1/10
tiborz007 2009 márc. 26. - 08:18:28 1/10 Előzmény judith
(185/1865)
Ez a személyeskedés ne riasszon el mindíg lesznek olyanok akiknek csak ez a fegyverük
1/10
tiborz007 2009 márc. 26. - 08:12:22 1/10 Előzmény ondok
(184/1865)
A személyeskedést megvetem, mert az a gyengék utolsó fegyvere. Orbán, Kósa az ATV- ben. Mikor láthatjuk a HIR vagy az ECHO tv-ben Gyurcsányt, Hillert, Lendvait, Újhelyit, stb.
6/10
ondok 2009 márc. 22. - 19:15:38 6/10 Előzmény judith
(183/1865)
Na persze itt már attól a pillanattól kezdve óriási lecsúszás volt ,hogy nem akedvenc vezér lett a min. elnök .attól kezdve minden egycsapásra rossz lett,a kormány nem tudott abszolút de semmit jól csinálni,ha A-t mondott ,akkor a B volt ajó ,ha B-t ,akkor az A.Ez ugye nagyon valószínû ,hogy ebben csak igazság volt.El is szaladt ez a remek bukott ember,mellesleg k. nagy hazafi, az Únióba híresztelni ,hogy Magyarország egy szinten van Latin Amerikával ,Kubával ,itt gyilkolják ademokratákat ,ezért nehogy segítsék ezeket bármivel is.
offtopic
judith 2009 márc. 21. - 22:48:59
(182/1865)
A világgazdasági válság tavaly kezdõdött. Kis országunk viszont nem tavaly kezdett lecsúszni, mintha nem tetszene maga ezt kiválóan tudni...
6/10
ondok 2009 márc. 21. - 22:42:40 6/10 Előzmény judith
(181/1865)
annál mi lehetne érdemibb,hogy a 90-es évek közepe a gazdasági környezet tekintetében a maihoz képest prosperitásnak számít?Ezt nem én mondom ,hanem az olyan tárgyilagos polgári körösöket leszámítva mint kegyed,minden szakember .Ez egyszerûen nem vitatéma.Ja hogy nem tetszik felfogni? ,hát az baj,akkor tessék csak éltetni tovább Orbán vezért.Õ lesz a megváltó ,hiszen már bizonyított is,biztos véletlenül bukott meg kétszer is minimum.
offtopic
judith 2009 márc. 21. - 20:37:44
(180/1865)
Érdemi reakció esetleg? Ja, az sosincs, nem is lesz. Ahhoz maga kevés. Hogy kin nevetnek, abba inkább ne menjünk bele, ez itt nem Néró blogja, itt nem magácska a sztár.
6/10
offtopic
ondok 2009 márc. 21. - 20:04:29 6/10
(179/1865)
akármi is zuhant ki belõlem ,annyira elvakult nem vagyok ,hogy a 90-es évek közepét a maihoz hasonlónak tekintsem már ,ami a nemzetközi gazdaságot illeti.Ahhoz olyannak kéne lennem mint kiskegyed,aki nem veszi észre hogy mindenki magácskán röhög,ahogy itt terjeszti apolgári körös maszlagot,ráadásul elég alpári hangnemben.Nyugodtan hazugozzon csak ,én is levegõnek tekintem mint oly sokan ,akik nem mennek le kutyába.
offtopic
judith 2009 márc. 21. - 19:31:18 Előzmény ondok
(178/1865)
A szokásos, színtiszta hazugság, amit ír. Prosperáló világgazdaság? Oroszországra tetszik gondolni, Németországra, Latin-Amerikára, esetleg Dél-Kelet-Ázsiára? Magából zuhan ki a népszava.
6/10
ondok 2009 márc. 18. - 18:16:12 6/10
(177/1865)
nem rád vonatkozott szerintem a figyelmeztetés .,mert veled lehet kultúráltan vitatkozni.
Nos azt rosszul tudod ,mert egy km autópályát sem építettek Orbán alatt,némi felújítás volt az M7-en.A Nemzetit jobb nem emlegetni ,mert egy nemzetközi díjnyeretes pályázat helyett ,amit már el is kezdtek ,építettek egy giccset,azzal ,hogy majd olcsóbb lesz.Hát nem is lett olcsóbb ,és egy korszerûtlen,elavult városszéli Disneyland lett belõle.Házakat építettek az árvíz után ,de attól volt hangos a vidék ,hogy milyen korrupció övezte ,a megbízásokat a Széchenyi tervhez hasonlóan a haverok fölözték le.
És ,ami az óriási különbség ,a nemzetközi gazdaság prosperált,az országot gatyába rázta Bokros,történelmi lehetõséget szalajtottak el ,hogy reformokat abszolúte semmit nem kezdtek el.
wim 2009 márc. 18. - 17:36:31
(176/1865)
Bocs, csak most vettem a moderátor figyelmeztetését. Ezennel elnémulok. Ettõl eltekintve úgy látom, sok itt a kibeszélnivaló.
wim 2009 márc. 18. - 17:33:36 Előzmény ondok
(175/1865)
Nem a fizetésemeléseken "lovagoltam", hanem az intézkedések átgondolatlanságán, amit úgy érzem, magad is elismertél. Ez csak egy példa volt a sok közül. Ja, és szerintem az Orbánék is építettek autópályát, bár lehet, hogy a szalagot már a Medgyessyék (így kell írni?) vágták át. Hidat is építettek. Meg a Nemzeti Színházat (olyan, amilyen, de legalább fölépítették, mert eddig úgy készült, mint a Luca széke, én még árultam rá téglajegyet anno a '80-as években). Meg a Mûvészetek Palotáját (nem azt ismerték el Európa egyik legjobb koncerttermének?) A Millenáris se rossz. Meg az árvíz után felépítettek egy csomó házat. Meg ilyenek. Ezt csak ahhoz a megjegyzéshez, miszerint a nagy semmit hagyták maguk után, szemben a mostani autópálya-építésekkel.
moderátor 2009 márc. 18. - 00:24:45
(174/1865)
Kedves Fórumozók!



