7/10
Rojita 2020 febr. 20. - 21:49:48 7/10
(11484/18024)
Most Nándi csak 2 emberrel fogja kiszabadítani Olgát? Vagy kap még helyi rendőröket segítségül?
Mert lehet, h jó lesz még Jolika 2 "fia" segítségnek.
7/10
Rojita 2020 febr. 20. - 21:45:59 7/10 Előzmény napraforgó
(11483/18024)
Azt a csodakocsit már rég el kellett volna adnia. Stefi nem használja, meg nincs is rá szüksége. Legfeljebb hétvégeken kicsit eljárhatott furikázni vele, mert hétközben, a kocsmában "dolgozik". Csak pénzbe kerül a fenntartása.
3/10
Kuttyánszki 2020 febr. 20. - 21:36:45 3/10 Előzmény Rojita
(11482/18024)
Borzalmas. Egyenesen rémisztő, ahogy még meregeti is a szemeit. Vicsorítva, grimaszolva beszél.
Hajlok rá, hogy ne adj' Isten, ez bizony bazedowos szem...
4/10
napraforgó 2020 febr. 20. - 21:30:30 4/10 Előzmény Rojita
(11481/18024)
Nyilván. Esetleg vesz egy házat. A sárga csodából kitellne.
7/10
Rojita 2020 febr. 20. - 21:29:08 7/10
(11480/18024)
Mit gondoltok, mit fog most Stefi csinálni? Visszaköltözik Anyukához?
4/10
napraforgó 2020 febr. 20. - 21:26:38 4/10
(11479/18024)
36. rész
Subicz fütyörészve érkezika panzióba. Mónika fejfájósan meséli, itt éjjel 2-ig ment a móka. Suvick nem érti, de jön Vili, és elmeséli, mi történt. Tibi és Kristóf meggyalázták a köztéri szobrot. Mónika panaszkodik Vilinek a testvéreire, és kicsit mesél az apja furcsa végrendeletéről is, ami miatt kénytelenek egy évet a faluban tölteni. Vili úgy dönt, hogy Jánosnak és neki meg kell védeniük Mónikát a testvérei molesztálásától. Icuka érdeklődik Mónikánál, hogyy most már az igazgató is ugráltathatja-e. Mónika közli, Vili szabad kezet kapott tőlük. Icuka puffogva el.
Terike újra balhézik Stefivel a lakbér miatt. Stefi erre körülnéz a kocsmában és a cukrászdában, de nincs forgalom, nincs pénz a kasszában.
Krisztián és Misi felveszik a régi postásegyenruhát. A két egyenruha nem is egyszinű, ráadásul büdös is. Zsóka mérges, mert megint mindketten otthagyják. A postán Zsóka idegesen csapkod, Szláven megkérdi, mi baja van. Elárulja, hogy a Krisztiánra dühös. Szláven ekkor egy levelet talál, amit a hagyatéki biróság küldött az Egyletnek. Zsóka rögtön felbontja és tátott szájjal olvassa. Szláven kisvártatva visszajön, de hiába kérdi Zsókát, mi volt a levélben. Végül csak kiböki a nő, hogy az egylet pénzt kapott. Azzal Zsóka eltávozik.
Jolikánál kopog a két kopasz, mi lesz a mai program. Jolika szerint ma csak várakoznak, várnak Bogdánra. A két pasi erre elkéredzkedik rokonlátogatóba.
Tibi rejtvényt fejt, Vali kötöget, csöngetnek, jön Suvick és Vili, Tibivel és Kristóffal szeretnének beszélni. Vali megtudja, hogy a két fivér az éjjel megszentségtelenitette a szobrot. Kristóf szerint csak le akarták takaritani az apjuk szobrát. Szó szót követ, Kristóf odavágja, miattatok tettük, amit, mert az egész falu be van poloskázva! Vili nem hiszi és közli, csak az ő jóindulatának köszönhető, hogy nem vitték el a rendőrök őket, továbbá, hogy távoltartási végzést kért ellenük! Fenyegetőzik, hogy ha 100 m-nél közelebb jönnek a panzióhoz, értesiti a hatóságokat.Tibi orditozva elzavarja őket. Ebben biztos Mónika keze van. Tibi puffog, megint Mónikát szidja. Most Kristóf is mellé áll, de Tibi szerint kár volt beszélnie a poloskákról.
