Téma: DTK

offtopic
-csengõzoli-- 2011 dec. 23. - 22:00:39
(148/268)
Igaz, András, belekevertem fejben Vágót :)
Egyébként igazak a tisztogatások, nem véletlen,hogy Gyurcsánnyal jött és vele együtt ment is ANDRÁS...
dantonb 2011 dec. 23. - 21:58:17
(147/268)
Ezek az állítólagos "tisztogatás rendezések" kb annyira igazak ,minthogy még Bárdos András nevét sem tudod,de azt tutira állítod hogy tisztogatott.Bizti az Echo Tvbõl szerezted az infot.Tisztogatást azt most rendeznek a médiában fideszék de nagyot,ehhez még a világfelháborodást kiváltó médiatörvényt is bevetik.Nemcsak személyeket de komplett nekik nem tetszõ Klubrádiót is kitisztogatják.
-csengõzoli-- 2011 dec. 23. - 21:47:22
(146/268)
Bárdos István Gyurcsány Ferenc régi jó barátja.
Kb ennyire független.
Mikor pozícióba került a Tv2-nél olyan tisztogatást rendezett,hogy csak na.
Hogy mennyire demokratikus dolog a legnézettebb híradó mindenható vezérének megtenni a miniszterelnök barátját,azt mindenki döntse el maga.

Vágót meg az RTL tette ki és azt mondom még jól is járhat egy kis csatornánál,mert ott esetleg olyan álma is valóra válhat ezzel a saját mûsorral,ami az RTL-nél elképzelhetetlen lett volna.
Szerintem Friderikusz egyébként határozottan jó ötlet, Fábry nekem sem volt szimpi ebben a szerepben.
offtopic
aggodalmas 2011 dec. 23. - 21:42:39 Előzmény -csengõzoli--
(145/268)
Hogy Bárdosék mik? Szakmailag (!) korrektek. NEM politizáltak,
és (amennyire tudom ;-) még csak biliket sem igen borogattak
az egyik napról a másikra történõ kivágásukat követõen...

De most tényleg, ez valóban egy ilyen cudar világ lenne?
Hogy egy Vágóúr mehet egy fiókcsatornára, egy kertévé
leányvállalatához "számûzetésbe" míg az egykori
sikereinek hûlt helyét egy szerénységgel
nem vert Frigiderikusszal töltik be?

(Bár még inkább Õ, mint Fábry,
vagy hombárfejû Balázs-só...
-csengõzoli-- 2011 dec. 21. - 22:54:19 Előzmény aggodalmas
(144/268)
Bárdosék mik voltak?
Tehetségesek vagy elfogulatlanok? :D
Vágó meg benyalta a tv2-vel,de elvileg most megvalósíthatja önmagát, a story tv-n indul valami vetélkedõje saját ötlet alapján.
Fridi meg a Legyen Ön is Milliomost fogja vezetni állítólag.
-csengõzoli-- 2011 dec. 21. - 22:50:26
(143/268)
Kétszer-háromszor néztem bele DTK-ba,de igazából nem értem a készítõk gondolkodását.
Egy show (szerintem) két dologtól lehet érdekes.
1:A mûsorvezetõ
DTK nem egy Fábry, ezt a mûfajt nagyon kéne még szoknia,tanulnia, tehát õ nem viszi el az adást ez 100%, erre nem apellálhattak.
2. A vendégek.
Ugye kezdetektõl fogva attól voltak érdekesek ezek a showk,hogy baromi érdekes, máshol sosem látott embereket hívott meg Friderikusz, de még olykor Fábry is.
Itt meg hazai színészecskék, ilyen-olyan dögunalmas emberek szerepelnek.
Múltkor számomra ismeretlen családok mesélték el,hogy hogy csinálják a halászlét meg a mittudoménmit karácsonyra.
Kit érdekel?
A készítõk azt gondolták ezt fogja majd lesni a nézõ tátott szájjal?
Vagymi?
Egyáltalán nem értem az elképzelést.

(idõközben eszembe jutott egy harmadik verzió, mikor a mûsorvezetõ is és a vendégek is érdekesek)
offtopic
aggodalmas 2011 dec. 13. - 22:18:41
(142/268)
...és a Bárdosék, valamint Vágóúr, aki sajnos ezügyben házhoz ment a lószerszámért... ;-/

Ps. Mennyire "példanélküli" hogy egy híradós, akinek ugye alaphangon is munkaköri
kötelességének (kellene lennie!?) a politikai korrektségnek, és a részrehajlástól
mentes objektivitásnak, egyszercsak megvilágosodik (ha úgy tetszik kijózanodik?),
színt vall és elmegy kulturáltan-disztingváltan ingyen-élni a naaagy házba?

