szotske 2008 dec. 01. - 21:26:40
(39/299)
érdekes film... lüke amerikaik... kis emberbõl fontos ember, csak merj nagyot! Mindenki ismer mindenkit, csak nem tudja :)
PredatorNo1 2008 dec. 01. - 20:14:51 Előzmény yippikaya
(38/299)
Amúgy egyet értek yippikával..., és hogy ne hidd hogy jó film, és ne ebben a hitben aludj el ma, ismétlem, hogy az emberek kimentek a moziból, kimentek vágod ? Melyik jó filmrõl megy ki valaki is ?
PredatorNo1 2008 dec. 01. - 20:04:26
(37/299)
Képzeld, nem zavar. Szólás szabadságról még nem hallottál kisöreg ? Mindet kicsillagozta nem értem mi bajod, és gondolom szaladtál admin bácsihoz mert törölték a kommentem...
Nem értem mit zavar a véleményem...S Z A R a film és kész, mit lehet erre mondani ha neked tetszik akkor aludj vele..
2/10
offtopic
yippikaya 2008 dec. 01. - 17:07:42 2/10
(36/299)
Nem. Természetesen sajnálom,ha valakinek a lelkébe gázoltam,ez tényleg nem állt szándékomban,elnézést(bár nem hiszem hogy ezen rajtad kívül bárki kiakadt volna).Ez egy netes fórum és én leírtam a véleményemet. Úgyhogy szégyellni azért nem szégyellem magam,bármilyen ,,alpári stílusú elem" is legyek.
Kata original 2008 dec. 01. - 14:37:28
(35/299)
Na, ennyire már ne legyél depis,mert pár embernek nem tetszik a film, vagy valaki lemerte írni,hogy fos.
Mellesleg bírom a rendezõpárost , a filmjeiket is, e miatt is vártam többet a filmtõl,igen halovány lett. Jó volt a színészeket nem a megszokott szerpeikben látni,jutalomjáték volt nekik, igen. Ám az egekig magasztalták különbözõ kritikák ezt a filmet. feleslegesen. Néha elmosolyodtam, de az általam kedvelt feketehumort keresve sem találtam. ha valakinek ez a humor fekete, baj van ,mert nem az. nem volt semmilyen. tanulság kevés, gyenge ez, felrakták maguknak a mércét más filmjeikkel és az utóbbi idõben meg sem közelítik azt.:) ez a véleményem a filmrõl, nem meggyõzni akartalak.:)
hush 2008 dec. 01. - 11:27:48 Előzmény Bayern1104
(34/299)
Nekem nagyon tetszett, végre egy film, aminek van mondanivalója. A színészek szuperek mind. Én ajánlom!
2/10
yippikaya 2008 nov. 30. - 19:46:42 2/10
(33/299)
Olvastam róla egy csomó negatív kritikát,úgyhogy úgy ültem neki hogy jól fogok szórakozni és ideírom hogy ez egy igenis jó film. Nos,ez a film egy sz*r. Baromi unalmas,a sztori szörnyen erõltetett,és semmi vicces nincs benne. Brad Pitt az egyetlen,akin legalább elmosolyodni lehetett. Ilyen rendezõk ilyen színészekkel hogy tudtak ekkora f*st csinálni? Borzalmas.
Bayern1104 2008 nov. 29. - 23:48:57
(32/299)
sztem nagypn jó film, akinek nem tetszett, hát... érdekes. és mi nem tetszett benne de tényleg?? brad pitt, frances mcdomand, és malkovich óriásiak, a sztori is jó, és nagyon vicces.
blowup 2008 nov. 29. - 22:38:29
(31/299)
Nem én mondtam mûvészfilmnek, a rendezõ meg biztos nem várja el tõled(sem mástól) a hangos kacajt - ez valóban nem egy sírva röhögõs darab - de ha már ÉREZTED mikor KELLENE elmosolyodnod, akkor sztem elérte célját.'Hogy untad? Nos nekem sem lesz a top tenben, de azt el kell ismerni, kiemelkedik az átlag tucatálomgyári darabok közül.
2/10
CsengoZoli 2008 nov. 29. - 22:09:18 2/10 Előzmény blowup
(30/299)
Nekem abszolute átjöttek a poénok, éreztem,hogy a rendezõ most itt és itt várná,hogy elmosolyodjak,de nekem nem jött be.
Adott esetben vicces lehet egy-két ilyen jelenet(pl mikor köntösben kisgatyában, kezében fejszével indul lakásába emberünk),de erre építeni egy egész filmet...
Egyszerûen untam és maximum egy-egy mosolyt tudott kicsalni belõlem.
Maga a történet pl egy nulla.
