1/10
dr.66 2013 febr. 12. - 00:17:02 1/10
(78/1478)
Ezt akarják lenyomni a torkunkon évekig? Visszasírom a ValóVilágot!!!
7/10
La Diosa 2013 febr. 12. - 00:15:56 7/10
(77/1478)
* az esti bulira
7/10
La Diosa 2013 febr. 12. - 00:12:59 7/10
(76/1478)
Minek kell itt fikázódni meg zsörtölõdni ??! Ne nézzed azt kész!

Arra tökéletes egy ilyen sorozat, hogy közbe lenyomjam a napi edzésprogramomat vagy miközben készülõdök az egy bulira ezzel hangolódjak rá,(Húúú mekkora lezüllött fiatal lehetek én is hogy bulizni merek járni, huuu) vagy esetleg mikor hazaérek az egyetemrõl, beteszem ezt a mûsort az RTL-mostról és megejtem a délutáni szunyát.

Egyébként meg elég szánalmas, hogy olyanok osztogatnak rá 1pontot akik csak az ajánlót nézték meg, aztán jönnek ide hepciáskodni, hogy "na persze valóságshow! Ugyanúgy meg van írva elõre mint a Gyõzike!" Igen!Megvan írva, mivel ez sorozat (kvázisorozat, ha jól értesültem) nem pedig valóságshow!
Semmivel sem nagyobb szar ez mint a Jóban-Rosszban vagy a Szeress Most. Még a "színészek" is hitelesebbek. Ha nem tetszik, NE NÉZD!!!! Kezedben a döntés (a távirányító).
1/10
siresire 2013 febr. 11. - 23:57:39 1/10
(75/1478)
Elképesztõen dilettáns, zavaró operatõri munka miatt nézhetetlen!
2/10
offtopic
_Freddy_ 2013 febr. 11. - 23:15:12 2/10
(74/1478)
minek kellett ebbe még Anikó is? tõle várják el, hogy növelje a nézettséget? xD
1/10
kazsagx 2013 febr. 11. - 22:40:30 1/10 Előzmény suxel
(73/1478)
Az tényleg jó kis film :) Ezen a foson nem tudom mit lehet majd nézni? Milyen tartalommal töltik majd meg, egyébként szerintem sokan azért is nézik majd,mert már annyira gagyi,hogy jó én már pl: a B.Közt-tel is így vagyok :D De remélem azért nem tervezik ténylegesen hosszú távra :D
blowup 2013 febr. 11. - 21:55:08
(72/1478)
1/10
vondermonarchi 2013 febr. 11. - 21:49:40 1/10
(71/1478)
A Lajos nevezetû agyhalott fejét valaki beleverhetné a falba vagy tízszer. Szerencsétlen vadászgörényeket húzgálja a padlón :((

Nem bp-i vagyok, de tökéletesen megértem a romkocsmák közelében lakókat, hogy korlátozni akarják azok nyitva tartását. Borzasztó lehet ott 8 óra után ricsaj, különösen péntek, szombat.
Bár lenne mód a csend betartására. Forró vizet a kopaszra :))
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 11. - 21:22:31 1/10
(70/1478)
Így:

http://sorozatwiki.hu/news.php?readmore=55921

Amúgy, a Sorozatjunkie oldalon, is írták a Zimmer Ferinél...

A lényeg, minden csatornának van átlagnézettsége, ha ad x mûsort vagy átlagos vagy kicsit kevesebb vagy több nézõ lesz.

RTL 2011es Átlaga 20,3%
De például az M1nek csak 7,9%

És ha megfigyeled, xy mûsor x csatornán maximum átlagos nézettséget hoz!
Oly ritka mint a fehér holló hogy az átlagnál is több legyen egy tv adó nézettsége, max. évente/félévente ha van rá példa.
1/10
Dean88 2013 febr. 11. - 21:14:22 1/10
(69/1478)
Én nem akarom leszólni senki munkáját... ezen a mûsoron is biztosan dolgoztak, valamennyit, de már igazán leállhatnának az ilyen stílusú mûsorokkal. Ez az interjús rész( mint a Gyanú Á.-ban) meg ez a kameraárnyék a szereplõk fején. Miért nem készítenek akkor már egy normális sorozatot? Gondolom, hogy így olcsóbb, de könyörgöm Ezzel van tele minden csatorna!! Az összes mûsor ilyen stílusú!!!! Ezzel akarnak ujjat mutatni????!!!! :(
olahmiki1959 2013 febr. 11. - 21:10:15
(68/1478)
"ne legyen mérsékelt a hanghordozás,"

