svejci 2020 jan. 31. - 12:39:56 Előzmény amira_daaa
(10297/18017)
Ökörfosra aztán csináltatott Kristoffal cuki anyu és apu videot meg hasonloak, szoval igazábol Pannának jol jött ez a képesdi.

Ja,ja.... igazad van..... láttam, csak most ki ment a fejemből...... :(
8/10
Pünkösdi Kató 2020 jan. 31. - 12:38:35 8/10 Előzmény napraforgó
(10296/18017)
Azért ennyire ne szaladjunk előre, hogy Franci a gyerekét akarja Dani nyakába varrni. Kisgyerekes anyuka, nincs ezzel gond. De gondolkozzon, hogy egy búfelejtő pali csak ideig-óráig jó.
9/10
amira_daaa 2020 jan. 31. - 12:15:07 9/10 Előzmény napraforgó
(10295/18017)
Hát milyen férfi az ilyen? ilyenért nem szabad veszkődni.

::::: pontosan játszmázik és hagyja hgy rámásszanak, mondjuk az ilyen hapsik körül szokott mindig nagy sz@rkeverés lenni. Kiirhatnák már Dani karakterét, amugy Robi sem jobb. Akkor inkább Fazekeas doki vagy a Múzeumos csávo.

és igen TT tipikusan ütném tipus bár nem vagyok elég agressziv ehhez :D
9/10
amira_daaa 2020 jan. 31. - 12:07:53 9/10 Előzmény svejci
(10294/18017)
süti: - Aniko: ::::::::::szerintem nyilván ki fogja az első adando alkalommmal ütni valit majd Anikó. Azért én ezt a minden szép és jo dolgot nem igy látom, szerintem nem fog ez sokáig tartani. Bár akkor van Jenő aki bevédi Valit :D


Apropó! Amikor Pesten vacsiztak egyszer, és volt az képküldéses eset.... abból sem lett semmi.... érdekes.....

:::: dede Pannika szépen azért nem válik mert le lett fotozva Kristoffal :D ezek szerint nem nézted a részeket amikor Panna szépen a képre hivatkozva lement Ökörfosra aztán csináltatott Kristoffal cuki anyu és apu videot meg hasonloak, szoval igazábol Pannának jol jött ez a képesdi.
9/10
amira_daaa 2020 jan. 31. - 12:04:58 9/10 Előzmény Magenta99
(10293/18017)
azért ne felejtsétek el Daninak 3 ellensége van : az exei ZSÓKA..."

Zsóka? hát szeirntem Zsókánál nagyobb sza@keverő nincsen a sorozatban, és tuti hogy egy gyerekes anyukát nem fog hagyni hogy együtt legyen Danikával és ugye a Kata románcot is azért ahol tudta ütötte vágta Steffit kirakta anno a kilos ruháival a postárol. Szoval szeirntem Daninak a Zsóka az eléggé ellenségesen csinálja ( nyilván persze anyai szándékbol a legjobbat akarja ) de inkább kavart mint nem.
Aztán persze a Steffi ( akivel Dani évekig járt ) anyukájára többször ráhivta az ellenőrt meg hasonlo finomságok.

