Téma: Éden Hotel

8/10
kovkov 2011 máj. 27. - 15:00:03 8/10
(667/727)
Ilyesmi érzésem van nekem is. Azért Alíznak is nehéz lehetett mûmosollyal bulizni, miközben mki ölelkezett.
bayswater 2011 máj. 27. - 14:53:37
(666/727)
A hetedik érzékem akkor is azt súgja, hogy valami nagyon nem volt rendben ezzel a döntõvel. Csúnya lezárása volt ennek az izgalmas mûsornak.
8/10
kovkov 2011 máj. 27. - 14:50:06 8/10
(665/727)
És Alíz minek ígérgette,hogy 4-en akarja lejátszani a döntõt?:) Vitázahtnánk sokáig ezen, de ha mi lettünk volna a helyükben aszem mi is okoztunk volna saját magunknak is meglepetéseket,kár tagadni.
bayswater 2011 máj. 27. - 14:46:19
(664/727)
Persze, de akkor minek ígérgette K, hogy ALiz, mostantól kitartunk, bízhatsz bennem, stb...
bayswater 2011 máj. 27. - 14:45:10
(663/727)
Nem úgy volt, hogy amikor bejutottak ketten a döntõben, azt mondta HÉ, hogy gratulálok, megnyertétek a 25 milliós fõnyereményt? Mert akkor ez elég ciki, hiszen Aliz üres kézzel ment haza!
8/10
kovkov 2011 máj. 27. - 14:45:05 8/10
(662/727)
Most mit kell úgy kiakadni Kristófon? mindkettõnek megvolt a joga,hogy leejtse azt a gömböt. Még jó, hogy nem bízott meg Alízban.
A játéknak nincs logikája, alapvetõ eleme egymás kijátszása, a taktika. Ha Alíz viszi el a pénzt,akkor meg az lenne,hogy milyen buta a Kristóf,meg hogy megérdemelte stb. Igaza volt Szandrának, nem csak õ,hanem mindannyian a pénzért jelentkeztek,nem barátokat szerezni,csak nem akarták beismerni.
bayswater 2011 máj. 27. - 14:42:48
(661/727)
Most, a végkifejlet után azt mondom, ha akkor nem ejti ki Nikit, akkor Niki és Dani lesznek döntõsök, õ Kristóval második, és ha Dani dob, vagy Niki, akkor Aliz is kapott volna ezen elv alapján. De hát honnan tudhatta volna, hogy így lesz... Normális ember úgy okoskodik, hogy annak van esélye megnyerni a 25 millát, aki utolsóként ott állhat a döntõben. De hát nem így történt. Ezért ez nem egy korrekt játék.
Anais67 2011 máj. 27. - 14:12:14
(660/727)
Kristóf beszari volt és nem bírta végig csinálni. Alízt meg sajnálom egy kicsit, de ha õ is egyenesebben játszik (pl. nem ejti ki Nikit, meg nem nyilatkozza azt, hogy elvinné a 25 millát egyedül) akkor Kristóf is jobban bízott volna benne. Lindának egy fityinget sem adtam volna...amúgy meg kár, hogy Ádám nem volt a döntõben...szerintem Nikivel simán osztoztak volna a 25 millión.
bayswater 2011 máj. 27. - 14:05:53
(659/727)
Aki szimpibb lett, az Robi. Méghozzá azért, mert onnantól kezdve, hogy Linda visszaválaszotta, tök lazán állt az egészhez. Nem izgatta, hányan állnak mögöttük, meg sem próbálta lefizetni egyik potenciális választót sem, Linda erõlködött, pedig ha Robi kéri meg Attilát, nem tartom kizártnak, hogy mögéjük áll. De õ csak lazán figyelte az eseményeket utána végig. Szóval le a kalappal elõtte. Szemben az idegbeteg, szánalmasan a pénzért remegõ Kristóffal, akirõl lerítt, hogy belehalna, ha nem nyerné meg az egész lóvét lehetõleg egyedül.
bayswater 2011 máj. 27. - 14:02:27 Előzmény Pista15
(658/727)
Lindát szegényt egy rendkívül buta, egyszerû teremtésnek tartom, de a külsejét cikizni, azért nem túl fair.
bayswater 2011 máj. 27. - 13:59:33
(657/727)
Kristóf... az uram mindig röhögött rajta, meg cikizte, én meg védtem, hogy miért, olyan kedves, helyes, korrekt gyerek, vannak jó beszólásai. De ma már másképp látom, egyszerûen kiakadtam rajta. Az adott szó ellenében áll alig több mint 3 milla. Na persze, ha adott a többieknek belõle (mert nála az adott szó ugye nem tudni mennyit ér)