helyesen: ne legyen MESTERKÉLT a hanghordozás.
olahmiki1959 2013 febr. 11. - 21:07:29
(67/1478)
Én úgy vettem észre, hogy bármilyen baromságot le lehet írni, és le lehet forgatni, ha te mondjuk szappanopera forgatókönyvíró vagy, ugyanis, ha belegondolsz, 260 részes sorozatokat csak úgy lehet készíteni, hogyha minden felmerülõ ötletet beleírsz. Tudniillik, az olyan mennyiségû 50-60 perces tv film, hogy egyszerûen nem lehet színvonalas gondolatokkal, valódi, mélyenszántó sorsokkal telezsúfolni ennyi epizódot.
Felületes, laza, sokszereplõs történetre van szükség, minél több baromsággal, devianciával, mindenféle olyan mozzanattal, ami fenntartja a célközönség érdeklõdését.

Jó, természetes párbeszédeket írni, talán az a legnagyobb feladat, hogy ne legyen mérsékelt a hanghordozás, és ne csikorogjanak a mondatok.
Sztorit bárki tud írni, akinek van egy kis íráskészsége, és fantáziája.
1/10
Relative 2013 febr. 11. - 21:05:48 1/10
(66/1478)
Szia!

Hogy érted, hogy csatornaátlaguk van?

Ugyanannak a mûsornak a két csatornán mért nézettségét nem olyan egyszerû összehasonlítani. Például nem mindegy, hogy melyiket milyen idõsávban adták. Hogy a konkurens csatornákon éppen akkor mi ment. Hogy melyiket adták elõ stb.
1/10
Relative 2013 febr. 11. - 20:57:49 1/10
(65/1478)
Gazdasági szempontból jók. Õk nem egy államilag tartott oktatási intézmény vagy jótékonysági alapítvány, hanem profitérdekelt gazdasági társaság. Ebben jók.

Igazad van. Pontosan azt használják ki, hogy az emberek lusták erre, meg arra és nagyon sokan igénytelenek, felületesek.

Azzal nem értek egyet, hogy ezt bármelyikünk véghez tudná vinni. Õk nem véletlenül vannak abban a helyzetben. Ahogyan mások sem véletlenül élik meg saját helyzetüket...
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 11. - 20:56:01 1/10
(64/1478)
"Eredmény igazolja õket"

Hali, én a nézettség blogot rendszeresen átnézem.

Nincs igazad, ugyanis egyértelmû csatornaátlaguk van!

Pl. Ugyanaz a magyar film az M1en ment elõtte és az RTLn Milliárdszor több számot hozott, ez például a Zimmer Feri volt.

DE, tavaly tavasszal a Marslakók címû napi sorozatot elindították, minõségében nem tért el a BK-JR stb. hazai szappanoperától...

