natie 2006 aug. 08. - 14:19:35
(23/63)
egyetértek az elõttem szólóval. egyébként meg sztem jó sorozat. a bûbájos boszik + 1x volt már hétköznap, sztem unalmas már sokadszorra látni :P. ez a sorozat sztem tök jó, a 7. Mo. unalmas volt cscöpögõs és a története is marhaság volt, én az unoaktesóm beszámolóiból tudom, õ szokott kiselõadást tartani. Az a sorozat ilyen álomvilágban élõknek jó csak.
sydney20 2006 aug. 07. - 23:28:15
(22/63)
Amikor elõször megláttam, hogy vége a Hetedik mennyországnak azt hittem valaki elõrehozta a Karácsonyt!!

Lelkesen vártam az új sorozatot, hogy végre a hétköznapok ne hisztizéssel, nyavajgással és egyéb bugyuta borzalmakkal teljenek; mert az elõzõ sorozat ennyi volt.
Ha a valódi olaszoknál tartunk, többen azt írják, hogy a család nem igazi olasz; érdekes, hogy a 7. Mo-nál senkinek nem tûnik fel, hogy olyan az életben nincs, hogy ahányan terhesek mindenki ikreket vár, a szülõk tökéletesek, x évnyi házasság után is imádják egymást, a gyerekek kisebb nagyobb kivételekkel szuperek, bár néha visszaviszik a lopott poharat a bárba stb., Lucy férje pedig egyszerûen egy "álom" (bár ronda).
Nem állítom, hogy nem néztem, mert az édesanyám nézte, így kénytelen voltam én is néha fél füllel hallgatni, de az biztos, hogy az új sorozat, annak ellenére h 30-nál nem sokkal több rész készült belõle, szerintem igenis nagyon jó.

Nem azokat akarom megbántani, akik szeretik a Hetedik mennyországot. Ez az én szubjektív véleményem, ahogyan itt mindenki megosztja a sajátját, én is csupán ezt teszem. Azzal a különbséggel, hogy nem zengek ódákat a Hetedik Mennyországról, mert szerintem egyáltalán nincs is miért.
Kedi 2006 aug. 07. - 19:52:12
(21/63)
Ahogy nap mint nap leülök és megnézem a sorozatot szerintem nem is rossz kifejezetten tetszik. És most gondoljanak bele azok akik fikázzák hogy akkor is így beszélnének a soriról ha nem a Hetedik menyország helyére rakják be?
Szóval azért mert nem ismeritek és más mint a Hetedik menyország attól még nem kellene ezt csinállni. Jah és a címe. A Hetedik menyország címnek sem volt semmi köze a sorozathoz... szal csak ennyit akartam.
arkcsiga 2006 aug. 07. - 13:23:17
(20/63)
Szerintem megszokott,hogy mindig a felcserélt sorozathoz hasonlítják.. Nekem mindkettõ tetszik, a Rém rendes-Joey párból azonban egyértelmûen Joey-párti vagyok. A rém rendes annyira alpári,hogy inkább szánalmas,mint vicces. Az amerikaiak magukon kívül egy népet sem ismernek, csoda,hogy a nemzetek neveit legalább hallották már-jobb esetben. Az olasz image sántít,de azért azt leszámítva nem rossz sorozat.. Mellesleg tvnézés helyett inkább olvasnunk kéne,és akkor nincs ilyen probléma;)
tiri 2006 aug. 07. - 11:09:08
(19/63)
Az a baj, hogy a tizen-x szezont megért 7. MO-hoz hasonlítja mindenki, ez olyan, mint ha a szintén tizen-x szezonos Rém rendes család-ot akarná hasonlítani a 2 szezonos Joey-hoz. Ez más. Egyébként sztem egyre jobban belejönnek, a múltkori rész (mikor a tanár gyerekét pesztrálta) sztem kifejezetten jó volt. Az olaszság sántít, persze, nem is kicsit (olyan név, hogy DeLucca nincs, egy c-vel lehetne csak, a hangsúly miatt), de hát ne higgye senki, hogy más népeket az amerikaiak jobban ismernek.
reka35353 2006 aug. 07. - 09:02:04
(18/63)
hát én se!
de sztem csak az õsük olasz és azért mondjátok.de amugy mi a véleményetek a szereplõkrõl?
én special Lydiat utálom!
1234 2006 aug. 01. - 15:29:23
(17/63)
én se... de még egy tipikus családi vacsit se láttam tõlük, és még a nevük se az igazi. köszi a segítséget...;)
arkcsiga 2006 aug. 01. - 14:45:37
(16/63)
Egyetértek.. Bár nem ismerek sok olaszt, de azt hiszem olasznak lenni nem annyit jelent,hogy eszünk és eszünk.. De valószínû,hogy mivel ez egy amerikai olasz családról szól, másak a jellemzõk.. De a fordítása a címnek elég gyatra..de ezt már megszokhattuk...
1234 2006 aug. 01. - 11:30:04
(15/63)
háláááááááá!!

