Téma: Éden Hotel

bayswater 2011 máj. 26. - 21:55:26
(567/727)
Istenem, de amatõr ez az egész!!! ááááá
kabala 2011 máj. 26. - 21:53:55
(566/727)
Hogy tudná Linda Ádámot meggyõzni, mikor mindenki tudja, hogy múban van Kristóffal. Még hogy közel áll hozzá! Megbeszélték, h risztelnek. Hülye lenne nem oda állni.
bayswater 2011 máj. 26. - 21:52:31
(565/727)
Te jó ég. Tiszta megvesztegetés. Pfff
pillangókisasszony 2011 máj. 26. - 21:50:55
(564/727)
Inkább Robi és Kristóf.Kivi vagyok hogy nyernek :)
bayswater 2011 máj. 26. - 21:47:24
(563/727)
Team Aliz!!!!:-DDD
kabala 2011 máj. 26. - 21:45:30 Előzmény kovkov
(562/727)
Azért nem kéne hasra esni ettõl a nagy "összetartástól"! Még az elején megbeszélték, h kitartanak egymás mellett, és ha nyernek - márpedig ha három pár összetart, végig õk a legerõsebbek - elosztják a lét egymás között. Ettõl kezdve hiába fényezik magukat, h õk milyen jó barátok, számomra nyilvánvaló, h ez a buli a pénzrõl szól.
7/10
Huncutka01 2011 máj. 26. - 21:43:52 7/10
(561/727)
Hajrá Aliz és Kristóf!!!
pillangókisasszony 2011 máj. 26. - 21:43:13
(560/727)
Hát csak Ádám már régebben kiesett nem?Hogyhogy még mindig ott volt:D:DKész.
Nha mind1,Alíz kis sunyidög.Gyerünk Kristóf
bayswater 2011 máj. 26. - 21:37:38
(559/727)
Behívták az utolsó néhány kiesett játékost, plusz Ádámot. Az a feladat, hogy erõsítsék a párokat. Hát vicces.
A korábban kiesettek már hazamentek, jó magyar módra költséghatékonyan azokat tuszkolták vissza, akik még az országban voltak.
pillangókisasszony 2011 máj. 26. - 21:33:07
(558/727)
és Ádám mióta kiesett addig is ott maradt az országban?Kétlem hogy hazahozták volna,utána meg vissza.De jó dóga volt már ezekszerint.
pillangókisasszony 2011 máj. 26. - 21:30:44
(557/727)
Szandra???WTF?
pillangókisasszony 2011 máj. 26. - 21:29:51
(556/727)
Ádám meg Attila mi a fenét keresnek itt???
bayswater 2011 máj. 26. - 21:28:16
(555/727)
Ehh, elcseszték a szerkik, drasztikus belenyúlásokkal, most már aztán tényleg hiteltelen az egész. Még hogy stratégiai játék... Igen, a szerkik jót játszanak. Ennyi.
annana 2011 máj. 26. - 21:08:24
(554/727)
Hát én nagyon sajnálom hogy Dani és NIki kiestek.Csak nem értem h robinak mi keresnivalója van ott?? alap dolog volt hogy õ volt Niki elõtt akk Linda Robit választja és ezzel kiesett Dani. JA még annyit h én Alízban csalódtam mert oké h játék meg minden de akkor is õ mondogatta h nekik négyõjüknek kell a fináléban lenni erre tessék Nikire szavazott.NA mind1 de akk is szerintem Alíz egy pöcs az én szememben ezek után
bayswater 2011 máj. 26. - 20:01:40 Előzmény kovkov
(553/727)
Gondolom, a régiek szavaznak ki nyerjen. Nem véletlenül vannak bent. De azért akkor is inkorrekt, hogy Szandra visszatérhetett, miután pofozkodott... Vagy RObi döntõs, miután tisztességesen kiszavazták. Ez így nem játék, hanem a szerkesztõk által irányított történet. Semmi izgalom nincs benne így. Sajnos. Elrontották ezt az eddig élvezhetõ mûsort.
Nem is biztos hogy érdekel ezek után az ÉH2, úgyse az nyer, aki jól taktikázik, hanem akit a szerkesztõk akarnak.
8/10
kovkov 2011 máj. 26. - 16:16:39 8/10
(552/727)
S mi van,ha a döntöben megint lesz vmiféle játék,nemis tudom vmi jól megcsavarintott szavazásféle,vagy egy olyan kérdõíves cucc, amiben minden játékos részt vesz. Tuti,hogy nem véletlenül maradtak ott a régiek. Milyen szívás már, szegény Daninak,hogy a döntõs párosból esett ki. Ez olyan szemétség volt a szerk-tõl. Bejutottak,kész, miért kellett a küszöbön kivenni a kezébõl az esélyt? Duplán vesztes lett. Nagyon csípem a három fiút, olyan összetartás van köztük, ahogy (itt írta vki) nõk között sosem. Talán Kristóf lóg ki egy picit,de õ is aranyos.
Eldalote 2011 máj. 26. - 13:10:07 Előzmény bayswater
(551/727)
Arra nem figyeltem fel, ezt meg alapból ismertem.
csancsy 2011 máj. 26. - 11:53:10
(550/727)
Kivi vagyok mostmár nagyon a fináléra. Sztem egyén nyerje meg, mert igazából mindkét párosnál van 1 tag akit nem bírok (Kristóf, Linda), és így nehéz döntenem, bár bevallom, ha így maradnak a párok, akkor Kristóf-Alíznak szurkolok, márcsak Ádám miatt is.
Ha egyéni lesz, akkor sem a Robitól, sem az Alíztól nem fogom sajnálni a pénzt.

