bitten 2013 febr. 12. - 21:26:39
(138/1478)
Már meg ne haragudj, de nem bírom tovább agyilag. Te szó szerint a kibaszott hülye picsát testesíted meg. Ki mondta hogy azért nem nézem mert sárgák csinálták? Azért nem nézem mert idegesít, nem tetszik, még se megyek oda verni a faszomat a dragon ball z topikba. Mégis ki a halál faszát érdekli hogy melléjük áll-e a sátán, vagy sem, és kik azok az egyesek? Itt inkább neked kéne tanulni, mert le merném fogadni hogy még egy érettségid sincsen, max szakmunkás, de azt is max erõs csúsztatással és lefizetésekkel végezted el. Na jó, a 8 osztály döcögõsen, de tuti megvolt neked. Egyébként meg az elõbb írtam, bõrszín, és iskolázottság alapján nem ítélünk, kár hogy nem tudtad feldolgozni te ki szegény, mindezt agyilag. Viselkedés alapján szokás ítélni, és te isten bizony pszichiátriai eset vagy, kár hogy bezárt már a lipót.
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 12. - 21:25:43 1/10
(137/1478)
Tényleg! Ez jó hír! Ideje lenen ha tényleg felébrednének az emberek...
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 12. - 21:23:29 1/10
(136/1478)
Az vagy te!:)
Ha néznéd tudnád, hogy ott a Sátán is melléjük áll.
Csak egyesek annyira rasszisták hogy nem találok szavakat!
Azért nem nézni valamit mer kicsi sárgák csinálták...szánalmas.
bitten 2013 febr. 12. - 21:22:40
(135/1478)
Nekem se tetszik a sorozat(bár elduruzsol, elvagyok vele, de elõtte ülni már nem tudnék...), de azért a sok kibaszott intelligens kis csopper fasz is magába nézhetne, akik neeem, még véletlenül sem nézik, de 3 percenként beírják hogy ez egy szar, aztán meg takaróznak azzal hogy õk csak humánus lsd-s bélyeget játszanak tudat tágítás gyanánt. Valójában csak erre csapjátok ki a farkatokat az asztalra mert nincsen jobb dolgotok....
1/10
Farmer 2013 febr. 12. - 21:18:33 1/10
(134/1478)
Szerencsére nem indult jól a nézettségi adatok alapján ez a szemét, de a retyóklubosok majd szépen fokozatosan lenyomják az emberek torkán ezt a mocskot, mint annak idején az anyátok köztöt. RetardKlub*->Delete, én így szeretlek!
bitten 2013 febr. 12. - 21:18:16
(133/1478)
Te olyan buta vagy hogy én ilyet még nem basztam. Ahogy bõrszín, úgy iskolai végzettség alapján sem ítélünk meg egy embert sem. Mi az hogy tényleg városi vagyok? És akkor mivan? Mi ez a ledegradálás, ez a bekategorizálás Te szerencsétlen tanulatlan nincstelen? Mi az hogy tanuli, tanulni, tanulni? Honnan tudod hogy mennyit tanultam eddig, és mennyit fogok még? Hogy jönnek mégis a korhoz az animék? Te annyira szerencsétlen és buta vagy, hogy komoly lelki ismeret furdalásom lenne ha leoltanálak, és/vagy megsértenélek téged, ezért inkább nem teszem.... Én inkább pénzt keresek amég te nézed a szaros dragon ball z-det, amitõl konkrétan herótom van, és hányinger kerülget.

Szóval szerinted aki nem nézi a dragon ball z-t, és városban lakik, az maga a sátán?

Buta p*csa....
pokerzseni91 2013 febr. 12. - 21:16:06
(132/1478)
EZ A MÛSOR EGY FOS!!!!
megnéztem a mai részt kiváncsiságból....hát én 21 éves vok,de nincs ilyen jó dolgom mint ennek a Lali gyereknek,nem dolgozik csak bulizik,gratulálok neki hogy egy szál boxiban rohangál,remélem majd az esetleges lánya elõtt is levetkõzik,végülis modern világot élünk...a Joe meg képes a lányát ott tartani ennyi hülye között...a vv anikó meg egy ribanc,de az a másik csaj is akivel veszekszik
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 12. - 21:16:00 1/10
(131/1478)
Nem nézem, csak tudom milyen mûsor, meg mire számíthatók.
Onanizálni szoktam mint minden ember, de nem ilyenre...
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 12. - 21:12:53 1/10
(130/1478)
Tényleg városi vagy.
Az Irodalom tanárnõm meg az ilyen Budapesti tájszólástól dobja el az agyát...
Tanulni ,tanulni ,tanulni!
Szavalóversenyt stb. hányszor nyertél?
Mindegy.
Amúgy ha annyi idõs lennél mint én biztos tetszenének az animék, a Dragon Ball Z nagyon jó.
Mindenesetre azt néz mindenki amit akar.
De ezeket a kereskedelmi tévéket ahogy vannak be kellene tiltani!
Sok sikert az érettségidhez!
bitten 2013 febr. 12. - 21:11:21
(129/1478)
A vidéki nem egyenlõ a kötekvõvel, aki még egy kiló kenyérben is össze esküvés elméletet lát, és két másodpercenként küld egy hozzászólást, valamint a kor nem érdem, hanem állapot. Inkább ne oktassál ki senkit, és semmit amiért nézi, mert le merném fogadni hogy otthon a szoba sötétjében nagy titokban te is onanizálsz ám a sorozatra, de minden embert leszólsz, ám termésetesen csak neten, aki nézi!
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 12. - 21:02:44 1/10
(128/1478)
Furcsa aki mondja:)
Vidéki vagyok:P
A másik meg arra van a fórum hogy leírjuk a gondolatainkat...
Ahogy nézem idõsebb vagyok nálad.
Mindenesetre nálam még furább emberek is járnak a portra, szerencséd hogy még nem találkoztál velük.
Szia!
bitten 2013 febr. 12. - 21:02:36
(127/1478)
"engemet...."

