Téma: Drót

tomecs 2014 ápr. 24. - 19:54:06
(73/93)
Nagyon bika a sorozat! Kiváncsi leszek esetleges másodszori nézésnél hogy adja majd..?! Mindenképp érdemes megnézni, de talán csak fenõtteknek ajánlanám! Csak kiváncsiságból kérdezném, hogy Magyarhonban kivágták e ami olyan, márcsak azért mert volt benne pár meredek jelenet, ha jol tudom a Dunán ment csak azt nem tudom hány évadot toltak le, meg gondolom valami éjszakai idõsávban adták. Esetleg adta más csatorna is?
Amúgy Marlónak van az a fonotthajú csaj a bandájában, csak én mászok a falra tõle....!?

SPOILER
Most negyedik évad végefelé járok, a rész elejét csíptem el amikor a srác menekül a pumuklisérojú meg az idegesítõ társa elõl akik Marlo emberei. Csak utána ki is lõttem a lejátszást mert az a rész majd legközelebb következik:)
9/10
convar 2014 febr. 23. - 17:39:19 9/10
(72/93)
Ezen a jelenten - konkrétabban a "Keresd meg, b*zdmeg!"-en - nem kamuzok, legalább 10 percig tátott pofával, artikulálatlanul, ágyon fetrengve röhögtem, annyira betalált :D

http://indavideo.hu/video/Drot_-_Keresd_meg_b_meg

Nem éppen szokványos humorérzékem van, tudom.
9/10
convar 2013 dec. 17. - 11:05:27 9/10
(71/93)
Mennyire jó már az a montázs amivel véget ér a 2. évad! A zene, a képek, a vágások, minden.
http://www.youtube.com/watch?v=6SO40ansNU8
9/10
convar 2013 nov. 24. - 12:11:45 9/10
(70/93)
Az 1. évad derekán majdnem dobtam, amilyen lassan indult be a történet érzésem szerint. Aztán azért kialakult.

A 2. évad elõtt megint hezitáltam hogy egyáltalán továbbnézzem-e, mert a kikötõ, mint helyszín vhogy egyáltalán nem hozott lázba.

És milyen jól tettem hogy továbbnéztem. Lassan a 2. évadnak is a végére járok, és most kezd csak berántani igazán :)
(Sztem jobb évad is mint az elsõ.)


Elis és Thomas párosa mindent visz, kár hogy relative elég keveset szerepelnek.
10/10
jutka17 2013 máj. 14. - 10:34:59 10/10
(69/93)
nagyon tetszik a sorozat, és amit elõttem leírtatok róla, csak ismételni tudnám. a 2. évad közepénél tartok. nagyon jók azok a kis jelenetek is, amiknek nincs köze a nyomozáshoz, csak színesítik a történetet, pl. az elsõ évadban a "maga kinek a sofõrje?" kezdetû jelenet, aztán a bababútor készítés, vagy amikor a lehallgatásnál csak egy rendõr érti és fordítania kell a nagyon erõs szleng vagy akcentus miatt hogy mit beszélnek. eredeti hanggal nézem, én ezt speciel még nem hallottam , csak itt: unbe-f*cking-lievable :-D.
10/10
seemur 2013 márc. 04. - 08:38:27 10/10
(68/93)
Nagyon is!
sawyerx 2013 márc. 03. - 20:55:43
(67/93)
ha az elsõ 3 rész nem fogott meg, érdemes tovább nézni?
Quantumleap 2012 jún. 15. - 17:27:30
(66/93)
Az elsõ évad nekem helyenként elég unalmas volt, megesett, hogy be is aludtam. De most a másik évad az elsõ két epizód alapján sokkalta jobbnak tûnik.
peo 2012 márc. 30. - 12:09:54
(65/93)
Sok sorozatot megnéztem már, de ennyire jó még egyik sem volt. Egyszerûen lenyûgözõ! Bár nekem az 5. évad már kicsit vontatottnak tûnt. Nem értettem teljesen hogy az eddigi jól megszokott formát miért nem hozzák és hogy miért vonták bele ennyire az újságírókat meg a politikusokat...nem azt mondom hogy nem kellenek ezek is a sztorihoz, de kicsit unalmas volt már. Már a 4. évadban is sokalltam azt a sok politizálást, de az 5.-nek már szinte a fele rámegy ezekre...ettõl függetlenül aki teheti nézze meg, nem fog csalódni! ;)

