4/10
luci87 2023 márc. 03. - 05:02:22 4/10 Előzmény napraforgó
(17817/18017)
Plane,hogy meg el se valtak,vagy igen? Zizi mama abban a korban van,mikor meg nem volt divat hazas asszonynak kommandirozni egy uj udvarlot....
4/10
napraforgó 2023 márc. 03. - 04:17:03 4/10
(17816/18017)
Mi van Csali bal szemével? Hályog?
Annyira fárasztó ez a két alkesz, tizedennyi elég lenne belőlük.
4/10
napraforgó 2023 márc. 03. - 04:13:17 4/10
(17815/18017)
Sehogy nem értem Valit, az a nő 50-55 éves, de az anyjával úgy viselkedik, mintha 15 lenne. Miért nem tudja kerek-perec megmondani neki, hogy őt kicsit sem érdekli Klinghammer Pisti, hát ne nyomja mindig a képébe. És főleg ne hirdesse mindenütt, főleg egy papnak, hogy ők szerelmesek és egy pár. Látszik, hogy nem birja elviselni azt sem, ha az a férfi hozzáér.
És ha az anyja nem hajlik a szép szóra, miért nem beszél a férfival? Miért nem mondja meg neki, hogy nem szereti, soha sem szerette, hagyja őt békén, stb.
Én megértem, hogy egy anya boldognak akarja látni a gyerekét, de azért azt ne találja már ő ki, hogy kivel is legyen boldog. Ha a lánya a hülye Tibit szereti, akkor legyen vele boldog, és inkább az ő békülésük érdekében ügyködjön.
7/10
Rojita 2023 márc. 02. - 19:30:37 7/10
(17814/18017)
Kíváncsi vagyok, h Ibolyka, a Hercege, vagy mindketten enyveskezűek?
4/10
napraforgó 2023 márc. 01. - 05:31:46 4/10
(17813/18017)
Stefi megint ármánykodik. Legombolt 24 milliót Rezsőről, aztán meg bevádolta Katát a hülye rendőröknél azzal, hogy ő lőhette le. És egy kicsit bele is trafált, hisz Mahics Kata megbizásából ügyködött, némileg eltúlozva a dolgot.
4/10
napraforgó 2023 febr. 28. - 08:49:41 4/10 Előzmény luci87
(17812/18017)
Ez a katasztrófavédelmi központ egy sóhivatal. Rezsőnek nincs semmi dolga. Jó, szerencsére ritkán van katasztrófahelyzet, de ezért elég fura, hogy Rezső jetit kergetni száll ki Ökörapátiba. Fel sem merül benne, hogy itt egy csúnya átverésről van szó.
Tényleg, mi van most a jetivel? Mikor folytatják ezt a szálat?
4/10
luci87 2023 febr. 28. - 08:26:14 4/10 Előzmény napraforgó
(17811/18017)
Az egész életszerutlen...De én ,nem hiszitek el Rezsot birom a legjobban.No nem a jelleme miatt,munkaidoben iszik es golfozik,stb.Hanem mert olyan mokas fazon, es a hangjat is nagyon birom,alt.ban gonosz embereket szokott szinkronizalni..
4/10
napraforgó 2023 febr. 28. - 08:20:40 4/10
(17810/18017)
Rezső ravaszul a katasztófavédelem hivatalos számlájáról utalt 24 milliót Stefinek. Nem csoda, ha a szervezet munkatársai nem tudnak tankolni, meg semmit se fizetni.

Kicsit életszerűtlen, hogy a két sóher alkesz már nem tud mást meginni, csak az 1500 Ft-os búzasört. És Anika ennyit tud hitelezni nekik?

Az is életszerűtlen, hogy egy szervezet (erdészet) úgy vesz fel alkalmazottat, hogy még a nevét sem tudja. Hát hogy fizetik neki a munkabérét? Dándi névre utalják a bankba? Kicsit sem vicces.
7/10
Rojita 2023 febr. 27. - 20:49:20 7/10
(17809/18017)
Nagyon gyors volt az a pénzutalás. Vagy nem figyeltem eléggé? Volt sms-ben a megerősítés kérése?

