4/10
napraforgó 2019 okt. 17. - 08:51:58 4/10
(7729/18029)
Stefike még kelleti magát kicsit, ő mindenféle következményt vállal, mondja, riszálja magát, de Dani inkább gorsan távozik.

Dani számára már nyilvánvaló, hogy mit akar tőle Stefi (ez ta leghülyébb férfi is megértette volna). Most két dolgot tehet - vagy elfogadja a kihivást és akciózik Stefivel. A másik az, hogy hogy vagy szépen, vagy csúnyán, de kirúgja a nőt és nyilvánvalóvá teszi, hogy nincs nála keresnivalója.
Ez a húzódozás, ez az úgy teszek, mintha nem érteném, stb elég ostoba. Nem tudom, meddig akarják még az alkotók fenntartani ezt az idétlen, ostoba, sehováse vezető helyzetet.
svejci 2019 okt. 17. - 08:50:18
(7728/18029)
Azért Brünhildánknak annyi....
Legalább is Sztójkáéktól el kell költöznie, mert nem élhetnek vadházasságban, és nem hiszen, hogy közben valaki is intézte a válást....

Kopaszok! Nekem is érdekes, hogy kiengedték őket, pedig mekkora fogás volt a rendőröknek, és Attilát szabadon is engedték egyből....., és már egy hónapja kint vannak, és nem keresték meg Attilát.... :)
De, most majd bekeményítenek, és Olgát elüldözik... (??)

Nekem a Gazsi alezredesúr olyan gyanús..... Ő tud valamit a lányukról.... nem véletlenül nem akar elutazni oda messzire..... és emlékeztek, amikor Babika mesélt egyszer a lányáról, egy idős néninek?
Ott mondta, hogy a lánya ott van már x-éve...., stb....
Szerintem, azt az infót Gazsitól kaphatta......

Azért Hülyelibánk, ha kell, akkor tud gondolkozni....
előzetesből, milyen aljas kis dög..... teljesen be fogja mártani Danit....., míg a másik oldalon meg Kata nagyon szépen nézett gyerekcsinálóra, amikor az nagyon dicsérte......
(érdekes, Kleopátrámat nem is mutatták.....)
4/10
napraforgó 2019 okt. 17. - 08:36:40 4/10 Előzmény napraforgó
(7727/18029)
Nem beszélve arról, hogy Zsóka is csak akkor vezethetne listát a cimzettekről a kis postáján, ha egyáltalán irkálnának Aranyosi Lászlónal és Üveges Bélának ökörapátiból. Mert ha ezeknek a férfiaknak itt nincs senki ismerősük, akikkel levelező viszonyban vannak, akkor esélyük sincs rá, hogy bekerüljenek a listába.

Amúgy hány ember van manapság, aki a hagyományos levelezést választja az e-mail, vagy az sms helyett? Hisz én is már csak számlákat, meg hivatalos leveleket kapok postai úton.

Na, szóval, béna, ostoba, hülye ötlet volt ez a postai lista, akárki találta is ki.
4/10
napraforgó 2019 okt. 17. - 08:26:47 4/10 Előzmény amira_daa
(7726/18029)
Kivülről többen is megfogdosták a poharakat, amiket Anikó DNS vizsgálatra vitt, ez igaz. De biztos, hogy a vizsgálatot végzők nem olyan hülyék, hogy kivülről vizsgálják a poharakat, hanem belülről, a belső tartalmukat. Stefi esetében a rágógumit, Tibiében a pohár belső szélét, ahonnan ivott.

De nem is ez a lényeg, hogy igy mit állapitottak meg, hanem sokkal inkább az, hogy nem történt hivatalos, célirányos vizsgálat, mindent elsőre beszoptak.

