025)
Ha viszont az derül ki, hogy csak az anya közös, akkor nem jogos az örökség. Márpedig - amint tudjuk - "mater certa, pater incertus", vagyis csak az anya biztos!
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:42:46 4/10
(6875/18025)
Szerintem meg pont azért találták ki ezt a hülyeséget most, mert én többször szóvá tettem, hogy kicsit sem hasonlitó szinészekre osztottak testvér-szerepet.

Esküszöm, hogy azt hittem, hogy a Rudolf azt hozza ki a végén, hogy senkinek semmi köze Szappanos Kálmánhoz, mindegyiket úgy fogadták örökbe.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:39:16 4/10
(6874/18025)
Miért hagyták félbe a tegnapi lehet, hogy méhen kivüli terhesség szálat? Én vártam, hogy jön a szakorvos és mond valamit. Mert ha méhen kivüli a terhesség, akkor azt nem hagyhatják annyiban, az életveszélyes vérzéshez vezethet.
7/10
Rojita 2019 okt. 02. - 21:38:50 7/10 Előzmény napraforgó
(6873/18025)
Azért remélem, látjuk még ezt a Fazekas dr-t.
7/10
Rojita 2019 okt. 02. - 21:36:54 7/10 Előzmény napraforgó
(6872/18025)
" Kristóf kakukktojás"

Ez már itt is elhangzott, h a színészválogatáskor nem figyeltek a hasonlóságra. Most kiderül, h direkt így válogattak.
Persze, ha azt hoznák ki, h csak az apa közös, akkor is jogos az örökség.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:34:24 4/10
(6871/18025)
Az biztos, Robi - Tibivel nagy egyetértésben rántást kavargató háziasszonnyá (Vali2) akarták volna változtatni Katát. Frankón meg is egyeuztek, hogy nyáron esküvő, utána Katicának nem is kell dolgozni.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:31:47 4/10
(6870/18025)
Fazekas ocsmányul visszaélt az orvosi titoktartással. kata neki rinyálta el, hogy nem tudja, kit is szeret, Robit, vagy Danit, igy Fazekas a terhesség hirére összeadta a 2 + 2-t, és plénum előtt rákérdezett, hogy ki az apa.
Szerintem ezért fel kéne jelenteni őt is az etikai bizottság előtt.. Ilyet orvos nem tehet.
4/10
napraforgó 2019 okt. 02. - 21:26:20 4/10
(6869/18025)
36. rész
007-es jelentést tesz Kovács alesnek. Elmondja, hogy bejutott Attila szobájába. Kevés személyes holmit talált, de talált egy naplót, lefénylépezte a lapjait. Kovács kéri, küldje át a fotókat, a megfigyelést meg folytassa.
Renátó a kapuból ordit Tibinek, mutatja, hogy lesérült a lába. Elmondja, hogy kihallgatta, hogy a Józsi és a Dani az edzéstervről beszélgettek. A pszichológus úgy felkésziti őket, de úgy, vadállattá teszi őket.
Misi egy tükörbe néz és ordit, ő egy vérszomjas bengáli tigris. Zsóka hozza a retektálat, Misi az asztal alól előhúz egy kolbászt. A tigrisek húst esznek, HÚST! Zsóka nem tűnik ijedtnek, nem veszi komolyan Misit.
Evelin és Róbert bevásárolnak a kórházi büfében, a nő elfelejtette a pénztárcáját magához venni, Robi meghivja, sőt javasolja, hogy a kórház melletti pizzériában egyenek valamit.
Tibi megpróbálja kiorditani Kristófot és Tomit az ágyból, új edzésterve van. De a fiúk elutasitják, Kristóf nem tarthat minden nap zárva, Tomi meg megigérte Liba Leontinnak, hogy házat néz vele. Tibi hajlik a kompromisszumra, akkor holnap kezdik az új edzésformát.
Subicz csapata edz, szlalomoznak a labdával. Misi tigrist játszik, kapkod a levegőbe a mancsaival....
Kata Jodika vérnyomását méri, de nem figyel oda. Ideje elbeszélgetni, mondja a mamszi.
Rudolf a boltban Kristófot méregeti, majd elárulja, hogy ő késziti az apja szobrát. Kristóf közli, ő nem ér rá modelt állni, mert neki dolgoznia kell. Rudolf közli, ő csak elücsörögne itt, nem fog zavarni, majd csak nézegeti őt.
Tamás és Stefi elmennek megnézni Terikéék tisztaszobáját.
Margit és Lujzi jön vásárolni, kapribogyót kérnek, meg szilva illatú öblitőt. Közben a szobrászt nézik, aki olyan sámán féle. de állandóan Kristófot lesi, talán csak nem olyan....
Jolika Katát faggatja, mi az, amiről ő még nem tud? Kata közli, ő annyira el van bizonytalanodva, beszél hivatásról, meg mindenről, de Jolika rászól, ne beszéljen mellé. ekkor kiböki, nem tudja, ki a gyerek apja. Jolika csak legyint, azt már rég eldöntötte az élet, a lényeg az, hogy te vagy az anyja, a többit meg majd megoldjuk.
Subicz örömmel látja, hogy Fazekas harci állatokká változtatta a csapatát. A fiúk nagyon ügyesek a falatnyi pályán.
Terike és Zeusz bevezeti Stefit és Tomeit a tisztaszobába, ami inkább lomtárnak tűnik. Stefinek nem tetszik, de a többiek rá akarják beszélni.
Zsóka jön, látja, hogy Tibi egyedül edz, a labdával zsonglőrködik.Valival közli, este találkoznak szobor-ügyben.
Benedek és Palika elmesélik Sanyinak, hogy a Krisztián, meg az Anikó a kocsmában állandóan szemezgetnek.
Fazekas szétrúgatkja a Subicz által felállitott palánkot. Kell a szabadság.
Robi bemegy Evelinhez, ma 24 órás ügyeletben van, nem mehetnek ki a kórházból. Bár, ha Balázsi kolléga egy kicsit helyettesitené...
Misi és Sanyi veszekednek, Sanyi rohanna a kocsmába féltékenykedni, Misi nem engedi, erre Sanyi lepapucsállatkázza, mondván, nem oroszlán ő. Misi erre úgy megrúgja a labdát, hogy Sanyi földre rogy. Fazekas fölállitaná, ne szimuláljon, de sándor óbégat, neki nagyon fáj a lába. Dani megúnja a cirkuszt, elmegy Katáért, ide rendes orvos kell.
Stefi kiköltözik a panzióból, Tamás segit neki. Mónika nem örül, hogy elmegy az aranytojást tojó liba. Figyelmezteti a libár a számlára, mire az közli, már átutaltatta a pénzt.
Robi és Evelin bemegy a pizzériába, ami nem olyan bizalomgerjesztő, mint kivülről látszott. Robi a 8 órás ügyeletet propagálná a 24 órás helyett, szerinte át lehetne szervezni a rendszert. HR Liba csak félénken nézeget, nem nyilvánit véleményt.
Kata fájdalomcsillapitót ad Sándornak, Fazekas ott osztja az eszét. Dani hazaküldené Katát, feküdnie kéne. A nő visszaszól, hogy nem beteg, csak terhes. fazekas beszólogat Katának is, azt kérdi, kitől van a gyereke, erre Dani jól pofáncsapja. Martin elájul, alig tér magához, mindjárt el is akarja hagyni a falut.
A 4 nő Kálmán ifjúkori fényképét nézegeti. Zsóka két mamutfenyő közé állitaná, az az egylet cimere. Jolika szerint elég volt a mamutfenyőkből. Szerinte Kálmán békés, természetet szerető ember volt, szinte szent. Talán állatokkal kéne ábrázolni. Vali közbeszól, hogy na, azért nem volt ő szent.... Zsóka megsértődik, hogy elvetették az ötletét és elvonul.
Subicz hiába kérleli Fazekast, ő ragaszkodik a távozáshoz, majd küldi a számlát, az egész hétről, persze.
Rudolf jön a polgihoz és fura dolgot közöl vele. Tanulmányozta a Szappanos testvérek anatómiáját, és arra a megállapitásra jutott, hogy Kristóf kakukktojás, vagyis nem édestestvérek a többiekkel.
amira_daa 2019 okt. 02. - 20:47:02
(6868/18025)
Makranczi nagyon jól adta a megtört embert. Másokkal ellentétben a tegnapi ugrálást én kifejezetten élveztem, mert a különféle ostoba vállalati csapatépítő tréningek keserű paródiája volt, legfeljebb a valóságban jobbra hivatott diplomás embereknek kell pl. az őszi erdőben, szélben, esőben, sárban gyermetegen idióta feladatokat megoldaniuk, pl. "kincskeresés".

