Téma: Elektra

offtopic
neugassaman 2009 febr. 07. - 20:05:02
(24/64)
Az! ;)
sznúp 2009 febr. 07. - 19:35:40
(23/64)
Jéé itt a Kovács doktor :D
neugassaman 2009 febr. 07. - 16:38:25
(22/64)
Ezen az alapon sokmindenrõl lemaradsz, de hát ez legyen a te bajod.
Ezt csak azért mondom, mert én már láttam, és nagyon is nézhetõ!
Egy félfantasy -akció filmnek pedig miféle hitelesség kéne?
Ennyi erõvel akkor most üljünk le filózni, hogy pl: a matrix, a gömb, vagy a vámpíros filmeknek van-e alapjuk...
Ez nagy badarság!
A film, mindíg elvont kategoria eleve!
Nem az életmû filmekre értem, bár részben azok is elvontak.
eddem 2009 febr. 07. - 15:34:44
(21/64)
Jennifer Garner szvsz nem jó színésznõ, ezért ezt a filmet se fogom megnézni - és valószínûleg ezáltal nem hagyok ki sok mindent az életembõl. A sztori eredetiségérõl ne is beszéljünk :P
Agent Spender 2009 febr. 07. - 11:28:22
(20/64)
Basszus cseteljetek inkább.
Tücsök@ 2009 jan. 30. - 16:14:39 Előzmény sandros5000
(19/64)
Ezt örömmel hallom :D
Hát Eletra miatt nem rúgnálak popsin:)
de ha majd valamelyik kedvenc filmem alatt meglátom a neved egy keméyn kritikával...na ne félj lesz nem mulass ;)
sandros5000 2009 jan. 29. - 20:44:25 Előzmény Tücsök@
(18/64)
Elég hamar ki ismertél, igen eléggé keményfejû vegyük és néha akaratos, csak azt tudom tanácsolni amit a lány barátaim csinálnak, néha seggbe kell rúgni engem meglássam a másik oldalt is.
A topmodelles részt csak poénnak szántam hogy ne legyen olyan durva hangú a hsz-em, ami lehet hogy nem sikerütl, mivel nem vagyok orvos nem adnék a kezembe semmilyen fecskendõt hogy bárkit beoltsak...már csak az emberiség érdekében is...:)
Tücsök@ 2009 jan. 28. - 22:20:23 Előzmény sandros5000
(17/64)
oké...látom olyan fajta vagy akinek van egy véleménye és az megingathatatlan..szóval nem is vizatkozom.
Azért az szimpi amit irtál, hogy ha már megalkodta valaki veszed a fáradságot és megtiszteled azzal h végignézed ...
oltogani meg nem biztos hogy csak toppmodeleket kell;)
sandros5000 2009 jan. 26. - 23:23:39
(16/64)
Ha viszont tíz perc után kiveszed, akkor nem írhatsz róla meglapozott véleményt, mert nem tudhatod hogy a film második fele, vagy vége nem-e dobja fel a filmet, vagy emeli egy-két ponttal a film nulla értékét. Már tízenévesen végigszenvedtem a filmeket, mert ha az alkotók veszõdtek azzal hogy összehozzanak egy filmszerûséget, én megtiszteltem azzal hogy végignéztem és azután kritizáltam.
Nem oltok, nem bírom ezt az újfajta szlenget, és egy kicsit sem érdekel, vagy véleményt írok, vagy szubjektív egyéni kritikát, oltani maximum a korházba fogok ha beengednek hogy a topmodelleknek szurit adjak be.
Tücsök@ 2009 jan. 26. - 22:46:52 Előzmény sandros5000
(15/64)
Egy gondolat: az a rossz! film ..amit kikapcsolsz mert egyszerûen érdektelen ...ami nem tetszik, amit kritizálsz, amit oltasz, de még is végignézel ...már csak azért, hogy még jobban le olts ... az már annyira még se "kuka".
sandros5000 2008 okt. 12. - 15:56:44
(14/64)
Szánalmas bûn rossz, egyszerûen értékelhetlen. Mivel Dvd-n kaptam meg, azzal a kétes hírnévvel büszkélkedhet nálam ez a film, hogy a megnézés után rögtön a kukába landolt, mindmáig az egyetlen dvd, amivel ezt tettem, mert semmi pozitívumot nem tudott nekem felmutatni.
Másfél óra tömény unalom, story érthetetlen és zavaros, a forgatókönyvírót remélem nem engedik többé tolat ragadni.
A látványos jeleneteken majdnem elaludtam, hogy mi a fenét akartak ezzel, a legtöbb fõgonosz karektere inkább vicces volt mint félelmetes.
Elektra egy harcos csaj, igen, kemény, de a filmben egy szellemi fogyatékoshoz, vagy egy szerelmes dráma kiégett, lelkileg összetört szerencsétlen nõjéhez hasonlított.
A film az elejétõl a végégi a sablonokon futkos a vége abszolute semmilyen érdekes fordulatot nem hoz, amit nem remél a nézõ.