Daninak amugy a legjobb az lenne ha átmenne Kárásziba és mert itt közel van a két exhez és az anyukájához.
Magenta99 2020 jan. 31. - 11:19:16 Előzmény Magenta99
(10292/18017)
Ja, lemaradt - amira_daaa-nak válaszoltam előbb.
Magenta99 2020 jan. 31. - 11:18:19
(10291/18017)
"... azért ne felejtsétek el Daninak 3 ellensége van : az exei ZSÓKA..."
Ezt nem értem. Hogyan lehetne Daninak ellensége a saját anyja?
svejci 2020 jan. 31. - 11:10:40
(10290/18017)
Lesz itt még gond....
Ugye, ma StifiLiba visszakéri a lovardába befektetett pénzt Danitól, Vali biztosan dödög majd Kata miatt Danira (ugye StifiLiba miatt), és ugye ők meg együtt hárman viszik a cukrászdát.....
Nem tudom, nektek fel tűnt e, amikor Anikó behozta a Reniéktől származó réteseket, olyan önelégült képet vágott hozzá.... (nekem úgy tűnt, nem nagyon kedveli Valit....)
Bár, minden csoda három napig tart....., és most jön majd Brünhilda keresése....., ja, meg ma lesz a golfverseny....
svejci 2020 jan. 31. - 11:02:15
(10289/18017)
Visszatérve Laurára....
Nem is az a véleményem, hogy valami "érdekből" van Kristóf mellet....., de, a minapi eseményeknél, amikor az ágyba bújtak, olyan őszintének tűnt nekem....
(De, ebben a sorozatban, mindennek meg vannak az okai.... :) )
Apropó! Amikor Pesten vacsiztak egyszer, és volt az képküldéses eset.... abból sem lett semmi.... érdekes.....
4/10
napraforgó 2020 jan. 31. - 10:12:18 4/10
(10288/18017)
Milyen volt Tibi, amikor kicsavarta Tompika karját, hogy megtudja, Vali a Jenővel ment föl Pestre.
Jajj, úgy szeretném, ha Jenő megelégelné egyszer, ahogy Tibi beszél a nejével és egyszer hasonló fizikai erőszakot alkalmazna vele szemben. Kitekerné a karját, kirúgná alóla a lábát, stb. És közben higgadtan csak annyit mondana neki, hogy meg ne tudja, hogy még egyszer bunkó módon szól a feleségéhez. És követelje a kérem szépen, köszönöm szépen kifejezések sűrű alkalmazását. És sűrűn átnézegetne a szomszédos keritésen át a Szappanos telekre (zt a kék nylont meg már levehetnék a keritésről).
Jujj, de jó lenne látni Tibi pofára esését, megszégyenülését. Egy ilyen bunkónak adni százmilliót???? Kizárt.
4/10
napraforgó 2020 jan. 31. - 10:04:47 4/10 Előzmény amira_daaa
(10287/18017)
Nnna, Zsókának meg bizos meglesz a véleménye a Katánggal való szakitásról, na de Franckarikáról is, aki egy gyereket akar a pici fia nyakába varrni.
4/10
napraforgó 2020 jan. 31. - 10:03:17 4/10 Előzmény amira_daaa
(10286/18017)
Dani tipikus példája az alamuszi macskának. Olyan csendes, tejbetök ábrázatú, megalszik a tej a szájában, de nem egy karakán férfi, ő mindig a nők martaléka. Hagyja, hogy marakodjanak érte, de ő maga nemigen tesz semmit a nőért, aki mellette van. Most is, nemhogy Katáng után eredt volna, aki nagyon szép szavakkal búcsúzott tőle a levelében, nem, nem akarta tudni, hogy miért ment el, mit rontottak el, stb, hanem Franckarikát rángatta ki a munkahelyéről egy kis erdei szaladgálásra.
jjja, mert ettől megoldódik minden baja.
Hát milyen férfi az ilyen? ilyenért nem szabad veszkődni.
4/10
napraforgó 2020 jan. 31. - 09:57:00 4/10
(10285/18017)
Tökéletesen igazad van. Ahogy nézem Tahó Tibit, nekem is mindig viszket a tenyerem, hogy jól pofáncsapjam. Meg szeretném segberúgni, stb.
És igen, egyszer mindenkinél elszakad a cérnaés akkor vagy a baltával csapja fejbe, vagy a kést mártja bele egy ilyen pasiba.
Aztán a Tv hiradóban a szomszédok meg majd mesélik, hogy á, nem láttunk mi semmi rendkivülit, csendesen életek, stb,. nem is értjük, mi történhetett.
9/10
amira_daaa 2020 jan. 31. - 09:56:04 9/10 Előzmény guess.who
(10284/18017)
Arról nem is szólva, hogy Franckarikát még csak-csak oda tudná csábítani az üvegfalú fürdőszobájába – de hogy férne el abban a legénylakásban egy kisgyerek is?

::::: azért ne felejtsétek el Daninak 3 ellensége van : az exei ZSÓKA ( aki ugyse hagyja ezt szo nélkül ) és persze a saját fa@@a , szoval szerintem még várd ki a költözést még Zsóka előszőr jol elbeszélget vele.

