8/10
Pünkösdi Kató 2019 febr. 14. - 23:12:53 8/10 Előzmény Rojita
(450/18030)
Nem tudhatjuk. De erős a gyanúm, gyanúnk? De majd kiderül. :)
7/10
Rojita 2019 febr. 14. - 22:59:07 7/10
(449/18030)
Az ügyvédnő milyen ügyfelének is telefonált Ausztriába? Csak nem az elhunyt Kálmánnak?
8/10
Pünkösdi Kató 2019 febr. 14. - 22:37:52 8/10 Előzmény s1u2x3e4l
(448/18030)
Tibi már tegnap is rosszul volt, már akkor dühítette Szláven, azt hiszem, már akkor is tett egy olyan mozdulatot, ami ma végül elvitte - a kórházba.
s1u2x3e4l 2019 febr. 14. - 21:58:22
(447/18030)
Tetszett a mai resz nagyon is. Viszont voltak nem tetszo elemei is.

Tibit elvitte a mento, es senki nem megy vele. Az infarktus, szivroham nem jatek, vegzetes is lehet. Megdobbentett, hogy se Vali, se Kata. Kata is csak kesobb, mutan Kristof betoppant. Kataban amugy csalodtam, olyan hamar visszatancolt Robihoz. Mar a "betegsege" kiderulese elott is behodolt neki a csokkal.

Robi nekem egyre simlisebbnek tunik, ahogy surgeti a leanykerest, hazassagot. Tovabbra sem hiszem el a betegseget. Ha mar Dani, Robi opciok vannak, 1000x inkabb Dani.

Na meg ez a Panna is! Elozo reszben kozli Kristoffal, hogy a kapcsolatuknak vege, valni akar. Erre most mar le akar menni Okorapatiba kezeben a hazassagi szerzodessel. Mrgos hogy gondolja ezt? En meg el is neztem neki, hogz osszegabalyodott a penzbehajtoval, de ez a nyereszkedes utani vagy nagyon nem tetszik benne. Kezdem azt kivanni lassan, hogy barcsak rafazna Zolival.
8/10
Pünkösdi Kató 2019 febr. 14. - 21:53:26 8/10
(446/18030)
Nagyon érzelmesre sikerült a mai rész vége. Szerintetek miért nem mondta meg az ügyvédnőnek Ancsika, hogy Tibi összeesett? Mert hogy miért kért haladékot, azt értem, nem beszélt még Stefivel. De elmondhatta volna. Sőt, szerintem így Tibi játéka szünetelni fog, hiszen igazoltan hiányzik. Más kérdés, ha pl. leültetnék a rendőrök, azért mert, akkor is vajon benne lenne a játékban? Szóval, szerintem nem fogja az ügyvédnő törölni Tibit.

Attilát az egyletből hogy akarják kitenni? Nem tudja ellátni a feladatát? Az nem úgy van, hogy akkor törlik és kész. Bár tényleg azt kellene, mert az Egyletet csak a piszkos ügyeire használná.
8/10
Pünkösdi Kató 2019 febr. 14. - 21:33:16 8/10 Előzmény s1u2x3e4l
(445/18030)
Jól kombináltál, pedig én kedvelem Zsókát. De ha továbbra is ilyen szkeverő, lehet, nem fogom kedvelni... De amúgy iszonyat jó szerepe van és Kocsis Judit jól is játsza. Anniyra jól, hogy még a végén haragudni fogok Zsókára.
8/10
Pünkösdi Kató 2019 febr. 14. - 21:25:37 8/10 Előzmény janderka
(444/18030)
Kristóf elrejtette a pénzt, de Szláven hogy fogja nem ellopni?
8/10
Pünkösdi Kató 2019 febr. 14. - 21:21:36 8/10 Előzmény s1u2x3e4l
(443/18030)
És milyen az élet, Stefi pont akkor hallgat zenét a fülében, amikor kiderül Zsóka turpissága Anikó ellen. De legalább Szláven ott volt és majd egyszer kérünk vmit Zsóka néni. Zsóka legalább olyan határozott, mint Mónika. Szerintem nem volt még közös jelenetük, kíváncsi lennék, vajon melyikük dumálja le hamarabb a másikat.
5/10
Lambada 2019 febr. 14. - 21:20:23 5/10
(442/18030)
Ez jóóóóó volt! Talán az eddigi legjobb epizód. Jó pár mulatságos jelenet volt benne.
Ahogy Tibi összeesett, amikor Anikó elárulta neki a nagy titkot, ahogy Attila virágnyelven elmondta a fiának, hol van a szajré, ahogy Mónika rendezkedett a panzióban - sok minden történt, pörgős volt, szórakoztató volt.
4/10
napraforgó 2019 febr. 14. - 20:52:19 4/10 Előzmény s1u2x3e4l
(441/18030)
Igen, ráhibáztál.
No de Valit is ő bújtogatta Anikó ellen. Zsóka azért haragudott Anikóra, mert nem szólt a Sándorral való románcáról, Valit meg fölpiszkálta, hogy Tibi túl gyakran megy a kocsmába és sustorog Anikóval.
Aztán a féltékeny Valival kitalálták, hogy rászabadítják Anikóra az ellenőrt.

