guess.who 2019 okt. 18. - 14:39:17
(7809/18029)
"Laurát Pannával is össze lehet vetni... "
Annyiból mindenképp, hogy ahogy most álltak a verandán öten, kiderült, hogy Kristófnál csak Vali alacsonyabb kicsivel, Marosi és Tibi sokkal magasabb (majdnem egy fejjel), és Laura is egy fél fejjel... Mondjuk Marosin magassarkú volt, de Laurán egy lapos talpú kiscipő, szóval: hajjajj, szegény Kristóf! :)
guess.who 2019 okt. 18. - 14:36:36
(7808/18029)
No igen, elég meglepő volt egészalakosban látni Laurát, valahogy vékonyabbnak hittem. Pedig a lábai feltűnően formásak, Kata vagy Stefán is megirigyelhetné. :)
guess.who 2019 okt. 18. - 14:33:04 Előzmény napraforgó
(7807/18029)
"miért akarnak megint feszültséget kelteni Dani és Kata között? Mi a francnak keverik ide megint a Róbert szálat???? "
Mert kifogytak az ötletekből.
guess.who 2019 okt. 18. - 14:32:19 Előzmény napraforgó
(7806/18029)
"Szerintem Mónika egy nagyon tisztán látó, gyakorlatias nő"

Nem értek egyet. Maunika jelenleg egy összeomlóban levő, mindenkitől elhagyott, magányos nőroncs. Ráadásul mindezt csak magának köszönheti: Tomi rá fog jönni, hogy az anyja intézte el Tamit (még ha az apja kezével is), a testvérei látványosan kerülik (és ő is őket), Nándi leakad(t) róla, a panzióban utálják (Suvick és Icuka is), a faluban szintén (múltkor volt egy mini-összeomlása, amikor kiment a faluba jópofizni az öregasszonyokkal, és akkor látszott, hogy nem tud velük kommunikálni egyáltalán: csak utasítani, parancsolni szokott, a beszélgetés neki nem megy).
guess.who 2019 okt. 18. - 14:28:17 Előzmény napraforgó
(7805/18029)
Igazság szerint Marosi lejövetele is pont annyira volt fontos, mint NAndrea látogatása Maunikánál: telefonon is meg tudta volna Kristóffal beszélni a helyzetet, ahogy korábban is tette. :) De hát így teszi, akkor nincs Laura... :)

Különben meg az volt a lényeg, hogy MauniKA végig tudja játszani a beszólogatós paneljait NAndrea előtt, ami valószínűleg az írók szerint vicces.
guess.who 2019 okt. 18. - 14:23:34
(7804/18029)
Tíz perccel korábban kezdik, úgyhogy én is mindig lemaradok az elejéről... :)
Mondjuk úgy látom, semmi extra: Zukai és Mahics tanulóvezetőt játszanak és attól tartanak, hogy fényes délben felébrednek a falusiak a zaj miatt. Fájdalmasan erőltetett már megint.