Robit is kedvelem, valahogy õ volt az egyetlen ember, aki semleges és korrekt tudott maradni. Pl. mikor Linda-Niki-Szandra páros ki akarta rakni Danit, Robi volt az egyetlen aki úgymondd kiállt érte, és megmondta, hogy õ nem akarja kirakni a Danit, mert õ felírta szövetségesének, és õvele a legjobb a kapcsolata az Ádám-Dani-Kristóf trió közül. Még a Lindával is összeveszett:) Bár lehet úgy tûnik, hogy Szandráék csapata mellett állt ki, de csak azért mert Linda "vitte" magával. Alíz meg Niki kiejtése miatt bírom, ráadásul õ kiállt Ádámért, még akkor sem hagyta el Kristófékat, mikor már úgy tûnt hogy Ádám távozása után Szandráék nyernek.. Meg, ahogy beszéltek a csajok vele, kirekesztették, hát elég szemétség volt tõlük...
bayswater 2011 máj. 26. - 11:23:03
(549/727)
Aliz nincs az osztozkodók közt, ezt a Pandorán is mondta, hogy simán kiejtené Kristót, ha rajta múlna, hogy egyedül vihesse haza a lóvét. Ádám, Dani, Kristó, és niki az osztozkodók.
Az se lett volna jobb, ha Dani nyom egyet Szandrára és Lindát küldi a levesbe, mert Szandra nem adna senkinek, sõt, azon lenne, hogy egyeüdl nyerje meg, ne párban. Amilyen hülye Linda, képes lenne Robinak is nyerni, míg Robi tutkó, hogy egyedül akarná a pénzt. Olyan megvezethetõ csaj ez a Linda, totál elkábult Robitól.

Szerintem Dani halálra volt ítélve tegnap. Sehogysem volt esélye megnyerni a játékot. A szerkik erre hajaztak akkor, amikor Ádám után belibbent Robi. A fiúk csak Szandrát választhatták volna, de az egyértlemû volt, hogy nem fogják, de ha Dani mégis, azzal is csak egy napot nyert volna magának, mert akkor Szandika rakja ki az uccsó pillanatban a döntõben, és viszi a lét egyedül. Szóval szegény mulya Daninak mindegy volt, a sorsa akkor már megpecsételõdött.
bayswater 2011 máj. 26. - 11:17:31
(548/727)
Világos az eddigiek alapján, hogy a legnagyobb legyõzendõ ellenfél nem a játékostársak közül kerül ki, hanem a szerkesztõk azok. A játékosok a szerkikkel is játszanak, õket is ki kell taktikázni. Én mondjuk fontos stratégiai lépéseket levélben tudatnám játékostársaimmal, hogy a szerkik ne tudják mire készülök. Pl az "osztjuk a nyereményt" ötletet tuti hogy egy cetlire írtam volna a helyükben. Bár nem tudom mi áll a szerzõdésben, lehet hogy tiltva van, hogy így kommunikáljanak egymással. Bár suttogni talán nem tilos. Vagy tenyérre írni.