Makranczival nagyon eldumáltak milyen legyen a karakter :D nagyon ütős, nekem a bemelegités is tetszett ez a Sanyi-Józsi nyujtás kiemelt figyelmet érdemel :D
Ja a csapatépités értelme teljesen más én is ezt gondolom.
amira_daa 2019 okt. 02. - 20:45:23 Előzmény Kuttyánszki
(6867/18025)
Ezt úgy is szokták, hogy hátradőlnek,simán a földön állva.
Ja és legalább ne kérödzve rágózna tátogó szájjal Fenyő Iván. Egy az egyben a Csernust idézik ezzel a karakterrel, de persze, szándékosan :D


igen igy van pedig én birom a Martin karakterét. OCs nálam is kimaradt igy sajna nem vagyok Sisa ölre ugrálos dolgaival képben :D

amira_daa 2019 okt. 02. - 20:39:45 Előzmény guess.who
(6866/18025)
szereti a felette állo nőket Robi az a tipus aki az ágyán keresztül fog a csaj fölé jutni igy lett Volna MonikaMilf Doktornőnél is de ugye közbeszolt az élet. Robi a tipikus törtető és ágybol ágyba mászkálo hiéna aki miutána megkapja amit akar továbbmegy.

Kata meg fix pontnak jo lett volna az életébe. Akihez mindig hazajárhat amikor éppen nincsen más.