Viszont sikerült másfél méteres vadkender "palántákat" összeszednie a kellékesnek. Nagy kár, hogy a hervadt állapotukból látszott, hogy valahol kiásták és Zeusz kertjében csak gyorsan bedugdosták a földbe. Szóval az összes birkás jelenetet kénytelenek voltak egy nap alatt leforgatni, hogy ne fonnyadjon össze még jobban a "veteményes". :)
4/10
napraforgó 2019 okt. 18. - 13:03:54 4/10
(7803/18029)
Tamara soha egy percig sem igérte Tamásnak, hogy vele marad. Mindenképp elment volna, Nándi csak kicsit előbbrehozta az időpontot.
7/10
Rojita 2019 okt. 18. - 12:29:24 7/10
(7802/18029)
Érdekes Tamás értelmezése, h "szülei kényszerítették" Tamarát az öreg maffiózóhoz. Mintha elfelejtette volna, h a lány Neki is mondta, h szereti azt a mexikóit.
Remélem, Nándinak lesz fényképe arról, ahogy Tamara átadta a drogot Bp-en a kapcsolatának és meg fogja azt mutatni Tamásnak. Persze, kérdés, h a szerelmes ifjú elhiszi-e, h valódi a kép?
Kíváncsi vagyok Nándi hogy reagál kicsi fia mappalopására? (Aztán milyen főrendőr ez a Nándi, h otthon, lezáratlan szekrényben, papíron tartja a folyamatban lévő rendőrségi anyagokat?)
4/10
napraforgó 2019 okt. 18. - 12:22:36 4/10 Előzmény Rojita
(7801/18029)
Hát... Tompika nem épp pengeokos. de mindenesetre 9 félévet járt már egyetemre, de anyukája épp most árulta el, hogy nem is jelentkezett masterképzésre. Nagy szó, hogy ilyen képességekkel legalább a Bachelor képzést elvégezte. Bár azt még mindig nem tudjuk, hogy milyen egyetemre járt?
7/10
Rojita 2019 okt. 18. - 12:16:12 7/10 Előzmény napraforgó
(7800/18029)
"Tudja pl. akár Mónika, akár Nándi, hogy a fiuk diszlexiás? Mert most épp a St. Pölten város nevét nem tudta kiolvasni."

És még egy csomó mást se, ahogy láttuk eddig. Lehet, h ez csak MT ötlete, h így ábrázolja ezt a lusta úrifiút? Mert, ahogy tavasszal már kiveséztük, ha Tomika valóban diszlexiás, akkor erről a betegségéről kellene, h tudjon a mamája. Egy diszlexiás gyereknek speciális segítség kell még a 8 általános elvégzéséhez is. Tomika pedig már egyetemista.

(Egy kolléganőm 3 gyereke közül, 2-nek volt ez a baja. Mindegyikük elvégezte az egyetemet, de úgy, h végig tanulni kellett velük. Anyuka olvasta el a jegyzeteket, kivonatolta, kidolgozta a tételeket, felolvasta diktafonba Nekik...Az írásbelik, szakdolgozatok is így "közös munkában" készültek. Ugyanakkor mindegyik gyerek pengeokos volt, kiemelkedőek a reáltantárgyakban, kézügyességben, hangszeren játszottak, de az iskolában orvosi felmentést kaptak magyar és idegennyelv tanulásából). Komoly feladat volt nekik önállóan értelmezni a nagy nehezen elolvasott szöveget, (de hallás után megértik, megjegyzik), és kemény feladat nekik 2-3 mondatot spontán megfogalmazni, leírni. Lsd. volt sportoló államfőnk jogi egyetemi végzettséggel.)
4/10
napraforgó 2019 okt. 18. - 11:47:46 4/10 Előzmény Rojita
(7799/18029)
Igen, tudom. Csak lehetőséget adzak a libának, hogy utánamenjen bámulni, meg elrejteni a kendőt. Mert más értelme nem volt.
4/10
napraforgó 2019 okt. 18. - 11:46:32 4/10
(7798/18029)
Nagyon silány fantáziára vallana, ha ezt újra eljátszanák. Azért nagyon unalmasak az ismétlődő körök, "fordulatok". Remélem Róbertet és Stefit is kirúgja Kata és Dani az életükből, nekem már elegem volt a négyszögükből. legfeljebb annyi érdekességet várnék ettől, hogy ki rúg ki kit? Mert kirúghatja Robot Kata is és Dani is elküldhetné melegebb égtájakra. De ugyanezt megjátszhatná Dani is, illetve ha ő habozik, akkor Kata zavarja már el azt a bagzó macskát a küszöbükről.
7/10
Rojita 2019 okt. 18. - 11:40:59 7/10 Előzmény napraforgó
(7797/18029)
"Miért kellett átöltözni Daninak egyórás lovagláshoz? Volt rajta egy szürke póló, meg egy farmer, ehelyett felvett egy kockás inget és egy tiszta farmert. Könyörgőm, miért?"