Minden nem filmmel kapcsolatos hozzászólás törlésre kerül. Kérlek benneteket, hogy a filmrõl írjatok és ne személyeskedjetek.

Van nekünk egy kiválóan mûködõ privát üzenetek funkciónk, melyet az egyéb témák megvitatására használhattok.



Üdvözlettel:

A moderátor
CsengoZoli 2009 márc. 18. - 00:22:03
(173/1865)
Te beteg vagy,remélem meggyógyulsz :P
6/10
ondok 2009 márc. 18. - 00:16:58 6/10
(172/1865)
neked forog a gondolatod állandóan a kannás bor körül mint látjuk:)valószínû elfogyott és most az elvonási tünetek miatt annyi absztrakciós agyi munkát se tudsz kifejteni ,hogy atöbbesszám az azért van ,mert ez nem a te eredeti gondolatod ,hanem egy papagájkórusé ,amit általában a fidesznyikek szajkóznak ,akik érdemben nem tudnak hozzászólni csak kiragadnk egy két retorikai túlzást vagy max. addig terjed a képességük ,hogy jújj csúnya szavak vannak benne :Az egész elvbaráti társaságodból árad az áporodott álszentség ,ahogy ma pl az a Balogh Z. nevû Tartuffe kiállt a pódiumra ,hogy a rendõrségen má megint volt sapka v. az a jólakott óvodásként kinézõ idióta Németh Zs. ha nem az országról lenne szó ,azt mondanám ,hogy nesze nektek kapjátok meg jutalmul ,megérdemlitek .Csak az abaj ,hogy az értelmesek is megszívják a hülyékkel együtt.
CsengoZoli 2009 márc. 18. - 00:05:44
(171/1865)
Ti?
Má megint ittál,hogy többesszámban beszélsz? :)
Persze azvolt, iGAZSÁGbeszéd! :)
6/10
ondok 2009 márc. 18. - 00:03:54 6/10
(170/1865)
Ráadásul agyasbubu nem mondott semmi felháborítót,csak ti fújjátok fel ,de aki nem hülye az nem veszi be.IGAZSÁGBESZÉD VOLT!
6/10
ondok 2009 márc. 18. - 00:01:38 6/10
(169/1865)
Te kis okos agyas bubu ,ha nem érted akkor mit ,hadoválsz itt össze vissza? ,a lényegre ti fidesznyikek csak így tudtok reagálni ,nem csalódtam benned álszent okos tojás.:)
CsengoZoli 2009 márc. 17. - 23:54:10
(168/1865)
A bíróság figyelembe sem vehetné?
Azmás,akkor már nem is fontos mit mondott!
Ha a bíróság figyelembe sem vehetné,akkor semmi gond, ez így volt jó,ahogy volt!
Az a hibás aki lehallgatta!
Valami fidesznyik lehetett!
6/10
ondok 2009 márc. 17. - 23:48:37 6/10
(167/1865)
Isten bizony ,hogy ezek az öszödi beszédezõk annyira unalmasak ,és nevetségesek ,hogy az már fájdalmas.Amit Gyurcsány kimondott ,azt mindenki tudta ,legjobban Orbán ,de õ rátett még egy lapáttal ,hogy megjátszotta utána is az álszentet,pedig ha mást nem egy ilyen "mélyen vallásos" embernek tudni kéne ,hogy a megtért ember kedves az atyának,a farizeus meg apokolra jut.Pláne a dölyf a gõg ,hogy "én még soha nem hazudtam "stb. Namost ,aki nem ezen lovagol,meg nem azon ,hogy milyen aljas módszerekkel hallgattak le egy megbeszélést (a bíróság az ilyen hangfelvételt figyelembe se vehetné) az csak azt árulja el magáról ,hogy az elsõ perctõl keresi az alkalmat ,hogy hogyan lehetne mocskolni Gyurcsányt ,mindenféle primko újraszámlálással ,hídfoglalással stb .Ráadásul azok helyett hõbörög ,akik vele ellentétben gyurcsányra szavaztak ,és akiket állítólag átvert ,mert hiszen ezeket nem sikerült ,hiszen õk eleve az Orbán vezérre szavaztak.Átlátszó és kétszínû dolog ez ,akármilyen objektív köntösbe próbálja itt magát öltöztetni egy -két agyasbubu.
CsengoZoli 2009 márc. 17. - 23:25:23
(166/1865)
Az öszödi beszéd egy igazság beszéd!
Egy tisztaszívû ember õszinte,feltáró vallomása!
Azzal tényleg új életet kezdett,azóta nincs is hazugság! :P
Én mégsem tennék különbséget I. és II Gy között, mert õ egy és oszthatatlan! (szerencsére :))