7/10
Rojita 2020 jan. 15. - 19:24:24 7/10 Előzmény amira_daaa
(9464/18024)
Sztem, nem volt tévedés a beszélgetésben. Tamás az elején mondta az apjának, h kihangosította a telóját, Kata és Kristóf is mindent hall. Ezért Nándi felváltva beszélt a kupaktanács tagjaihoz. Az "apátok van a képen Goránnal" mondata Kristófnak szólt.
4/10
napraforgó 2020 jan. 15. - 18:03:21 4/10 Előzmény amira_daaa
(9463/18024)
Örülök, hogy tetszett. Mondhatjuk Freud-i elszólásnak is.
De hát tudjuk, hogy bajkeverőnek jön a nő Kata- Dani- Stefi hármasba.
9/10
amira_daaa 2020 jan. 15. - 17:57:19 9/10
(9462/18024)
"Dani Franciskát lovagoltatja, aki eléggé nyilvánvalóvá teszi, hogy bármire hajlendó...Jön Kata, látja, mit csinál a pasija, majd közli, odabenn várja. "

Legjobb ajánloja a sorozatnak :D Napraforgotol :D
4/10
napraforgó 2020 jan. 15. - 17:43:55 4/10
(9461/18024)
Ártatlan vagyok. Amig Amira fel nem hivta rá a figyelmem, nem is gondoltam arra, hogy ez esetleg kétértelmű is lehet az a megjegyzés. Habár a sztori arrafelé halad, hogy nagyon is egyértelmű volt az az ajánlkozás.
4/10
napraforgó 2020 jan. 15. - 17:38:46 4/10 Előzmény napraforgó
(9460/18024)
Helyesen: nyelvbotlás, és lovagolni.
Nem vagyok képzett gépiró, néha melléütök. Sorry
4/10
napraforgó 2020 jan. 15. - 17:36:58 4/10 Előzmény amira_daaa
(9459/18024)
Nem vagyok "nagy kedvelője" a nőnek, nem is ismerem, nem láttam semmiben. De amikor Dani azt mondta neki, hogy majd megpróbálkozhatnak mással (ügetéssel) is, a nő eléggé kétértelműen mondta, hogy ő mindenre hajlandó, mindent hajlandó kipróbálni.
4/10
napraforgó 2020 jan. 15. - 17:25:50 4/10 Előzmény amira_daaa
(9458/18024)
A képen egyértelműen Kálmán van Goránnal, 1975-ben Tibi még gyerek volt. Mónika 7 évesnek mondta, de ugye a rendőri ellenőrzásnél a születési éve 1965 volt. Egy 10 éves gyerek sincs olyan nagy , mint Kálmán a képen, ami a tengerparton készült és a hátlapon "Gorán barátommal 1975" volt irva. Tibinek biztos nincs Gorán barátja.
Ez csak egy nelvbotlás volt, figyelmetlenség az iróktól, hogy nagyapátok helyett apátokat mondott Nándi. Nem kell ezen kovagolni.
9/10
amira_daaa 2020 jan. 15. - 16:38:02 9/10 Előzmény napraforgó
(9457/18024)
Igen szerintem külön vették fel és Nándi nem tudta, hogy kivel beszél, bár ki tudja, lehet hogy végül Nándi kiböki az igazságot hogyha Kristofra gondol vagy Mónira hogy Gorán az apja. akár.

Nem vagyok én rossz, de érezhető hogy nagy "kedvelője vagy" Franciska karakterének. Apropo akkor most Franciskával is kavar majd Dani főnők vgy kihagyja a lehetőséget? Dani azért nem annyira jo pasi, miért nem Józsira ugranak rá. Józsi majd Mónival vigasztalodik
9/10
amira_daaa 2020 jan. 15. - 16:35:10 9/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(9456/18024)
Mikor Tomika beszél az apjával az apuka azt mondja hogy "apátok van a képen Goránnal" kb szo szerint. Erre kérdeztem hogy melyik apja, mert Krisfofnak elvileg ugye Kálmán az apja ( bár ugye ez változhat a rágo után) Katának Tibi és Tominak meg a telefonáló Nándi hogy nem volt egyértelmű.