Más fórumon olvastam, hogy ezek után ne csodálkozzon Kristóf, ha nem lesznek tanítványai, melyik az a szülõ aki rábízza a kicsi gyerekét egy ilyenre? Ehh...
10/10
kazsagx 2011 máj. 27. - 13:56:28 10/10
(656/727)
Sziasztok !
Én személy szerint csalódtam Kristófban !
Nekem nagyon szimpatikus volt a srác , Aliz volt az akibõl kinéztem volna hogy átveri . Szerintem ezzel ellentétben Õ nem dobta volna le akárki akármit mond ! Nem kockáztatott volna ! Valamilyen szinten sajnáltam ,hogy Õ semmit nem kapott ,kicsit nem volt fair ,fõleg az idegesített fel ,hogy Lindáék is nyertek ! Robi még szimpi is volt ,de az a Linda ...pff nagyképû liba ! Kicsit elgondolkodtató ,hogy emberek mit meg nem tesznek a pénzért másokkal ,én értem ,hogy a pénz körül forog a világ ,de ennyire ! Személy szerint én nem jelentkeznék ilyen játékra ... És tényleg az volt a legmegdöbbentõbb ,hogy elõtte 10 perccel Kristóf így nyilatkozott "Gyõzött amit mi képviselünk" (vagy valami ilyesmi) hát nekem az állam leesett ! Hát nem tudom gyerekek ,de tényleg nem lehet az emberekben megbízni ,egyre jobban így gondolom !!!!
bayswater 2011 máj. 27. - 13:55:50
(655/727)
Robitól nem sajnálom, de.... Robi egy tisztességes szavazós játékban
KIESETT. Mi az, hogy végül döntõs lehet, kb olyan indokkal, hogy hej, neked sapka van a fejeden, visszajöhetsz. Gusztustalan szarkeverõsdi, nem stratégiai játék. Az biztos, hogy ÉH2-õt nem nézek, ez a döntõ betett nekem. (még az uccsóelõtti nap is elég gáz volt, hogy a tettlegesség miatt kizárt játékosnak esélye lehetett volna megnyerni az egészet. Mi ez??)
Nagyot csalódtam a mûsorban. Azt hiszem, nem vagyok egyedül ezzel, sõõõt...:(((((((((((
kishal 2011 máj. 27. - 13:48:46
(654/727)
A Kristóf csökött agyáig az nem jutott el, hogy ha Alíz nem ejti ki a Nikit akkor õ a Dani-Niki párossal szemben alulmarad!!!, mert az 5 kiesett játékos közül többen álltak volna a Dani-Niki páros mögé, mint a Kristóf-Alíz páros mögé!!
Szánalmas!!!
kishal 2011 máj. 27. - 13:46:27
(653/727)
Egyszerûen gusztustalan, aljas dolog volt amit Kristóf mûvelt!!!

Ja és a kiesett 2 ember viszi a pénz maradékát???!! Háááát ez mi!! Ja végülis a Danit is+a Robit is vissza lehetett hozni a játékba!! Manipuláció az egész!!

Tuti, hogy nem nézem jövõre!!!
fredi60 2011 máj. 27. - 13:10:36
(652/727)
Kedveltem a Kristóf-Alíz párost. De hogy valaki ilyen szószegõ tetû legyen a végjátékban, mint Kristóf.... pfff.
Na ja, manapság a pénmz mindent megelõz! :(

Az is tuti, hogy a második sorozatot nem fogom nézni!!!!!!!!!
A játék elején felállítanak szabályokat, amiket aztán a szerkesztõk rendszeresen megszegnek, felülvizsgálnak. A tegnapi végjáték meg teljesen undorító volt ebbõl a szempontból. A MÁR KIESETT KÉT EMBER VIHETI HAZA A LÓVÉ MÁSIK FELÉT?????????????? EZT MÉGIS HOGYAN GONDOLTÁK A "TISZTELT" szerkesztõk????????

