Téma: Életképek

Quinn Mallory 2017 szept. 16. - 00:28:47
(528/548)
Láthatásit nem kért, ezt mondta is az egyik részben.
Széles Ágnes 2017 szept. 13. - 21:39:02 Előzmény Quinn Mallory
(527/548)
Szerintem a Csûrös Karolának választhatott volna a férje más foglalkozást is, mert ezekkel a hosszú, hegyes, lakozott karmokkal nehezen képzelhetõ el,hogy egy szájban kotorászik. És azok a tudálékos megjegyzései, akárcsak a Szomszédokban. Nem értem,hogy egy ügyvédet,mint a Szacsvay László,miért kell Laci professzornak nevezni, nagyon nevetséges.
6/10
nikato 2017 szept. 13. - 09:01:43 6/10 Előzmény Quinn Mallory
(526/548)
Igen! A Csûri Karola név az engem mellbe vágott! XD XD Még egy dolog ami eszembe jutott! 15-18 éves lányoknál még a bíróságon láthatást kér????!!!! Könyörgöm! Még ha 5 évesek lennének! Magdinak most írtak fel fogamzásgátlót, de az apuci láthatási jogot kér rá a bíróságon.
Quinn Mallory 2017 szept. 05. - 21:45:15
(525/548)
Igen, roppant kreatív, hogy fõleg az "újabb" szereplõk (Garas, Rátóti) keresztneve megegyezik az õket játszó színészek keresztnevével. De a kedvencem, hogy Szacsvay Lászlót a sorozatban Szalvay Lászlónak hívják. :D Ez oltári! Persze a Csûri Karola karakternév se semmi! :D
Egyébként baromira röhejes, hogy Csûrös mûvésznõ megint Horváth Ádám sajátos, amolyan elbaxott Mary Sue-jaként tetszeleg megint. Õ a "tökéletes" ember, aki mindig egyenes és minden helyzetben megfelelõen reagál, mindenkit ismer, mindent tud, már mindent megtapasztalt, és szent szûziességet fogadott mindhalálig.
6/10
nikato 2017 szept. 04. - 10:32:41 6/10 Előzmény Quinn Mallory
(524/548)
Így van! Egyetértek minden szavaddal! Még anno én hoztam fel a nagyobbik lány "különbözõségét". Pedig annyira nem jó "színész", nem értem miért kellett pont Õt választani?! Az is zavar, hogy sok karakternek ugyanaz a neve, mint maga a színésznek aki játssza. "Karcsi" doktornõ, Csûrös Karola utálja a nevét, 'Karcsiztatja' magát és ezt a férje beleírta a filmbe. Eredetileg azt hiszem Karolina volt, de már azt is megváltoztatta. (Szerintem pedig gyönyörû név.) Egy fajta Szomszédok folytatás az egész. Schell Juditot utáltam a Szomszédokban is. Jujjjj, Vári Évá játssza Gáti anyját! Ez a legrosszabb!!! Inkább férj és feleség lehettek volna! Ez olyan, mint a Dallasban Ellie és Jockey, anya és fiát alakították, de a színészek között ott is 9 év volt csak!
kgytopi 2017 szept. 04. - 08:22:07
(523/548)
Én nem szeretnék belemenni a trollkodásba, de egy valami nagyon zavar ebben a sorozatban.
Állandóan isznak benne!!! Mintha az alkoholizálást szeretnék reklámozni!
Quinn Mallory 2017 aug. 31. - 10:43:04
(522/548)
Újraindult a sorozat az M3-on. Régebben csak a reklámjait kaptam el, most viszont volt "szerencsém" néhány epizódot megtekinteni.

A legnagyobb baj a sorozattal, hogy a készítõk nem vették figyelembe sem a színészek életkorát, sem a kinézetüket. Magyarán rosszul van castingolva az egész. Ott van fõszereplõnk Gáti Oszkár, aki az egyik részben, mint középkorú férfi hivatkozik magára, holott teljesen nyilvánvaló, hogy akkor 55 körül volt már a színész. Persze többször is megjegyzik, hogy a felesége meg a szeretõje is fiatalabb nála jóval. Az sem fér a fejembe, hogy az édesanyját hogy alakíthatja a nála csak 9 évvel idõsebb Vári Éva. Legalább a duplája kellene, hogy legyen a különbség. És ez mind érzõdik elsõ látásra, szóval nem az van, hogy utánanéztem, és aztán okoskodok. Aztán ott vannak a lányai. Na róluk, ahogy olvastam, már volt szó itt a topicban, és tényleg baromi zavaró, hogy teljesen különbözõek. A nagyobbik, az igénytelen kihúzott szemöldökû, na abban biztos van egy-két vonó (értsd: kokeró), míg a másik egy kék szemû, barna hajú magyar lány. Gáti sem kokeró, Hegyi Barbara sem az, akkor honnan a nagyobbik csaj? Ez kábé olyan, mintha Vágásiéknak született volna egy kék szemû szõke árja fiúk meg egy néger lányuk. :D

