olahmiki1959 2013 febr. 11. - 19:52:23
(38/1478)
Elolvastam az elõzetest, meg az alaptörténetet, elég meredeknek tûnik. Meg az 1.6-os pontozás is.
Ezért pénzt kapnak a forgatókönyvírók?

Az én változatom a következõ lenne:
A nappal szolid titkárnõként dolgozó Szilvi laptopját a szekrényben megtalálja lakótársa, Évi, aki döbbenten fedezi fel, hogy éjszakánként Szilvi fent van a neten, és "Csöcsike" mûvésznéven webkamerán keresztül teljesíti a bejelentkezõk minden kívánságát.
Évi elmondhatja-e Szilvinek, hogy rájött a féltve õrzött titkára? Nem veszélyezteti-e ez a dolog a kettõjük barátságát?
Kati a nemrég Kárpátaljáról érkezett jóképû Ferivel kavar, de a srácról kiderül, hogy nemrég szabadult egy ukrán börtönbõl, ahol meglehetõsen ...khm... szoros kapcsolatba került az ottani maffia néhány tagjával.
Egyik este váratlanul megjelenik a lakásban két ruhásszekrény alkatú hallgatag ukrán, akik a lány szeme láttára verik félholtra Ferit egy, a határon átcsempészett cigarettaszállítmány állítólagos lenyúlása miatt.
Kati válaszút elé áll.
Továbbra is együtt járhat a fiúval, vagy költözzön haza a falujába, a rá olyan régóta hûségesen váró géplakatoshoz, Gáspárhoz?
Gyöngyi rendkívül kellemetlen helyzetbe kerül, ugyanis amikor egy állásinterjúra megy az ismert nagyvállalathoz, az elõtérben a padló alól feláramló meleg levegõ váratlanul felfújja a szoknyáját, és akkor derül ki, hogy nincsen rajta bugyi. Természetesen azonnal kitessékelik az épületbõl, de az éppen a hallban tartózkodó jóképû menedzser, aki tanúja volt a jelenetnek, és Gyöngyi feneke láttán kishíján infarktust kapott, utánasiet, néhány szóval megvigasztalja a sírással küszködõ lányt, és egy perc múlva máris telefonszámot cserélnek.
Hosszú távon vajon mûködhet-e egy ilyen kapcsolat?
Tivadar kisvállalkozásának beindításához nagyobb pénzösszegre lenne szüksége, de vajon elfogadhatja-e Roland ajánlatát, amely szerint a tetõtérben masszázsszalont kellene kialakítani, és ehhez szükség lenne Tivadar lakrészére, természetesen busás anyagi ellenszolgáltatásért.
A fiúban heves küzdelmet vív az erkölcsi tartás a szorító anyagi helyzettel.
Vajon melyik kerekedik felül?
Gabi és Gebe, a két iker viselkedése egyre gyanúsabb lesz Evelyn számára, mert napokig eltûnnek, és amikor megérkeznek, mindig hatalmas bõröndöket cipelnek magukkal, amelyek penetráns bûzt árasztanak.
Milyen borzalmas titkokat rejthet a két fiú szobája, amelyet még soha senki nem látott belülrõl?
Kristóf teljes hangerõvel történõ állandó gitározása lassan mindenkinek az agyára megy, pláne akkor, amikor az ismert Santana számot mindig ugyanazon a helyen baltázza el.
Meddig tûrik még a fiú fülsértõ gyakorlását?
Zsuzsa most már nem titkolhatja tovább, hogy terhes, a pocakja láthatóan gömbölyödik, amit már a bõ ruha sem tud eltakarni többé. Senki sem tudja, hogy kitõl van a pici, Zsuzsa ugyanis egy veszekedés alkalmával, amelyre az egész ház kitódult a lépcsõházba, az összes fiú arcába kiabálta, hogy "arra bezzeg jó voltam, ti szemétládák!".
Magára vállalja-e a fiúk közül valaki az apa felelõsségteljes szerepét?
