Téma: Éden Hotel

Pista15 2011 máj. 27. - 01:26:41
(647/727)
Én azért sajnálom Alízt, mert az elejétõl kezdve kihasználták a jóindulatát, jóhiszemûségét...sztem megérdemelt volna vmit.
Pista15 2011 máj. 27. - 01:24:16
(646/727)
Jujdejó, most nézem a Robiék is nyertek:) Ehhhe ez viszont jó:)
Pista15 2011 máj. 27. - 01:20:31
(645/727)
"Amúgy én úgy csináltam vonla, hogy aki nem dobta le, az nyert volna, mert ez nem igazságos."

Ez mekkora ûber király fordulat lett volna, kár, h a készítõkbe nem szorult ennyi fantázia.

Én már a nyerõ párost is az alapján választottam volna, h ahová kevesebb játékos áll, az is poén lett volna...




Kristóf egyébként megbánást és ijedtséget mutatott, amikor ledobta a labdát, sztem megbánta utána rögtön, h nulla forinttal küldte haza Alízt.

Ráadásul annyira látszott Alízon, h végig ki fog tartani.




Viszont azon is meglepõdtem, h Ádám és Niki nem azon lepõdött meg, h Kristóf ledobta, hanem h ilyen kevésnél, okádok ezektõl az emberektõl...és megsajnáltam nagyon Alízt, amiért benyelta, a hazug kis mocsok maszlagát, ami ezekszerint a többiek számára ismeretesen csak maszlag volt. Pfejj...leköpném azt a Kristófot.
Pista15 2011 máj. 27. - 01:15:55
(644/727)
SPOILER

Lehet, h nyert a Kristóf, de nem nézhet bátran az emberek szemébe, gisztustalan ember, okádvány, mindenhol ahová megy, tudni fogják, h milyen undorító, gusztustalan módon nyerte.

SPOILER VÉGE
csancsy 2011 máj. 27. - 00:57:47
(643/727)
Hát, sajnos már nem tudjuk meg hogy Alíz mit tett volna (még ha elõtte ki is mondta), de úgy gondolom, hogy már végsõ fináléban nem tette volna kockára, hogy ledobja a labdát. Azért durva, hogy nem bírták ki, mert én még a fele összegnek is örültem volna, sõt egymillió is szinte sok nekem.
Amúgy ha valóban ledobta volna a labdát Alíz, akkor legalább nem lepõdnék meg, mert kimondta kerek-perec, de Kristóf azért nem így gondolta, mindig azt mondta, hogy kitartunk egymás mellett, semmi gond nem lesz és így segget csinált a szájából úgymondd... Nem ez volt az elsõ eset, így nem szavahihetõ, sztem nem is osztozkodtak.
Tény, hogy elég rossz vége lett, bár azért 1-2 értékelhetõ dolog, érték van benne. Pl. Ádám feláldozása (ritka mint a fehér holló, ilyen embert meg kell becsülni, és remélem Ádám nagy ívben kerüli Kristófot) vagy hogy Attila átment a csapatukhoz a pénz ellenére is(sok rosszat mondtak róla, pincsi stb..., kicsit bántott, mert sztem õ is van olyan jó ember mint az Ádám vagy a Robi csak muszáj volt taktikázni)
Pista15 2011 máj. 27. - 00:53:12
(642/727)
Nem hiszem el azt a szaros kis Attilát, mekkora egy nulla ember...úristen.
Xtrem 2011 máj. 26. - 23:50:04
(641/727)
Alíz elárulta magát Pandorán, illetve a riportban is azt mondta, hogy elvinné egymaga a teljes nyereményt. Szerintem õ is lazán ledobta volna a labdát (utólag könnyû mondani, hogy nem tette volna meg), csak õ többet akart magának. Kristófnak úgy látszik ennyi is elég volt (nem általánosítok, de a focistákat és az ahhoz közeli emberkéket nem az eszükért szeretjük), bár nem tudom ezt további 4 felé osztva (bár ki tudja, hogy volt-e osztozás közöttük) valójában mire lesz elég neki.

Ez a nagy szerkesztõi döntés pedig nem akkora kunszt, ha már egyszer azt hírdették meg, hogy 25M a nyeremény, akkor annyit is fognak kiosztani. Az már persze más kérdés, hogy mindenki megérdemelte-e az összeget vagy sem.

Ha pedig a hotelben elhangzott mondatok igazak, akkor a pénzt tekintve a legtöbbet Linda és Robi kaszállt 6,25-6,25M Ft-t, Kristófnak a "négyes" osztozása után (persze ha igazságosan teszik) 3,125M maradna a zsebében.
csancsy 2011 máj. 26. - 23:00:07
(640/727)
Persze, már elejétõl fogva tudtam, hogy milyen ember egy hazug, kétszínû... Én már rég kiszimatoltam, a beszédjébõl, mozdulataiból. Amúgy én úgy csináltam vonla, hogy aki nem dobta le, az nyert volna, mert ez nem igazságos.