Aztán ott a románc, ami miatt szétmegy a család. A baj, hogy semmi szenvedély nincs a szereplõk között. Ez a nagy viharos szerelem? A két karakter totál nem illik egymáshoz, pedig erre szerelmi viszonyra épülne a sorozat. Gáti és Schell is baromi rossz. És ott van Kulka meg Csûrös Karola, akik ugyanazt a szerepet játsszák, mint a Szomszédok, csak itt a tyúkanyó az orvos, a kopasz meg valami firkász, de a gesztusaik, a karaktereik pont ugyanolyanok, mint anno a Szomszában. Ez fõleg Csûrös Karolánál idegesítõ.
6/10
nikato 2016 febr. 04. - 08:53:51 6/10
(521/548)
OFF Bocsi, még annyit akartam mesélni, hogy a Hetedik mennyország c. sorozatban 7 gyerek volt, szõkék, kék szemûek, az egyik azonban (Ruthie-MacKenzie Rosman), sötétbõrû, szemû, tipikusan göndör hajú.. Apám akárhányszor bejött a szobába amikor néztem a sorozatot, megkérdezte, hogy: "Õt örökbe fogadták?" És az elején még én is az hittem. Aztán olvastam a weboldalukon, hogy azért választották ki õt, mert korához képest jól beszélt. Bár kétlem, hogy nem tudom hány 100 castingra elvitt gyerekbõl csak õ beszélt volna jól, hisz' az mégis csak Amerika. De hát berakták a show-ba.. helyes vagy nem helyes kis csaj, de nem passzolt be a családba... Amennyire szent család volt, magyarázhatták volna örökbefogadással is a dolgot.

OFF VÉGE
6/10
nikato 2016 febr. 03. - 12:32:38 6/10
(520/548)
Lehet!! Elegem van a témából!
6/10
nikato 2016 febr. 01. - 08:39:46 6/10
(519/548)
Azaz!
6/10
nikato 2016 jan. 31. - 15:23:54 6/10
(518/548)
Nem tudom!! :D Csak agyaltam, hogy talán van egy blejko valamelyik ágon! Amit a Magdi örökölt színben!! De ez már butulás!
6/10
nikato 2016 jan. 31. - 09:45:33 6/10
(517/548)
Vagy az egyik nagyszülõtõl örökölte!
szevacica 2016 jan. 29. - 16:47:45
(516/548)
A testvérek hasonlóságához szeretnék hozzászólni. Én és a nõvérem annyira nem hasonlítunk egymásra, mintha tényleg nem közösek lennének a szüleink. Sem a testalkatunk, sem a fizimiskánk, sem a színeink nem hasonlítanak, nem beszélve a természetünkrõl. Pedig az, hogy édes testvérek vagyunk, 100%! Van ilyen...
szevacica 2016 jan. 29. - 16:43:53
(515/548)
Köszi az infót! Nagyon sajnálom, nem olyan régen kapcsolódtam be a történetbe, már éppen kezdtem belejönni, ki kicsoda, ki mit miért tesz vagy nem tesz, stb., a rokoni szálakat, a baráti vagy ellenségi (van ilyen szó?) kapcsolatokat, erre vége... Na, nem baj, elõbb-utóbb úgyis megismétlik, akkor majd bepótolom. Szép estét mindenkinek!
6/10
nikato 2016 jan. 29. - 13:08:19 6/10
(514/548)
Szerintem nem!!! Feri elég barna bõrû.. párszor le is c.....ozták. Jutkánál azt figyeltem, hogy az anyukájára nem hasonlít, de ezt azzal magyaráztam meg magamnak, hogy az apjára ütött. Julcsi is az "apjára" ütött. :D
6/10
nikato 2016 jan. 29. - 13:07:11 6/10 Előzmény napraforgó
(513/548)
Köszi, hogy velem értesz egyet! :)
Egyébként a régi mexicoi szappanoperákban figyeltek a hasonlóságra, a Sonadoras-ban annyira hasonlítottak a sorozatbeli szülõk és gyermekeik, hogy az már hihetetlen volt!! Magyarországon is figyelhettek volna!!
Agica69 2016 jan. 28. - 14:44:20
(512/548)
szevacica 2016 jan. 27. - 20:50:21
(511/548)
Vajon miért maradt abba? Vagy vége lenne? Ma délelõtt még volt, ma este pedig a Kisváros van helyette... Tud valaki valamit errõl? Köszi a választ elõre is!
napraforgó 2016 jan. 26. - 07:53:46
(510/548)
Én Nikatoval értek egyet. Ha az alkotók egy hosszantartó családsorozatot készítenek, igenis figyeljenek oda, hogy a testvérek hasonlítsanak, de legalábbis ne legyenek merõben más tipusok. Ugyanígy a szülõ-gyerek is hasonlítson némileg egymásra.
Itt pl. el tudtam fogadni, hogy Kulka kopasz, a fia meg nem, elvégre egy 18-20 éves fiú még rendszerint nem kopasz, az 50 éves apja meg igen, de Magdi és Ildikó olyan nagyon különböztek, hogy az már zavaró volt.
És igen, a szereplõvûlogatásnál ilyesmire is lehetne figyelni.
És akkor még ne is beszéljek a sminkrõl, hajfestésrõl, frizuráról, stb, amivel még segíteni is lehetne. Ha már fizetnek a szereplõknek - akármennyit is - akkor el lehet várni, hogy úgy nézzen ki a szerepben, ahogy kell. És ha kell, hát hasonlítson. Akárkire. Apjára, anyjára, testvérére.
Agica69 2016 jan. 25. - 18:28:43
(509/548)
A sorozat elején Karcsi doktornõnek a lánya Amerikában élt amerikai férjével és 2 nagyobb fiúunokával. Ezt mostanra elfelejtették a forgatókönyvírók? A végére tényleg kezdett kifáradni a sorozat, egyre unalmasabb a történet.