kék szem 2020 márc. 07. - 12:50:36
(12097/18017)
Mester utcai tanpálya üzemeltetője is adhatott némi apró pénzt, az RTL-nek.
9/10
amira_daaa 2020 márc. 07. - 12:46:57 9/10 Előzmény Heatseeker
(12096/18017)
nem volt utlevele a sütikének, ezen felül ha nem ad a szülő beleegyezést nem vihető át gyerek a határon Szerb határ abszolut érzékeny erre, simán le is csukhatták volna Jolánt.

nyilván megtalálják az Algát és az a lényeg az egészben amit irtam hogy ezután menekülniük kell mert nem lesznek biztonságban - szerintem
3/10
Heatseeker 2020 márc. 07. - 12:31:27 3/10
(12095/18017)
Mondjuk az iskolába járást meg lehetett volna úgy is oldani, hogy egye fene, kihagy egy évet a gyerkőc, amíg elcsitulnak a viharok. Ez még hihető is lett volna. A szerb iskolából is elfelejtették kiíratni, vagy azt a nagyi elintézte...
Amit még nem értek (sok minden más mellett), hogy amikor Szláven elküldte Mamszit a kopaszokkal Olgáért , hogy hozzák el, akkor mégis mire gondolt? Hová hozzák? Mert ha Ökörapátiban van, akkor az a baj. Ha nincs ott, akkor meg az. (Vehettek volna neki egy házat Nyékládházán, lakjon ott.) Kárásziban simán megtalálták Olgát a szerbek, pedig az sem a világ közepe (szerintem az atya énekelt, de ez csak tipp). Csak tényleg felmerül a kérdés: mért nem a Szappanosokról szól a sorozat? Vagy még az is kiderül, hogy Olga is Szappanos... itt semmi sem lehetetlen.
9/10
amira_daaa 2020 márc. 07. - 12:29:42 9/10
(12094/18017)
Suvicz és a két hölgy :D
9/10
amira_daaa 2020 márc. 07. - 12:29:22 9/10
(12093/18017)
sirtam a romantikátol :D itt a levél grafologusoknak :D
9/10
amira_daaa 2020 márc. 07. - 12:28:04 9/10
(12092/18017)
" hiányzol és hiányzol amikor Icuka dörömböl " olvadtam a szerelmes levéltől :D itten boriték :D
9/10
amira_daaa 2020 márc. 07. - 12:07:55 9/10 Előzmény napraforgó
(12091/18017)
amira mániája kapcsán furcsa vizióm támadt.
A Varga lányok meghirdetik a pikáns szombat estéket a kocsmában. Felszereltetnek egy hosszú rudat és minden szombat este rúdtáncot mutat be Anikó és Stefi. Dögös vörös és fekete fűzőben,

Köszönöm szépen én is igy gondolom, hogy fel kell dobni a sorozatot. :D ha csak mondjuk ezt a képet Zsoca csak álmodná:D
9/10
amira_daaa 2020 márc. 07. - 12:03:59 9/10 Előzmény Heatseeker
(12090/18017)
nem terveztünk Mokusok közé dobni :D itt szabad vélemény van, :D
"hogy sem Renátó vergődését,"
szerintem is a legjobb karaktert butitották le Algához kár volt imádtam hogy Dani főnőközik majd Tibi főnőközik most meg egy papucs.
"sem Vilmos baromságait nem tudom elviselni. "
Vilmos karaktere a leggázabb karakter remélem hogy vagy kiirják vagy megyek és kirángatom a forgatásrol idegesito semmi koncepcioja és a joggal sincsen tisztában. a két öreg nénike meg full szerelmes belé "
" Egyedül Dani ment át pozitív változáson, úgy látszik nő nélkül könnyebb az élet, nem kell görcsölnie a sok liba hülyeségein."
Daninak jot tett hogy nincsen vele Kata, nagyon remélem hogy vagy papnak áll vagy elhuz Danika is a sorozatbol. Mert ha igy haladunk lassan Alga is rányomul.
9/10
amira_daaa 2020 márc. 07. - 12:00:27 9/10 Előzmény janderka
(12089/18017)
jaj ne már és ki fog itt kommentelgetni vagy most két hét szabi után jön hogy vigyem én meg Napraforgo a topikot :D :D