És végre kiderült a nagy titok. Tibi infarktust kapott, Stefi meg kisebb sokkot.
Mi lesz Tibi 12 órájával?

Mihez kellett Attilának Tibi útlevele? Még csak nem is hasonlítanak.
1/10
janderka 2019 febr. 14. - 20:50:45 1/10
(440/18030)
Nagyon jo volt a mai resz. Csomo izgalmas kerdest generalt.
Miert toretett be Attila Tibiekhez?
Mire kellett neki az utlevele?
Ha Tibi kiesik Stefi kerul a helyere?
Mi lesz Kristof nyeremenyevel?
s1u2x3e4l 2019 febr. 14. - 20:05:55
(439/18030)
Na ki all a kocsmaellenorzes hattereben? Hat Vali es Zsoka!!!

Vali megkerdezte Zsokat, miutan megtudta, hogy Tibi megint a kocsmaban jart: hat igy dolgozik az az ellenor ismerosod? Zsoka ismerose az ellenor neni.

Nem tevedtem Zsokaval kapcsolatban. Az inditekokban inkabb, de csak belole tudtam kinezni ezt. Hat nagyban lett a Valival es ugy latszik, ugy dontott segit az ujdonsult baratnojenek.

4/10
napraforgó 2019 febr. 14. - 18:29:34 4/10
(438/18030)
A filmekben mindig megismétlik a vizsgálatot egy ilyen kedvezőtlen leletnél. Kétszer csak nem cserélik el ugyanazt a leletet. Egy ismételt MR vizsgálatnál talán Robi is gyanakodna, hogy miért van erre szükség. Ő is ismeri a protokolt.

Ilyen lelet elcserélés csak az olyan ostoba szappanoperákban fordul elő, mint a Paula és Paulina, ahol egy terhességet diagnosztizáltak ráknak.