Brad P. jó volt abban a pár jelenetben amiben szerepelt, illetve idétlenkedett,ez mondjuk vicces volt kicsit... Kicsit! :)
(és csakazért ,mert 3-as IQ-nál több kell a poénok felfogásához,még nem mûvészfilm, úgyanúgy hollywood-i álomgyártmány,mint az átlag amerikai filmek :)
5/10
slacio 2008 nov. 29. - 21:59:04 5/10 Előzmény johnnyjungle
(29/299)
a feliratsorok közti humor valóban csak szinkron nélkül létezik :)
5/10
slacio 2008 nov. 29. - 21:40:02 5/10
(28/299)
nem akartam semmit írni errõl a filmrõl, mert nem sokat ér, de a "mûvészmozi" kifejezés marhára megnevettetett
egyébként mit takar ez a kifejezés? :)
blowup 2008 nov. 29. - 17:12:00
(27/299)
Na úgy nézem lesz itt adok-kapok!Az túlzás h mûvészmozi, de a Pitt-féle karaktereknek súlyos gondokat fog okozni az értelmezés, kerüljék is el messzire:P!Pitt amúgy iszonyat jó, fazonilag és tehetségileg is már szinte James Dean, amikor beül a kocsiba Ozzie mellé, az frenetikus.A sztori pont azért béna, amiért a karakterek. Aki egy kicsit is ismeri az adminisztráció mûködését, az pontosan tudja, valóban vannak ilyen fõnökök (CIA superior), és valóban vannak ilyen ügyek, bolhából elefántot, teljeskörû inkompetencia mellett, csak a bársonyszék maradjon a hájas hátsó alatt....Coenék ezt totál jól fogták meg, nem az õ hibájuk h ez nem mindenkinek jön le, nem lehet minden dobás Nem vénnek való...
Nekem Frances túljátszott volt, aki ennyire buta, az nem is tudja magáról, kevesebb eszköz kellet volna.Clooney esetében is.
Az nézze, aki szereti az ironizáló, utalásos humort, aki meg valami egyszerûbbre vágyik, annak a Quantumot ajánlom.
2/10
CsengoZoli 2008 nov. 29. - 10:40:45 2/10
(26/299)
Mûvészmozi??? :)))))))))))))
Igen,ezt a magunkfajta bunkók nem érthetik!
Az értelmiségi "mûvészeknek" tetszik!
Köszönjük,hogy ti is megírjátok a véleményeteket,hátha ragad ránk valami.. :)
2/10
CsengoZoli 2008 nov. 29. - 08:08:23 2/10
(25/299)
Katasztrófa!
Rég láttam ilyen unalmas filmet.
Az utolsó fél órát szó szerint végigszenvedtem, ha egyedül mentem volna biztos kijövök.
A humor morzsácskák (amiker a film épül) szerintem egyáltalán nem voltak humorosak.
Nem ajánlom még egyszeri alkalomra sem.
10/10
Aaron87 2008 nov. 28. - 22:49:55 10/10
(24/299)
Nekem nagyon tetszett, zseniális színészi alakítás. Meglep hogy sok embernek nem tetszett, szerintem azért lehet mert ez nem a tipikus hollywoody story, és akik brad pitt és george clooney miatt nézik meg, azok nem ezt várják, nem ezt a mûfajt szokták meg tõlük, emiatt éri csalódás õket.
10/10
Uzuz 2008 nov. 28. - 21:29:59 10/10
(23/299)
Hát ahány ízlés annyi pofon, nekem nagyon bejött a film, lehet ehhez a fajta humorhoz kell egy kis aberrált intellektus. Az elején lassan fojt a dolog aztán a végén vált igazán viccessé a helyzet, mikor a szálak kezdtek összeérni. Szerintem zseniális pillanatok vannak benne és a színészek mindegyike jól teljesít, de én nem vagyok hozzáértõ filmkritikus urgumburgh...10/9. szubjektív!
Dius 2008 nov. 28. - 21:11:37
(22/299)
Biztos, hogy ennyire rossz a film?
Bár én még nem láttam, azért nagyon bizakodok, mert nem láttam még Rossz Coen-filmet.
Mindnek van egy fura, fanyar humora, épp ezért nem egy "átlagos", hollywoodi filmeket kedvelõ rétegnek készül (ezt nem pejoratív értelemben értem!!)- de ez olyan, mint pl. az angol humor, vagy érted, vagy nem, vagy bejön, vagy nem.

Akad azért olyan is, ahogy láttam lejjebb, akinek tetszett...
1/10
babzsakZsofi 2008 nov. 28. - 19:12:23 1/10
(21/299)
Végig szenvedtem ezt a filmet! Valami borzasztó rossz! És az hogy a Pestiestben 10/8 at kapott.. hát valami nagyon nagy idióta lehetett aki ezt megszavazta:S:S:S:S Egyszerûen borzasztóan rossz! Életemben nem láttam ilyen rossz filmet!! :S
PredatorNo1 2008 nov. 28. - 16:38:32
(20/299)
Még annyit hogy üdvözlöm a pesti est filmajánló anyukáját, ugyanis annak hatására mentünk el megnézni a filmet, amiket ott leírtak.De az a bizonyos ember vagy nem látta a filmet és úgy osztályzott, vagy a 10/8 arra vonatkozik, hogy 10böl 8 szó az hogy FUCK! A színészi tehetségek szánalomra méltóak, Clooney-n itt látszik, hogy mekkora fos színész, egy szar darabban, az egyetlen pozitívuma a filmnek, Brad Pitt aki itt is helyt állt !
Ennyi