Ági nagyon fennhordja az orrát, amióta felvételt nyert az ismert tv producer médiaiskolájába, bár hogy ez hogyan sikerülhetett a szõke, nagymellû, meglehetõsen butuska lánynak, arról mindenféle szóbeszédek keringenek a közösségben, biztosat senki sem tudhat.
Kristóf mobiltelefonja pont a legrosszabb pillanatban merül le, és így nem tudja értesíteni Sanyiékat, hogy a szombati buli elmarad, mert a kis Csenge belázasodott, és be kellett vinni a klinikára, emiatt Klári alaposan összekap Barbarával, aki idegességében a garázsból kifelé tolatva összetöri a BMW egyik hátsó lámpáját, aminek a megjavítása több tízezer forintba fog kerülni, a tacskóját éppen ott sétáltató Laci bácsi viszont felajánlja a lánynak, hogyha "okosan viselkedik", akkor két telefonjába kerül, hogy az autóbontóból ingyen szerezzen neki egy vadonatúj hátsó lámpát.
A nehéz anyagi helyzetben lévõ Barbara elfogadhatja-e az öreg gyomorforgató ajánlatát?

És így tovább.
Ha baromkodni kell, meg ötletekre, kreativitásra van szükség, csak szóljanak nekem. Ilyen marhaságokat én is ki tudok rázni a kisujjamból.
Ezt adják a Kód helyett?
Gratulálok...:))
1/10
Bruce2000 2013 febr. 11. - 19:51:20 1/10
(37/1478)
Ez borzalmas, se füle, se farka. Ha ilyen sz.r lesz késõbb, akkor mikro nézettsége lesz. A Való Világ ennél 100X jobb.
1/10
bubble 2013 febr. 11. - 19:45:30 1/10
(36/1478)
Miért kell ilyen f*s mûsort adni? Amúgy is rakás sz*r kezd lenni az összes ilyen kereskedelmi adó, (ha már nem az) de az ilyen remekbe szabott sorozatok már tényleg a legalja.
-csengõzoli-- 2013 febr. 11. - 19:38:29
(35/1478)
Miért ne lenne sikeres nálunk?
Tuti,hogy 1 héten belül az egyik legnézettebb mûsor lesz.
kirisz 2013 febr. 11. - 19:36:14
(34/1478)
Amúgy nem értem mi ezen a valóságshow.
1/10
Ezredes úr 2013 febr. 11. - 19:34:42 1/10
(33/1478)
Erre a borzalom nagyon enyhe kifejezés. Ennél még a Balázs semmit érõ mûsora is jobb volt.
kirisz 2013 febr. 11. - 19:32:11
(32/1478)
Ez valami borzalom. 10 perc után..., nem is tudom mire számítottam.
Spoiler-Killer 2013 febr. 11. - 19:27:47
(31/1478)
Pl. akinek nincs tetkója, az nem ember :-P......
Spoiler-Killer 2013 febr. 11. - 19:26:40
(30/1478)
És persze csak 12-es karika. Had tanuljanak a fiatalok
1/10
-greghouse- 2013 febr. 11. - 19:22:34 1/10
(29/1478)
Nem értem. Már annyiszor leírták, leírtuk, hogy nem minden megy itt sikeresen ami máshol (lehet, hogy) az, mégis ilyen szemetet adnak. Nem volt még elég a valóságsókból? Egy újabb ál-valóságsó, ahol fõmûsoridõben isznak, drogoznak, verekednek, kefélnek, mert valami buggyant eszement mûsorszerkesztõ szerint ez kell? Persze, az is lehet, hogy az unokatestvérének van egy produkciós pénze, és van elkölteni való pár milliárdja a tévének.
..Eddig csak a "vévé" vezetéknevû "sztárokkal" volt tele a hócipõ, most már az "énb anikók meg lacikák" fognak szaporodni, mint a nyulak. Annyi eszük van nekik is. Meg a tévének is.
Spoiler-Killer 2013 febr. 11. - 19:14:55
(28/1478)
Ez egy oltári baromság!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 11. - 18:53:35 1/10
(27/1478)
csak a szerkesztõk vicceltek:D
pogibohoc 2013 febr. 11. - 18:52:15
(26/1478)
Most ez hogy van, hogy ez a 10. rész?
