4/10
lacototh 2009 márc. 17. - 16:39:50 4/10
(10/70)
Nem igazán jött be! Indokolatlan akciók és reakciók váltják egymást csak a félelemkeltés céljából.A film lényegének magyarázata erõsen hiányos. Egyik szereplõvel sem lehet egyet érteni, vagy együtt érezni. Ezek összessége silányosság hatását kelti.
8/10
damienisback 2009 márc. 15. - 11:29:34 8/10
(9/70)
Vinnie Jones zseniális választás volt erre a szerepre :D
egész jó film, sok vérrel és repkedõ testrészekkel.
9/10
King Diamond 2009 márc. 14. - 23:26:20 9/10
(8/70)
SPOILER lehet!
Hmm. Nem semmi film, azt meg kell hagyni. Clive Barker hallatán felkapja az ember a fejét, persze csak aki ismeri. Elég brutális film volt. A szinkronos verziót láttam és szerintem egyértelmû, hogy azért ez a vége, mert átvezetik a történetet a második részhez. Bár ez csak az én véleményem, de ezek után egy folytatás simán belefér, habár nem ismerem a novellát, ami alapján készült a film. És majd a következõ részben többet is megtudunk arról, hogy mik is azok a szörnyek. Elõttem kérdezték, hogy mik azok a húsdarabok, amiket Jones magáról szedeget, hát szerintem õ is olyan szörnyféle, azért. Egyébként Vinnie Jones tökéletes választás volt, kicsit fura, hogy egyetlen mondata volt mindössze:)
9/10
bourne 2009 febr. 25. - 22:48:43
(7/70)
tegnap volt szerencsém a filmhez és miután megláttam, h Clive B. neve is ott figyel a stáblistán ami mondjuk egy kicsit már elõre behatárolta a filmet ...
tetszett ahogy megcsinálták jók voltak az effektek, bár néhol inkább muris volt mint félelmetes ...
a végét totál nem értettem ... vagyis hát igen, de mégsem ...

azok a szörny valamik nem voltak egészen tiszták - mert bár sejteni lehetett, hogy valami van a háttérben, azért egy kicsit több infot is adhattak volna róluk ...
nem volt ez azért rossz film, de annyira jó sem ... egy kis borzongásnak megteszi ...
ZAVI 2009 febr. 07. - 18:08:02
(6/70)
Nekem nagyon tetszett a film, fantasztikus volt! Végre egy újszerû, egyedi sztorijú horror, nem az 1000szer lerágaott történetek! kaerakezelés, vágások, fények is szuperek voltak,a színészek is jól játszanak. Sajna a végét szerintem is elrontották, ezzel kapcsoltaban lenne is 2 kérdésem:

SPOILER!!

Nem értem kik ezek a szörnyek a végén, meg mi ez a "szekta" amit támpgatni kell, meg védeni? errõl semmi szó nem volt a filmben. Szerintem ezzel elrontották, egyszerûbb lett volna egy sima földhözragadtabb befejezés. A másik amit em értek, hogy amikor a metrón lefotózta és utána elkapta a hentes akkor miért nem õlte meg, hogyhogy elengedte? És mik voltak azok a kis húsdarabok amiket a hnetes mindig szedegetett magáról?
Trancemaster 2009 febr. 01. - 08:11:24
(5/70)
Az eleje gyengén indult de aztán kialakult, nekem a vége is tetszett, nem az a szokványos befejezés volt.
6/10
akos015 2009 jan. 29. - 18:39:56 6/10 Előzmény doktor faragó a doktor
(4/70)
épp most néztem meg a filmet,és ahogyan tetszett az egész történet,úgy ell lett b....a a film vége!!!kár érte!!:s
7/10
doktor faragó a doktor 2008 nov. 16. - 18:12:43 7/10
(3/70)
Háát az elején volt pár kicsit sem életszerû plöccsenés és röccsenés, de egyre jobban tetszett a film, a végére már egész megszerettem, néhol még félelmetes is volt. Vinnie Jones tökéletes választás, hihetetlen fejszerkezete van annak az embernek, a nézése tényleg olyan vérfagyasztóra sikerült, mint ahogy a rendezõ akarta.
Összességében jó film, ajánlom a horror/thriller kedvelõinek, bár páran biztos csalódni fognak.
7/10
blackman 2008 szept. 03. - 10:57:47 Előzmény bosszutallok
(2/70)
Ennyit találtam hirtelen róla.Ez,és az elõzetes alapján elég törhetõnek ígerkezik:
"Leon Kaufman fotográfus, akinek provokatív, a város éjszakai életét bemutató gyûjteménye felkelti egy híres galériatulajdonos, Susan Hoff érdeklõdését is. Amikor a nõ meglátogatja, arra bíztatja hogy próbáljon meg félelmetesebb, az emberi természet igazán sötét oldalát bemutató felvételeket készíteni - ha sikerül, következõ kiállításán szívesen be is mutatja õket. A siker reményében Leon megszállottan elkezd anyagot gyûjteni, mígnem az útja Mahogany, a brutális éjszaki metrós gyilkos elé nem vezeti."
"Egy újabb sorozatgyilkos történetét filmesítik meg.
Éjfélkor jön a húsvonat
Megfilmesítik Clive Barker angol író Midnight Meat Train (Éjféli húsvonat?) címû novelláját. A történet egy fotósról fog szólni, aki egy metróban tevékenykedõ hasfelmetszõ nyomába ered. A rendezõi székbe a japán Ryuhei Kitamura (Godzilla: Final Wars) ül. A fõbb szerepekben Bradley Coopert (Alias, Law & Order, Szex és New York) és Vinnie Jonest (X-men: Az ellenállás vége, Kardhal, Blöff) láthatjuk. A Lionsgate filmvállalat 2008-ra tervezi a horrorfilm bemutatóját. "

http://www.midnightmeattrainthemovie.com/
http://www.youtube.com/watch?v=8pifkqLq6c0
10/10
bosszutallok 2008 júl. 13. - 11:51:52 10/10
(1/70)
Szerintem hatalmas film az elõzetes alapján, nagyon kíváncsi vagyok rá.

Valaki tud róla valamit ?