Reni megérkezik a lovardába, sok a munka, most, hogy Józsi elutazott. Dani felveti, hogy segithetnének a bátyjai is, a Józsi fizetését szétdobná köztük. Reni rögtön haza is megy, elhivja őket, a fiúk megjönnek, de uzsonnázással kezdik a melót. Kacsa Liba, fácán, rántott hús.
Zeusz és Terike a kocsmában jó hangosan követelik a lakbért Stefitől, végül rájönnek, hogy a lánynak nincs pénze, elszegényedett! ekkor jön Anikó és a szégyenből kimenti a lányát, eljátsza, hogy nála maradt Stefi bankkártyája, de vett föl pénzt. Kifizeti a lakbért, igy vége a műsornak.
Szláven felhivja az ügyvédnőt, tájékoztatást kér a levélről. Marosi elmondja, hogy nem az összes pénz lett az Egyleté, csak egy része.
Zsóka a panzió előtt őrt álló polgárőröket nézi, elrángatja Misit, közli, megjött a pénz, Kata öröksége az egylethez, de kéri Misit, még ne szóljon senkinek erről. Aztán elmegy a fiához is, neki is beszél az örökségről, de Dani nincs meglepve.
Előkerül Tomika, készül az esti randijára Franciskával. Megint Tibi kocsiját kéri. Tibi azzal a feltétellel adja oda, ha Tomi elhelyez egy Kristóf által gyártott poloskát az anyja szobájában. Tomika megpróbál bejutni Mónikához, de az anyja letiltja. Erre a polgármesterhez veszi az irányt. A két marcona polgárőr bekiséri. Amig várakozik Krisztiánnal játszogatnak a polgi játékával.
Jolikához egy férfi kopog be, közli, másnap 4 órára várja őt Bogdán. Jolika a recepción a fiai után érdeklődik, amikor beállit Nándi és két fickó, másnapra akciót terveznek, addig megszállnak itt.
Szláven tájékoztatja Anikót és Sándort, hogy jött ma egy levél az egyletnek, pénz áll a házhoz!
Szláven Diához is elmegy, neki is elmeséli az örökséget, ekkor Jolika rátelefonál, baj van, megjelent Nándi, valakitől megtudták, hogy ő itt van. Szláven szerint ne térjenek el az eredeti tervtől, minden megy tovább, ahogy megbeszélték.
Tomi végre találkozik az anyjával az irodájában. Ügyesen fölragasztja egy rágógumival a poloskát az asztallap alá. Lenyúlja az anyját egy kis pénzzel, majd távozik.
Zsóka elrángatja Misit az őrségből, otthon egy szép csülöktállal és pezsgővel várja.
guess.who 2020 febr. 20. - 21:13:00
(11478/18024)
Várj, a Jolikás "szerbiai" jeleneteket ősszel forgathatták, mindenütt (a parkban, a maffiózók házánál) rengeteg a lehullott levél...
guess.who 2020 febr. 20. - 21:11:50 Előzmény napraforgó
(11477/18024)
Sokszor már én sem értem magam. Tudniillik hogy minek nézem ezt a sok zagyvaságot. :)
4/10
napraforgó 2020 febr. 20. - 20:40:19 4/10 Előzmény guess.who
(11476/18024)
Tudod, ha egyszer a tér-idő kontinuum megszakadt, akkor minden lehetséges. Még az is, hogy ősz után újra nyár lesz. És egy balra távozó gépkocsi hirtelen jobbról tűnik fel újra.
Nem értelek. EZ az Ököraapáti VALÓSÁG!
4/10
napraforgó 2020 febr. 20. - 20:37:39 4/10
(11475/18024)
Ökörapáti 6 házához 3 postás kell. Ez csodás. Ez a Zsóka már nagyon el van szállva.
guess.who 2020 febr. 20. - 19:22:38 Előzmény Lambada
(11474/18024)
Mindenkiből tutyimutyi debil alak lett, miután bekerült az apáti körforgásba. :(
Még a korábban nagymenő titkosügynök Nándi is egy ostoba papucshőssé vált mostanra. Az egykor vicces, jópofa Renikéről nem is beszélve: már csak azt a két-három korábban százszor elsütött beszólását süti el néha, azokon kívül totál ostoba mindig, a bátyuskái szintén. :(
5/10
Lambada 2020 febr. 20. - 19:10:31 5/10
(11473/18024)
Engem pedig az zavar, de nagyon, hogy előtérbe került a számomra kezdetektől legellenszenvesebb szereplő: Jolika. Úgy a karakter, mint a színészi alakítás nagyon zavar, rossz nézni! Arról a bárgyú ötletről nem is beszélve, hogy a két kigyúrt kopaszból minden átmenet nélkül két debil, tutyimutyi alak lett.
guess.who 2020 febr. 20. - 19:07:59 Előzmény napraforgó
(11472/18024)
Az megvan, hogy a Kristófék állatos felnőttfilm-forgatását "lefülelő" szirénázó rendőrautó Dani és Jolika felől jött?