Aztán lassan már ott tartunk, hogy TTibit áttekerjük, Katángot áttekerjük, Lóbeltet áttekerjük, Danikát áttekerjük, Sándort és Misit mindig áttekertük, Zsókát pláne... Marad Cicuka, meg nagyritkán Kristóf és Laura. :)

:::::::: de ismerős a módszer, ezért jo online nézni. én TT-t nem tekertem át, Katát ha nyivákol át fogom most jön a mélyrepülés a Kata sir, Robi vigasztalja sztori.
Cicuka a legjobb fej meg a Suviczk :D
4/10
napraforgó 2020 jan. 31. - 09:52:20 4/10
(10283/18017)
Ez annál is inkább igy van, mert még az első évadban, amikor Dani megkérte Stefi kezét , épp azt
mesélte Józsinak, hogy ő már kitombolta magát, azért jött haza Németországból, hogy megállapodjon, megnősüljön, családot alapitson. Akkoriban mindezt Stefivel képzelte el, aki pont olyan volt, mint Zsóka. Főzött, mosott, takaritott, stb. Zsóka is csak később változott meg és lett házisárkány, és Stefi is kezdetben egy kedves szöszi volt, nem olyan, mint most.
Franckarika meg a lánya biztos csak vendégszereplők, egy-két rész után majd távoznak Dani életéből és akkor majd visszatér a korábbi nyűglődéshez, hogy ki is kell neki. Ha Stefi visszaköveteli a a befektetését, akkor tán nem ő lesz a szivszerelme. És akkor már Katánghoz is hiába futkos, mert ő is kinyavalyogta már a szivéből.
9/10
amira_daaa 2020 jan. 31. - 09:51:39 9/10
(10282/18017)
TT-vel az a baj, hogy ez az átlag amugy hogy terrorizálod a gyereket vagy megakadályozod bármiben és nem hagyják békén, Kata sem 20 ő is egyedül szeretne lenni és a saját igényét ( jol kisirni magát. )

amugy Danika kirohanása hogy tiszta életet szeretne meg erdő ház és fa azért vegyük figyelembe hogy Steffivel megvalostotta az álmát Katát választotta utána meg flörtölt Steffivelés most hogy jön egy ujabb csaj erre is ráveti magát, ezt irtam hogy pl Dani karaktere kb mint egy kisgyerek ugy gondoskodik és hogy hisztizett hogy ő ezt akarta, remélem hogy kiirják Danit a fenébe mert esküszöm lemegyek a forgatásra és elrángatom. De ő is mert jön BKRamóna és mond neki egy két pr dumát amit valamelyik női magazinban olvasott Dani már tudja hogy ő az igazi. Tipikus pasi aki nem nőtt fel.
Kiváncsi leszek meddig birja BKRamónával és hogy BkRamónának lesz-e konfliktusa a két exével ( várhatoan igen )

Most előszőr azt gondolom, hogy Jodinak hülyeség volt beleszolnia hogy rendezze le Danival a dolgot, aki ilyen hogy mindenkire rámászik aki mozog, azzal felesleges bármit is lerendezni.
guess.who 2020 jan. 31. - 07:47:26 Előzmény napraforgó
(10281/18017)
Arról nem is szólva, hogy Franckarikát még csak-csak oda tudná csábítani az üvegfalú fürdőszobájába – de hogy férne el abban a legénylakásban egy kisgyerek is?! Márpedig a gyerek nélkül nemigen menne az anyja sem, hiszen egy önellátásra még eléggé képtelen gyerekről beszélünk. Akkor meg milyen jövője lehet egy ilyen kapcsolatnak azon kívül, hogy iskolaidőben néha összejárnak "lovagolni"? Nem mondom, Franci elég szenvedélyesnek látszik, szóval lehet a dolog –hm– kielégítő is, de Danika azért már nem egy tizenéves suhanc, akinek csak szexkapcsolatra van szüksége.
Legalábbis eddig nem így mutatták be. :D
guess.who 2020 jan. 31. - 07:44:05 Előzmény napraforgó
(10280/18017)
"Mert miért értesitené őt Marosi Olga eltnéséről?"
Kézenfekvő: azért, hogy Kristóf meghallja a dolgot és lehessen kombinálniuk. :)
guess.who 2020 jan. 31. - 07:43:02 Előzmény napraforgó
(10279/18017)
"Kata szenvelgései baromira nem is érdekelnek."

Aztán lassan már ott tartunk, hogy TTibit áttekerjük, Katángot áttekerjük, Lóbeltet áttekerjük, Danikát áttekerjük, Sándort és Misit mindig áttekertük, Zsókát pláne... Marad Cicuka, meg nagyritkán Kristóf és Laura. :)
8/10
Pünkösdi Kató 2020 jan. 31. - 07:42:32 8/10 Előzmény napraforgó
(10278/18017)
Vajon Marosi tudja - hivatalosan - hogy Laura és Kristóf együtt vannak?