S P O I L E R

Nekem spec a kedvencem D'Angelo Barksdale volt és Omar. Furcsa, de mindkettõ halála nevetséges volt. D'-bõl nagyon sok mindent ki lehetett volna még hozniuk, Omar pedig szerintem benne van a top 3 fõszereplõben, hiszen mindegyik évadban, talán csak a 3.-ban nem, végigkövette az eseményeket és köze volt sok mindenhez. Nem értettem a halálát, sõt meg is döbbentem rajta. Nekem kicsit olyannak tûnt, mintha gyorsan ki akarták volna tenni õt...bár agyaltam rajta és lehet pont ezért is lett ez, hiszen mindenki azt várta hogy na majd elintézi Marloékat stb., erre bumm...tökéletes sorozat! :)
meknálti 2011 szept. 27. - 20:29:54 Előzmény petimbo
(64/93)
Próbáld ki az eredeti hanggal. Nem fogsz csalódni.
makikutya 2011 aug. 29. - 16:17:33
(63/93)
Magasan a legjobb sorozat amit valaha láttam. Leheletfinoman tárja fel a szereplõk motivációit, érzékenyen, minden sallang és nyál nélkül ismerjük meg a drogdílerek, a politika, a kikötõi szakszervezetek, a rendõrségi munka, és az iskolák világát Baltimore-ban. Szépen, lassan haladnak az események, aki ezt nem bírja, annak nem való, Aki azonban hajlandó rászánni az idejébõl, kinyílik egy olyan világ, amelyrõl csak sejtjük hogy létezik, az alkotók pedig olyan lecsupaszítottan, okosan és professzionálisan mutatják meg mindezt, hogy a hiányérzet ami utána marad szinte fáj. A többi sorozat ezután szinte gyermetegnek hat. Gratulálok az alkotóknak,és mindenkinek javaslom, aki teheti. Ugyanakkor komoly az addikciós veszély - ha hajlamos vagy rá, akkor készülj fel :-)
10/10
petimbo 2011 aug. 02. - 19:58:22 10/10 Előzmény rocaszujo
(62/93)
Én a "24" címû sorozattal voltam ugyanígy: napok alatt gyûrtem le az évadjait.:)))
10/10
petimbo 2011 aug. 02. - 19:56:25 10/10
(61/93)
Én sorozatfüggõ vagyok. Ma kezdtem el nézni, jelenleg csak az elsõ részt láttam. Mindenki halálra dicséri ezt a sorozatot.:) Tegnap klikkeltem rá egy letöltõ oldalon. Miután elolvastam a nagyon tömör tartalmát, adtam neki egy esélyt, és belevágtam. Kíváncsi vagyok rá, ezért folytatom. Az elsõ rész nagyon tetszett. Nagyon érdekel Lance Reddick( A rejtély címû sorozatban szerepel) alakítása. A szinkron eddig pazar.
tanhu 2011 júl. 19. - 18:15:55 Előzmény munkas
(60/93)
Valóban 10-bõl 13 pontos, de azért szerencsére akadnak még hasonló színvonalú kiváló sorozatok még H.B.O berkekben is lásd Trónok Harca,Róma,Sopranos,Deadwood egyik jobb mint a másik és semmivel sem maradnak el a Dróttól
imrebácsi 2011 márc. 10. - 15:48:49
(59/93)
Ez a kedvenc sorozatom.A leghitelesebb, a legeltaláltabb.A sztorik, a rendezés, a színészek eszméletlenek.Mellesleg
szinkron nélkül sokkal jobb.
10/10
munkas 2011 márc. 05. - 08:22:32 10/10
(58/93)
Ja és még annyi, hogy ha már más filmek kapcsán szidtam Kamarás Ivánt, annyit megérdemel, hogy azt is megemlítsem, Stringer Bell figuráját nagyon jól hozta. Az egész magyar szinkron (ebbe beleértve a fordítást is) szokatlanul magas színvonalú.
10/10
munkas 2011 márc. 05. - 08:20:22 10/10
(57/93)
Rengeteg sorozatot nézek-végignéztem már, de azt hiszem nyugodtan mondhatom: ez a sorozatok királya. valaki nagyon jól megfogalmazta itt, ez után minden más szar.
10/10
thorgard89 2010 dec. 26. - 17:00:04 10/10
(56/93)
Pár hét alatt sikerült végignéznem ezt a sorozatot. Egyszerûen pazar. Az évadok tökéletesen illenek egymáshoz, a karakterek pedig pofátlanul valósághûek. És ami a legjobb : itt nincs olyan karakter, amelyik ne lenne sáros valamiben, ne lenne valami szennyese. Ezek után más szemmel fogok nézni a többi sorozatra/filmre, mert a Drót egyszerûen túl magasra tette a lécet.
Muszáj kiemelnem Omar karakterét : tartotta magát az elveihez, és ez tisztelnivaló.
algi 2010 nov. 04. - 13:54:35 Előzmény Intelligencs
(55/93)
SPOILER

Sõt, emlékszel, amikor szétverte a fejét annak a pedofilnak? Azt hiszem, ez a válasz arra, hogy miért kötõdik úgy Marlóhoz. Talán Marlo is megtette ugyanezt Chrisért: megmentette egy pedofil rokonától. Persze nyilván megérdemelte a börtönt Chris is, Marlo is, dehát ez van, ha nem kap pénzt a rendõrség.
algi 2010 nov. 04. - 13:47:42 Előzmény Intelligencs
(54/93)
SPOILER

Szerintem Chris jófej. Sokkal inkább megérdemli a rangot, mint Marlo. Szerintem látszik, hogy nem is azért csinálja, mert ez minden vágyálma, hanem valami testvéri bajtársiasság köti össze Marlóval. Talán tartozik neki, mert kihozta valami szar szituból, mondjuk épp neki köszönheti, hogy szinte normális életet élhet a családjával. Ezt a sarkozó kölykök nem mondhatják el magukról: nekik sose lesz szép házuk, meg sok gyerekes családjuk.