Végkövetkeztetésem: a játék egész koncepciója (ha van egyáltalán ilyen!) sz@r a köbön!!
BloodRay 2011 máj. 27. - 10:29:20
(651/727)
Tudnám mi ez a sok meglepõdés azon mit tett Kristóf...
Elõzõ este(meg már elõtte párszor) Aliz elég buta módon saját maga mondta meg, hogy ha lehetõsége van rá egymaga visz el amennyit csak tud.
Ezek után bármit mond ki tudott volna benne megbízni 100%-ig?? Csak aki elég hülye hozzá.
Arról meg, hogy 12,5-nél ejtette le Krisóf: Könyörgöm a következõ zsáktól már bármikor ejtette volna le Alíz többet vitt volna haza egyedül mint ha ketten viszik a 25 milliót és feleznek. Így ha biztosra akart menni Kristóf csakis a 12,5 milliós idõ végénél ejthette le. Tudta 25 millió felénél kevesebbnél senki nem fogja ledobni. De utána...
Egyébként én is sajnálom, hogy Alíz nem nyert pénzt, de ha jobban meggondolta volna a szavait, tartotta volna magát mindig ahhoz amit mondott valószínûleg Kristóf is kitartott volna a hûségpróbán. Mert nem poénból dobta le a labdát gyanítom...
Eldalote 2011 máj. 27. - 08:59:16
(650/727)
A többiek elég nagyot csalódtak, van aki azért, mert ledobta, van aki azért, mert ennyinél ledobta. Sztem a végére Alíz teljesen kiszámítható lett, mivel az elõzõ stresszes napokon megbeszélték, hogy egymást nem fúrják meg (hiába mondta Pandorán....nem teljesen olyan szitu lett, mint amirõl ott volt szó).
Amikor az elején beskatulyázták szerény irányítható lánynak, akkor az volt vele a baj, mikor tett pár nagyobb lépést, akkor meg az. Nem értem...amúgy meg Kristóf egyszer otthagyta, hogy Niki párja, majd Alíz a végén visszafogadta a régi egyezségre való tekintettel. Ezek után hagyja, hogy õ ne kapjon semmit. Alíz csalódhatott a végére ismét egy nagyot.....
pillangókisasszony 2011 máj. 27. - 05:47:28
(649/727)
A többiek azt mondták nem sajnálják Alízt,Ádám is nem azon csodálkozott hogy eldobta Kristóf,hanem hogy csak ennyinél.Én amúgy biztos vagyok benne,hogy Alíz is dobott volna!!!
De a szerkesztõk full amatõrök.No fantázia.Amúgy az lett vna a naaaaagy döntésük hogy akkor a többi lovetta Lindáéké?Hû de kreatív ötlet.Amúgy Lindát meg utáltam.Robinak örülök.
Az azért elég rossz lehetett Alíznak hogy már Éva is mondta hogy tietek a pénz,az ember örül neki,és mér szinte a zsebében érzi,erre üres kézzel távozni.A 4 döntõs közül õ egyedül.Fuhh nem lennék a helyében.
Amúgy teljesen máshogy csináltam vna a végjátékot(ahogy már le is írtam,meg itt mások is) de sajnos nem úgy alakult.Remélem Kristóf adott Daninak Ádámnak meg Nikinek zsét ahogy azt megígérte.
Pista15 2011 máj. 27. - 01:28:29
(648/727)
Az meg a másik, h nem értem ezt a Dani gyerököt, olyan érzéketlen arccal, mondta, h egy kicsit sajnálja Alízt, ez az ember egy robot, tuti nincsenek érzései, gondolatai sem nagyon, h úgymondjam egy nagyra nõtt gorillarobot:)