9/10
amira_daaa 2020 febr. 15. - 17:55:19 9/10 Előzmény Nickname123
(11230/18030)
Igen eredeti verzio az volt, hogy Egylet akkor örököl ha egyik Szapi sem birja aztán egy hete jött az utolso Kálmán video amiben Kálmán kitagadta ( itt Katát) bár ez sem volt teljesen tiszta hogy miért hiszen Kata kiesett a 12 ora tullépéssel. És annak a meglehetősen idiota folyamánya szerint lett az Egyleté a pénz.
guess.who 2020 febr. 15. - 17:37:57 Előzmény Nickname123
(11229/18030)
Tudod: Katáng sötétben ment dolgozni és sötét volt, mire hazaért, így korábban sem látta senki, azaz most sem tűnik fel, hogy nem járkál oda-vissza.
Bár az tényleg hihetetlen, hogy a pletykálni nagyon, Katángot viszont nagyon nem szerető Zsóka nem szól senkinek a faluban arról, hogy Dani megint egyedül van, mert az a bűnös Szappanos-onoka otthagyta az ő egyszem fiúgyermekét. És ha nem szól: Misivel és Shándorral is biztos beszélnek (akik szintén tudják, hiszen együtt lesték Tomikát az üres lakásban), ők Anikónak és Diának, Anikó Stefinek (aki amúgyis régen tudja), Dia Szlávennek és az összes kuncsaftnak, Stefán meg a kocsmában futtatja meg a hírt, szóval nagyjából fél óra alatt tudná mindenki a faluban. És akkor még ott van az, hogy Danika sincs csendben, elmondja Renikének és Józsinak, Józsi MauniCának és Cicukának ésatöbbi.


De ugyanaz van, mint a telefonokkal: amikor kézenfekvő lenne a használata, akkor senkinek nem jut eszébe, pedig egyébként örökké nyomkodja mindegyik...
3/10
Nickname123 2020 febr. 15. - 16:59:28 3/10
(11228/18030)
Nekem az is fura, hogy a faluban nem esik le senkinek, hogy Kata nincs a faluban, mikozben mindig mindent tudnak, vagy tudni velnek egymasrol. Nem veszik eszre, hogy elhagyta a falut tobb mint 12 orara, azaz kiesett az oroksegbol, igy az egylet kozelebb kerult az orokseghez. Pedig a 12 oras szaballyal sokan tisztaban vannak. Pl. Anikonak ossze kellett volna rakni a kirakost, ha Sanyi nem is kepes ra. Marosi azzal, hogy huzza az idot elmeletileg semmit sem er el, mert a falusiaknak maguktol is ra kellene jonnie, hogy Kata kiesett. Igazabol Daninak szinten illene osszerakni a puzzle-t, miutan Tomika mondta neki, hogy lepjen be az egyletbe es nem elkepedten nezni, mert tudja, hogy Kata nincs a faluban es kiesett az orokegbol, az anyjan keresztul meg biztos tudja, hogy az egylet is lehetseges orokos. Arra mar nem emlekszem viszont, hogy az eredeti szabaly nem az volt, hogy az egylet csak akkor orokol, ha egy Szappanos sem birja ki a faluban.Segitsetek! :)
9/10
amira_daaa 2020 febr. 15. - 15:46:28 9/10 Előzmény Rojita
(11227/18030)

mondd mi a kérdésed, amit átvariáltak igazolvány az BM minta-igazolvány volt 1995-2002 között
amugy Grenze mint határ az létezik németül a Speciment nem tudja kiszedni, ugye az hogy minta, a többi stimmel és hogy ez a papir amit a Zoli karaktere mutogat az rég lejárt mert 2002-ig használták.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 15. - 15:42:36 9/10 Előzmény guess.who
(11226/18030)
Na ezt irták át a Zoli által játszott karakternek, és ez volt az eredeti amit kicsit megfotosopoltak
9/10
amira_daaa 2020 febr. 15. - 15:28:33 9/10
(11225/18030)
Na az a rész most jön, hogy fenntartsa a szinvonalat :D mármint anyagilag :D ( horvában is az lett a sorsa ) igy én már várom :D
9/10
amira_daaa 2020 febr. 15. - 15:25:51 9/10 Előzmény stutamad
(11224/18030)
de ugy volt az örökség kihirdetésénél eredeti verzio az volt, hogy örököl minden gyerek és minden nagykorú unoka. Mivel Steffi nagykoru és TT lánya igy örökölt. De ugye az a baj, hogy amit mi már ezerszer leirtunk hogy mivel nincsen stabil váza a sorozatnak igy nem is tudni, hogy milyen szabályok vannak. Jöhet bármikor egy hülye video: például ( elég morbid példa: mondjuk Monica kiüti TT-t hogy pl megöli , akkor kijöhet egy video ami mindent átir: például TT felesége is örökös lehet ha lent lakott Ökörfoson rendeltetésszerűleg. Tehát nem lehet tudni hogy ki milyen lépéssel jár jol. Igazábol azé az örökség aki a popsiján leül a faluban és nem csinál semmit vagyis legalább bajba nem keveredik.