Ez volt a baki amit észrevettem hogy az se tudta Nándi hogy kivel beszél, lehet hogy külön vették fel a jeleneteket és azért rögtönözte, amit rögtönzött.

Ha 1975-ös a kép azaz a kép 44 éves akár a kicsit nagyobb nővésű Tibi is lehetne a képen, de mivel Tibi nem emlékezett rá elvileg az apuka látható Goránnal. Bár ki tudja, hogy Gorán-e ez vagy sem.
8/10
Pünkösdi Kató 2020 jan. 15. - 15:33:26 8/10
(9455/18024)
Tomika meg kirúgja a lábát Kristófnak... Vagyis inkább annak a lábát kellene kirúgni, de jó erősen, aki ezt írta a forgatókönyvbe... Még akkor is, ha számít rá, ilyet nem csinálunk, javítok, nem kellene csinálni. De hát, ahol Tibi azt mondja Valinak, hogy "Ne brekegj már Vali!" Szóval, azért ez sok(k) volt... Még attól is, hogy tegnap Tibi szerint Vali megcsalta őt Jenővel, mert kapott virágot tőle és beszélgetnek...
8/10
Pünkösdi Kató 2020 jan. 15. - 15:31:17 8/10 Előzmény amira_daaa
(9454/18024)
"Tibi és Gorán" - ezt nem értem. A képen Kálmán és Goran van. Én az apátokon nem lepődtem meg, azok után, amik vannak időnként a sorozatban...
4/10
napraforgó 2020 jan. 15. - 12:00:51 4/10 Előzmény amira_daaa
(9453/18024)
Ezen az "apátokon" én is meglepőtem, jobb lett volna Kálmánt mond.
4/10
napraforgó 2020 jan. 15. - 11:59:09 4/10 Előzmény amira_daaa
(9452/18024)
Rossz az, aki rosszra gondol!
9/10
amira_daaa 2020 jan. 15. - 08:51:39 9/10
(9451/18024)
köszi probáltam nap nézője lenni :d
9/10
amira_daaa 2020 jan. 15. - 08:46:57 9/10
(9450/18024)
Dani Franciskát lovagoltatja