Azt írja ki!
1/10
Fõnix_császárnõ 2013 febr. 11. - 11:19:59 1/10 Előzmény norvég cica
(25/1478)
No, ott van az origón egy cikk.
Azondja, vége a gameshowk,kvízek korszakának az RTLn.
Azt írták hogy ezt a foost hosszú távra tervezik.
1/10
suxel 2013 febr. 11. - 01:27:04 1/10
(24/1478)
eddig szinte minden musor sikeres volt az rtlnek ebben az idosavban. Felek, hogy ez a szutyok is az lesz, es akkor jo sokaig ez lesz porondon, pedig az elotte levo kvizmusorok, vetelkedok 1000x jobbak voltak. Hiszem azt jelenleg, hogy a bunok es szerelmektol nincs lejjebb, szerintem vele egy szint lesz. Szamomra az rtl egyetlen jo huzasa az utobbi idoben az Arrow volt.
1/10
kazsagx 2013 febr. 10. - 22:12:11 1/10
(23/1478)
Ismét egy értelmes, színvonalas mûsor! Komolyan, minek ez? Nem elég hogy a Fókusszal, vagy a Barátok közt-tel roncsolják az emberi agyat... még ez is a porondra kerül! Nem elég romlottak a mai fiatalok... ismét egy olyan mûsor amibõl a sok tinédzser azt szûri majd le,hogy (pia,buli,sex,zero munka)! Ha adják is ezt a szart, akkor nem értem,hogy miért nem 9 vagy 10 óra után... A sok jó sorozatot ami meg nézhetõ lenne Pl: Grace klinika vagy a hasonlók, meg leadják 10 után amikor már tök fáradt az ember! Ebben a mûsorban is nyomni kell majd az sms-t vagy mi a tökszár? Komolyan mondom már a könyökömön jön ki ez a sok tehetségkutató, valóságsós marhaság! Egy értelmes filmet már régen láttam az Rtl-en is! :S Elég szomorú...Ki kíváncsi erre a VV Anikóra is??? Egy agyatlan liba...
offtopic
vénasszonyok:nyara 2013 febr. 10. - 17:56:11
(22/1478)
Móricka! (akinek mindenrõl ugyanaz jut eszébe) Gyorsan menj át "Az óriáshangyák támadása" topic-ba. Valaki ott orbánozik. Csatlakozhatsz hozzá.
offtopic
adamnagysweetmovie 2013 febr. 10. - 17:04:11
(21/1478)
Off:
Ja, bár ki ne hallott volna az NMHH balhéiról, pereirõl.
Lehet erre a pár hónapra már nem is érdemes megtanulni a nevét.
1/10
Értetlenke 2013 febr. 10. - 12:41:33 1/10
(20/1478)
Na elõször is jó lenne ha már mindenki megtanulná végre, hogy az ORTT helyett már NMHH van. Egyébként ahoz mit szólsz, hogy állítólag ez a Joe gyerek nem is tudom hány évet ült a sitten...
1/10
ATi0021 2013 febr. 10. - 10:34:36 1/10
(19/1478)
Nem szokáson csak úgy egybõl 1 pontot adni egy mûsornak, de ez az elõzetese és beharangozók után bõven megérdemli. (megjegyzem lehetne 0 pont is a porton, máris nem lenne ilyen magas átlaga) Leginkább az vágta ki Nálam a biztosítékot, amikor az egyikük azt nyilatkozta, hogy "nem Neki találták ki a munkát". Nem is értem, hogyan lehet egy ilyen mûsort 7 órára tenni? Hol van ilyenkor az ORTT? Plusz külön zavar, hogy ott van a nevében Budapest is.

Sajnálom, hogy egy olyan remek mûsort, mint a Kód feláldozta ezért az elõre megrendezett szennyért az RTL. Mert ugye itt is, mint a többi RTL mûsornál (VV, XFaktor, Gyõzike stb) van elõre megírt forgatókönyv.