amugy utolso 4-5 részt én sem néztem meg. akkor nem vesztettem sokat
9/10
amira_daaa 2020 márc. 07. - 11:59:22 9/10 Előzmény guess.who
(12088/18017)
a bélyeg egy csomo országban kuriozum, én régen kaptam kinábol vagy japánbol egy-két csomagot és megtartottam a bélyeget ( jo tiz éve :D)
guess.who 2020 márc. 07. - 11:46:29 Előzmény Heatseeker
(12087/18017)
Ja, a másik fele meg:
"Renike párbeszédei pedig annyira vontatottak"
Szimplán csak debil lett. Az elején, Laller eltűnése után teljesen szimpatikus, jópofa szereplő volt: emlékezz vissza, amikor Józsival felmentek Pestre a gyűrűt visszaszerezni, és ő maga volt annyira kemény legény, hogy egyedül elintézte! Ehhez képest amit Algával és a templomosdival, illetve a szerbiai (vagy a korábbi osztrák) kalandtúrán műveltek, az katasztrófa volt.
Hová tűnt az a szerethető, jópofa, szevaszhaver Renike?!

"Egyedül Dani ment át pozitív változáson"
Hát ha úgy érted, hogy Katáng eltűnésével Dani is jóval kevesebbet szerepel, akkor egyetértek: ez pozitív változás. :) Amilyen tutyimutyi, bamba (és főként: debil!) tud lenni, csodálkozom, hogy hogyan képes tökegyedül egy lovardát megvalósítani és vezetni is?!
4/10
napraforgó 2020 márc. 07. - 11:29:26 4/10 Előzmény guess.who
(12086/18017)
Őszintén szólva nem néztem meg azt a boritékot.
guess.who 2020 márc. 07. - 11:22:47 Előzmény napraforgó
(12085/18017)
Az ökörségeken legalább röhögni lehet, de ezen a sorozaton még sírni is kár.
4/10
napraforgó 2020 márc. 07. - 11:22:20 4/10 Előzmény guess.who
(12084/18017)
Ez vicces. de Kárászi rajta van a térképen, onnantól meg minden falusi barom ismeri a járást Ökörapátiba. Elég ha a GPS Kárásziig elkalauzolja őket.
guess.who 2020 márc. 07. - 11:21:24 Előzmény napraforgó
(12083/18017)
Én a bélyegre sem mernék megesküdni, hogy egyáltalán bélyeg volt: kizárólag az elefántok és a hatalmas Thailand felirat látszott rajtuk.
Két kérdésem van:
- Thaiföld annyira fejletlen, hogy még bélyegeket ragasztgatnak a borítékra? Már Magyarországon is jórészt a postai felvételkor nyomtatják rá a "bélyeg" értékét, nem ragasztgat senki semmit...
- Thaiföldön annyira ostobák élnek, hogy a saját bélyegeikre kizárólag angolul írnak, a saját thai karaktereikkel viszont egy betűt sem?
4/10
napraforgó 2020 márc. 07. - 11:18:29 4/10 Előzmény guess.who
(12082/18017)
A cim röviden: Ökörapáti ökörségek
guess.who 2020 márc. 07. - 11:16:02 Előzmény Heatseeker
(12081/18017)
"Utóbbi lehet beépített ember"
Őszinte leszek: fikarcnyit sem érdekel. Tőlem kiderülhet az is, hogy valójában Nándi felettese és az egész világ elhárítását vezeti (már ha létezne ilyen háttérhatalmi baromság, de hát simán elképzelhető, hogy annak PONT Apáti a központja, elvégre nem véletlenül nincs rajta az egyetlen hozzáférhetó, 30 éves autóstérképen).

Apropó: autóstérkép! TTibi most a falusiakat akarta felküldeni Pestre taxizni, és elmagyarázta Valinak, hogy ma már elég a GPS, nem kell helyismeret a taxizáshoz.
A kérdésem: ha ezek a szerencsétlen falusiak felmennek Pestre, HOGYAN FOGNAK hazamenni Apátiba?! Hiszen az NINCS RAJTA A GPS-en, sosem találnának haza, az idők végezetéig bolyonganának a semmi körül!!!! Jááááájjj, halálra ítélné TTibi ezeket az embereket?!
guess.who 2020 márc. 07. - 11:11:03 Előzmény Heatseeker
(12080/18017)
Na ja! Mert ha még valami afrikai államocskába ment volna, ahol rendes közigazgatás sincs, akkor elfogadnám, hogy papírlevelet ír - de hogy Thaiföldön nem tud netezni?! :D

Alga meg régen beválthatta volna (akár kisebb tételekben is) az ojróját, de hónapok óta úgy tárolja, tekercsekben, hogy végképp feltűnő legyen és sok helyet foglaljon. (Vajon tíz- és húszezresekben lenne az egész egy 2 cm vastag köteg? Azt még a melltartójába is tehetné, a szokásos helyre, senki észre sem venné, hogy pénz van nála... De nem, ehelyett egy jó feltűnő sárga táskában tartja tekercsekben. :D

"majd Mamszi tanítja Marlenkát"
Igen, ezen én is a fejem fogtam. Ez az öregasszony, aki csak Katáng belépését jósolgatta meg mindig, de úgy egyébként az égvilágon semmihez nem ért - ez fogja "tanítani"? Mégis mire? Libát etetni, pletykálni vagy sopánkodni?!