Ez tökéletes példája, hogy mire képes az emberi kapzsiság. Nem elég hogy a 12.000.000, aminek örültem volna, és én nem vágtam volna át a társamat, mert úgy gondolom, jobb a 25.000.000 fele is, mint a semmi, másrészt nem tudtam volna tükörbe nézni. Ez undorító húzás, remélem Kristófot emészti a bûntudat. Annyira tudtam, hogy õ vágja át Alízt, bár õ sem volt normális, hogy így elbizonytalanította Pandoránál, mert biztos az is közrejátszott, de azért na. Ha már Kristóf ennyire becsületességet hangoztatja, vállalta is volna a kockázatot.
Silvii 2011 máj. 26. - 22:59:14
(639/727)
Közben valaki megírta, hogy : Rihanna:S&M
8/10
kovkov 2011 máj. 26. - 22:58:22 8/10
(638/727)
Szóval Rihanna: I like it
7/10
Huncutka01 2011 máj. 26. - 22:57:55 7/10
(637/727)
Na jól van én mentem aludni. Jó éjszakát gyerekek!!!!!
Silvii 2011 máj. 26. - 22:55:44
(636/727)
Kösziii :))
8/10
kovkov 2011 máj. 26. - 22:55:02 8/10
(635/727)
Ha jól emlékszem Rihanna: I like it
Hát Kristófnak elmentek otthonról. Alízban én sem bíztam volna, sõt lehet egyikben sem, de 12,5nél megállni?!?!
kabala 2011 máj. 26. - 22:52:46
(634/727)
Ebbõl látszik, mennyit ért végig Kristóf szava. Elõször tetszett, mert helyes fiú, de egy-két adás után már egyáltalán nem bírtam.
madocc 2011 máj. 26. - 22:51:53
(633/727)
Ja és amugy tuti hogy Linda is ledobta volna a labdát.
7/10
Huncutka01 2011 máj. 26. - 22:49:28 7/10
(632/727)
Igen Aliz tényleg nem volt a játék vége fele igazán megbízható, de szerintem okkal. Tuti nem felejtette el a többieknek, hogy Õt akarták mindig feláldozni, meg pakolgatni jobbra balra.
madocc 2011 máj. 26. - 22:47:43
(631/727)
Na gyerkek egy valamit tisztázzunk.
Gondoljon bele mindenki abba ha ott állt volna és az a pénz sokat jelentett volna.
Gondoljatok bele hogy elötte valo nap azt mondta hogy elvinné az egész összeget ha azt mondanák neki.
Kristof honnan tudta volna hogy nem dobja le Aliz a gömböt 22.5 millánál??????
Utánna már könnyü azt mondani hogy nem dobta volna le.Nagyon sajnálom Alizt én is.
Az igazi kést szerintem a szerkesztök döfték bele azzal hogy a többit meg megkapta a másik pár.
Az igazságos az lett volna hogy ha a maradék összeget a három vesztes játékos nyeri meg.
Mert igy Linda és Robi potya pénzhez jutott.
7/10
Huncutka01 2011 máj. 26. - 22:46:20 7/10
(630/727)
Mikor lesz az Éden Hotel 2?
mulao 2011 máj. 26. - 22:45:49
(629/727)
Gusztustalan egy játék. Szerintem az lett volna a helyes döntés, ha végig állják, és akkor megéri az egész Alínzak és Kristófnak. Így csak az egyik kapott pénzt, a másik utálni fogja a nyertest és még Lindának és Robinak is jót tettek. Persze értehetõ, hogy K nem bízott A-ban, az utóbbi idõkben tett dolgai miatt. De valójában szerintem a baj ott van, hogy a játék nem hozott szerelmet, mert akkor bíztak volna meg egymásban és akkor az egész összeget ketten nyerik. Áh, nem is tudom. Ilyenbe nem hiszem, hogy érdemes jelentkezni, a döntõbe jutáshoz is a taktika meg minden mellett nagy adag szerencse is kell.
Nafi 2011 máj. 26. - 22:45:37
(628/727)
FB-n ezt írta valaki:

"egyet ne felejtsünk el, Kristóf rákérdezett a pandorán, hogy Alíz elvinné-e a 25-mft-ot, ha azt mondanák, hogy ejtse ki Kristófot. Válasza IGEN volt.. és még a mai riportban is. Ezekután, Niki elküldése után, hogy egyszemélyes játékot hangoztatott Alíz, teljesen érthetõ egy felfokozott állapotban, 48 nap bentlét után. Kívülrõl én azt ...gondoltam, hogy 22.5-nél ejti le Kristóf ;) :) , mert akkor lett volna elég a négyek kielégítésére is és Alíznak is biztos adott volna. Így elég gáz vége lett, nem bánom egyáltalán, hogy ma nem voltam ott a Mixben, mert ez a befejezés egyáltalán nem tud teljes örömöt nyújtani. Gondoljunk bele, hogyha Dani-Linda marad, tuti Daniék nyerik és Dani 12.5-nél azonnal ledobta volna szintén. ha nem elõbb..."