Ugyanezt a hibát követték el Róbert "betegségénél" is, ott is kellett volna ellenőrző vizsgálatot végezni, sőt Robinak el kellett volna mennie egy másik kórházba is megnézetni magát. ezzel kizárhatta volna a helyi "tévedéseket".
Az az idétlen magyarázat, hogy ő nem akart vizsgálatokat, meg el akart rendezni mindent olyan szánalmas, olyan nevetséges. És nem is igaz, hisz több izben is sürgette a kezelése elkezdését, amit Andrea mosolyogva háritott, hogy még nem aktuális, meg nem sürgős, meg vár még valami külföldi vizsgálatok eredményeire, blabla.
1/10
Sumomo 2019 okt. 17. - 07:59:58 1/10 Előzmény amira_daa
(7725/18029)
Stefi tiszta Tibi, pont olyan sötét, buta, bunkó stb. DNS nélkül. :D
4/10
napraforgó 2019 okt. 17. - 03:15:26 4/10 Előzmény amira_daa
(7724/18029)
Én még nem hallottam olyasmiről, hogy a posta a hozzá érkezett levelekről, a cimzettekről, vagy akár a fealadókról listát vezetne. Ez nonszensz, hülyeség. miért tenne ilyet, amikor van Népességnyilvántartó, ahol mindenki neve, cime megtalálható?
4/10
napraforgó 2019 okt. 16. - 22:07:38 4/10
(7723/18029)
Kristóf aláirt egy olyan szerződést, amiben benne volt, hogy Panna szakit Zolival. ez volt a feltétele a vagyonmegosztásnak. Erre jött Zoli egy olyan új szerződéssel, amiből ezt a pontot kihúzta. Na ezt nem akarta Kristóf aláirni, erre rabolta el Zoli a kislányt, meg később Pannát is bezárta - jó tudjuk, hogy ezekbe e nő beleegyezett. De arra már nem emlékszem, hogy a módositott szetrződést aláirta-e Kristóf, midenesetre egy okiratot mutatott Marosinak.
amira_daa 2019 okt. 16. - 21:52:58
(7722/18029)
"A postán tudtommal nincs a kézbesítési körzetéhez tartozó címeken élők listája. Krisz Sherlocjnak nem inkább a népességnyilvántartásnál kellene tudakozódnia?"

a fkv iroknak meg valami reálisat irni ráadásul mivel kárászi lakos a két másik jelölt igy nem tudom hogy miért lenne itt ökörfoson info rola.
amira_daa 2019 okt. 16. - 21:51:10
(7721/18029)
szerintem volt valami elég zavaros válási papir amit nem is tudom hogy eláirt-e Kristof, de amugy papirokban Napraforgo van képben én is ugy emlékszem hogy szobeli megegyezés volt hogy kifizeti az örökség felét de hogy lepapirozták volna arra nem emlékszem.
amira_daa 2019 okt. 16. - 21:49:04
(7720/18029)
Kata sorsára adta Ökörfalva lakosságát, azaz innentől Jolánka ad nekik gyógyfüveket, ill. klistélyozza őket? A kárászi kórházban vetélt el, és ez nem jutott egy ilyen kis helyen* Evelin + a többi orvos tudtára? Itt is érik a szex! ;o)

amugy hogy elvetélt az nem magánügy? és orvosi titok? tehát eléggé fájhat Katának a sztori szerint igy ahhoz képest...
4/10
napraforgó 2019 okt. 16. - 21:47:57 4/10
(7719/18029)
Kristóf és Panna házassági szerződést kötött, Kristóf abban igérte Pannának az öröksége felét.
Kristóf része nemcsak Tibi és Kata, hanem Tomika jóvoltából várományosa kb 82 milliónak, mert Tomi is lemondott a része egynegyedéről a javára. De erről már volt szó korábban.
Az ügyvédnő valószinűleg azt akarja, hogy a válást zavarják le még az örökség kézhezvétele előtt, mert a bontáskor csak a meglévő vagyonon kell osztozniuk, az igérvényen nem.
4/10
napraforgó 2019 okt. 16. - 21:41:53 4/10
(7718/18029)
Én is azt hittem, hogy Katát a kárászi kórházba vitték, igy lett volna logikus, de ugye másnap Dani Pestről hozta haza! És Caba is tudta, hogy elvetélt, a kárászi kórházban meg senki.
4/10
napraforgó 2019 okt. 16. - 21:37:02 4/10
(7717/18029)
46. rész eleje
Zsóka idegesen keltegeti Mihályt, éjszaka ellopták a bitrkákat, egy sincs meg. Misi humorizál, a birkák kivettek egy szabadnapot, mert nem birták Zsóka rikácsolását elviselni. De Zsóka keméyn, mihálynak menni kell megkeresni őket.
Olga és renátó egy szobában, de két külön kanapén ébredezik, Renátó rögtön dicséri Olgát, hogy milyen szép már kora reggel, kipattan az ágyból és közli, úgy szereti a nőt, mint tyúk a kakasát. Olga nevetve mondja neki, hogy ők csak barátok, legalábbis egelőre. Renátó biztositja, ő nem olyan, aki ellenszolgáltatást várna tőle.
Józsi papa rájuk kopog, turbékol a gerlepár? Majd reggelizni hivja őket.
Babika a reggelinél balhézik a férjével, a Gazsi még mindig a nem intézett semmit az utazáshoz. El is húzza az orra elől a harmadik brióst. Gazsi erre kiböki, nincs kedve ehhez a hosszú úthoz, csak azért , hogy föltegyen egy kérdést egy hivatalnoknak és meghallgassa a választ, miszerint fogalmuk sincs, hol a lánya. Babika veszekszik, honnan tudod, hogy ezt mondanák. Mire Gazsi közli, ha tudnának valamit a lányukról, azt már ő is tudná.
Szláven és Dia is reggeliznek, Dia feltűnően rosszkedvű. Szláven idétlen vicceket próbál mesélni, hogy felviditsa, de Dia kifakad és a fejére olvassa, hogy hazudozott neki a múltjáról, meg Olga is viszajött már.Őt nem érdekelte Szása/szláven múltja, amig vele őszinte volt.
amira_daa 2019 okt. 16. - 21:28:35 Előzmény napraforgó
(7716/18029)
köszi az összefoglalot, akkor Attila lhetne nyugtalanabb is ha a szerbek ujra friss levegőn vannak ahhoz képest elég nyugodtan éldegél ez nem tul fura, azt hittem hogy azonnal mennek bosszut állni
amira_daa 2019 okt. 16. - 21:27:33 Előzmény Kuttyánszki
(7715/18029)
Ha kiderülne, hogy Stefi (de miért stefiKE??? ) Krisztián lánya, akkor mi lesz, hogyan fizeti vissza az elszórt milliókat?