Steffi szerintem is jogtalanul kaptam meg pláne ELŐRE a pénzt. Nem volt feltüntetve a neve, ahogy te is mondtad, és erre egyébként is számitani lehetett hogy kosza örökös jelöltek felbukkanak főleg ennyi pénznél.
Marosi öngoja volt pénzt adni Steffinek előre, most meg a Szebb Ökökrfoséknak, Azt kellett volna csinálni hogy Katát bent tartja tehát csal Marosi ahogy eddig is tette.

De ugye Kata már kellemetlen és gáz votl itt több oldalrol ugye az irok és rendezők oldalárol is és mi nézők oldalárol is és a sztoriban is annyi hülyeséget csinált hogy jobban jártunk. Mint láthato nélküle is mennek a részek tovább.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 15. - 15:18:48 9/10
(11223/18030)
De Tomika hogy tudott ekkora kapitális hibát elkövetni, látszik hogy semmirő sincsen lövése azon kivül hogy néha megfektet egy-két lányt semmi de semmi célja vagy gondolata vagy bármi nincsen neki. Nem jut eszébe hogy az Egylet vérszemet fog kapni és majd ki akarja őket ütni.

Mindegy reméljük Monica anyuka majd megint akcioba lendül és lepattintja Franckarikát Tomikárol.
5/10
stutamad 2020 febr. 15. - 15:10:15 5/10 Előzmény amira_daaa
(11222/18030)
de hát Stefi neve nem volt ott az örökösök között, akkor milyen jogon kapja meg? Hiszen a végrendelet számít, amiben fel van sorolva Tibi, Mónika, Kristóf, Kata és Tamás, ők is lettek értesítve a halál után. Stefi mint unoka max. Tibi halála után örökölhetne bármit is.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 15. - 14:42:38 9/10
(11221/18030)
A másik nagy öngol Tomikáé egyrészt hogy Daninak mesélt az örökségről másrészt hogy randizik Franckarikával. Szerintem át kéne gondolnia mit csinál, mert Franckarika dörzsöltebb nő, mint azt képzelik.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 15. - 14:41:22 9/10 Előzmény stutamad
(11220/18030)
Mert jött Aniko illegálisan Steffi ( nagykorú személy!!!) és Tibi ( nagykorú ) férfitól vett DNS mintát ami egyébként nem lehetséges vagyis ilyen formában nem. Leadta DNS mintára és a DNS laborban kiadták neki MAILBEN az eredményt, ezzel Aniko bement Marosihoz hisztizett jobbra balra, majd odaadta az eredményt és igy Marosiugy döntött hogy mivel NAGYKORÚ unoka igy a pénz 6 részre megy és igy kap ő is pénzt ( szemben például Kristof Kislányával, aki kiskoru de ugyanugy unoka őt a Nagypapi kisemmizte, mert attol hogy kiskoru örökölhetne. ) kb igy állunk. Marosi elég öngolt lőtt ezzel hogy kifizette Stefinek a pénzt meg hogy megvariálták jobban jártak volna ha év végén adja oda.
5/10
stutamad 2020 febr. 15. - 14:04:35 5/10
(11219/18030)
de egyáltalán Stefi miért örökölt? nem is Kálmán bá gyereke, hanem Tibié.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 15. - 09:49:42 9/10
(11218/18030)
EGyébként Moninak most kéne Tibit kiütnie mint örököst és mint testvért hogyha ugye nem tudnak felmenni hárman akkor nem derül ki hogy mi van. Igy Moninak sajnos TT-t vagy Kristofot ki kell ütnie.
9/10
amira_daaa 2020 febr. 15. - 09:37:23 9/10 Előzmény kino21
(11217/18030)
Nem értem, hogy miért rugóznak azon, hogy ha Mónikáról kiderül, hogy nem Kálmán volt az apja, akkor kiesik az örökségből? Szappanosnak hívják, az ő nevét viseli, hivatalosan Kálmán az apja. Ha néhány éves korában csak örökbe fogadták volna, akkor is ugyanolyan jogai lennének, mint a vér szerinti gyerekeknek.
Lehet, hogy ezt a problémát már felvetette valaki, de nem olvastam végig az összes hozzászólást.