engem nem érdekel az egész amirõl itt csacsogtok, csak gondoltam megkérdezem, hogy mi az "olasz módra" a címe a sorozatnak, mert hogy ez egy olasz család? röhej, nem is látszik rajtuk, az olaszok nem ilyenek. várnék valami választ.
arkcsiga 2006 júl. 30. - 11:27:45
(14/63)
Régen én is néztem a 7th Mennyo.-t , de a végén lemaradtam pár részrõl és már nem tudtam,ki hogy került a képbe. Aztán meg már az elejétõl nem volt szimpi a Lucy, és hogy ilyen jó hapsit kapott maga mellé?? Meg,hogy a Matt zsidó lányt vett el, és áttért csak úgy? Nem lehetett vmi meggyõzõ a tiszteletes apuka.. Amúgy inkább tanácsaadásnak jó a sorozat, én is sok gyereket szeretnék, sokat tanul belõle az ember:)
Az új sorozat szerintem nem olyan rossz, csak elsõr mindenkinek ellenszenves,ha a megszokottat lecserélik.. A bûbájost is szívesen nézném, de ha a Lost-ot hétfõn újra kezdik, lehet hogy inkább azt nézik..
italia girl 2006 júl. 29. - 15:35:12
(13/63)
Szerintem ez is egy jó kis sorozat lesz! Bár kár hogy vége lett a 7. Mennyországnak! De remélem hogy ez is lesz olyan jó!
Nóra 2006 júl. 28. - 17:53:29
(12/63)
Jaj,bameg, ha nem tetszik akkor miért nézed meg a sorozat fórumját???
Ja, az eredeti cím, That's life, azaz Ez at élet!
Csak magyarba fordították le Édes élet olasz módra címre, mert 1 olasz családról szól, szal tuti nem az "igazi" olasz életrõl fog szólni!
A Hmben nem biztos, hogy lesz Simon és Ruthie, nem akarják vállalni, de a rendezõ (nem AAron Spelling, õ meghalt)reméli, hogy még meggondolják maguk!!!
Giada 2006 júl. 23. - 15:57:26
(11/63)
fujj
Zrwinch13 2006 júl. 23. - 13:25:36
(10/63)
Végülis túl lehet élni, de A KÖZELÉBE SEM ÉR A HETEDIK MENNYORSZÁGNAK... És lesz 17:30 tól a Lost az RTLen, és SZERINTEM az jobb, mint ez az Édes élet
Szandy24 2006 júl. 20. - 13:18:12
(9/63)
Nekem az elsõ rész tetszett, de a Hetedik Menyország sokkal de sokkal jobb volt!!! Csak azt nem tudom,hogy lesz-e következõ évad!!??
macalina 2006 júl. 20. - 12:53:48
(8/63)
hmmm...kicsit túlzásba vittem a 'tény' szó használatát...mindegy, tudjátok, mit akartam kifejezni!
Egyébként nem vette föl valaki videora a Hetedik Mennyország minden részét? Szívesen újranézném...:)
macalina 2006 júl. 20. - 12:49:50
(7/63)
Undorítónak ugyan nem mondanám, de tény, hogy az igazi olasz életstílushoz semmi köze a sorozatnak...;) Tény, hogy a Hetedik mennyországot nehéz felülmúlni!
ketti 2006 júl. 19. - 13:09:39
(6/63)
Szia
Én azt olvastam, a <a target="_blank" href="http://www.camdens.fw.hu" title="www.camdens.fw.hu">www.camdens.fw.hu</a> oldalon, hogy lesz 11. évad, és a szereplõk közt van Ruthieés Simon is.
Most akkor mi az igazság.
Kár hogy vége lett a sorinak.
Darkoscsaj 2006 júl. 18. - 18:05:38
(5/63)
Azért elég gáz, hogy még nem is láttátok és máris lehúzzátok... De mind1...
Amúgy komolyan azt akarjátok hogy a Bûbájos boszorkákat adják?! Na jó talán ha lennének új részek...
Kül az új sorozat talán jó, talán nem, de legalább új.
zoleiro 2006 júl. 15. - 18:27:59
(4/63)
Nem fog egykönnyen megjönni az eszük, nem arról híresek. Tudom, hogy nem ide tartozik, de az Anitát is egy évig húzták, 250 rész lett a 140-bõl, mert õk 20 perces epizódokra vágták az eredeti 45 perceseket...
Amúgy annak pedig 25-én lesz vége, nagyon izgis lesz a vége, ajánlom mindenkinek...

Egyébként az Édes élet... szerencsére csak 36 részes, legalábbis én így láttam...