nekem is a dns sztori eléggé billeg főleg hogy Aniko megfogta a poharat ( Aniko dns-e) aztán Stefi megfogta a poharat és a tibisnél is igy lehet hogy az anya lánya dns-t csinálták meg ami stimmel is. de eléggé hamar és "bemondásra" elhitte a Marosi ezt.
amugy nem fog semmit visszafizetni ha kiderülne inkább nem derül ki
4/10
napraforgó 2019 okt. 16. - 21:11:40 4/10
(7714/18029)
46.rész
Sajnos az elejéről megint lemaradtam, úgy tűnik, hamarabb kezdik. Majd pótolom.

Már csak a reklámblokk előtti percet láttam, amiben Dia felelősségre vonja Szlávent, miért hazudozik neki.
Misi megy megnézni újra a birkákat, de azok meg sem mozduktak tegnap óta. Azóta még a Misi birkái is odaszöktek, nagyon szeretik a Zeusz telkén növő füvet.
Vali azon csodálkozik, hogy Tibi még nem kelt fel. Kristófnak magyarázza, hogy Tibi megint bajba került tegnap, mert egy alváznál babrált, még jó, hogy nem vitték be újra.
Kristóf csetel valakivel, kiderül, hogy Laurával és megtudja tőle, hogy holnap lejön Marosival a faluba. Vali jajgat, akkor a Tibivel nehéz lesz, mert most megint az a mániája, hogy az özvegy zárta őt be az öltözőbe.
Subicz jókedvűen jön, közzli Mónikával, hogy megkapták a szoborra a támogatást, megy is mindjárt megnézni a szobrászt, hogy hogy áll. Meg kell sürgesse.
Sztojkáéknál nagy reggeli van, kolbász, sonka, kacsacomb, stb. Olga nincs hozzászokva, nem akar enni, hiába tukmálják. Sztojka Józsi bácsi félrehivja Renátót, nem tetszik neki, hogy vadházasságban élnek. Vegye feleségül Isten szine előtt, tanácsolja.
Tomika jön Mónikához, megtudta, hogy az apja ott volt tegnap, de az anyja még csak nem is szólt neki róla. Móni rosszkedvűen elmondja, hogy az apja új nője eltiltotta a férfit tőle, aki soha nem volt ekkora papucs. Tamás tesz egy röpke megjegyzést Tamarára, de az anyja nem mondja el neki, amit megtudott a lányról.
Szláven Jodikának panaszkodik, hogy az Olga visszajött és Dia hamarabb megtudta, mint ő. Azt nem tudja hol van. Jolika azt tanácsolja, keresse meg és hozza rendbe a dolgokat.