Remélem, hogy ez a sorozat azért nem ilyen színvonaltalan.
5/10
Lambada 2019 febr. 14. - 11:12:09 5/10 Előzmény napraforgó
(437/18030)
Pontosan így látom én is. Kizártnak tartom, hogy kamu az egész betegség, és csak a két férfi játszik össze azért, hogy Robi visszaszerezze Katát. Ez teljesen összeegyeztethetetlen lenne az orvosi etikával. Szerintem Katának nem csak mint majdnem-rokonnak mondja el Csaba, hanem mint orvos-kollégának. Mondták, hogy nagyon ritka betegségről van szó, ritkán látnak ilyet, megbeszélik egymással, hogy tanuljanak az esetből. Elvégre Csaba mindig is elismerte Katát, mint orvost.
1/10
janderka 2019 febr. 14. - 11:08:21 1/10
(436/18030)
Erre szokták mondani, hogy "remélem komoly, mert viccnek durva lenne".
8/10
Pünkösdi Kató 2019 febr. 14. - 10:11:19 8/10 Előzmény napraforgó
(435/18030)
Én Katából kinézem, hogy irgalmas nővér lenne. Kata simán kereshetne a szomszédban háziorvosi állást, azt nem tiltja a szabályzat. Nekem is fura, hogy az orvoskollégája viccel a lelettel, de tény, hogy Kata nem családtag. Ütközik a két állítás, tehát nem jutottunk előre, hogy vajon kamu-e vagy sem a betegség.
4/10
napraforgó 2019 febr. 14. - 06:18:54 4/10
(434/18030)
Valahogy nem tudom hová tenni Robi betegségét. Nem is értem, milyen nyavaja lenne ez, ami leépülést és 3 éven belül halált eredményezne. Valahogy nem tudom elhinni, hogy ilyennel viccelnének és csak kamu lenne az egész. Valaki találgatta, hogy csak Csaba és Robi összebeszélése volt a dolog, hogy Kata ne hagyja el Robit. De én nem hiszem, hogy felnőtt emberek, orvosok ilyesmivel szórakoznának, még a haver kapcsolata miatt sem.
Már korábban jelezte Kata a főorvosnőnek, hogy látott valamit Robi Röntgen felvételén és javasolta az MR-t. Nyilván meg is csinálták. Csaba most ennek az eredményét ismertette Katával, ami meglehetősen lehangoló volt. Robinak nincs apja, anyja, testvére? Kata a majdnem menyasszonya lenne a legközelebbi hozzátartozó?
Nem hiszem, hogy emiatt Katának meg kéne változtatnia a döntését és elszegődni kedves nővérnek Robi mellé, amíg ő lassan haldoklik. Ehhez nem volt elég szoros és elég stabil a kapcsolatuk, Kata bizalma már rég megrendült Róbertben. Ráadásul a nő a legjobb, párkereső éveit áldozná fel egy reménytelen ügyre.
Amúgy Katát nem értem, lemondana a reménybeli örökségről csak azért, hogy egy fővárosi kórház taposómalmában dolgozhasson? Ezt megtehetné az egy év elteltével is, ha annyira lobog benne a gyógyítási szenvedély. És a 100 milliós örökség biztonságában még csak nem is kéne a hálapénzre hajtania. Addig meg gyakorolhatna az egészségközpontban, vagyis a szakmából sem esne ki. Most is és egy év múlva is kezdő orvosnak számítana, úgyhogy sok vesztenivalója nincs.
4/10
napraforgó 2019 febr. 14. - 05:49:51 4/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(433/18030)
Én nem értem, hogy Sándornak mi tetszik ezen a bunkó Subiczon. Sándor kicsit lassú, kicsit sarkos, ez a Subicz meg egy dörzsölt figura lehet, aki zsiványabb, mit Attila, a volt polgármester. Attila az öltönyében, a jó modorával úriember a tapló Subicz mellett. Az, hogy valaha együtt voltak katonák Sándorral semmit sem jelent, azóta jó 20-25 év eltelt, ők megváltoztak, a körülményeik is. Egy brahis 20 éves katona, meg egy negyvenes felnőtt ember között ég és föld a különbség. Jó esetben. Mert ha valaki épp olyan brahis marad... hát az nem épp jópont.
Anikó jól rá is érez, ez a figura nem lesz jó Ökörapátinak polgármesterként. És Szláven is, Mihály is hajlik Anikó véleményére.
Aztán jön Zsóka és magával hurcolja a férjét, aki egyből papucs lesz, ahogy a felesége megjelenik. És Zsóka kicsit sem ad a férje tekintélyére az Egylet tagja ielőtt, pedig hát legalább a látszatra ügyelhetne. "Sári bíró" lenne a férjéből, ha őt választanák meg.
4/10
napraforgó 2019 febr. 14. - 03:46:30 4/10 Előzmény Rojita
(432/18030)
És Joli néni szerint mindjárt érkezik egy másik szép, szőke, göndör hajú lányka, árvalányka... Tamara.
Tibi talán másokat is anyává tett?
4/10
napraforgó 2019 febr. 14. - 03:44:21 4/10
(431/18030)
Az lehet, hogy a Józsit játszó színész fiatalabbat játszik a koránál és nem 33 éves, csak 30, vagy 29, de azért tuti nem gyerek már. És Mónika is lehet, hogy a szerepe szerint mondjuk 45, különben nem is férne bele az életkorába Tamás. De azért nincs köztük egy generációnyi különbség korban.
Joli néni fényképén Kata, Tamás és Dani egyívásúak voltak, és Dani most minimum 30-nak látszik.... Azon a fényképen két 3 év körüli és egy 4 éves gyerek volt látható, így felnőtt korukban sem lehet nagyobb korkülönbség köztük.