NA De Napraforgo :D :D ezen olyan jot röhögtem :D
4/10
napraforgó 2020 jan. 15. - 05:05:53 4/10
(9449/18024)
9. rész
Dia reggel megint morcosan ébred, Krisztián úgy horkol, mint egy betonkeverőgép. Sándor biztatja, csak pár napig birja ki, de Dia ultimátumat ad, vagy ő, vagy én!
Tomi reggel morcos, elromlott a telója, igy nem tud zenét hallgatni. Kéri Tibit, adja oda neki a rádiós magnót, de Tibi azt mondja, nem emlékszik semmilyen rádiós magnóra. Vali azt mondja Tibinek, ássa ki, de Tibi ellenáll, kell a terveihez.
Józsi reggel pakolgatja az apja cuccát, nem maradhat nála, a fészerében. Szemére hányja, hogy miatta kellett meghúznia magát annó ebben a fészerben, mert nem akart részt venni az apja stiklijeiben. De Attilának van Pesten egy lakása a belvárosban, költözzön el oda. Józsi közli, segit elköltözni neki, félóra múlva indulnak.
Sanyi megpróbálja elküldeni Krisztiánt, de a fiú nem hagyja szóhoz jutni, lukat beszél a hasába. De végül csak sikerül elmondania, hogy el kell mennie. Erre Krisz megsértődik, majd elmegy ő oda, ahol szeretik őt. Sándor rosszul érzi magát, de nem tartja vissza.
Tomi Kristóffal és Katával a kisbolt raktárában konspirál, Kata azt mondja, hogy a szerb betegnek amnéziája van, nem emlékszik semmire a balesete előttről. De az látszik a pasin, hogy fél valamitől. Tomi erre fölveti, segitségül kell hivni a faterját. Fölhivja az apját, aki azt hiszi, hogy az anyja megbizásából hivja. Közli, hogy az anyjának megigérte, hogy ha megtud valamit Goránról, majd jelentkezik. Kata meglepődik, Gorán??, Szlánen neki Gorá-t, erdőt mondott, de a beteg többször mondta a Gorán szót. Kata azt hiszi, hogy Szláven vagy nem jól értette, amit a beteg mondott, vagy nem azt forditotta...
Kristóf megemliti, hogy a nővére a múltkor szemlét tartott a padláson, talán talált valamit. Tomi szerint körölnézhetnének az anyja titkos fiókjában, ahol az ékszereit is tartja.
Dani reggel közli Renátóval, hogy ma ő fogja lovagoltatni a gyerekeket. Reni odavan, ő teljesen kiakad a kislányok csicsergésétől, inkább kiganézza a lovakat, csak ne kelljen a gyerekekkel foglalkoznia.
Tibi tovább hülyiti a kecskekeresőket, majd felveti, hogy ha lenne egy drónjuk nekik is, felderithetnék a környéket. Sándort kérdi, tudna-e szerezni egy ilyet a katasztrófavédőktől? Sándor röhög, szerezzen egy drónt kecskét keresni? Sándor és Misi előbb inkább kimennek az erdőbe körülnézni. Sándorék a kecske helyett megtalálják Benedek birkáit (kb. 5 darabot). Sándor és Misi egyre inkább hajlik arra, hogy mégis csak kell a drón. Sándor megigéri, hogy bemegy a központba és megpróbál szerzni egyet. Krisztián is szóba kerül, Sanyi közli, ő is elküldte, mert Dia nem állhatta.
Vali figyelmezteti Tibit, hogy Jolika nem fogja a világ végéig bezárva tartani Vanesszát a libaólban. Erre Tibi elrohan Jolihoz. Joli szerint nincs a kecskének semmi baja, viheti haza. Tibinek erre az jut eszébe, hogy Szláven kunyhójában is el lehetne a kecske. Jolika szerint ezt beszélje meg vele. Tibi Szlávennel akar beszélni, de ő most nincs otthon, dolgozik. Tibi beront a postára, Szlávent keresi. Zsókának nem tetszik, hogy Szlávent Kata is elvitte egy napra, ezt Tibi nem érti.
Dani Franciskát lovagoltatja, aki eléggé nyilvánvalóvá teszi, hogy bármire hajlendó...Jön Kata, látja, mit csinál a pasija, majd közli, odabenn várja.
Jenő felkeresi Valit, lovagiasan virágot is hoz, aki behivja kávézni. Elmondja, hogy a kocsma átalakitásán dolgoznak, lesz ott fodrászat is és cukrászda is. Vali meglepődik, és mondja Jenőnek, hogy neki cukrász a képesitése és mindig is szeretett volna egy cukrászdát. Jenő igéri, szól az érdekében Anikónál. Ekkor jön Tibi és elküldi Jenőt, a virágját meg a kukába dobja. Tibi kérdőre vonja Valit, gyanúsitgatja, hogy Jenő a szeretője, erre ő indignálódva elvonul.
Tibi erre Jenő után megy a kocsmába, aki közli, ide fog költözni, az a telek Tibiék fölött még mindig tetszik neki, habár bérbe van adva, de ő még mindig megvenné. Tibi morog, nem akarja a felesége közelében tudni!.
Attila és Józsi felmennek Pestre és kulcs hiján Attila egy pajszerrel nyitja ki az ajtót. Benn meglepetésükre egy nő serpenyővel fejbecsapja Attilát. Egy kinai nő közli a magához térő Attilával, hogy ők az új bérlők, Mónika nekik adta ki a lakást Pannáék távozása után.
Margitka biciklit tolva jön sok csomaggal, amikor Krisztián a buszmegállóban várakozik a bőröndjével. Felajánlja a segitségét a nőnek és segit hazatolni a biciklit. Margitka elárulja, hogy vannak egyesek, akik nem szeretik őt, pl. Sándor és Zsóka is utálja. Krisztián erre felveti, hogy ő kosztért és kvártélyért bármit ellátna a ház körül. Margit erre belemegy, hogy beköltözzön a tiszta szobába. Krisz elrohan a buszmegállóban hagyott csomagjaiért.
Tibi megkéri Szlávent, hogy fogadja be Vanesszát maga mellé a kunyhóba. Szláven kapcsol, tehát el kéne rejteni Vanesszát? Tibi fölajánl egy tizest, amit Szláven elfogad. De jön Misi és Sanyi, nem találták meg a kecskét, de holnap Sanyi elkéri egy napra a drónt. Mikor elmennek, Szláven közli Tibivel, hogy a tarifa most felment egy huszasra. Tibi fizet.
Dani este megy csak haza, Kata fúj rá, nem ad vacsorát sem, a cuki kis anyuka biztos csomagolt neki.
Attila és Józsi hazafelé tartanak, Józsi szerint föl kell mondatni Mónikával a lakásbérleti szerződést, már másnap intézze el, addig elalhat nála. Attila szerint ő nem kerülhet a falisiak szeme elé, ezért Józsi vállaja, hogy beszél Mónikával.
Tomi meg akarja szerezni az anyjától az infókat, Kristóf óva inti, attól, hogy betörjön az anyjához. Tomi szerint csak meglátogatja a muttit.
Este Szláven át akarja vezetni Vanesszát a házikójába. Jolika meglátja és közli, a kecske nem a házba való., de Szláven megnyugtatja, nem kell foglalkoznia ezzel.
1/10
janderka 2020 jan. 15. - 01:25:28 1/10
(9448/18024)
Nem a Kék villámra gondolsz? Vicces kis portyázasnak indul a rendőrhelikopterre beosztott ifjonc és a veterán pilóta kalandja, ami fordulatokkal teli politikai krimivé válva brutális tragediával ér véget . Nekem anno katartikus élmény volt a film.