Egyébként pedig előtte, mikor Suvick elporzott a terepjárójával ijedtében, ő is arrafelé ment (pedig ott nincs semmi, csak a két ház, plusz a lovarda), majd "valahol" kocsikázott, aztán a buszmegálló felől jött vissza telefonálva a panzióig. Szóval ha a lehallgatás igaz, akkor az is igaz, hogy Suvick speckó terepjárójában van egy idő- és térugró készülék is, amivel meg tud ilyen kunsztokat csinálni. :)
guess.who 2020 febr. 20. - 19:04:26 Előzmény napraforgó
(11471/18024)
No, akkor nem csak én vettem észre a sorozat nőin ezt... Sisának tényleg nem áll jól a kor, és szerintem meg pont hogy múmia arca lett azzal a tegnapi erősen túlhangsúlyozott, vastag sminkkel. Brrrrrr.
MauniCa érdekes: én sosem láttam dögösnek, meg olyan "végzetasszonyának", amilyennek próbálták beállítani (és az átlagosságán sokat rontottak az öltöztetők által ráaggatott "fura" ruhák is), hogy még a nőcsábász Józsika is elszédült tőle - de valóban az utóbbi egy-két hétben látványosan öregedett. Sisa is a tegnapi erős sminkben sokkal korosabbnak látszott - ami lehet, hogy azért van mindkettejüknél, mert valóban ősszel utóforgattak, azaz pár sorozatbeli nap alatt hónapok futottak el mellettük a valóságban... Stefánon is látszik, talán csak Dián és Anikón nem lehet észrevenni (bár Anikó mindig is kigyúrt-csontos volt, valószínűleg azért).

Viszont engem sokkal inkább zavar az, ahogy teljesen szétesett az egész sorozat, össze-vissza dobált, a fősodor szempontjából tökéletesen érdektelen "események" vannak csak, és igazából már az sem érdekel senkit, hogy mi van az örökséggel. Rém unalmas.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 20. - 19:04:17 9/10
(11470/18024)
amugy ha visszaolvasol egy-két kommentárral lejebb (febr16) ott van a mail cimem ha a két hét tul soknak tünne, nyugodtan dobhatsz te is egy mélt. Egy -két informatikai trükkel. Szia :)
9/10
amira_daaa 2020 febr. 20. - 18:58:37 9/10
(11469/18024)
Tényleg everybody. Két hétig nem vagyok itt, de senkit nem tiltok le csak picit dolgozni kell olyan március 7-8-a körül jövök-térek vissza-tervezek visszajönni ide. Igy addig jol viselkedjetek :D még a mai részt majd megkommentelem, csak ha nem kommentelnék ezért van :D
4/10
napraforgó 2020 febr. 20. - 18:55:58 4/10 Előzmény amira_daaa
(11468/18024)
Már töröm a fejem, hogy mit mond majd Tibi a rendőröknek, miért tapogatta az apja szobának intim területeit, meg a kecske hátulját. Gondolom, hogy egy ilyen hülyeség miatta csak nem viszik be őket.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 20. - 18:54:13 9/10
(11467/18024)
Ja hosszabb távu cucc mint április 1 :D Oscar filmeket nem szeretem, kevés van belőle ami bejön. amugy nem leszek holnaptol két hétig igy nem tiltok le senkit téged sem csak picit dolgozni is kell. :)
9/10
amira_daaa 2020 febr. 20. - 18:47:21 9/10 Előzmény napraforgó
(11466/18024)
Én is pont igy látom. Csak az ember optimista - én legalábbis az vagyok és mindig reménykedek, hogy na, ma talán meglepnek valamivel, valami jóval, viccessel, üditővel.

::::::::: a remény hal meg utoljára Napraforgo, de most voltak vicces jelenetek még Kristof is megsimogatta a kecske hátulso felét :D
9/10
amira_daaa 2020 febr. 20. - 18:42:55 9/10
(11465/18024)
és amugy mit nézel? komolyabb műveket ( Oscar dijasok) vagy te is Göthe iskola felől jöttél :D