Itt az élõ példa arra hogy nem csak a Való Világtól, az Éjjel Nappal Budapesttõl és társaitól lehet ebutulni.

Senki nem hal bele ha nem nézi, de annak se kell beugatni aki nézi. Néha jó egy kis agybutítás tudatosan egy fárasztó esti szétgályázott nap után. Egyébként meg én hányok a japán animéktõl, mégse megyek be a fórumba fikázni hogy ez már aztán mekkora csicskaság bázmeg.

Te meg egy eléggé érdekes személyiség vagy fõnix császárnõ, enyhén szólva....
bitten 2013 febr. 12. - 20:58:19
(126/1478)
Mégis miért fizet az RTL? Már az Arrow topikban is feltûnt hogy van valami furcsaságod....
1/10
Obsession 2013 febr. 12. - 20:53:50 1/10
(125/1478)
Egyáltalán nem tetszik ez a "mûsor". Semmi értelme az egésznek. Nem értem miért kellett a kvízmûsorokat ilyen értelmetlenségre lecserélni. A mûveltségi vetélkedõk jók voltak, én mindig úgy voltam ezekkel, hogy egy csomó mindent lehet belõle tanulni, sokszor érdekes dolgokat is megtud a kérdések alapján az ember. De ebbõl a hülyeségbõl mi lehet az, ami hasznos is? Biztosan csökkenni fog a nézettség....
1/10
-greghouse- 2013 febr. 12. - 20:45:55 1/10
(124/1478)
Császárnõ: amellett, hogy egyébként egyetértek azzal amit mondasz itt, nekem is hasonló a véleményem, egy apró technikai kiigazítás: a Nielsen nem megkérdezéses alapon mûködik, hanem rétegezett reprezentációs statisztikai mintavétellel, technikai úton követik azt, hogy adott háztartásban ki mikor hány percig mit nézett. Amennyiben ez megfelel a kellõ statisztikai (t-statisztika, különbözõ próbák) mértékeinek, ezt extrapolálják a lakosságszámra. Azért a Nielsent alkalmazzák, mert pont így van valamennyi garancia arra, hogy minden országban, minden csatorna mérését pontosan ugyanolyan módszerekkel és eszközökkel végzik, így van mód összehasonlításra.
...A többiben igazad van.
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 12. - 20:44:49 1/10
(123/1478)
Tévedsz, régebben nem is volt erre idõm stb.
Amellett, szerintem korrekt amit csinálok, ugyanis ha megnézed a kommenteket 99%ban egyetértenek a fórumozók!
Esetleg ha nem tetszik, írjatok a portnak és még ma LEZÁRT TÉMA lesz!
Az értelmes mûsorok fórumai egységesen kihaltak, és azért kaptam az ilyen fórumokra, mert összehozza a gondolkodásra képes embereket!
Az ilyen végtelen fos mûsorokat meg nem lehet szó nélkül hagyni...
Örülj neki hogy még nem jött xy fórumozó aki már javában nyomta volna a jelzõket rátok:)
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 12. - 20:38:58 1/10
(122/1478)
Igen, hallottam már errõl, szerintem itthon is létezik, de nyáron olvastam hogy az Indiai Nielsent perelték mert állítólag nézettségi adatokat hamisítottak.
Az lenne a célszerû, ha hazánkban is lenne 2-3nézettségmérõ társaság!
Állítólag embereket kérdeznek meg hogy miit néz a tvben, engemet és az ismerõseimet stb. barátaimat sosem kérdezték...
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 12. - 20:29:48 1/10
(121/1478)
:D, nemcsak azok a tv adók léteznek, ébredjetek már fel!
freedomcool 2013 febr. 12. - 20:15:42
(120/1478)
Helló..engemet érdekelne a mai azaz február.12-ei sorozatban ment egy szám..még az elején..és kb olyan fél percig mehetett és pasas énekelt benne és nagyon jó számnak tünt és tetszett..ezért ha valaki tudná a szám cimét,akkor léccives irja meg nekeem valaki :)
Elõre is Köszönöm :)
bitten 2013 febr. 12. - 20:15:27
(119/1478)
Oké, ez a mûsor tényleg gané, de ettõl már csak a sok álszent én ugyan nem nézem, de azért láttad-e a tegnapi adásban erzsikét mit mûvelt a vodkás üveggel a lába között típusú emberek a szánalmasabbak:D