Szegény Mihály. Nem kapott még a nézőktől egy kis disznótorost?
4/10
napraforgó 2023 febr. 25. - 04:41:32 4/10
(17808/18017)
Hát ez megint miféle rész volt? Csali és Huzal tortát sütnek Nusika segitségével, aztán persze lebuknak a börtönben. Nem kár értük, amilyen hülyék. Remélem, most egy darabig nem is látjuk őket. (!!!)
Dodi bácsi, Reni, meg Putyili Jetikergetőben vannak, igy eljutnak Bogdánék hadiszállásához. Kakasviadalba keverednek, holott az állatviadalok (kutya, kakas) már nagyon rég be vannak tiltva.
Hát nagyszerű, hogy itt meg épp népszerűsitik őket. Köszönjük!
Zsóka is brillirozik, egy egyszerű tanú meghallgatási idézés kapcsán azt vizionálja, hogy a fia megölt valakit. Eközben Misi már bedeszkázta az ajtókat, ablakokat, hogy megvédje magukat az alkonyatkor támadó szürkejetitől. Csodás, hogy ilyen képzett embereink vannak!

Ki az a barom, aki kitalálja ezeket a fordulatokat? És főleg miért?
7/10
Rojita 2023 febr. 24. - 20:41:53 7/10
(17807/18017)
Dréher lehet az új szponzoruk.
4/10
napraforgó 2023 febr. 24. - 15:04:59 4/10
(17806/18017)
Jajj, Dándi körbeássa a retyót, jájáj.
Olga meg hirtelen pont akkor jelent meg - Szerbiából, amikor Subicz azt az idétlen árverést tartotta. És mi volt az a 6 milliós ajánlat? Már miért kellene a bérletért fizetni? Egyszeri, többmilliós összeget?

Most már nagyon jó lenne, ha hirtelen megtalálnák azt a koronát és vége lenne ennek a szamárságnak. Ebben már nincs több fantázia.
A sóránner asszony meg bizonyára talál majd egy újabb horvát marhaságot, amit ismét átültethet majd magyarba.
3/10
Heatseeker 2023 febr. 24. - 13:30:27 3/10
(17805/18017)
Vajon Mónika hányszor találkozik még Gorannal, és távozik úgy, hogy semmiben nem egyeztek meg? Ez a jelenet egyszer már volt, csak Móni nem ott ült, ahol a tegnapi részben... A thai manus behozatalának mi értelme van? Ő is a koronát fogja keresni a retyóban? A két részeg gyalog ment vissza a faluba? Nagyon életszerű volt, ahogy a két tántorgó indul vissza a félig havas úton, meg az is, hogy bonbonért szállították őket. Az árverés volt a rész legalja, a régebben utált Olgát már szinte kezdem megkedvelni, a többi idióta tett róla. Németh Kristófnak valaki szólhatna, hogy ez már rég nem vicces, amit művel. A rendőrökre meg bárki foghat fegyvert, semmi következménye nincs...
4/10
napraforgó 2023 febr. 24. - 05:45:33 4/10
(17804/18017)
Nekem nagyon nem tetszik, hogy a történet nem halad lineárisan. Kálmánt "elrabolták", de ezzel vajmi keveset törődnek. Néha ugyan megemlitik, de aztán nem történik semmi.
helyette mindenféle baromsággal töltik ki az időt. Terike néni, meg a két Walter. a jetigorilla, most meg a két alkesz, ahogy megdézsmálják Zsuzsanna ajándékát. De hülyeség az "árverés" is, hisz azt, hogy egy önkormányzati ingatlan bérleti jogát ki folytathatja, azt törvény szabályozza.

A félbehagyott történetek közül megemliteném azt is, hogy Putyili rőzseszedés közben megtalálta a jeti "bundáját", nagy eszével rögtön rá is jött, hogy abban időnként egy ember rejtőzik. És mit csinált? Semmit. A rőzse felét eldobálta és hazament.
Én a helyében elrohantam volna Misi erdészhez és Sanyi katasztrófavédőhöz, esetleg Subicz polgármesterhez és elvittem volna őket a "lelethez". Vagy ami még jobb, magamhoz vettem volna a bundát, és azt viszem ezekhez a "szervekhez".
De nem, Putyili ezek után békésen porszivózik Nusikánál és söpröget Icukánál. Senki nem tud semmit, a szörnyet elvileg üldözik tovább. Az eszem megáll!