::::::: azért mert kb a széljárással változnak a szabályok, mig az elején lent kellett lakni aztán nem mehettek el együtt de ugye mi törzsnézők rögtön találtunk hibát ami miatt kiesett volna Tomi utána ez is beszünt aztán ujabb szabályváltozás és egy Monika nem a gyereke dolognál az a bibi, hogy akkor nemcsak Móni hanem Tomi is ugrik az örökségből. Ez nincsen lepapirozva ha kiderül hogy valamelyik gyerek nem is az övé, mint ahogy Steffi hirtelen örökösödése is a sorozat folyamán jött ( mondjuk ezt a horvát eredetiből vették át) Monikának van azért félnivaloja mert ha van egy video és ezzel kiesik Mónika és Tomi akkor azért Monika eléggé ki lesz akadva. Ezért javasoltam hogy lopják el Marosi laptopját vagy törjék fel és akkor tudnák hogy mik a szabályok amiket nem szabad elkövetni Lásd pl Kata aki kiesett de a nagyapa még ki is tagadta. Ez is uj videoban volt.
9/10
offtopic
amira_daaa 2020 febr. 15. - 09:31:36 9/10 Előzmény guess.who
(11216/18030)
Az egérrel ugyanez a helyzet: élő embert még nem láttam, aki a laptopok tapipadját szerette volna használni

::::::én jobban szeretem az egérnél a tapipadot, nincsen egerem körübelül 12 éve :D igaz még nem találkoztunk :)
4/10
offtopic
napraforgó 2020 febr. 15. - 09:10:14 4/10 Előzmény guess.who
(11215/18030)
igen, én is egérrel dolgozok, nekem nem jó az az érintős biszbasz, nem tudok vele megbarátkozni.
Igen, tudom, hogy csatlakoztathatok egy klaviatúrát, de megesz a méreg, hogy súlyos ezreket fizettem ezért a vacaakért és már másodszor romlik el.
ha soha nem használnám a crtl gombot, még lenyelném, de nekem ez naponta kell.
offtopic
guess.who 2020 febr. 15. - 09:06:03 Előzmény napraforgó
(11214/18030)
Egy teljesen szimpla USB-s PC-s billentyűzet 1-2-3000 Ft akár egy nagyobb teszkóban is, ráadásul jóval kényelmesebb, mint bármilyen laptop billentyűzete. Egy szabad USB-csatlakozó meg biztosan van a laptopodon. :)
Az egérrel ugyanez a helyzet: élő embert még nem láttam, aki a laptopok tapipadját szerette volna használni, az USB-s egér szintén 1-2000 Ft a teszkóban. :)
guess.who 2020 febr. 15. - 09:03:22 Előzmény napraforgó
(11213/18030)
"egy ilyen talajradar ki tudna mutatni elásott műkincseket? "
Nem, korábban írtam, hogy ez egy oltári nagy baromság (ráadásul tetézték a gagyi tányérostévés antennával, ami "jeleket küld külföldi műholdaknak"). Eleve a talajradar nem így működik, az nem valamiféle föld alatti távcső – csak hát a szakértő íróink még a fémkereső és a talajradar közötti különbségeket sem tudják, csak zagyválnak össze félinformációkat, aztán kiegészítik a hiányos tudásukat "fantáziával".
guess.who 2020 febr. 15. - 09:00:25 Előzmény napraforgó
(11212/18030)
"És hol is lakna? Szláven kutyaóljában? Nagyszerű családi otthon. Avagy Sándor házában, Dia lányszobájában?"
No igen, ezt az alapvetést Dia (és rajta keresztül az írók) nemigen gondolták át. :D Arról nem is szólva, hogy van annak a lánynak egy otthona, nagyanyja, barátai - most Dia kiszakítaná a megszokott környezetéből, éppen a kamaszkora kellős közepén?
4/10
offtopic
napraforgó 2020 febr. 15. - 09:00:19 4/10
(11211/18030)
Ezen gondolkodom, de akkor sajnos megint vagy két-három hétig nincs gépem. A fiam gépére kéredzkedtem be vendégként, de azt is csak akkor tudtam használni, ha már elment dolgoznni.
Na és a szervizzel is balhézni kellett, mert az első hiba az volt, hogy a Windows automatikus fissitése közben meghalt. Ahol vettem azt mondták, egy óra alatt le lehet új Windowst tölteni, de minek fizetném ezt ki egy garanciális gépnél, vigyem szervizbe.
Amikor két hét múlva sem volt kész, akkor cirkuszolni kezdtem, erre másnap értesitettek, hogy mehetek érte.
Na, kb. ilyenek a körülmények, ha nem tudnak lenyúlni súlyos ezrekre, biztos minden munkát előrébb vettek, mint a garanciálist, ami nem hoz pénzt.