Abszurdisztán, én így szeretlek. Csak már nem nagyon. ;-/
offtopic
aggodalmas 2011 dec. 13. - 22:07:52
(141/268)
Abban a korban, ahol levédethetnek egy olyan mozdulatot (sic!),
amivel az iPhone-ok billentyûzárja oldódik (nem vicc, hír!)
én már tényleg semmi de semmin sem lepõdnék meg... XD
dantonb 2011 dec. 13. - 22:06:13
(140/268)
Nálunk elsõ a szakmai minõség:)Ezért van taccsra téve pl Friderikusz pl,és nyilván ezért bájolog mint showman Pálffy.a tehetsége mián:)csak azt nem mondom ki,hogy miben tehetséges.
aggodalmas 2011 dec. 13. - 22:03:09
(139/268)
...ééés a következõ adásban folytatják tennen alfelük nyelvvel történõ glancolását,
és a frenetikus klipjüket "élõben" is az indokolatlan karácsonyi örömködés
szolgálatába állítják. Hurráhurrá. Szerintem kapásból küldjük is õket
eurovíziózni – úgyis olyan esélyesek vagyunk, mint Európa egyik
leges-leges-legnépszerûbb és közkedveltebb nemzete... ;-/

Ps. Hab atortán újra együtt Pálffy (megélhetési politikus
és mennyiségi sommelier ;-) István és Stahl Judit... XD
7/10
greghouse 2011 dec. 13. - 22:02:31 7/10
(138/268)
Egyetértek.
De az Uff-ot én adtam közzé elõször, plágiumért beperellek. ... Vagy megegyezünk peren kívül???

(Ja, jogilag már nem jogdíjas...attól még megegyezhetünk peren kívül...Uff.)
aggodalmas 2011 dec. 13. - 21:52:30
(137/268)
e, hogy ne mindig csak OFFoljak:

Tízes skálán mennyire szánalmas még egy reaktivált nyugdíjas sztááárcelebet elõvezetni,
aki már majdnem MickeyRourke-arcúra erodálódott (sic!) és kinek elaggott zenésztársa
egy kínai piacos elemes klaviatúrával és egy (Almás) laptoppal kíséri a nevezettet?
Plusz a két elmaradhatatlan (a reflektorokkal felfûtött stúdióban indokolatlanul
téliruhába bújtatott) színesbõrû vokalista, hogy valakinek hangja is legyen. XD

Ehhez képest a házon belüli reklám, amikor minden egyes mûsorvezetõ(imitátor)
feje a másik s*ggébe veszni látszik, már nem is annyira szánalmas... ;-/
offtopic
aggodalmas 2011 dec. 13. - 21:37:33 Előzmény greghouse
(136/268)
Ott a pont. Az elképzelhetetlen szellemi nihilben ráadásul valóban ez utóbbi dívik...

Az esszenciális topic-közhelyet még azért ideölteném: az kritizálja
(akár Vágóurat, akár GTG-t – ha már DTK offtopicolunk ;-)
aki már letett legalább ennyit az asztalra. ;-)))

Ps. Fog(ad)atlan prókátorként csak pár cím
a teljesség igénye nélkül: Van benne
valami / Kicsoda-Micsoda / Mindent
vagy Semmit, valamint akad itt
egy Álljuk meg egy szóra is.