"(akkor minek hozták ide, ha itt is veszélyben van?)"
Ez megint az az átgondolatlan hülyeség volt az írók részéről, amit már annyiszor láttunk: valakinek eszébe jutott, hogy az RTL-es kamuriporban be kéne dobni, hogy van gyereke Szlávennek, mert az mekkorát fog majd szólni, erről beszélhetnek a nézők napokig.
Aztán valakinek eszébe jutott, hogy mi lenne, ha bemutatnák a gyereket? Na de Szláven nem mehet ki, küldjünk ki három kommandót, hogy felderítse - persze totál debil legyen mindhárom, ahogy szokták.
Aztán még valakinek az is eszébe jutott, hogy ha egyszer már bemutatták, mi lenne, ha behúznák állandóra a sorozatba, lehetne körülötte Algával és Szlávennel kavarni a szószt sok-sok részen keresztül... De meg kellett indokolni, miért hozzák a faluba: há' mer' veszélyben van odaát!
Aztán egy újabb zseniális ötlettel belekavarták őt is a szószba: hiszen veszélyben van itt is! Így meg mééééég több szószt lehet kavarni, sokkal-sokkal több részen keresztül - elvégre Katáng kiesésével most nagyon sok műsoridő felszabadult, amit ki kell tölteni valamivel.
És ha nem jön be Mézessüti szerepeltetése, akkor még mindig ott van a lehetőség (szándékosan nyitva hagyták!), hogy Bogdán felhívja Szlávent és közli, hogy valójában nem a postás, hanem a maffiózó az apja, úgyhogy vissza lehet küldeni Szerbiába maximum két részen belül úgy, hogy nyoma sem marad.

" egyre mélyebben mennek befelé és a hülyeséget még nagyobb hülyeséggel próbálják kompenzálni. "
Írtam korábban, hogy már a második évadban is az volt, de mostanra általánossá vált, hogy egy-egy történést jó alaposan felvezetnek, az alapvetéseket a nézők szájába rágják, hogy azt gondoljuk, amit a készítők elvárnak. Ezzel csak az a baj, amit írtál is, ti. hogy az egyes debil történések felvezetései, előzetes magyarázatai még sokkal debilebbek, mint maga a történés, és így egy végtelen, szükségtelenül túlbonyolított és túldebilesített, zagyva és értelmetlen massza már minden egyes rész.

Lassan belefulladunk a fölösleges és ostoba mellékszálakba, úgyhogy tényleg át is nevezhetnék a sorozatot Drága örökösökről valami másra. Lehetne a címe mondjuk: "Mindaz a baromság, ami részegen az eszünkbe jut és mi magunk sem értjük, de akkor pont jó ötletnek tűnik, ezért leforgatjuk, leadjuk a tévében, mert az jó nekünk - a néző meg csak bámulja és ne akarjon okoskodni, meg érteni a dolgokat".
Alcím: "Hülyének nézünk mindenkit, csak mi vagyunk helikopter".
4/10
napraforgó 2020 márc. 07. - 11:03:40 4/10 Előzmény Heatseeker
(12079/18017)
Vajon hová tűnt a Józsit alakitó szinész? hogy még egy videó bejelentkezést sem lehetett fölvenni vele akárhol. Amiket leiirt, azokat el is mondhatta volna Viberen. Amúgy az a levél nem légipostai boritékon jött.
3/10
Heatseeker 2020 márc. 07. - 10:59:23 3/10 Előzmény guess.who
(12078/18017)
Vessetek a mókusok közé, de én idáig minden részt láttam, de igazad van, a héten volt először olyan érzésem, hogy sem Renátó vergődését, sem Vilmos baromságait nem tudom elviselni. Utóbbi lehet beépített ember(?), de rettenetesen idegesítő. Renike párbeszédei pedig annyira vontatottak, hogy már fáj. Egyedül Dani ment át pozitív változáson, úgy látszik nő nélkül könnyebb az élet, nem kell görcsölnie a sok liba hülyeségein.