Ha farmer helyett egy lovaglónadrágot vett volna fel, akkor lett volna értelme. De farmer helyett, egy másik farmert? Csak magamutogatás..
4/10
napraforgó 2019 okt. 18. - 11:40:23 4/10 Előzmény amira_daa
(7796/18029)
Mónika jó 10 éve elvált Nánditól és a korábbiak szerint nem is volt köztük semmiféle kapcsolat. Most meg Mónika előkapta Nándit a Kovács házaspár kapcsán és azóta folyton abajgatja. Móni mindig is szeretett gonoszkodni, de igazából azóta ilyen kiállhatatlan, amióta Józsi lelépett mellőle. Azóta nem birja elviselni, ha más boldog. Diával is hogy elbánt.

Ez az Andi már jó pár éve együtt van Nándival, bevallom én azt hittem, hogy már rég házasok.
Azt meg kissé röhejesnek és ódivatúnak tartom, hogy 8-10 év együttélés után miért nem elég a nőnek a polgári házasság, miért akar mindenáron templomi esküvőt. Hisz már régesrég vadházasságban élnek, "vadasan", ahogy Sztojka mondta, mit számit most már az egyházi áldás? Hisz nem harmatos szűz, aki megvárja a nászéjszakával az áment.

amira_daa 2019 okt. 18. - 09:32:29
(7795/18029)
tudom hogy nem nagy kedvenc Jodika de amit mondott Tominak azért örök érvényű és Mónika is hallhatta volna akkor lehet hogy hagyná inkább Andit nándival boldognak lenni
amira_daa 2019 okt. 18. - 08:38:16 Előzmény napraforgó
(7794/18029)
én is ugy gondolom hogy Andrea párt alkot Nándival Móni meg nem engedi hogy boldog legyen Nándi hány ilyen sztorit ismerek, igaz hogy Móninak is van párja de Nándi azért ne érjen révbe. mondjuk ezt se tudja örökké csinálni és nyilván nem véletlen hogy Andi letiltotta Mónikát de szeirntem itt még lesz egy -két körös hiszti.

A Robi udvarlása meg szerintem célhoz ér mint ahogy Steffi kavarása is hogy összevesszenek. Az a baj hogy Dani annyira semmilyen hogy libeg a karaktere és a kapcsolata semmi erőt nem vélek benne felfedezni.
amira_daa 2019 okt. 18. - 08:35:33
(7793/18029)
arra gondoltam összeöltözés cimén, hogy amikor megjött a Marosi meg a Laura ott Laurán is piros felső farmer volt és azt hiszen sötét kabát vagy felső és Kristofon is :D amikor már este turbékoltak akkor más.
4/10
napraforgó 2019 okt. 18. - 05:45:47 4/10
(7792/18029)
Egy csomó hülyeség. Zukai és Mahics fényképeket akar a falu főteréről. Vajon miért kell terpjáróval menni? Miért nem tudtak legyalogolni pár métert?
Olyan idétlen volt az a jelenet, mintha az egyik erdész a falu főterén tanitgatta volna a másikat vezetni. Röhejes. Vagy inkább siralmas. Inkább ez utóbbi.
Valahogy ez a sorozat egyre inkább szánalmas, siralmas, borzasztó.
4/10
napraforgó 2019 okt. 18. - 05:25:01 4/10
(7791/18029)
Jajj, látom, megint melléütögettem.
Cukkinis tésza, eddig.... Meg a többi melléütés, több, vagy kevesebb betű, stb. Nem vagyok ennyire lüke, csak ügyetlen a gépeléshez.
4/10
napraforgó 2019 okt. 18. - 05:14:07 4/10
(7790/18029)
Ez a vadkender, marihuána tényleg ilyen, hogy nyersen rágcsálva is hat? Mert Benedeken kevésbé látszott meg, ő edig is mindig mólés volt, de Misi egészen betépett tőle, ahogy zabálta a cullinis tésztát.... Még Zsóka is elhűlt tőle.