Uff. Én beszéltem.
offtopic
-csengõzoli-- 2011 dec. 13. - 15:43:54
(135/268)
"nem nevezem meg, nehogy bepereljen a ker. tv."
Hát ez poénos.
Nem nézel mostanában túl sok scifit? :)
7/10
greghouse 2011 dec. 13. - 15:40:08 7/10
(134/268)
amellett, hogy V.I. nyolc nyelven beszél, a vetélkedõi elején (mikor még szabad volt neki) õ állította össze a kérdéseket, és tudta is a választ. Ez az EGYIK stílus.
A MÁSIK stílus a GTG, ahol már nem õ állítja össze sem a kérdést, sem a választ, de frappánsan tud válaszolni mindenre anélkül, hogy folyton a súgógépet olvasná.
a HARMADIK stílus (nem nevezem meg, nehogy bepereljen a ker. tv. ) ahol fogalma nincs se a kérdésrõl se a válaszról, és ha eltévesztik a súgást, még improvizálni sem tud. volt már ilyen. Isten õrizz, hogy minden csatorna a harmadik, se kérdezni se válaszolni se frappánsan visszavágni tudó stílusra süllyedjen.
De mit is beszélek, már ott vannak.
vénasszonyok_nyara 2011 dec. 13. - 13:51:03 Előzmény greghouse
(133/268)
Miért lett axióma ez a "Vágó nagyon mûvelt" megállapítás? Azt hiszi valaki, hogy a kérdésekre õ saját kútfõbõl tudja a választ? Attól olyan utolérhetetlen zseni, hogy mindent ovációk közepette, szenzációként tálal?
Szerintem egy tudálékos kis mitugrász, semmi több. Amellett nagyon rosszul leplezi a játékosokkal szembeni szimpátiáját, vagy antipátiáját. Gundel Takács pedig minden tudálékoskodás nélkül, vezeti a mûsorait és egy megnyerõ, kedves, charme-os ember.
7/10
greghouse 2011 dec. 13. - 13:18:12 7/10 Előzmény aggodalmas
(132/268)
Igazad van, és becsüllek, hogy újra nézel GTG-t. Az is igaz, hogy eredetileg izraeli licensz, azt már kevésbé mond hogy õk is egy amerikai csatornától kapták, ahol ez azért "nem ment", mert túl gyors, márpedig az ilyen vetélkedõk max, 8 kérdést adhatnak föl, közte vitatkozni kell,hogy legyen elég a reklámnak.
Namost a CBS-nek nem kellett, lepasszolta egy európai adónak (ami történetesen tényleg izraeli tulajdon), és kiderült, hogy a magyarok egész jót csinálnak belõle, és most a leg elsõ amcsik akarják visszavásárolni. Mivel a m1 megvett minden jogot, a televíziózás történetében most fordulhat elõ elõször, hogy tõlünk vesznek meg egy mûsor licenszet (mivelhogy akik nekünk eladták, lemondtak róla, nem látván benne fantáziát).
Adja Isten, úgy legyen.
Azért Gundelt nem adjuk (olcsón)!
offtopic
aggodalmas 2011 dec. 09. - 19:15:40 Előzmény greghouse
(131/268)
Érdekesen alakulnak ehelyütt az ízlések és pofonok... ;-)

Részemrõl például fent nevezett GTG-t sportriporterként egyáltalán nem ismertem meg (és mégcsak békaemberekkel sem találkoztam – vagyok így még pár ilyetén kollégájával... ;-) míg a táskanyitogatós hülyeségbenel sem tudtam viselni, így azt kerültem is nagy erõkkel.
Ebben a (fél)mûveltségi vetélkedõben fedeztem fel újra magamnak, és bevallom töredelmesen, ezesetben komolyan szimpatizálok vele, minekutána tény, hogy jól vág az esze, pár infóból már asszociál is hirtelen, ráadásul ami sokaknak bántó vérszívás, az számomra inkább csak laza csipkelõdésnek tetszik... ;-)))

(megjegyzem, mint az beszélgetõs-típusú mûsorokból, és bulvár jellegûbb "háttér tanulmányaimból" kiderülhetett számomra, számos fontos kérdésben igen ellentétes barikádak oldalán harcolunk, DE épp' ez a szép az ilyen virtuális "ismeretlen ismeretségekben...")

Ps. Amennyire Én tudom, a mûsor eredendõen izraeli licensz (Still standing), az amcsik már a címet is indokolatlanul formálták tennen szintjükre (Who's Still standin' a'la Who Wants to Be Millionaire, ugye ;-)
Ezzel a Mit-Sem-Sejtés Egyetemébe Kívánkozó információval többekben egy világ dõlhetett (volna) össze, de akikre gondolok, azok szerintem inkább megmaradnak a Mo. szeretlek (Vajk, tégedet meg nagyon nem! ;-))) környékén, értsd nemigen érintettek mûveltségi (jellegû) kvízek ügyében...

Pps. Szerintem Vágóúrnak épp' a semmittevéssel volt (lett ;-) baja. Minekutána úgy vettem észre, hogy a polihisztorság mellet még proaktivitással is meg van áldva. Az meg már csak hab a tortán, hogy Neki is (csakúgy, mint Nekünk, ugye! ;-) mindenrõl megvan a véleménye – amit ugyancsak nem rejt véka alá...
8/10
offtopic
_Freddy_ 2011 dec. 09. - 05:43:41 8/10
(130/268)
nem rossz mûsor, néha-néha megnézem
HansHaag 2011 dec. 07. - 22:48:52
(129/268)
Mittoméén, ha több is vót benne, én nem loptam el!
De még mindig szívesebben nézek egy helyes csajt, mint a mindkettõnk által kivesézett példányokat. A vendégek, meg mindig két-esélyesek, vagy bírja az ember õket, vagy nem.
Gundelt sem én hoztam fel, amúgy szeretem én nagyon, sok csokiöntettel, kevés dióval. :P (bocs, ezt nem hagyhattam ki)
Na, én befáradtam, jóccakát! :)