A mostani részben legalább Icuka távol-keleti tánca jó volt.
7/10
Rojita 2023 febr. 23. - 17:30:16 7/10
(17803/18017)
Sztem, az a fő baj, h műfajt váltott a sorozat. Eddig több krimiszálon, 1-2 szerelmi bonyodalommal és 2-3 humoros karakterrel néztünk egy bűnügyi vígjátékot. Mennyi bonyodalom, bűnügy, misztikus, titokzatosság volt. Csak kapkodtuk a fejünket, h ki kicsoda lehet. (Kálmán bácsi furcsa halála, a családi kapcsolatok kavaródása, újabb testvér, újabb apa, nem a testvére, hanem a lánya, meghalt - feltámadt anya, - mellett a délszláv háború begyűrűzése. Az olykor segítő két szerb, a rossz-életű Sárkányok, Gorán ex-parancsnok, a titokzatos múltú Szláven, a törvényt többször megszegő Andrea főorvos-asszony, a bűnöző Vörös, Mamszi misztikus közjátékai, a Szappanos-fiúk zűrjei, - hol szerencsejáték, hol vmi kis drog, Mónika BM-es múltja, a nagyhatalmú Kovács ezredes megjelenése, Horváth Attila bűnei és felesége titokzatos eltűnése...) A humort Icuka és Zsóka jelenetei és a mindig ordító Tibi túltengése jelentette.
Több szerelmespár egymásra találását követhettük végig.
A kalandos vígjátékból mára lett egy eseményszegény burleszk. Megmaradt Icuka, Zsóka, Tibi, Vili humoros karaktereknek, de erősen lerövidített szerepekkel. Az izgalmas krími-szál helyett meg kaptunk egy csomó epizodistát bohócnak. (A bolt két eladóját, az új kézbesítőnőt, a két Waltert, a két alkeszt, az idétlen, túltolt Putyulit, az elvadult Dándi erdőőrt, a népies Terikét és az ideköltöztetett két rendőrt.) Idesorolom Subiczot is. Eddig egy majdnem élethű, vidéki, dörzsölt ügyvédből lett egy idétlen burleszkfigura.
A krimis múltban kulcsszerepet játszó és mindent megoldó két szereplőt pedig kivéreztették. Az egyikőjüket elkergették, aki azóta is csak kerülgeti a falut, üzenget, jeleket hagy és a nézők találgathatják, h vissza tud-e térni? A másikuk, a jóképű kémelhárítót pedig hiába költöztették be ÖA-ba, - valahogy tehetetlen. Pedig még egy csúcstechnikával ellátott kunyhót is találtattak vele az erdőben. Nemcsak átalakították charme-os megjelenését, de a problémamegoldó képessége is kimerül családi tűzhelyének megmentésében.
Szó se róla, olyan nagy szükség van napjainkban a vígjátékra, mint az olcsó kenyérre, pláne, ha tudják a filmet aktuális eseményekkel fűszerezni.
Még jó is lett volna ez a burleszk-féleség, ha az elején figyelmeztetnek minket, h most a megszokott izgalmas kalandok helyett vmi nagyon mást kapunk. Vmi paródia, vmi egyedi bezárt, vmi erőltetett, humoros mixet.
Azért, kérem hagyják dolgozni a filmvágót is. Ha már a forgatókönyv ilyen diétásra sikeredett, a sok töltelék bohóc egymás utáni elengedését korlátozni kellene, mert így inkább fárasztóan hatnak.
(Részemről nagyon kis adagot kérek az alkeszekből és Putyuliból.)
4/10
napraforgó 2023 febr. 23. - 11:58:41 4/10
(17802/18017)
A nézettségi adatokat nem ismerem, de az egész érdektelenségbe fullad. Már nincsenek hozzászólások sem. Az utóbbi időben rendre elaludtam a közepén, annyira xar volt.
3/10
Heatseeker 2023 febr. 23. - 09:30:57 3/10 Előzmény napraforgó
(17801/18017)
Van rá esély. Amikor Marosi közölte, hogy a szerbek lerövidítették a határidőt március végére, egyből arra gondoltam, hogy szóltak Barbinak, gyorsan törjön a lényegre, mert jön a Konyhafőnök :D Nehezen tudom elképzelni, hogy el tudják húzni a 6-ik évadig, bár az RTL-től bármi kitellik.
4/10
napraforgó 2023 febr. 23. - 08:40:09 4/10
(17800/18017)
Hát, ez egyre rosszabb.
Gyorsan be kéne fejezni. Találják meg Kálmánt, esetleg a koronát is, amit majd megint elvisznek a szerbek. A többi hülyeséget meg majd gyorsan elfelejtjük.
3/10
Heatseeker 2023 febr. 20. - 20:17:18 3/10
(17799/18017)
Egy részből kimaradtam, Stefi honnan tudja, hogy Jolika kertjében keresik a Szappanosok a koronát?
4/10
napraforgó 2023 febr. 18. - 17:59:34 4/10 Előzmény Bonitó
(17798/18017)
A kicsi lány Palágyi Pannika, Anikó és Sándor gyereke.

Úgy tűnik, hogy a jeti mégsem a Csabika, mert az csak most kelt ki az ágyból, hogy megérkezett az igazi Walter.