Szeretem a képregényadaptációkat, de ez egy nagy nulla volt, mind ha a képregényhez hasonlítjuk, mind úgy ha önálló filmként nézzük, borzalamas, színészek, történet, story egy nagy nulla.

Szeretem a Kill Billt, és jókat vidultam a Buffy-n, szerintem nem volt rossz diáksorozat, de ez hozzájuk képest egy nagy semmi.

Az hogy egy korábbi hsz-hez hasonlóan építettem fel a kritikámat, az nem a véletlen és az idenek ürlények miatt volt...:)
brixxi 2008 okt. 12. - 14:25:05 Előzmény Nicole7722
(13/64)
Kösz az okos hozzászólást.
Elárulom a választ: azért nézünk meg filmeket amik nem is tetszenek, mert amíg nem nézzük meg, nem tudjuk hogy tetszeni fog-e, ezért mielött alázni kezdjük megnézzük hogy mit is alázunk.
7/10
ceia 2008 júl. 25. - 15:32:06 7/10
(12/64)
Ha valaki ki akar kapcsolódni másfél órára egy filmmel, ez pont jó rá.
Könnyû, szórakoztató film, misztikus sztorival, látványos jelenetekkel.
Elektra egy bérgyilkos - afféle amazon, ha úgy tetszik. Egy harcos csaj!
A film elejétõl végéig jól felépített, némi meglepetéssel is szolgál.
Nincsenek unalmas részei. Eddig nem figyeltem fel Jennifer Garnerre, csupán ismertem a nevét. Ebben a szerepben jó volt, beleértve az akció jeleneteket is. Általában nem vagyok oda a "szuperhõsös" filmekért, de ez tényleg
élvezhetõ lett.

Szerintem akinek tetszett a Kill Bill, Xena, vagy Buffy, az nyugodtan
tervezze be. Bár az elsõ egy komolyabb kategória, de mindegyikben ott van
a harcoló nõi karakter.
Tényleg van abban valami, hogy egy jó csaj jó cuccokban osztja az áldást!
8)
9/10
Nicole7722 2008 júl. 22. - 22:28:03 9/10
(11/64)
Ahogy itt olvasom a hozzászólásokat, az a kérdés merül fel bennem újra és újra, hogy minek néztek meg egy filmet, ami nem is tetszik?(tisztelet a kivételnek)Amúgy meg szerintem elmegy. Láttam már rosszabb filmet is
Vinogradov 2008 júl. 19. - 20:17:18
(10/64)
Ez a film rettenetes...
Uwe Boll legsötétebb pillanatait idézi...

10/2.5
daniel.d 2008 febr. 12. - 05:59:57 Előzmény babalujza
(9/64)
Jennifer nagyon jó csaj!!! :))
babalujza 2008 febr. 05. - 21:11:28
(8/64)
ha ez az a film amire gondolok...kegyetlen, durva mégis lebilincselõ. Ha valaki kedveli ezt a mûfajt, jól fog szórakozni.
rumci 2008 febr. 01. - 17:59:35
(7/64)
Mintha kicsit félrevezetõ lenne a címe. Euripidész vagy Szophoklész szeretné ezt a filmet?
10/10
reni556 2008 jan. 26. - 21:31:37 10/10 Előzmény Meadow
(6/64)
Szerintem meg igenis jó film, mondjuk a Daredevil jobb volt, de én szerintem, aki szererti a szuperhõsös filmeket, az többször is megnézi!
Személyszerint én már 5x láttam, és még párszor meg is fogom nézni! :)
Tény, hogy volt már jobb filmje is Jennifernek, de mivel kedvenc színésznõim közé tartozik, ezért ezt a filmjét is szeretem... :)
Meadow 2007 okt. 22. - 22:51:07
(5/64)
valóban nem a legjobb filmje jennifernek de azért egyszer simán megnézhetõ