https://hu.m.wikipedia.org/wiki/K%C3%A9k_vill%C3%A1m
9/10
amira_daaa 2020 jan. 14. - 23:48:22 9/10 Előzmény Rojita
(9447/18024)
vehetnek dront részletre is meg kisebb dron nem nagy összeg már ezért veszélyes is hiszen bárki hozzá juthat
9/10
amira_daaa 2020 jan. 14. - 23:47:26 9/10
(9446/18024)
Tomika megmutatta az izmait :D :D Miota tapétázzák ki a kisboltok kamra részét, nem penészedik vagy hül ki?
10:44-nél azért Fazekas neve előkerült, érzem hogy hamarosan meg fog jelenni. ( elengedik az apás soribol)

Sorozat baki!!! a foton ki van végül Tibi és Gorán? mert azt mondta Nándi hogy apátok van a képen Goránnal. Nándi azt mondja " ez az a Gorán aki apátokkal pozolt a tengerparton. " De melyik apával ha Nándi beszél Tomival? és Katának is az öreg a nagyapja és max Kristof apukájak, hogy is van ez ? 14:35-nél

Jenő meg hogy beköltözik Ökörfosra elég érdekessé varázsolja a sorozatot. Vali végül ténlyeg elválik :D
7/10
Rojita 2020 jan. 14. - 21:33:12 7/10 Előzmény guess.who
(9445/18024)
Szóval, olcsó kis fiújáték. Nélkülük nem élet az élet.
Bármennyire is olcsó, a film szereplői kispénzűek. Talán, kölcsönben Sándor megkapja most a Katasztrófavédelemtől. (Kíváncsi vagyok, milyen vészhelyzetről fog mesélni főnökének. Jó lesz nézni Vida Pétert).

Vajon, van már vmi hatályos jogszabály a drónok működtetéséről? (Ha ez ennyire olcsó, biztos lesznek anyagilag jól elengedett lüke gyerekek, akik nyári unalmukban, egy üdülő övezetben, ezzel fogják kukkolni szomszédjaikat. )
De a pénzes, politikai erők is ezzel leselkedhetnek.

Ahogy ÖA egyszerű lakói se fogják lenyelni, h egy drón minden lépésüket figyelje.