A lényeg pont az, egyértelmû csatornaátlaga van az RTLnek.
1/10
-greghouse- 2013 febr. 11. - 20:50:07 1/10
(63/1478)
Ez jó....szerintem ezeket ebédszünetben kávézás közben írják. Vagy úgy, ahogy - ezt történetesen elsõ kézbõl tudom egy nõi lap szerkesztõjétõl - a horoszkópokat, hogy (ma már számítógépen vannak, de én az eredetit mondom) kartonlapokon van több ezer esemény, és minden héten húznak belõle 12-t, aztán azok lesznek a csillagjegy heti horoszkópjai. Ez évi pár ezer kártya, és a kutya sem emlékszik két év múlva, hogy egy másik csillagjegynek ugyanezt írták anno.
...Egyszer egy brazil szappanopera rajongó ismerõsömmel fogadtam, hogy írok egy epizódot kedvenc sorozatához tíz perc alatt (legalábbis a szinopszist, nem kidolgozott párbeszédeket). Ugyebár, ott kell egy pap mindenképpen, egy gonosz földesúr, egy ifjú lány, ilyenek. Don Alfonso Garcia örökbefogadott lánya szerelmes lesz Juan Pedroba, a szegény legénybe aki tarhonyát arat a réten, de Juan Pedro tudja, hogy valójában Antonia Julia anyja nem más, mint Donna Elvira, aki viszont a haldokló esperes törvénytelen gyereke.....stb.
...Namost Budapest.
Én még el sem olvastam a sztorit, csak annyit, hogy néhány mai fiatal valami pesti luxus (!) apartmanban van összezárva. Béla, aki azt állítja magáról, hogy vállalkozásba kezd, kölcsön kér Józsitól kétszázezer forintot, hogy vehessen egy új számítógépet. Nem tudja, hogy Józsi nem is örökölte a pénzét, hanem titokban betársult egy vietnami marihuána ültetvénybe, ahol viszont volt szerelme, Laci (!) (modernek vagyunk, vagy mi...) is benne van. Zolit kirúgják az egyetemrõl, mert a gyakorlatvezetõ tanársegéd csajjal rajtakapták a harangtoronyban. Ezért Zoli szerelme, Vilma, el akar költözni, de végül szexelnek. Aztán mindenki jól berúg, és reklám....
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 11. - 20:45:35 1/10
(62/1478)
Sziasztok!

Valóban, nem értjük hogy miért ez a csatorna a legnézettebb csatorna.

Viszont, én csak 1Xláttam tahóságsót, az I.sõt és azt is amiatt mert csak 2tv adónk volt és mind a kettõn az ment...

Én egy 19éves fiatal hölgy vagyok, és ezektõl a népbutító a saját gyártású veszélyes hulladékoktól hányok...

Sajnos ez a csatorna stílusa...De ha mindenkinek lenne több tv csatornája és mindenki nézne rendszeresen tvt , akkor nem ezek a hányadékok nyernének!

Mert, nem hibáztatok senkit hogy nem néz a többség rendszeresen tvt, (nem is érdemes , úgyis vagy a vágások vagy a reklámok vagy mindkettõ vagy egy harmadik x mûsor éjnek idején van stb.) de akik nem néznek tvt stb. ezeket a kritikán aluli veszélyes hulladékokat erõsíti!

Sajnos ez egy ördögi kör:(
grace08 2013 febr. 11. - 20:43:41
(61/1478)
De nem ismerheted el, hogy jók, ha egyszer Te is úgy gondolod, hogy káros a társadalomra nézve, amit mûvelnek. Nem jók, csak sajnos az emberek lusták olvasni, gondolkodni, talán tényleg nincs igényük az értékekre, és õk ezt kihasználják. Nem jók, mert ezt bármelyikünk véghez tudná vinni, ha abban a helyzetben lenne. Egyszerû helyzetfelismerés, semmilyen különleges képesség nem szükségeltetik hozzá.
(Egy nullát visszavonok, ha nagyon zavar.:))
1/10
Relative 2013 febr. 11. - 20:41:13 1/10
(60/1478)
Jól értelek? A nézettségi statisztikákat az RTL vállalatai manipulálják? :) Ezzel nem tudok vitatkozni...
1/10
Relative 2013 febr. 11. - 20:38:51 1/10
(59/1478)
Valameddig maradna a nézettsége a csatornának, ha néha fûszereznék a kínálatukat nem annyira populáris adásokkal. De hosszú távon szerintem nézettséget veszítenének.

Ma már ott a távirányító a nézõ kezében. Egy gombnyomással kapcsol másik csatornára. A tévés csatornák a szerint pozicionálják mûsoraikat, hogy az adott idõsávban nézik a konkurens csatornák kínálatait is. Mert akkor csak velük versenyeznek.
Szerintem teljesen mindegy, hogy este 19:30-kor az M1 vagy az RTL adja-e le ezt a mûsort, vagy éppen egy dokumentum filmet. Eleinte nyilván elõnyben van a "bejáratott" csatorna. De éppen azért bejáratott, mert mindig a legnagyobb nézettséget produkáló mûsort tudják vetíteni.