Anikó kiszolgálja Zsocát, amikor jön Krisztián. Anikó és Zsoca is is szimatolnak, Krisz, Kárászi legdrágább kölnijét locsolta magára.
Suvick felkeresi Rudolfot és meg akarja nézni a szobrot, de a szobrász nem engedi, hogy megnézze a lepel alatt. Rudolf közli, a szobor kicsit többe lesz, mert a gránit az 500 évig is eláll majd. Suvick kérdezgeti, hogy mikor lesz kész a szobor? 5 hét, mondja Rudolf.
Kata és Robi együtt vizitelnek, az egyik nőbeteg szerint ők nagyon szép pár, szép gyerekeik lennének. Kata pontosit, neki vőlegénye van.
Sándor is megérzi a pacsuli szagot, és mikor megtudja, hogy Krisztián a Terike háza felé távozott, megy, hogy megmentse Stefikét ettől a liliomtiprótól.
Tibi végre felkel, Vali befogná, hogy segisen teregetni, de TT megint csak az özvegy elleni praktikáit magyarázza. Vali elárulja, hogy Marosi lejön Kristófhoz, a válási ügye miatt.
Sándor Terikét kérdi, nem látták-e Krisztiánt, megtudják, hogy Stefivel a postára mentek. Krisz a két volt osztálytársát keresné, kéri, hogy Zsóka néze meg a cimlistájában. Zsóka határozottan ellenáll. Stefi ekkor négyszemközt beszél Zsókával, azt mondja, hogy ez a két ember az elvonón volt a társa, a főorvos utasitásáara kell találkozni velük, a terápia része, hogy két volt drogosnak is elmondja, hogy ő többet nem. Zsóka meglágyul, kiadja a cimeket, Krisz rögtön menneis megkeresni őket, de Stefinek csörögni kezd a telefonja. Erre a lány anélkül, hogy felvenné, elrohan valahová.
Kata és Róbert összetalálkozik az orvosi szobában, Robi sajnálkozik Kata vetélése miatt. Kata szerint nem volt profi tőle, ahogy a beteg szövegére reagált. Robi szerint ő igenis nagyon profi orvos.
Szláven felkeresi a két kopasz szerbet, megtudja, hogy csak pár napig tartották benn őket. Szláven munkát ajánl nekik. mutatja Olga fényképét, meg kéne keresni a nőt. A nő nyilván tudja, hogy nála van a kereszt és azt is meg akarja szerezni. A kopaszok a nyereség 30 %-át követelik, de azért még Olgát is eltüntetnék a föld szinéről. Szláven közli, a nőnek nem történhet baja.
Tibi fölkeresi Kristófot, bratyizni akar vele, de Kristóf szerint nem áll jól neki. Tibi végül kiböki, nem akarja, hogy otthon beszéljenek a nővel, vigye el a koktélbárba a panzióba.
Sándor jelenti Anikónak, hogy megtalálta Krisztót és Stefit, amikor kijöttek a postáról, nagyon örültek valaminek, de aztán szétváltak.
Dani Stefi kérésére fölkeresi a lányt a bérelt szobájában, aki egy szál pink kombinéban fogadja. A férfi meglepődik,de Stefi Dani kérésére sem vesz föl semmit magára. Dani arra kéri a lányt, hogy a tudta nélkül ne küldjön munkásokat a lovardához. Stefike még kelleti magát kicsit, ő mindenféle következményt vállal, riszálja magát, de Dani inkább gorsan távozik.
3/10
Kuttyánszki 2019 okt. 16. - 20:45:11 3/10
(7713/18029)
Ha kiderülne, hogy Stefi (de miért stefiKE??? ) Krisztián lánya, akkor mi lesz, hogyan fizeti vissza az elszórt milliókat?
amira_daa 2019 okt. 16. - 20:07:51
(7712/18029)
"Persze, a helyszínen rögtönözni kellett sok mindent, hiszen nem tudhatták előre, ki lesz ott, mik a körülmények, stb., de azért egy zár tönkretételéhez csaknem kell a helyszínen rögtönözni. Azt azért már otthon bőven ki lehet találni..."

én is igy gondolom. :D
amira_daa 2019 okt. 16. - 20:06:42
(7711/18029)
"Illetve nekem nagyon fura, hogy Sándorunk az előzetes szerint megy megverni Krisztót, "

pontositok : totális hülyét csinálni magábol mert egy idióta.


"Azt egyébként észrevettétek, hogy Maunika kizárólag Nándinak hagyta, hogy Móninak szólítsa? Mindenki másnál kikérte magának, hogy ő MauniKA... :"

érik az ágyjelenet :D

"Ha felismeri, de vadkenderként azonosítja, akkor azzal nem nagyon van mit kezdeni, mivel szántóföldi gyomnövény. Azt meg nem hinném, hogy vadászként különbséget tudna tenni az európai vadkender és az eredetileg indiai rokonfaj között "

szerintem itt még a paprika és paradicsom palánta és mellette megjelenő gaz között sem tud különbséget tenni Zsoka vagy Misi, Tomika meg pláne nem, tehát előszőr is egy google rákeresés vagy növényhatározó is segitene rajtuk. meg a fkv irokon is. :D
amira_daa 2019 okt. 16. - 19:59:37 Előzmény napraforgó
(7710/18029)
öltözöbe záráshoz:

előre megfontolt szándékkal :D Napraforgo :D igaz nem álltak meg a kárászi trafiknál hogy vegyenek egyet de mivel a kontyát vagy haját fel kellett valamivel fognia, igy jött az ötlet.